Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece TRABZONSPOR!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amma abarttiniz bu olayi.Kimsenin gs nin sampiyonluguna sevindigi falan yok.

burda ''vah vah'' diye yazan hrkesin fb nin sampiyon olamadigina sevindiginden hiç sühpem yok.TRABZONSPOR lu hiç kimse gs sampiyon oldu diye sevinmedi , fb sampiyon olamadi diye sevindi

Neden mi ? 96 da hernekadar kendi hatamiz olsada alicengiz oyunlariyla elimizden alinan sampiyonluk Neden mi ? 2004 de kafamiza vurula vurula elimizden alinan sampiyonluk Neden mi ? biçakci babalari sayesinde aldiklari 15 puan ? Neden mi ? Azize nin kendini peygamberlestirmesi ?

23 yildir sampiyon olamayan bir takimin taraftari o sehirde yasayan insanlar ve 23 yil daha sampiyon olamayacak bir takimin bugün fb sampiyon olamadi diye sevinç gösterisi yapiyorlar yarin gs sampiyon oldu diye sevinç gösterisi yapacaklar bunun hesabini onlara sormadan önce gözleri paradan baska bisey görmeyen karaktersiz futbolculara gözlerini koltuk sevdasi bürümüs yönetimlere sorunuz.evet TRABZON elden gidiyor evet yeni nesil taraftar elden gidiyor sorumlularida ortada.

bunlari konuyla ilgili diger baslikta yazmistim.Ayni konuyu içeren diger iki konu kilitlendigine göre bu konunda kilitlenmesi lazim.

TRABZONSPOR lu olan kimse gs nin sampiyonluguna sevinmedi NOKTA

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya öbür topic kapatildi halâ niye israrla ayni seyler burada dile getirilmeye çalisiliyor..

bu topicin de kapatilmasini rica ediyorum..

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ne Aziz yiildirimi, ne Ali $eni, nede f,b yi hic sevmem, yanliz Azizi a$agilamak icin, Azize yazarak bir bayan ismi kullanmak dogru mu acaba?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Hiç kimse Gs nin sampiyonluguna sevinmiyor,

1.hakeden kazandi,

2.adelet yerini buldu ,

3.Ortami geren kenidlerini ust sinif doren fb ler için

4.ve gs topçularin pnursal mucadeleri için

yoksa gerisi yalan banane kim olursa olsunda yukraidaki sebeblerden dolayi ,bence gs tebrik etmek lazim ,yilmadilar ve basardilar

Ayrica denizliyide tebrik etmek lazim maci bir an bile birakmadilar,,

olay bundan ibarretdir,sevinçi buyutmeye turlar atmaya gerek yok ,

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı kaan can Nickli Üyeden Alıntı

kardesim ne dostlugu ya .gs gibi dostum olacagina fb gibi dusmanim olsunmus.Bu laf nerden cikiyo ne dostu istanbul takimindan dost mu olurmus hepsinin allah cezasini versin.Ben sadece berbat bir sezonun ardindan fb;nin bizden beter aci cekmesine sevindim o kadar niye bu kadar galeyana geliyorsunuz.Bu sekilde uzulen gs de olsa ben yine sevinirim.Insallah seneye de trabzonum aglatsin hepsini

.
    Güzel diyosunda herhalde bazi yazilari okumadan sadece benim yazdigim dikkatini çekmis birileri israrla febe olacagina gese olsun daha iyi diye yaziyor dikkatini çekerim sadece yazdiklarim onlar için diye üstüne basa basa söyledim..Ayrica üç ezikten birien yenildigimiz hatta2 milyon dolarlik bir maçi kaybetiigimiz saatlerde üzülmek yerine yada elestiri yapmak yerine febe nin sampiyon olamamasina sokakta sevinç gösterisi yapmak ne derece dogru...Bilmem meramimi anlatabildimmi Edited by: rutav0861

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok okumaya calistim hepsini de ben de gs olacagina fb olsun diyen arkadaslarin da fazla ustune gidildigi kanisindayim.Trabzonlu olmamakla suclaniyorlar .TS'li olmayanin burada isi ne. Sadece fb'den daha fazla nefret etmek suc mu? Kimse gs'nin sampiyonluguna sevinmiyor bunu anlayin artik. Saglicakla kalin

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaan can Nickli Üyeden Alıntı
    bu arada size tavsiyem fb macinin sonrasini tekrar tekrar seyretmeniz .Eminim hepiniz azizin mor suratini,rustu'nun aglardaki halini,aglayan ezikleri gorunce sevineceksiniz.Bizim sevindigimiz bu yoksa banane gs'nin sampiyonlugundan Allah topunu bildigi gibi yapsin

2 sene önce de gese liler ve febe liler senin mor yüzüne bakipta güldüler onu unutma 2 sene önce bana nasil koyduk diyen gese liler vardi ve ben onlar yüzünden katil oluyodum ben elimi çatlattim sirf o ........ler yüzünden bize kimseden dost yok onlar dan kim sampiyon olursa olsun siz isinize bakin eger bakamaiyosaniz burda ona sevindik buna üzüldük diye yorum yapip germeyin milleti kendinizi savunmayida kesin tekrar söylüyorum düsüncelerriniz size kalsin

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Fb nin sampiyon olamayisina sevinirken gs nin sampiyonluguna sevinen bir Trabzonsporlu görmek benim için acilarin en büyügü!

