Sayfa 1 Toplam 66 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1639 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN’de kim kimi ne kadar tanıyor?

Standart BMN’de kim kimi ne kadar tanıyor?

Arkadaslar bugün aklima böyle bir topic açmak geldi.Tepkiler nasil olur bilemiyorum ama...

Örnegin , ben gelip BMN.de bulunan bir arkadasin adini yazacagim.Onun hakkindaki düsüncemi,nasil tanistigimi,nasil biri oldugunu,sevdigim ya da kizdigim yönlerini hatta varsa onunla ilgili bir animi ve içimden geçen herseyi yazacagim...

Yorum yazilacak kisilerin isimleri günlük degil , yapilan yorumlarin gidisatina göre degisecek.Yani popüler biriyse ve çok yorum varsa zaten günlerce gündemde kalacak

Sizlerden ricam "üst.kullanici.yorumu" topicine benzetilmemesi...
    Ayrica yorumlar ne kadar uzun olursa o kadar güzel olacagina inaniyorum...

Önemli Not: Kisileri sadece bayan üyeler belirleyecek.Size birakirsam göçer herhalde topicim

Aklimdan geçen ilk isim "ÇAKIR" zannediyorum onun hakkinda söyleyecek çok sey vardir...

Çakır
    Bordomavim
    Magnolia
    Emorfo
    Külükoğlu
    Berat Tekke
    Harun
    Sevgi
    Fanatik Pacci
    Oğuz
    Tigin
    Muhalif
    Sino
    Cess
    Badaloğlu
    Mrblack
    #10 Fietra
    İmmortal_ts
    Cafer52
    Zafer6161
    Fırlama
    Mehdi
    Murat aydın
    Kaya
    Can basten
    Cyzio
    Bordobluex
    Nebiye
    Süleyman
    Uğur
    Tselif
    Selman
    İlhan
    Lazanist
    61viya
    Konu Gamze tarafından (12.01.2010 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Efendi kisiligi sicak ve samimi tavirlari ile BMN Ankara ailesinin medari iftahari. BMN için çok çalistigi ve çabalagidigi kanaatini tasiyorum. Trabzonspor ve Trabzonsporlular için elinden geleni yapiyor. Site ve forum için yaptiklari bir yana Ankaraekibinin sanal alem disinda da birbiriyle tanismasi, kaynasmasi adina elinden geleni yapiyor.Bizimle beraber oldugu için bir kez daha tesekkür ediyorum. Iyi ki varsin Çakirim....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Tek sansizligi hali saha maçlarinda yüzü gülmüyor....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emin öyle diyon ama Geçen UNI-KSK maçinda attigi 7 golle son tespitinin yanlis oldugunu ispatlamistir heralde çakir kardesim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saka bi yana bu sitenin olusumunda forumunve BMN ailesinin büyümesinde,yapilan organizasyonlarda en çok çaba harcayan arkadaslarimizdan biri...Bu yüzden ayri bi degeri vardir heralde hepimiz için....Bunun haricinde kisisel olarak tanimadigim için o yönde bi yorum yapamicam...ama gözlemledigim kadariyla çokta iyi bi insan....Emin in de dedigi gibi:...-iyi ki varsin çakir [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Panther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sicakkanli,esprili,yakisikli ve herseyiyle örnek insan..BMN nin bir çok organizasyonunu gerçeklestiren , BMN için en çok çalisan arkadaslarimizdan biri..Özellikle Ankara ekibimizinbüyük bir parçasi..Beni daha çok siteye baglayan BMN Ankara'nin içndeki güzel ortam oldu.. Bu ortamin bas mimarlarindan ..iyiki varsin Çakir'im [img]smileys/smiley32.gif[/img]..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çakir'i ilk Sakarya'da yüzyüze gördüm... Her Karadenizli insan gibi içi kipir kipir, neseli, cana yakin, karizmatik... Ayrica gözleride adi gibi Çakir...

Iyi ki varsin Çakir Kardesim...

