Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Futbol Okulları - İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor Futbol Okulları - İstanbul

Arkadaslar Yaz geldi Çocuklarimiz için Futbol okullari ariyorsaniz Iste Trabzonspor Futbol okullari ve ben arastirdim bazilarinin telefonlarini aldim.

K.ÇEKMECE: 0212-4256869-HOCASI HÜSEYIN :05322166916

SEFAKÖY:0212-4954448 HOCASI:IHSAN KOL 05336445461

B.ÇEKMECE:0212-8816363 HOCASI:TUNCAY SOYAK 05327157076

Bunlar bana yakin olanlar oldugu için bu telefonlari aldim.Asagida listeden size yakin olanlari bulup telefonlarini 0212 452 52 61 DEN ALABILIRSINIZ.

iLGILENENLERE DUYRULUR.

TRABZONSPOR FUTBOL OKULLARI / ISTANBUL-2005 TÜRKIYE IÇIN MODEL

Trabzonspor Istanbul Futbol Okullarimiz daha önceki yillarda yaz dönemi kapsaminda çalismalarini sürdürmekteydi,Ocak 2005 tarihi itibariyle yaz-kis olmak üzere okullarimiz faaliyetine devam etmektedir.

7-14 yas araligindaki gençlerimize egitim veren Futbol okullarimizda kayitlarimiz devam etmektedir.Okullarimiza kaydi yapilacak her ögrencimizin spor yapmasina engeli olmadigini gösterir saglik raporu getirmesi zorunlu olup,ögrencilerimiz velileri esliginde kayit yaptirabilmektedir.Kaydini yaptiran sporcuya,Trabzonspor logolu- çalismalarda kullanacagi malzemeleri kayit sirasinda teslim edilir ve Trabzonspor Futbol Okullari kimlik karti düzenlenip,grubu belirlenir,velilerimize çalisma programlari hakkinda bilgi verilir.

Trabzonspor Istanbul Futbol Okullarimizin Teknik Koordinatörlügünü Trabzonsporlu Eski Futbolcumuz Hüseyin Tok yapmaktadir.Istanbul'da 6,Antalya-Manavgat'ta 1 tane olmak üzere çalismalarini sürdüren okullarimiza,çesitli bölgelerde açilmak üzere yenileri eklenecektir.Okullarimiz arasinda sik sik düzenlenen müsabakalar ögrencilerimizin hem yeteneklerini ortaya koymalari açisindan,hem de kendi yasitlari ile sosyal bir ortamda takim ruhu ile spor yapmalari açisindan avantaj saglamaktadir.Okullarimiz arasinda yapilan müsabakalarin yani sira diger kulüplerin okullariyla yapilan dostluk maçlari da ögrencilerimizin deneyim kazanmalarina yardimci olurken,iyi bir sporcunun maçlarda nasil davranmasi gerektigi,degerli hocalarimiz tarafindan asilanmaktadir.Trabzonspor Küçükçekmece Okul Sorumlusu Hüseyin Gülgönül'ün antrenörlügünde,Fenerbahçe Futbol Okulu ile iki devre halinde maç yapan,bordo mavili minikler rakibini 11-3 ve 4-2 maglup ederek sevinç yasadi,23 Nisan kutlamalari çerçevesinde olusan ve Danone-Brezilya minikleri-Trabzonspor-Galatasaray-Fenerbahçe ve Besiktas kulüplerinin altyapisini olusturan 1993-1994 dogumlu sporcularin katildigi Danone 23 Nisan Kupasi Turnuvasina,Trabzonspor Istanbul Futbol Okullarimizdan hazirlanan karma takimimiz ,turnuvada besincilik kupasini aldi.Yine 29-30 Haziran Danone Kupa Turnuvasina katilan Istanbul Okul Takimimiz,Hüseyin Tok'un koordinatörlügünde,Hüseyin Gülgönül'ün antrenörlügünde,bordo mavili minikler oynadigi büyük futbolla göz doldurarak,turnuvada birincilik kupasini alarak büyük bir sevinç yasadi.Yapilan müsabakalar ve dostluk maçlarinda eksiklerini daha iyi görebilen sporcularimiz, ilerleyen tarihlerde katilacaklari müsabakalara,deneyimli hocalari esliginde,kazanmis olduklari basarilarin coskusuyla hazirliklarina devam etmektedir.