Istanbul takimlarinin sampiyonluklarini kutlayamadiklari tek sehrin insanin, taraftarinin burada yazdiklarina bakin hele...Yazik bize...

Trabzonspor taraftarlarinin sevindigi olay cincon'un sampiyon olmasi degil. Trabzonspor taraftarlarinin sevindigi sey, kancik kancik oyun oynayip, satilik hakemleri satin alip, kahpece oyunlarla sampiyonlugumuzu calan fe-be'nin sampiyon olamamasidir. Yoksa kimin umurunda cincon sampiyon olmus veya olamamis.

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı madheart17 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

trabzonluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

olay budur[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    kesinlikle kardesim iste buuu...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

arkadasim bu ne hiddet tabi onlar benim mor yuzume bakip alay ettikleri icin ben de simdi onlarla ediyorum . Dusunceni kendine sakla dersen olmaz, burda dusuncelerimizi, TS askimizi ,istanbul nefretimizi paylasmak icin yaziyoruz. Sen hic merak etme buradaki herkes istanbul eziklerinden en az senin kadar nefret ediyor. Eskileri de unutmus degiliz. Zaten unutmadigimiz icin bu kopeklerin en azindan birinin bizimkine benzer bir aci cekmesi biraz olsun icimize su serpiyor.Senin anlamadigin olan oldu bir kopek sampiyon oldu ,bari oburunun acisiyla biraz eglenelim

Nereden
    Bursa

Alıntı mcgyver_61 Nickli Üyeden Alıntı

trabzonsporluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

olay budur[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    kesinlikle kardeþim iþte buuu...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Böylesi daha iyi he usaklar

kaan can diyorki:

Ya arkadaslar abartmayalim bu kopekler yuzune birbirimize giriyoruz.Hicbir trabzonlu gs'nin sampiyonluguna sevinmez .Sevinilen fb'nin dustugu durumdur.Ve bu da gayet dogaldir tumturkiye fb'nin sampiyon olamamasina sevindi tabi ki biz de.Ama sevinenTS'li degildir demek hatta xxx'ler ayip oluyor.Bence nasil gs'nin sampiyonluguna sevinenTS'li olamazsa ,fb'nin sampiyon olamamasina sevinmeyen de TS'li olamaz.Boyle aci bir sekilde sampiyonlugu kaybeden hangi bizansli olursa olsun ben sevinirim arkadaslar.OnceTS'liyiz sonra da bizans dusmani

aynen sana katiliyorum kardes, süpersin

Nereden
    İstanbul

Alıntı rutav0861 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mcgyver_61 Nickli Üyeden Alıntı

trabzonsporluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

kesinlikle kardeþim iþte buuu...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Böylesi daha iyi he usaklar

eyvallah!!![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

beni mutlu eden tek sey fenerbahçenin bizim 1996 da kaçirdigimiz elimizle verdigimiz sampiyonluk sonrasi hissettiklerimizi onlarinda yasamasiydi.gs sampiyon olmus hiç önemli degil umurumdada degil.ama bir gerçek var ki biz feneri gs den daha çok sevmiyoruz olayin özü budur bence!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61*TS*61 Nickli Üyeden Alıntı

kaan can diyorki:

Ya arkadaslar abartmayalim bu kopekler yuzune birbirimize giriyoruz.Hicbir trabzonlu gs'nin sampiyonluguna sevinmez .Sevinilen fb'nin dustugu durumdur.Ve bu da gayet dogaldir tumturkiye fb'nin sampiyon olamamasina sevindi tabi ki biz de.Ama sevinenTS'li degildir demek hatta xxx'ler ayip oluyor.Bence nasil gs'nin sampiyonluguna sevinenTS'li olamazsa ,fb'nin sampiyon olamamasina sevinmeyen de TS'li olamaz.Boyle aci bir sekilde sampiyonlugu kaybeden hangi bizansli olursa olsun ben sevinirim arkadaslar.OnceTS'liyiz sonra da bizans dusmani

aynen sana katiliyorum kardes, süpersin

ben sana katilamiyorum kardesim febe nin sampiyon olmasina üzülmeyen ts li degildir nedemek yaa biz ilgilenmioruz dioruz anlasaniza ben olamiyorsam kim olursa olsun febe nin sampiyon olamadina sevinmek nedemektir onun rakibi bir bizans takimi sampiyon olmustur ve sen otomatikman ona seviniosun yani bizansin sampiyonluguna seviniosun hiç kivirmaya gerek yok bu böyledir

trabzonsporluyuz biz

istemez para pul

herzaman her yerde

anti istanbul anti istanbul oooo..

