Sayfa 2 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1639 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN’de kim kimi ne kadar tanıyor?

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

adalarda yasanir dimi?

Çakir'i ilk olarak 3 gün önce gördüm.Çok iyi bir insan.Burada yazilanlarin hepsine katiliyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ayni zamanda yakisikli da..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sitenin kurucusu... Güleryüzü, sempatikligi ve birlestirici özelligiyle hep örnek olan kardesim... Iyi ki varsin kardesim. Sayende birbirinden güzel, yüregi TRABZONSPOR sevgisiyle dolu bir çok kardesimizi tanima firsati bulduk...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kuzey yildizlari mail gurubu, Bordomavi net daha sonra bordomavi net forum sayesinde tanisma imkanlarimiz kolaylasti. Bmn forumda organize ettigimiz hali saha futbol maçi bahanesiyle ve Trabzonspor'umuzu tribünlerde desteklemek amaciyla maç oganizasyonlarinda bulusma sanslarimiz oldu.

Çakir kardesimizi ben 3 Defa gördüm. Sag oldugumuz müddetce hep görüsmeyi umud ediyorum. Çünkü Bmn sayesinde güzel dostluklar
    olusturduk. Bu dostluklarin çogalarak devam etmesi çok sevdigimizTrabzonsporumuzun yararina olacaktir.

Ayrica ÇAKIR kardesimiz Fiziki yakisikliligla, Cana yakinligiyla, güzel ahlakiyla, Çaliskanliligiyla ve asiri Trabzonspor tutkusuyla benim nazarimda POZITIF yönde bir mütavazi kardesimizdir.

Bordomavi net sitesi ve forumunun yapiminda basta Çakir ve diger emegi geçen kardeslerimize her zaman üstün basarilar için dua eder
    ve basarilarinin devamini dilerken tüm tüm TRABZONSPORcamiasi ve
    BMN camiasina mutluluklar dilerimInsallah çok yakinda Trabzonspor'umuzun sampiyonlugunu yasar ve kutlariz hep beraber.

Saygi ve Sevgilerimle.Edited by: Mehmet

Simdi sirada "Bordomavim" Ahmet Hamzaçebi var , yorumlarinizi merak ediyoruz...Sanki radyo programi gibi oldu ama...[img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: Magnolia

Gündem bir kez daha degismis yalniz hiyerarsik bir sistem var sanirim neden sürekli Esra degistiriyor?Büyügüm ve admin adayim oldugun için boynum kildan ince yine de ben hakkimi sona sakliyorum haberin olsun[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ahmet'i geçen yil Trabzonspor paf takiminin sampiyonluk basarilarindan taniyorum..Eminim ve umarim basarilarina basari katacaktir[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı

Simdi sirada "Bordomavim" Ahmet Hamzaçebi var , yorumlarinizi merak ediyoruz...Sanki radyo programi gibi oldu ama...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Tanimiyorum ama[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Simdi sirada "Bordomavim" Ahmet Hamzaçebi var , yorumlarinizi merak ediyoruz...Sanki radyo programi gibi oldu ama...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Haruncum artik futbolculari degil asçilari tanir oldun sen[img]smileys/smiley2.gif[/img]Hem bu kadar üzülme bizler de ismen taniyoruz..

Nereden
    Sakarya

Alıntı PeeLyN Nickli Üyeden Alıntı

Haruncum artik futbolculari degil asçilari tanir oldun sen[img]smileys/smiley2.gif[/img]Hem bu kadar üzülme bizler de ismen taniyoruz..

Ama ben ismende cismende tanimiyorum.Ahmet dostum tanit kendini biraz ya senin hakkinda mutlaka yorum yapmam lazim.Pelin ramazanda denilmiyecek bir sey dedin simdi. Asçi ve asçinin yaptiklari offffffff of karnim acikti.[img]smileys/smiley19.gif[/img]Edited by: Harun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ahmet'i paf takimindaki basarilarindan dolayi duyuyordum ama bu yaz yapilan hali saha maçinda tanima firsati buldum. Gerçekten çok sicakkanli ve samini biri Ahmet. Ahmet'i tanimaktan dolayi çok memnunum. Sanirim suan Üsküdarspor'da top kosturuyor. Inasallah bir gün desteklemeye gelicez kardesimizi.