Trabzonspor Futbol Okullarimizin amaci futbolu çocuklarimiza sevdirmek,bilinçli bir sekilde spor yapmalari aliskanligini kazandirmak, gençlerimizi kötü aliskanliklardan uzaklastirip,mahalle aralarindan kurtararak iyi bir sporcunun nasil olacagini asilamaktir,

Istanbul'da yaz-kis çalismalarini sürdürecek olan okullarimizin listesi asagidaki gibi olup,okullarimiz hakkinda daha detayli bilgi almak için,
    Trabzonspor Istanbul Temsilciligi0212)452 52 61 arayabilirsiniz.

(1)Merter-Best Spor Tesislerieset Hoca-Kaptan Hoca
    (2)Küçükçekmece-Sevki Bey Spor Tesisleri:Hüseyin Gülgönül
    (3)Sefaköy-Aktif Spor Tesislerieymen Gençtürk-Ihsan Kol
    (4)Büyükçekmece-Tunkaya Spor Tesisleri:Tuncay Soyak
    (5)Florya-Sen Ak Spor Tesisleri:Erdal Özdemir
    (6)Samandira-Ortadag Kapali Hali Saha:Ersel Hoca-Erden Hoca
    (7)Antalya-Manavgat:Murat Bayar
    (8)Ümraniye-Üsküdar:Murat Akbulut-Mahir Karahasanoglu

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sagol cafer abi, ben göndermeyi düsünüyorum, arastiracam..

Nereden
    Hakkari

Gelecegin yildizlari buralarda yetisecek demek;[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ülen elin Fransizini görüyormusun? nasil da çocuklarin beynine kaziniyor.Danone...Demekki bizimde usaklari Trabzonda, Trabzonsporlu yapmak için bir formül gelistirmemiz gerekecek...Bu yogurdu yiyen usak daha yermi sarikizin yogurdunu?[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antrenörün yanindaki 2. genç kardesimiz(sevimli kivircik) yildiz olmaya adaydir. Hali saha maçindan önce arkadaslarla seyretme imkani bulduk.Teknigi klas derecesinde, Yasitlarindan çok farkliinanilmaz sert sutlari var.Idman bittigindebu çocuk ne olursa olsun kaçirilmamali dedirtti bize.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

ahmet abi ketasla bi çalismaya girsek nasil olur[img]smileys/smiley1.gif[/img]

saka bir yana bu tip organizasyonlari anadoluya yaymayi basarabilirsek yetenekli futbolcunun yanindagenç taraftar da kazanmis oluruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ya birak Ahmet, simdi birazdan kebir sütün reklamini yaparsin. (kim ben mi Vakfikebirliyim ?) Ne dersun habu danone genlerimizle oynuyor olabilir mi ? Usaklara sarikiz bulduk diyelum, nasi o kuçuk kaplara 2 bardak sütü sigdiracagiz, elin gavurunda teknolojivar teknoloji

Nereden
    Hakkari

danone[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ketas,Kebir süt ya da Iskenderoglu olmadi Islamoglundan bu usaklara peynir yogurt ayarlayabiliruk.Danone hikaye asil mevzu danone'nin sevimli dinazor maskotu.Asil usaklari cezbeden o dinazor.

Valla bizim zamanimizda böyle dinazorlar yok idi demek danone çiktiktan sonra bu dinazorlar çogaldi.Yogurdu yiyen dinazor olurder gibi bir hal var sankim.

Su Allahin isine bakin ki; yogurdu icat eden Türkler ama kaymagini gene yiyen elin gavuru.Bir tane uluslararasi yogurt markamiz mi var?Yazik bu ülkenin degerlerine,nasilda sömürülüyoruz!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sadece yogurtmu, geçen türk baklavasina bile birileri sahip çikmaya baslamis. kebap a ne bilim birsürü seye.

