Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nuri Albayrak | 14. Başkan

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Nuri Albayrak | 14. Başkan

Nuri Albayrak Patladı

Trabzonspor'un eski başkanlarından Nuri Albayrak çok ağır konuştu.

STADI TRABZONLU ALSIN

Akyazı’nın normal bitirme süresi 18 aydı! Fakat bir kesinti oldu. Kesintiden sonra da tekrar işe başladık. Dolgunun yüzde 55’i bitti. Şu anda 350 dönüm dolgu alanımız kaldı. Ayda 100 dönüm dolduruyoruz. İnşallah 4-5 ay sonra işimiz bitecek. Ondan sonra yeniden burasının stad ihalesi yapılacak. Bakalım hangi firma alırsa.. Ama temellimiz Trabzonlu bir firmanın ve bu işin çok kısa zamanda bitirecek bir firma alırsa kısa zamanda hayata geçer.

TÜRK FUTBOLU BİTER

Eğer Türk futboluna komple bakılması gerekiyorsa şu anda bütün takımlar aynı mesafeden bakması gerekiyor. Bu da ne demektir;, şu anda ligden 3-5 tane takımın düşmesi demek Türk futbolunun bitmesi demektir. Eğer takımlar küme düşerse futbol biter. Türk futbolu 3-5 yıl şampiyonlar ligine gitmeyebilir. Türk futbolu o zaman bitmez ama eğer bugün Türk futbolundan 3-5 takım küme düşerse futbol biter. Ondan sonra Avrupa’da kalmaz Türkiye de... Başbakanımızın söylediği ‘küme düşme olmasın, kişiler cezalandırılsın’ sözüne katılıyorum.

BANKASYA’DAN FARKI KALMAZ

Biz Avrupa değiliz. Biz İngiltere falan değiliz. Çünkü Türk futbolu şu anda 4 takıma endeksli. Kimdir bunlar; 4 büyüklerdir. 4 büyük takım şu ligden çekildiği zaman veya iki tanesi küme düştüğü zaman; Süper Ligin Bank Asya liginden farkı kalmaz. Bank Asya liginde bugün en pahalı takımın yıllık maliyeti 10 milyar liradır. 4 büyüklere gelen reklam gelirleri biter.

REKLAMLAR BİTERSE!

Peki Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor’un yıllık bütçesi ne kadar biliyor musunuz? Diyelim 400 trilyon! Bu takımlar bu reklamlar bittiği zaman nerden para alacak? Ertesi yıl kapıya kilidi vuracak! Yeniden dizayn olacak. Nasıl olacak, kalkacak yeni bir takım kuracak. 20 trilyonluk bir takım kuracak. Niye yok para çünkü… Parayı ödeyemeyeceğin bir takım kurabilir misin?

TAKİPSİZLİK VERİLDİ Mİ?

Trabzonspor’da şike sürecinin içerisindedir! Ne konuşacak ne yapacak? Daha haklılığı ortaya çıkmadı. Mahkeme daha bitmedi. Süreç devam ediyor. Trabzonspor yöneticileri yargılanıyor kardeşim. Takipsizlik kararı verildi mi? Verilmedi. Bugün tutuklu olup, olmamakla değil. Belki Aziz Yıldırım’da suçsuz çıkacaktır. Yani Aziz Yıldırım şu anda hapiste diye suçlu mu ilan ediyorsunuz onu? Hayır edemezsiniz.

BENDE YARGILANIYORUM

Bende şimdi Trabzonspor adına yargılanıyorum. 3-5 yıl arasında hemde! Niye Trabzonspor menfaati adına burada bir olay yaptım, yönetici arkadaşlar bizi maliyeye şikayet ettiler. Sportif Trabzonspor kulübünden, Sportif A.Ş.’ye fatura kestik diye yargılanıyorum. Ama ben suçlu muyum şu anda? Kulübün menfaatine bir icraat yaptım ama şu anda yargılanıyorum. Onlarda kulüplerinin menfaatlerine bir şeyler yaptılar yargılanıyorlar. Ama suçlumu değil mi mahkeme onunda anlaşılacaktır.

YÖNETİMİN ACİZLİĞİNDENDİR

Kupayı getirsinler de ne yaparlarsa yapsınlar diyorlar. Şov yapmasınlar. O’nu diyen şu andaki yöneticilerdir. Geçen sene 15 milyon liralık futbolcular bıraktı gitti. Bu yönetimin istifasını gerektiren bir harekettir. Bu senede bir Onur Kıvrak’la zorla anlaşma imzalattılar. Bu yöneticilerin acizliğindendir. Son gün, son dakikaya bırakılmaz. Ne oldu geçen sene futbolcular elini kolunu sallayarak gittiler kimin ne tepkisi oldu.