Nereden
    İstanbul

Evet arkadasim mesaji cok iyi anlamissin .Ben yine de birdaha okumani rica edecegim. Saglicakla kal

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben anlamiyorum yada anlamakta zorluk çekiyorum nedemek ona sevinen yada sevinmeyen TS li degildir demek buna sizler mi karar veriyorsunuz .[img]smileys/smiley9.gif[/img]

burda bencehiç kimse bir digerinin taraftarligini sorgulamamali sorgulayamaz da...

evet gs sampiyon oldu diye sevindim ama bu fb olamadigi için bir sevinç ne yani simdi ben TS li degilmiyim ?

burda sadece sunu tartisirim meydana gidip sevinç gösterileri yapmak dogru muydu ?Edited by: aslihan

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu konunun diger kapatilan 2 konu ile arasinda ki fark nedir de o konular kapatilirken bu konu hala açik.???????????

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

neymis son haftada sampiyonlugu kaçirmak ögrenin ........ler[img]smileys/smiley7.gif[/img]

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fenerbahçe'nin sampiyon olmamasina çok sevindim[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]. simdi Ben Trabzonsporlu degilmiyim. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Hala seviniyorum. [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img].

Herkesin Trabzonsporlulugu kendine[img]smileys/smiley2.gif[/img], sizin isteklerinize göre mi hareket edecegim yani. Birakin bu tartismalari, sevinen sevinir, sevinmeyen sevinmez. Trabzonspor için ne yapabilirim için fikir üretin, tartisin[img]smileys/smiley2.gif[/img]Siz neden sampiyon olmadik diye tartisin.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Burada herkesin ortak paydasi Trabzonspor [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben de fb.nin sampiyon olamamasina sevindim tüm anti-fbliler gibi ancak benim ve benim gibi düsünen arkadaslarim kizdigi nokta bu sevincin abartilmasi ve meydanlara çikarak kornalara basarak silahlar atarak bu sevinci GEREKESIZLESTIRMELERIDIR!...

sonra medya yazar ts.liler gs.nin sampiyonlugunu kutladi diye..

utanan ne diyecegimizi bilemeyen biz oluruz...hiç yoktan yere saçma sapan bir seyin altinda kaliriz..

tigin arkadasimiz dönüp dolasip konunun buraya getirilmesinden sikayetçi... bende bu rezilliigi veya ufak bir seyle geçistirilebilecek seyi abartan kisilerden sikayetçiyim!....

Nereden
    Bursa

ben de fb.nin sampiyon olamamasina sevindim tüm anti-fbliler gibi ancak benim ve benim gibi düsünen arkadaslarim kizdigi nokta bu sevincin abartilmasi ve meydanlara çikarak kornalara basarak silahlar atarak bu sevinci GEREKESIZLESTIRMELERIDIR!...

sonra medya yazar ts.liler gs.nin sampiyonlugunu kutladi diye..

utanan ne diyecegimizi bilemeyen biz oluruz...hiç yoktan yere saçma sapan bir seyin altinda kaliriz..

tigin arkadasimiz dönüp dolasip konunun buraya getirilmesinden sikayetçi... bende bu rezilliigi veya ufak bir seyle geçistirilebilecek seyi abartan kisilerden sikayetçiyim!....

Evet çok dogru söylüyorsun ama birileri hala anlamak istemiyor becekeye yenildigimiz saatlerde ben eve kapandim ne tv ne pc açtim içim burkuldu sonn maçi kaybetmek ve birileri kaybetti diye uefaya kalmayi kendime yediremedim inanin...Kendi göbegimizi kesemedik..ama bazi arkadaslar için yenilgi okadar olagan bir sey olmuski çikip bilmem hanbi ezigin sampiyonlugu son maçta kaybetti diye sokakta sevinç nidalari atmaya baslamis...Sevinmeyin diyen yok ancak oh olsun deyin geçsin gitsin ne o korna çalmalar ates etmeler hehe iste biride çikar derki TRABZONDA gs nin sampiyonlugu kutlaniyor

Ne diyeceksiniz dilin kemigi yokki büzesin

Lokman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha ilk yaridaki maçta bunlar degilmiydi fatihe olmadik hakaretleri edipte aglatan ............ler simdi bu ........ oglu ........lerin sampiyonluguna sevinenlerin ne farki var fenerliden yada gs liden neyiz derseniz deyin ama TRABZONSPORluyuz demeyin sakin yok fener olmadi diye sevinmisler yok ya bune be elin seyiyle seye girmek gibi birakin bu ezik edebiyati biz TRABZON umazla mutlu olalim bize o yeter ikinci takimi olan biraksin bu takimi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bütün istanbul takimlari ayni b.k yav site çok yavasladi bu aralar

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fenerin sampiyon olmamasina sevindim ama galatasarayin olmasinada hiç sevinmedim ne farki var bunlarin birbirinden biri dusman digeride dost gozuken dusmandan daha dusman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)