Arkadaslar baktim ama göremedim birde Istanbul Anadolu yakasinda/Alt Kaynarca Merkezde sigorta hastanesinin hemen yani basinda adini yanlis hatirlamiyorsam PASA hali saha tesislerindede Tranzonspor Futbol Okulu var.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

donone[img]smileys/smiley7.gif[/img] denilen ürünü kullanmayalim arkadaslar çocuklarimiz üzerinde büyük etki yapiyor. bu üründe bulunan bir maddeçocuklarin gelisme döneminde beyinlerinin küçülmesini sagliyor. zaten bunu ögrenen sabanci bu firmayla iliskiyi kesti. çocuklariniza lahana çorbasi içirin biz neyle büyüdük.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar AVCILAR da Trabzonspor futbol okulu açildi yeni 22 haziranda basliyorlar,Ilgilenenlere duyrulur.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

zonguldakta o afisi gördükçe sinir oluyorum öyle bir bakiyorum ki o afise nazar degdirecem birgün nerdeyse. hangi afismi ezikbahçe futbol yazokulu ile ilgili afis, bizimde böyle seyler yapmaliyiz adamlar heryere el atar oldu özellikle karadenizde bizde organize olmaliyiz, degerli yönetim sözüm size...

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

evet zonguldak ada futbol okulu açilsin
    [img]smileys/smiley4.gif[/img]

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalya?da futbol okulu açiyoruz
    Eski futbolcumuz Iskender Eroglu, Antalya?da Trabzonspor Futbol Okulu açmak için Yönetim Kurulumuzdan gerekli izni aldi. Kardesi Ibrahim Eroglu ile birlikte ortaklasa olarak egitimcilige adim atan Iskender Eroglu, belirlenen teknik sartname çerçevesinde Trabzonspor Futbol Isletmeciligi Ticaret A.S. ile sözlesme imzaladi.

Iskender Eroglu, Medya Merkezimize yaptigi açiklamada, ?Eski bir Trabzonsporlu futbolcu olarak 7-14 yas arasindaki gençleri egiterek, kulübümüze yeni ve nitelikli futbolcular kazandirmayi hedefliyoruz? dedi.

Sözlesmenin ardindan bir hafta içinde Istanbul?da Trabzonspor Ticari Ürünler A.S.?den spor malzemelerinin tedarik süreciyle ilgilenecegini belirten Eroglu, ?Okulumuzda 1?i teknik direktör olmak üzere toplam 3 antrenör çalisacak? diye konustu.

hayirli ugurlu olsun iyi trabzonsporlu futbolcularin yetismesi dilegile

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu okullarin iki türlü yarari var..

birincisi takimimiz adina

ikincisi gurbetteki trabzonlu ailellerimizin trabzonsporla olan hasreti biraz olsun diniyor ve de trabzonlu olmayan vatandaslarimizdan bazilarini trabzonspora kazandiriliyor olabilir.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o yastaki çocuklara gurbette Trabzonsporlulugu asilamak gelecek adina çok iyi. böyle organizasyonlarin artarak devam etmesi gerekir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirdede var hocalar afisi görünce seviniyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

evet trabzonspor sevgisini yeni nesillere asilamaliyiz

haskiz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar ayrica kocaeli gebzede de benim kardesimde orada oynuyor hatta geçen hafta boluya gittler ve fenerbahçeliler ile maç yaptilar ve 9-1 yendiler.ayrica hüseyin nuri tok ta altyapi koordinatörü oradaydi.

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Futbol Okullari?nda etkinlik devam ediyor
    Istanbul basta olmak üzere ülkemizin çesitli bölgelerinde faaliyet gösteren Trabzonspor Futbol Okullari, yaz aylarinin baslamasiyla birlikte çalismalarini hizlandirdi. Futbol okullarinin egitim kurumlarinin kapandigi dönemlerde de hafta içi kurslarina devam edecegi açiklandi.

Trabzonspor Futbol Okullari Sorumlusu Hüseyin Tok, Medya Merkezimize verdigi bilgide 5 yila yakin bir süredir yaz-kis olarak devam eden futbol okullarinin bu yaz da aktif bir sekilde çalisacagini söyledi.

