Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece TRABZONSPOR!

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

IZzY61 sen trabzonspor taraftari olamazsin [img]smileys/smiley2.gif[/img]

ben sizden hepinizden daha cok trabzonsporluyum. ben en azindan trabzonda yasayan adamlarin trabzonsporuncamiasina mal olmus topcularaana avrat kufur etmiyorum . ben sadece orda fikrimi ortaya koydum turkiye genelinde ilk trabzonda silahlar patladi noldu biri cikipda noluyor dedimi . inegin altinda buzagi aramayin,

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Birak simdi bu laflari arkadasim sen önce 1.sayfada yaptigin yorumu oku ondan sonra trabzonsporu agzina al...

yaptigim lafin arkasindayim, fb gs ikisinden biri sampiyon olcak bende gs nin sampiyon olduguna sevindim nolmus YANi SEVINDIYSEM OLAMAZMI EGER BIZ FB LEN SAMPIYONLUK ICIN CEKISSEYDIK BIZ SAMPIYON OLSAYDIK GSLILERsevinmezmiydi VEYA GSLEN SAMPIYONLUGA OYNASAK , fb liler ts olsun istemezmi ?

Bazilarimiz diyor iste anti istanbul, yani ben buna pek katilmiyorum her takima saygi duyarim ama ezikbahce degil onlar bizim tek düsmanimiz benim dilegim oldu ve ezikler sampiyon olamadi bu beni cok ama cok sevindirdi cünki onlar hic bir zaman sampiyonlugu hak etmiyorlar,

GSye burdan tebriklerimi iletiyorum hak etti bu sampiyonlugu...

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Daha once de soyledim biz olamadiktan sonra kimin sampiyon oldugu onemli degil, ama kimse kusura bakmasin nasil fb sampiyon olamadi diye Trabzondakisevinc gosterileriyakisiksiz ve abartiliysa burada insanlarin yazdiklarikufurler vehakaretler de ayni derece de yakisiksiz.

Ne olursa olsun kimsenin kimseye bu hakaretleri etmeye hakki yok.

Benim nazarimda iki durumda bizi kucultuyor.

Hadi kalin saglicakla

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz bu zihniyetten kurtulamadigimiz surece birak sampiyon olmayi bir kac sezon sonra kümede kaldik diye silah atarsakta hic sasirmayin. Acikcasi ben boyle bi durumda hic sasirmam. Cunku yakinda bu halde olabiliriz.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı iZzY61 Nickli Üyeden Alıntı

yaptigim lafin arkasindayim, fb gs ikisinden biri sampiyon olcak bende gs nin sampiyon olduguna sevindim nolmus YANi SEVINDIYSEM OLAMAZMI EGER BIZ FB LEN SAMPIYONLUK ICIN CEKISSEYDIK BIZ SAMPIYON OLSAYDIK GSLILERsevinmezmiydi VEYA GSLEN SAMPIYONLUGA OYNASAK , fb liler ts olsun istemezmi ?
    OLAMAZ. Trabzonsporluysan Besiktasa karsi yenildigin mactan sonra SEVINEMEZSIN. Sokarim gayseye. Ya usaklar Trabzonda cikartma yapmak lazim. Adeta Kurtulus Savasi gibi. Vatan elden gidiyor ya.

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam ikisi de birbirinden beter bu kopeklerin ama en azindan aglayan ezikler gormek azizin sistigini gormek beni de mutlu etti .Her ne kadar gs,den nefret de etsek her trabzonlunun icindeki fb nefreti baskadir.Onlari aglatan insallah seneye biz oluruz ama daha iyi oldu diyen arkadaslara bu kadar yuklenilmesini de anlamiyorum .Trabzonsporlu olmasalar burada isleri ne? Lutfen birbirimizi bu bizanslilar yuzune kirmayalim. Saglicakla kalin

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

'Febeyi sevmiyorum ona gicigim' diye gesenin sampiyonluguna kilif arayan 'kendine Trabzonsporluyum' diyenleri Allah islah etsin. Trabzonspor'un sizi giblerine ihtiyaci yok!!!

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    'Febeyi sevmiyorum ona gicigim' diye gesenin sampiyonluguna kilif arayan 'kendine Trabzonsporluyum' diyenleri Allah islah etsin. Trabzonspor'un sizi giblerine ihtiyaci yok!!!

