Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olmaz olsun böyle üniversite gençligi

okan6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

beyler bu gün benim kanima dokunan bir sey oldu okuldaki senliklerde 30 40 kadarXXXXX bunlar pkk li gelmisler zafer isareti yapiyor benim kanima dokundusenlikte 5 6 bin kisi var benim arkam dan bir kisi gelipde siz burda ne yapiyorsunuz demedi yanimda sadece bir kizvardi orda adamlar üstüme yürürken bir alalh kulu destek olmadi karistirma ortaligi dediler beni ordan uzaklastirdilar ben bu ma.ta bir pankart açalim diyorum ne dersiniz olmadi ben kartona yazip gelecegim bisiler

Edited by: Kaya

keramiya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

oyle olur hep zaten... ortami esas gerenlere bise yapmazlar..düzen bozuk kardes ne yapcan..

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

yaa okan takma kafana bosver izmirde olmus bu olay. bak bakalim trabzonda g...tleri yiyomu yapmaya. izmir bitmis sen bosver...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Beyler tepkinizde size sonuna kadar katiliyorum. Yalniz forum ortaminda oldugumuz için kisaltmada kullanmayin yasak kelimeler için...

Tesekkürler simdiden...

Not: Bahsettiginiz adamlarin öteki dünyada yerleri bile olmayacak.

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

trabzon'da bir kere yapmaya çalistilar...Binlerce kisi hemen yumultu üstlerine[img]smileys/smiley32.gif[/img]ama burasi trabzon...Türkiye'yi bölmek isteyenlerin en son ele geçiremeyecegi sehirimiz...

Ý.Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Batidaki ünilerin cogunda bu olaylar rahat rahat oluyor. Sadece bati deil aslinda bir cogunda. Trabzon istisna gibi duruyor. Burda da bu sene haric her sene taskinlik cikartirlardi ve herkes onlari seyrederdi. Burda ellerini kollarini sallaya sallaya gezebiliyorlar. Buna dur diyebilen kimse yok. Yapilabilen tek sey fislenme ve daha sonra tutturabildiklerine ceza uygulamasi var. Bircogu aftan yararlanarak okula tekrar donup ayni olaylara giriyorlar. Yani anlaycaginiz adamlarin okulu bitirmek gibi bi kaygisi kalmamis artik. Sadece ortaligi karistirip bulanik suda balik avlamaya calisiyorlar. Bu yalnizligi bende senin gibi yasadim renkdas.Arkami onlara dondum kionlara sinirlenip bisi yapmiyayim die.Ama onlara bakislarimdan anlamsilardir onlara karsi dusuncelerimi.

keramiya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

zaten uzuldugum noktalardan biri bu..bu adamlar birbirine siki sikya tutulmus birbirini kollyan cinsten ama bizim taraf..yok bunlar gibi birbirini kollamna yok..çogu artislik pesinde..baska zaman davulda toz birakmazlar..en azindan bizim uni de bole..trabzonusevdigim bi yönüde buhic meydan vermiyor boyle adamlara..

gecen derste profun biri boyle bi konuya girdi trabzona bile yazin sizmaya çalistilar ama basaramadilar dedi..ama yine calisacak ve sonunda trabzona cikacaklar dedi bende aynen ayaga kalktim ve 2 laf ettim..

'nereye cikiyorlar dedim orasi trabzon baska yerlere benzemez...

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

............ler

bizim burda da var oleXXXXX ama allahtan eylem bise yapamiyolar okan gurbet elde herkese güvenma (hemsehriler hariç) yoksa nasrettin hocanuun hikayesii gercek olabilir basima geldi ondan soyluyorum Edited by: Kaya

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

marmara ünv tesnde yapsinlar bakalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

burda olsa sustururuz bu itleri......

ama memleket kötü durumda her yer ayn deil maalesef.....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

@okan6161

kardes tek basina kalma böyle durumlarda sana okulda olmazsa disarda bi zarar verebilirler.bunlar kalles çünkü

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Söyle bi durum daha var devlet bile artik pkk gibi görünmeye basladi.onlari tanimak iiçin onlar gibi olmak lazim.

görüldükleri yerde kafalarina çakilmali. acinmamali. çünkü bunlar insan degil [img]smileys/smiley7.gif[/img]aldiklari nefes haram [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Tahir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

O serefi ve haysiyeti olmayan insanlar bu ülkede hiç bir zaman basarili olamadilar olamyacaklarda.Böyle durumlarda haberimiz olsun ezeriz kafalariniXXXXX lerin. Edited by: Kaya

Zeki Çelenkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

okan bosver bu fitnelerin topuna benzin dökecen , gerisi malum [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

arkadaslar böyle bunlar ............ ama biz oldukça emellerine ulasamayacaklar

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý keramiya Nickli Üyeden Alýntý

zaten uzuldugum noktalardan biri bu..bu adamlar birbirine siki sikya tutulmus birbirini kollyan cinsten ama bizim taraf..yok bunlar gibi birbirini kollamna yok..çogu artislik pesinde..baska zaman davulda toz birakmazlar..en azindan bizim uni de bole..trabzonusevdigim bi yönüde buhic meydan vermiyor boyle adamlara..

gecen derste profun biri boyle bi konuya girdi trabzona bile yazin sizmaya çalistilar ama basaramadilar dedi..ama yine calisacak ve sonunda trabzona cikacaklar dedi bende aynen ayaga kalktim ve 2 laf ettim..

'nereye cikiyorlar dedim orasi trabzon baska yerlere benzemez...

iyi demissin

arkadasim iyiki sana kimse yardim etmemis yoksa ortalik karisacak buda türkiyenin istikrarina zarar verir bunlarin hepsi provakasyon amaçlari milli duygulari canlandirip milleti üzerlerine çekip olay çikarmak.

onlarin pkk olduguna bile süpheliyim çünkü son zamanlarda pkk yi kullanip kendi çikarlari için olay çikarmak isteyen baska guruplar var.

bu konuda herkesin bilinç li olmasi lazim. tahriklere kapilmamamiz lazim.orda onlara satrasmanin bize kesinlikle bi faydasi olmaz.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

maçta pankart açacagim ama bisi bulamadim yazarsaniz sevinirim

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

biz izmirde Trabzonsporumuzun gurbetçi gençler pankartini açtik millet acayip acayip bakmaya basladi güvenlik falan geldi ne yapiyorsunuz gibisinden, 1 mayista 40-50 pkkli açmis pankartlari nutuk atiyorlardi hiç kimse orali bile olmadi açmislar kameralari kaydediyolardi tamda yanlarinda bi kaç polis müdahale etmek bi yana kendi aralarinda muabbet ediyolardi demek istedigim böyle vatandaslik olmaz olsun utanmasalar pkklilarla hatira fotografi çektireceklerdi vallaha hakkaten söyleyecek söz bulamiyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

abi sanki biz vatanimiza hakaret ediyoruz bu düzeni bozmayacaklarmi tasakli adam olmasi lazim oda bizim basimizda yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)