Tok, futbol okulu kurmak isteyen kisilerin Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu?na basvurmasindan sonra, okulun sahasinin sartlari, çalisacak hocalarin nitelikleri ve Trabzonspor isminin ön planda tutulmasinin önemi gibi belli kriterlerin olusturuldugunu, okul açma izninin de bu sekilde verildigini vurguladi.

7-14 Yas arasi gençlerin futbolu bilimsel bir sekilde ögrenmesinin, Trabzonspor?a büyük fayda getirecegini vurguayan Tok, ?Bu yil okullarimizda egitim gören 1994 ve 1995 dogumlu basarili sporculari karne tatilinde Trabzon?a seçmelere yollayacagiz ve olumlu gördüklerimiz arasindan 20 kisiye yakin bir grubu lisansiye yapacagiz? diye konustu.

Trabzonspor Futbol Okullari?nin kurslarina katilmak isteyenler için asagida okullarin güncel listesi ve irtibat numaralari belirtilmistir:

Istanbul Avrupa Yakasi

1) Merter ? Bahçelievler Spor Tesisleri

Mehmet Seyyar - Telefon: 0 (212) 502 50 50 / 0 (212) 539 44 82

2) Küçükçekmece ? Sevki Bey Hali Sahasi

Hüseyin Gülgönül - Telefon: 0 (212) 425 68 69 - GSM: 0 (532) 216 69 16

3) Büyükçekmece ? Tunkaya Spor Tesisleri

Tuncay Soyak - Telefon: 0 212 881 63 63 - GSM: 0 532 715 70 76
    Hüseyin Kaya - GSM: 0 532 281 98 53

4) Florya ? Sen Ak Spor Tesisleri

Hüseyin Gülgönül - GSM: 0 (532) 216 69 16
    Sevket Gencal ? GSM: 0 (537) 986 39 93

5) Sefaköy ? Aktif Spor Tesisleri

Ihsan Kol - Telefon: 0 (212) 495 44 48 - GSM: 0 (533) 644 54 61
    Seymen Gençtürk - GSM: 0 (532) 364 58 01

Istanbul Anadolu Yakasi

1) Samandira ? Ortadag Hali Saha

Ersel Aksoy - GSM: 0 (533) 635 61 04

2) Ümraniye Futbol Okulu

Murat Akbulut ? Telefon: 0 (216) 632 33 88 ? GSM: 0 (505) 628 87 61
    Mahir Karahasanoglu ? GSM: 0 (505) 347 32 31

3) Ümraniye ? Okyanus Spor

Ömer Uzun ? GSM: 0 (533) 818 21 90
    Aydin Dursun ? 0 (533) 399 75 40

4) Kartal Spor Okulu

Ali Nail Bayram ? GSM: 0 (555) 299 03 99

5) Pendik Kaynarca Spor Okulu

Levent Avci ? 0 (535) 245 60 52

6) Tuzla Güzelyali Spor Okulu

Ihsan Dunay ? Telefon: 0 (216) 493 11 61 ? GSM: 0 (535) 540 66 25

Antalya Merkez Spor Okulu

Iskender Eroglu ? GSM: 0 (536) 346 54 50

Sakarya Spor Okulu

Fatih Kasap ? GSM: 0 (542) 671 62 61

Gebze Spor Okulu

Nedim Malkoç ? GSM: 0 (505) 526 12 98

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

usak beyimedi gitti, bi görsem onu formamizla sahada, ilk meramimi gerçeklestirmis olacagim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

SON 1 senedir Futbol okulu konusunda büyük bir gelisme var.Bu konuda FB hemen hemen her ilçede Futbol okulu açmisti.Simdi bizimkilerde bayagi bir okul açmaya basladilar.Geçen senelerde hiç okul yoktu simdi hemen hemen her ilçeye el atmaya basladik.Özellikle benim açimdan AVCILAR a okul açilmasi çok iyi oldu.Insallah vaz geçmezler 22 haziranda Avcilar okulunun açilisi var.

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cafer abi avcilardaki nerede olacak, açilisa gelmeyi düsünüyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)