Ama ben ismende cismende tanimiyorum.Ahmet dostum tanit kendini biraz ya senin hakkinda mutlaka yorum yapmam lazim.Pelin ramazanda denilmiyecek bir sey dedin simdi. Asçi ve asçinin yaptiklari offffffff of karnim acikti.[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Kimseyi tanimasam ama senin su bogazina düskünlügünü bilsem yeter zaten bu sitede[img]smileys/smiley1.gif[/img]Benim önerecegim isim sen olursan tüm istek yemek listeni online yayinlayacagim buradan BMN lilere haberin olsun..

Nereden
    Sakarya

Ama ben ismende cismende tanimiyorum.Ahmet dostum tanit kendini biraz ya senin hakkinda mutlaka yorum yapmam lazim.Pelin ramazanda denilmiyecek bir sey dedin simdi. Asçi ve asçinin yaptiklari offffffff of karnim acikti.[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Kimseyi tanimasam ama senin su bogazina düskünlügünü bilsem yeter zaten bu sitede[img]smileys/smiley1.gif[/img]Benim önerecegim isim sen olursan tüm istek yemek listeni online yayinlayacagim buradan BMN lilere haberin olsun..
    [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Bu topiçde kaynadi.Ahmet dostumnerelerdesin Millet bogazini düsünüyor .Kusura bakma çok kötü bi zamana denk geldin iftardan sonra insallah bulurum senin hakkinda bisey.SImdilik gelmiyor.

Sahi Ahmet teserrüf etse serefine açilan topice biz de Harun kardesimle iftar öncesi didismeyecegiz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Bende tam tanimiyorum ama yanlis hatirlamiyosam dergide görmüstüm. allah yolunu açik eder insallah

Bordomavim Ahmet HamzaCebi.. Trabzonspor Altyapisinda Yillarca Beraber Oynadigimiz Tabi O Bizim Abimizdir..[img]smileys/smiley1.gif[/img]Trabzon Lisesinde Beraber Okudugumuz.. Beraber ''Lise-Ts'' Olusumunu Kurup Iki Macta Olsa Kale Arkasinda Takimimizi Destekledigimiz.. (Bu Lise-Ts Devam Etse Süper Bir Tribün Olurdu Ama Olmadi Kismet Deil) Sampiyon Paf Takiminin Ortasahasindaki Beyni.. Öldürücü Ara Paslari Ve Teknigi Olan. '' XAVI''Bir o kadar Espirili.. Yaninda Gülmeden Duramazmisiniz.. iste Böyle..

Seviyorum Seni CEBIIIIII

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bordomavi.Net'in futboldaki gururu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bordomavi.Net'in müdavim üyelerinden[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bordomavi.Net için canini verecek üyelerden biri[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Anadolu Üsküdar'in Maradonasi[img]smileys/smiley17.gif[/img]

ErhanBMN'deki tek liseli benim ancak bu is için Trabzon'da olmak gerekir[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ahmet,
    Bordomavi.net'e ilk geldigim zamanlarda futbolcular hakkinda atip tutuyorken "hepsi ayni degildir" diyerek bana cevap veren, "bu yazdigini print edip yildiz oldugunda sana gösterecegim"[img]smileys/smiley1.gif[/img] dedigim sevgili Ahmet'imiz...
    Siteye her gelisinde "nasilsin ablacigim?" mesaji ile beni mutlu eden,espirileri ile moralim bozuk olsa ile beni güldüren sevgili Ahmet'imiz...
    Istanbul'a geldiginde ne derece sevindiysem , gidisine de kat kat fazla üzüldügüm Ahmet'imiz...
    Rafet El Roman'in "sürgün" parçasinda aklima ilk gelen kisi olan Ahmet'imiz...[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Insallah yüreginin güzelligine layik yerlerde görecegiz seni.Iyi ki bizimlesin ve iyi ki seni tanimisim...
    Trabzon'da görmek istedigim ve özledigim bir kisinin varligi daha belli oldu sayende...

Hep Bordomavi.net'te bizimle kal...Seni seviyoruz ufaklik...Edited by: Magnolia

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor alt yapisinda minik takimdan paf takima kadar forma giydikten sonra en son geçen yil Trabzonspor paf takim formasi altinda yasadigimiz sampiyonlugun ardindan yazdigim "Bir sampiyonluk hikayesi" adli yaziyla tanidiniz beni ve ilk olarak o günlerde açikladim buradaki kimligimi...( Görende büyük adam sanicak açiklamis kimligini falan diye[img]smileys/smiley36.gif[/img]..neyse...).Yani o yaziyi yazmadan öncede BMN üyesiydim ama Ts'da oynadigim bilinmiyodu diger üyelerimizce..yazidan sonrahementüm BMN üyelerinden olumlu tepkiler aldim ve bu yüzden çok tesekkür ediyorum hepinize......busezon baslangicinda transfer oldugumÜsküdarspor'dan ( "Türk Futbolu" bölümünde A.Üsküdar 1908 topiginde açikladim durumu) ayrilmak zorunda kaldim bugün itibariyle....Burda sadece Trabzonsporluluk kimligimle bulunuyorum suanve bundan önce....