Bu cümleleri üstüme almiyorum [img]smileys/smiley4.gif[/img], bende sevindim ama fb nin sampiyon olamamasina sevindim

Burdaki herkes TRABZONSPOR lu bunu unutmayalim lütfen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fb.nin sampiyon olamamasina sevinilir...evde tv. izlerken iyi olmus dersin fb.ye ama sokaklara çikmak ne demek? korna çalmak ne demek?

herkesin dedigi gibi NE SEVINMESINI NE DE ÜZÜLMESINI BILIYORUZ!....

TRABZON KENTI HER ZAMAN ANTI-ISTANBULDUR!...

gs=fb=bjk

ISTANBULA GÖNÜL VEREN .......ZLER BIZDEN DEGILDIR!!!!!!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Fb nin sampiyon olamayisina sevinirken GS'in sampiyonluguna sevinen bir Trabzonsporlu görmek benim için acilarin en büyügü!

Istanbul takimlarinin sampiyonluklarini kutlayamadiklari tek sehrin insanin, taraftarinin burada yazdiklarina bakin hele...Yazik bize...

SadeceFB üzerinekurmaya devam edersek mutlulugudaha çok mutlu oluruz...

Burada sevinen arkadaslarimiGS forumlarina, taksimdeki kutlamalara, floryadaki sevinç yumagina katilmaya davet ediyorum...

SADECE TRABZONSPOR'U tutan arkadaslarimla birlikte bu sezonun bize vermis oldugu aciyi yasamaya devam edecegiz...Siz sevinedurun...

SADECE TRABZONSPOR!

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

UEFA ya gtmeyi kutlayan Trabzonsporlular mi?
    her iki rakibimizden de ikili averajda daha kötü, son maçini alsa UEFA ya gidecek ama bunu bile beceremeyip rekiplerin yenilmesiyle UEFA hakkini elde eden takimin taraftarlarinin maglubiyet sonrasi UEFA ya gitmesi ancak teselli olur kazanilmis bir basari degil, bir zafer degil. nesini kutlamislar burasi daha garip ve inandirici degil.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadas gese nin sampiyonluguna sevinirsin ama burada onu yazamassin bu sevincini gösterecegin yer burasi degil onu ultravesti türü sitelerde belirt burasi sana ve senin gibilere kapali

trabzonlu olupta baska takimlari tutan veya sempati duyanllara yaziklar olsun diorum! bu takim bu yüzden biyerlere gelemior bize bile soruyolar hangi takimi tutyosun die TRABZONSPOR diorum bazen de 2. takimini söle diolar bunun suçlusu bu tip insanlar ben senin yaptiginin cezasini çekiorum ve ben bu ceza yi haketmiorum ben ceza çekeceksem sende çekeceksin ozaman bundan sonra herkes akilli olsun sallak fikirlerini alsin defolsun

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burada dogal olan fenerin sampiyonlugu kaçirmasina ve daha önemlisi 3 defa arka arkaya sampiyonluk alamayisina sevinmektir.Arkadaslarin birçogununda belirttigi gibi sokaklara tasmadan ve abartmadansadece buna sevinilebilir.Arada çok ince birnüans var.Yada ne bileyim biz fenerle yarisirken ahlaksizca tribünlerini fener satan Denizlispor'un onur savasina! sevinebilirsiniz.

Geysenin sampiyonluguna sevinmek ise Trabzonsporluluk degildir.Ezikliktir.Gidin o zamanErgun Gürsoy abinizin elini öpün...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oh be!!!Benim gibi düsünenler de varmis.Gs sampiyon oldu diye bizim ailedekiler sevindi.Allah Allah dedim okula gittim Trabzonlu arkadaslar da seviniyor.Eve geldim Allahtan burasi öyle degil.Gs sampiyon olmus banane.Bunlar bizi sampiyonluga giderken yenmedi mi?Ilk yari bize 4 atmadi mi?Bu takimin sampiyonluguna niye sevineyim ki...

kaanarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

BENIM TEK ISTEGIM SENEYE FENERIN 100 YILINDA SAMPIYON BIR TRABZONSPOR GÖRMEK ONDAN SONRA BIR 20 YIL DAHA BEKLEMEYE RAZIYIM YOK BE NE 20 YILI OLURSAK ZATEN GENE AMBARGO KOYARIZ SAMPIYONLUGA