Çakir için valla ne diyecegimi sasirdim... Gerçekten yani bize bordomavi.net'i sundu ve onun sayesinde birçok ildeki renkdasimiz birbirini tanimis oldu... Böyle bir sitenin yükünü diger admin arkadaslarla beraber çok iyi tasidi... Ankara'ya geldigimden beri ona verdigim yüke ragmen gikini çikarmadi... Ve hiç tanimamis oldugum bir ilde bana Umut hoca Zafer Oguz gibi birçok arkadas kazandirdi... Baska ne denilebilir ki... Bu alemde teksin be Çakir'im... [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

üsenmek nedir bilmeyen,hizmet anlayisina genisçe yer veren bir kisi bence.umarim yüz yüzede tanismak nasip olur.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk olarak yüzyüze Sakarya maçinda görüstük.Çok sicankanli bi insan gerçekten.Yakisikli da[img]smileys/smiley1.gif[/img]Ve su ana kadar yaptigi en dogru isin bordomavi.net adresli siteyi açmak oldugunu düsünüyorum[img]smileys/smiley1.gif[/img]

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Çakiri Atay baskana benzetiyorum. hem taraftarin içinde hemde yönütimde mükemmel. Geçen sene kupa finalinde baslayan dostlugumuz ölüme kadar sürer insallah.

Ondan istegim BMN üyeleri arasindaki kirginliklari düzeltmesi.

Yanliz bu kisileri kizlarin belirlemesi haksizlik... kizlar bizitanimiyosa ne yapacaz

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Tanimadigim için yorum yapamiyorum ama tanismak isterdim

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ben surmenekoprubas + panzer + köprübasiliQzi ...+ emorfoylada bikaç ozel mesajlasmamiz, bunlarin haricinde nobody....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5,6 senedir BMN hayatimda bir mail ile tanismistik. Bordomavi.net mail grubuna son veriyor ve forum olayina geçiyordu. Yardimci olacak arkadaslar ariyordu. Ben ve Kaya mail atmistik yardimci olabiliriz diye. Kaya ile Uni-Ts forumlarindan tanisiyorduk. O günden bu güne baya zaman geçti. Bir iki seneye kadar yüzyüze görüsemedik. Olimpiyatta'ki kupa maçi ile sonunda yüzyüze görüsebildik. Cana yakin sicakkanli, alçakgönüllü büyün güzellikleri hak eden arkadasimiz. Bir kaç kez ters düssekte hakkatten Atay Aktug baskanimiz gibi toparlayici birlestirici özellikleri olan BMN'nin gururu. Çakir kardes iyiki varsin.

Çakir'la ilgili bir anim Gerede kampinda geçmisti. Ankara'dan siyah bir opel marka arabayla gelmisti. Hosbesten sonra çay kahve derken Bolu'ya gitme karari almistik aksam idmanina baya vardi. Arabasinin kapisini açmaya çalisiyor bir türlü açamiyordu. Diger kapiyi felan denedi yine açilmadi. Arabasinin hemen yanina ayni model ve ayni renk baska bir araba park etmis o da kendi arabasi sanmisti anlayinca baya gülmüstük. Sakin yazmayin bunu siteye demisti

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı

Önemli Not: Kisileri sadece bayan üyeler belirleyecek.Size birakirsam göçer herhalde topicim

Böldügüm için özür dilerim ama Esracim bilir kisi sen olduguan göre,ne zaman degistirebilecegiz peki isimleri? Madem bir süre sinirlamasi yok karisiklik yasanmayacak mi? Diyelim süre konusunda yasanmadi, bir sonraki isim belirlemede olmayacak mi ayni sorun?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çakir Hakkinda tek diyebilecegim....ALLAH ONDAN RAZI OLSUN....Çünkü bu kadar mükemmel insani bir araya topladigi için...