Buraya gelmeden önce böyle sicak bi ortam bulacagimi tahmin etmiyodum ama gerçekten aile havasi içersindeyiz burda...Ne bilim moralim bozuk oldugumda,kafam biseye takildiginda bunu ilk paylastigim kisi mutlaka bi BMN üyesi oluyo,özellikle son zamanlar....Esra Ablam mesela..ilk olarak burada bu forum araciligiyla tanistik ve suanda da onun gibi bi insani tanidigim için çok mutluyum...Böylesine; dertlerimi,sevinçlerimi paylasabilecegim yüregi güzel bi insani tanimama araci olan yer BMN....Ayni sekilde Fatih kardesim....40 yillik dostum gibi dahadüne kadar tanimadigim hatta yüzünü 2-3 kez gördügüm,kimini hiç görmedigimbu insanlar....inanin abartili gelebilir belki ama inanin böyle;çogunuzunda benimle ayni düsüncede olduguna inaniyorum...digerlerinidetanimama,tanidiklariml a sürekli iletisim halinde olmamaaraci olan yer burasi.....Yani burda çok ama çok mutluyum....Bundan sonra istesemde ayrilamam burdan.....Hepinizi çok seviyorum.....saygilar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onun gibi Trabzonspor sevdalilari bu takimin formasini giymeye basladiginda Bordo-Mavi 80'lerin basindaki gibisampiyonluktan sampiyonluga kosacak. Profesyonelligi bir kenara birakip, bu büyük formanin ruhu için savasacak yeni bir neslin piriltilarini görüyorum onda. Iyi ki varsin, iyi ki BMN'desinAhmet kardesim [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Yorumum bordomavim'e yani ahmeteydi

Nereden
    Sakarya

Ahmet kardesim kusura bakma seni sadece nick olarak animsayabiliyordum.Ama yukarida yazdiklarini okudugumda seninle ilgili düsüncelerimi dahadagenisletmis oldun.Yazdigin yazilaribeyenerek okuyorum.Paf takiminda oynayip sampiyonluk yasaman daha da güzel.Insallah bundan sonra daha çok mesajlasir ndaha çok kaynasiriz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sahsen tanimasamda , futboluyla sevgisiyle trabzona cok seyler veremesini dilerim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ahmet kardesim kusura bakma seni sadece nick olarak animsayabiliyordum.Ama yukarida yazdiklarini okudugumda seninle ilgili düsüncelerimi dahadagenisletmis oldun.Yazdigin yazilaribeyenerek okuyorum.Paf takiminda oynayip sampiyonluk yasaman daha da güzel.Insallah bundan sonra daha çok mesajlasir ndaha çok kaynasiriz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ne kusuru kardes ayip ediyon,önemi yok....Her zaman beklerm mesajlarini[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

orta okludaki sinif arkadasim,kardesim. ahmetim senle neler paylasmadik ki okul baslamadan 3 saat önce gelip okulun bahçesinde maç yapmalar mi dersin (o zamanlardan da belliydi büyük topçu olacagin tek basina takimi kurtarirdin)aksamlari servisini asip beraber meydan yürümelerimiz mi daha bir çok sey .... anlayacagin o yaslarda aklimiza gelecek herseyi beraber yaptik . ne zaman ortaokul anilarima dönsem herbirinin içindeseninde bi parmagin var ayrica yaptigin espirilerle bizleri en kötü günlerimizde bile güldürmeyi bilirdinbmn de birbirimizi bulana kadar fazla sik görüsmesekte geçen zaman dostlugumuzdan hiçbirsey eksiltemedi isallah da böyle devameder(biraz kisa yazdim ama bazi seyler anlatilmaz yasanir ya buda öyle olsa gerek)

SENI SEVIYORUM , KARDESIM BENIM ...

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

irfan benim bmn de ilk tanidigim kisilerden vede onunlan gerçekten siki bir dost olduk diyebilirim su anda okuyor napalim herkes gibi kendine çok iyi bak irfanim en büyük bordomavi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)