Nereden
    İstanbul

Ya arkadaslar abartmayalim bu kopekler yuzune birbirimize giriyoruz.Hicbir trabzonlu gs'nin sampiyonluguna sevinmez .Sevinilen fb'nin dustugu durumdur.Ve bu da gayet dogaldir tumturkiye fb'nin sampiyon olamamasina sevindi tabi ki biz de.Ama sevinenTS'li degildir demek hatta xxx'ler ayip oluyor.Bence nasil gs'nin sampiyonluguna sevinenTS'li olamazsa ,fb'nin sampiyon olamamasina sevinmeyen de TS'li olamaz.Boyle aci bir sekilde sampiyonlugu kaybeden hangi bizansli olursa olsun ben sevinirim arkadaslar.OnceTS'liyiz sonra da bizans dusmani

Nereden
    İstanbul

bu arada size tavsiyem fb macinin sonrasini tekrar tekrar seyretmeniz .Eminim hepiniz azizin mor suratini,rustu'nun aglardaki halini,aglayan ezikleri gorunce sevineceksiniz.Bizim sevindigimiz bu yoksa banane gs'nin sampiyonlugundan Allah topunu bildigi gibi yapsin

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

96 da yasadigimiz acinin daha büyügünü yasadilar.daha beter olsunlar.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Iyi de bu da bi anlamda gaysenin sampiyonluguna sevinmek manasina gelmiyormu.Asil söylemek istedigim burada febe olacagina gese olsun diyenlere.sözlerim sadece onlara..sankigayse çokmu hakketti sampiyonlugu en azindan geçen hafta cordi nin hediye ettigi gol varki evlere senlik..

Birakin febenin nefretini kinini en azindan düsmanin oldugunu biliyorsun febenin..

Ama gayse gibi yalamanankör kani bozuk dostum olacagina febe gibi düsmanim olsun..Çok daha makbul benim için

Üç istanbul ezigininde bir degeri yok gözümde yaziklar olsun dün aksam tv de seyretmedim pc de açmadim bu gün bunlari duyunca yikildim yikildimm..

Yaziklar olsun..

Büyük takim taraftari olmak büyük düsünmekten geçer...

Bize ne biz olamadiktan sora sampiyon kim olursa olsun...anadolu birligi diyorlar peh peh peh..sevineceksem ben sampiyon oldugumda sevinirim..

Beceke ye yenildigimiz gün ÜZÜLECEGIMIZE febe sampiyon olamadi diye sevinmek hangi akla hizmettir.Bunu anlayan varsa bir büyük klüp taraftari olarak bana açiklasin

Denizli 2 yil önce maçi sattigini dün aksam tescilledi... hemde basinda içimizden biri varken yapti bunu Giray hoca nin takimi ilk 20 dk da 4 yedi febe de sorarim size o maçta çok daha kaliteli futbolculari olan denizli tüm stadi febeye verirken kimse nooluyoruz demedi.. ayni durum bu yil niye olmadi...

Seviniyordum Biz farkliyiz diye ama gün geçtikçe bizim içimizdende çikiyor böyleleri neymis efendim febe olacagina gayse olsunmus yaziklar olsunne diyeyim baska..SIZENEEEEEEEEE.....onun bunun sampiyonlugundan yada olamadigindan

(siz diyorum çünki böyle düsünenleri BIZ olarak görmüyorum)Edited by: rutav0861

Naim
    Ziyaretçi

Fenerin Sampiyon olamamasin özellikle Son hafta Kaybetmesine Sevinirim
    Gs nin Sampiyon olmasini xxxx takmam

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizi 2 sene önce sampiyonluktan eden galatasarayin sampiyonlgununa sevinecek trabzonspor taraftari olamaz.biz trabzonsporluyuz.onlarin basarilariyla avunmamaliyiz

Nereden
    İstanbul

kardesim ne dostlugu ya .gs gibi dostum olacagina fb gibi dusmanim olsunmus.Bu laf nerden cikiyo ne dostu istanbul takimindan dost mu olurmus hepsinin allah cezasini versin.Ben sadece berbat bir sezonun ardindan fb;nin bizden beter aci cekmesine sevindim o kadar niye bu kadar galeyana geliyorsunuz.Bu sekilde uzulen gs de olsa ben yine sevinirim.Insallah seneye de trabzonum aglatsin hepsini

.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)