HAKSIZLIK SİSTEMİ

Tepki mepki tanımıyorum. Hak, hukuk, adalet tanıyorum! Bu şehirde de o yok. Kimin elinde borazan onun sesi fazla çıkıyor. Dürüst, namuslu, düzgün insanların bu şehirde borazan ellerine verilmiyor! Onların sesi çıkmıyor. Bu şehirde öyle bir haksızlık var. Bu şehirde haksızlıklar üzerine kurulu bir sistem var.

FARUK ÖZAK NE DERSE ONU YAPIYORLAR

Benim dönemimde Akyazı projesinde gerçekleştirilecek olan şu andaki dolgusu devam eden alanda 660 bin m2lik bir sahanın üst kullanım hakkını Trabzonspor kulübü olarak almıştık. Bizden sonraki yönetim bunu yapmadı. 850 dönüm araziyi ben Trabzonspor’a kazandırdım. Benden sonra gelen yöneticiler o araziyi bıraktılar. Şimdi TOKİ aldı. O beni eleştirenler şimdi gidip yalvarıyorlar TOKİ’ye, ‘50 dönüm arazi ver, bize tesis yapalım oraya’ diye. Kim Trabzonspor’un başkanı ve yöneticileri! Neden bıraktınız? O arsayı 49 yıllığına Trabzonspor’a kiraladım ben. O zaman neden bıraktınız beyfendiler. Çok iyi işi biliyorlar. Faruk Özak bırak diyor bırakıyorlar. Faruk bey ne derse onu yapıyorlar.

BU ŞEHRİN İNSANI HİSSELERİ SATTIRMAZ

Kulübü de 200 trilyon borca soktular, şimdi de elindeki hisse senetlerini satıp onu da harcayacaklar. Daha önce yüzde 25’ini sattılar, şimdi de yüzde 25’ini satacaklar.. Veya borçlarını ödeyecekler tekrar borçlanacaklar. Bu şehrin insanları adamsa, bu yönetime bu hisseleri sattırmaz. Nerden yetkiyi aldılar nasıl bir yetki yani şehrin ayağa kalkması lazım. Kusura bakmayın yüzde 49’u Trabzonspor’un satılıyor. Yüzde 2’sini de biri aldı mı yüzde 51 aldı takımı gitti. Kusura bakmayın burası kimsenin babasının çiftliği değil.

BORÇ ÜSTÜNE BORÇ YAPIYORLAR

Ben iki senede 23 trilyondan 39 trilyona çıkardım. İki senede 16 trilyon borçlandırdım. Bunlar bir senede 100 trilyon borçlandırıyor. Bıraktığım sene Gökdeniz’i sattılar, beyanatları var bu yöneticilerin ne dediler, ‘Trabzonspor’un borcunu sıfırladık’ diye. Ondan sonra ne oldu? Alınan futbolcular ortadadır. Bonservis bedelsiz gidenler ortadadır. 15 milyon liralık futbolcu gitti. Gidenlerin yerine hangi futbolcuyu aldılar? Egemen’in yerini doldurabildin mi? Selçuk, Ceyhun’un yeri doldu mu hayır? Para var nasıl olsa borçlanıyoruz diyorlar. Bankalar kredi veriyor. Al 5 milyona onu; onu al seneye de onları serbest bırakır yollarsın.

HAR VURUP HARMAN SAVURUYORLAR

Bu gidişle bu ekip bu yönetim Trabzonspor’u batırır. Allah’tan bu sene şampiyonlar ligine biz katıldık da aldık oradan 20 milyon euro şimdi ne yapacaklar. Şehir Trabzonspor’a sahip çıksın kimse kusura bakmasın. Kimsenin babasının çiftliği değil burası babasının çiftliği olsa böyle satmazlar. Bir şehirde geçen sene kaç para ödendi futbolcuların menajer ücretlerine haberiniz var mı? 12 milyon lira sadece menajere ödediler bir yılda! Demek ki har vurup harman savuruyorlar.

Tek kelimeyle Yazık. Trabzonspor da Başkanlık yaptın ..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Tekirdağ

Yazıklar olsun senin gibi Trabzonluya..Zamanında kulübü batırdın bir de üstüne bizi zorduruma sokacak Fenerbahçelinin bile yapmaya cesaret edemeyeceği açıklamaları yapıyorsun

Ahmet Sarıalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu nuri albayrakın trabzonsporu soktuğu kötü duruma rakipler birleşse sokamaz zaten.. sadri şener yönetimini ben de eleştiriyorum arada ama hiçbir yönetim de albayrak yönetimi kadar kötü olamaz.. barış memiş kulübün tek ve en büyük yıldızıydı bir ara, ordan kurun bağlantıyı...
    Alıntı PeaceSilver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıklar olsun senin gibi Trabzonluya..Zamanında kulübü batırdın bir de üstüne bizi zorduruma sokacak Fenerbahçelinin bile yapmaya cesaret edemeyeceği açıklamaları yapıyorsun

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sövmek için azizin yanına metrise uzağa gitmeye gerek yok,al sana işte söv dur.