Nereden
    Amasya

ben kimseyi tanimiyo saten almanyada oturdum icin pekde öyle sansim yok[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Oglum OSMAN bu foruma katiliyor ve benim aleyhimdeforumda bir topic açmisti. Bu sebeple bende BMN ile tanismiistim ve ilk olarak ISTANBUL BMN nin MERTER hali saha organizasyonuna gittim ve BMN forum üyelerinin bazilariyla tanisma firsatim oldu. ÇAKIR'in ANKARA dan ISTANBUL'a hali saha maçina gelmis olmasi beni etkiledi ve ÇAKIR la tanisdim. O da benim gibi FAROZ lu , oglumun internete fazla takilmasina kiziyordum .ama BMN formunun yöneticisi ÇAKIR ve diger arkadaslarla tanisinca engellemedim ve SAKARYA 'YA maça giderek BMN etkinliklerine beraber katildik. Benim yasimi bilen biliyor. Oglum ile beraber internette TRABZONSPOR sevgisiile ilgiliortamlari ziyaret etmemize sebep olanve TRABZONSPOR'UN tüm yönleriyle sanal ortamdatartisilmasina öncülük eden ÇAKIR'INbasarilarinin daim olmasini diliyorum.

SAYGILARIMLA

Guests
    Ziyaretçi

daha henüz yüz yüze tanisamadik. sakaryaya maça gitmeme ragmen kimseyi göremedim orda. sadece msn den konustuk. ama cana yakin sicak kanli babacan biri ( Del bosque içinde böle diyolardi sonu benzemez insallah [img]smileys/smiley36.gif[/img])

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Dostumu trabzonspor1967.on.to sitesinden beri taniyorum. Bmn'nin geçmisi forumdan önce mailinglist'e kadar uzaniyor. Uzun zaman mailinglist sayesinde haberlestik ve Trabzonspor'umzu tartistik...

Çakir dostum gerçekten gördügüm en fedakar insanlardan biridir. Bordomavi.net için neler yaptigini çok iyi biliyorum. Bu sitenin bu hale gelmesinde çok çok çok büyük katkilari var. Bu arada ona ufacikda olsa yardimci olabildiysek ne mutlu bize. Dostum ayni zamanda çok sicakkanli biridir. Tanisaniz bana hak verirdiniz bu konuda.

Faruk'un da dedigi gibi uni-ts'den birbirimizi taniyorduk. Birbirimizden habersiz Çakir dostumunistegi sonucu gönüllü olarak bu ise basladik.

Kisacasi;

Çakir'i tanimayanlar bence tanisin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bu topici yeni gördügüm için ancak mesaj yazabiliyorum. Yazdiklarinizi okudum da, ne diyecegimi bilemiyorum. Tüm dostlarima, her zaman her ortamda ikinci ailem olarak niteledigim, zaman zaman herseyden vazgeçmeme ragmen bir kez olsun üstüne toz kondurmadigim BMN ailesine tesekkürlerimi iletiyorum. Bilirsiniz sizin duygulariniz her zaman karsinizdakine yansir, siz dostlarinizi nasil severseniz onlar da size ayni duygularla yaklasir. Beni taniyanlar bilirler, yürekten sevdigim insanlara sevgimi ifade ederken çok zorlanirim, beceremem. Yine bunu yasiyorum ve söyleyecek baska bir sey bulamiyorum. O nedenle yazimi su anda bizlere küçük bir küskünlügü bulunan sevgili Metin abinin bir sözüyle noktalamak istiyorum:

"En güçlü duygular ifade edilemeyenlerdir"

Sizleri seviyorum.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

gerçekten insan taniyanca anliyor... bu kadar övmeleri.... az bile...

Alıntı PeeLyN Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı

Böldügüm için özür dilerim ama Esracim bilir kisi sen olduguan göre,ne zaman degistirebilecegiz peki isimleri? Madem bir süre sinirlamasi yok karisiklik yasanmayacak mi? Diyelim süre konusunda yasanmadi, bir sonraki isim belirlemede olmayacak mi ayni sorun?

Pelincim merak etme hiçbir sekilde karisiklik yasanmayacak...

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

cakirtartismaya grek yok beni bu siteye bu büyük camiya ice o soktu sen sen bizim herseyimizsin cakir baba

seni buraya anlatmak yetmez.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Çakir'i bana sorun size kim oldugunu söyleyeyim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Harun abi ben tanimiyorum.Söyle de taniyim [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı gUgUDa_61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Harun abi ben tanimiyorum.Söyle de taniyim [img]smileys/smiley4.gif[/img]
    Selami Çakir burda anlatilmaz,yasanir[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)