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok yanlış şeyler söylemiş. Araya da bir kaç doğru koymuş, onları da es geçmemek lazım.
    Ama yönetimi eleştireceğim diye kimsenin Trabzonspor'a zarar vermeye hakkı yok. Bir daha yönetimle adı anılmayacak bir adam bu lafları neden eder, birisi eline kağıdı verip al bunları oku derse.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

başbakanın yavuklusu bu adam..
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Ahmet Sarıalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

albayrakın söylemlerinin ali koç'un, nihat özdemir'in söylemlerinden tek farkını bulana fenerbahçe forması hediye ediyorum.

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugünleri de gördük, Albayrak Şener'i eleştiriyor.

O günleri yaşamasak, hatırlamasak hadi neyse.

Albayrak'a yöneticiliği beceremeyen birisi olarak bakıyordum, sâdece bu kadar değilmiş.

Kupanın bize verilmesini istiyor mudur bu adam...
    Konu TekfurÇayır 61 tarafından (10.04.2012 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Türk futbolu biter" kısmından sonrasını okumadım.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah cezanı versin senin
    Aklımız 10 günlük olsa yutturacaksın yüzsüz herif
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen başkan oldun Türk Futbolu bitmedi de başka sebepten mi bitecek?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zaman zaman Sadri Şener'i eleştiriyoruz ama Nuri Albayrak'ın şu sözlerinden sonra Şener'e teşekkür etmeliyiz.
    Nuri Albayrak dönemi dün gibi hafızalarımızda.. Yaptıklarıda.. O dönemler şunu demiyormuyduk; bi fenerbahçeli olsa kulübe bu kadar zarar veremez diye..
    Etiketi değişti ama fikirler yine örümcek ağı kaplı..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Faruk Ozakin her dedigini yapiyorlarmis Ulan seni Trabzonun basina Faruk Ozak getirdi. Insanlar seni tanisin ondan sonra milletvekili olmak istedin.

Herkes muhalefet oldu, goruyoruz gercek Trabzonsporlulari !
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

vay be, nasil insanlar baskanlik yapmis bize...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Ne içtin sen, neyin kafasını yaşıyosun . Bu cümlenin sonuna 10 har iki heceli bir küfür çok iyi giderdi ama susuyorum.
    9 # Osvaldo'

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Forumdan birçok arkadaşımıza ve bizlere büyük bir ders niteliğinde açıklamalar yapmış Nuri Altarak.
    9 # Osvaldo'

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen.

O cümle kimin malı olduğunu gösteriyor zaten.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atay Aktuğ nerelerde? Birde o yorum yapıversin.
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen kardesim. Su mantik oldurecek beni. Bir saniye bu mantigi dogru kabul edelim. Yani bu dort takimdan biri ya da birkaci duserse Turk futbolu bitecek olsun, sirf bu sebeple bu takimlar ne nane yerlerse yesinler (sike, tesvik, adam oldurme, vs.) kume dusurulmeyecekler mi?

Ayrica hicbir sey olmaz bu takimlar kume duserse.Olan bu takimlara gonul vermis saf taraftara olur; uzulurler. O kadar. Tabii asil bu kurulu duzenden, sistemden hazir ekmek yiyenlerin kaynagi kesilir (bu soyleme sahip bircogunun itiraf edemedigi de bu aslinda, diger bir kisim da papagan gibi kendilerine dayatilan bu safsatayi tekrarlayip duruyor). Ne diyordum, hicbir sey olmaz bu takimlar duserse, bir sey olursa da bu hayirli, iyi bir gelisme olur Turk futbolu icin ancak. Eski, kokusmus duzen bozulur, olusan yeni duzende de herkes yeni yerini alir. Yeni duzenin eskisi gibi olmayacaginin garantisi yok ama yeninin getirdigi bir gelecek, bir firsat, bir umut var her zaman.

Degisimden korkanlardan korkmak gerek.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sen gittigin gün sampiyon olmus gibi sevindim..utanmaz rezil
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

stichus birazdan damlar buraya.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adını silsinler maziden. Kahverengi harfleri silecek babayiğit aranıyor.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

''Başbakanımızın söylediği ‘küme düşme olmasın, kişiler cezalandırılsın’ sözüne katılıyorum.''

Ropörtaj yapsan iki kelimeyi bir araya getiremez. Trabzonspor başkanı nasıl olmuştu halen şoktayım.Yalaka herif. ''Siyaset futbola asla karışmamalı'' sözünün en güzel örneğisin
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

"Başbakanımızın söylediği ‘küme düşme olmasın, kişiler cezalandırılsın’ sözüne katılıyorum."

Bu cümleden sonrasini okumadim. Yazik...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gömün gitsin....
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)