Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elazığspor

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

O takimi bu hale getiren Hüsnü hocadir.
    Cefayi ceken adama sefayi sürdürmemekle kalmayip birde üstüne üstlük
    ismi sike skandallarinda gecmis, hapislere girmis cikmis, görev yaptigi takimlari
    yüz üstü birakip kacmis, kancik karakterli serefsiz bir adami teknik adam diye aliyorsun.
    Hic bir Trabzonspor taraftarinin Elazigspor ile bir alip veremedigi olamaz.
    Milletin itirazi, mütevazi bir kulüp olan Elazigspor'un böylesine yavsak bir insana güvenip
    emek veren hocasini kapinin önüne koymasi.
    Umarim büyük bir kazik yemez Türbülentten o camia.

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

O bülent Elazığ la berber Trabzona mı gelecek hımmm güzellllll
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Nereden
    Antalya

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak arkadaş 26 yaşındasın benden büyüksün üslubumu bozmak istemiyorum ama insanların ince noktaları var bilmem senin öyle bir ince noktan oldu mu, renktaş demişsin orada görüyorum o kelimeyi ben orada öyle değil mi sonra diyorsun ki herkes ölür biz helvasını yeriz.

Ne taraftasın ki kime gönderme yapıyorsun, sen burada ki bir insanın bile içinde ki düşünceleri anlayamamışsın, anlayamazsında o kafanı hiç yorma, sen hiç katiline ve saygı duydun mu ? Yada senin hiç katilin oldu mu ? Hayallerimizi öldürenlerin arasındadır o şerefsiz bülent, o karaktersiz herif, ilah olsa farketmez, sen bunu anlayabildinde mi buradaki kişilere rest çekiyorsun.

Aptal değiliz, senden de iyi takip ediyoruz elazığspor yönetiminin açıklamalarını, adeta yeni bir sivas doğuyor, başında da şikeci bir teknik adam ile yönetim var, umrumda değil, adil, dürüst ve doğru olmadıktan sonra en dibi görmeleri dileği ile.
    Söyle arkadaşım içinden ne geçiyorsa söyleyebilirsin. İlkin ben hangi tarafta olduğumu çok iyi biliyorum. Ben bületin taraftarı değilim. Bu takımı da o şampiyon yapmadı. Şayet yiyecek ekmeği yoksa defolup gider. Fakat Elazığ’ı ne ezerim ne de ezdiririm. Uygarca ‘’bülent uygunu getirmekle hata ettiniz’’ demek başka, ‘’Beter olun’’ demek bambaşka. Kimse bu takımı sevmek zorunda değil ancak herkes verilen emeğe saygı göstermeli

İkincisi Trabzonspor açısından bülente hayallerimizi öldürenlerden biri demişsinde bülent olsun, aziz olsun, aykut olsun onlar kim ki bizim hayallerimizi öldürebilsinler? Kimsenin gücü Trabzonspor’u yıkmaya yetmez. Abartılı bir şekilde katil benzetmesi yapman da gereksiz olmuş. Trabzonspor senelerdir ne yaptıysa kendine yaptı. Kusura bakma bu takım şayet 28 senedir şampiyon olamamışsa bunun sorumluları Trabzon’dan öteye gidememiş, siyasetin kuklası olmuş, masa başında dönen dolapları tek sebep gören zavallı yöneticiler ve herşeyi devletten bekleyen, biat eden, çağın gerekliliklerine ayak uyduramayan, okumayan, yazmayan, tartışmayan, sorgulamayan, eleştirmeyen ve tek çözümü kavgada arayan toplumsal anlayıştır. Bu egemen yapı malesef Trabzon'un spora bakış açısını da şekillendirmektir. Başarılı olmak istiyorsak hem Trabzon şehri önyargıları yıkmalı hem de Trabzonspor, Avrupa tipi kurumsallaşmalıdır. Karadenizlilik yapılarak ‘Biz bize benzeriz’ anlayışıyla bir yere varılamaz.

Kısacası bu hüsranların sorumlularını içimizde arayalım; başkasına beddua, hakaret ederek değil.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Cevikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söyle arkadaşım içinden ne geçiyorsa söyleyebilirsin. İlkin ben hangi tarafta olduğumu çok iyi biliyorum. Ben bületin taraftarı değilim. Bu takımı da o şampiyon yapmadı. Şayet yiyecek ekmeği yoksa defolup gider. Fakat Elazığ’ı ne ezerim ne de ezdiririm. Uygarca ‘’bülent uygunu getirmekle hata ettiniz’’ demek başka, ‘’Beter olun’’ demek bambaşka. Kimse bu takımı sevmek zorunda değil ancak herkes verilen emeğe saygı göstermeli

İkincisi Trabzonspor açısından bülente hayallerimizi öldürenlerden biri demişsinde bülent olsun, aziz olsun, aykut olsun onlar kim ki bizim hayallerimizi öldürebilsinler? Kimsenin gücü Trabzonspor’u yıkmaya yetmez. Abartılı bir şekilde katil benzetmesi yapman da gereksiz olmuş. Trabzonspor senelerdir ne yaptıysa kendine yaptı. Kusura bakma bu takım şayet 28 senedir şampiyon olamamışsa bunun sorumluları Trabzon’dan öteye gidememiş, siyasetin kuklası olmuş, masa başında dönen dolapları tek sebep gören zavallı yöneticiler ve herşeyi devletten bekleyen, biat eden, çağın gerekliliklerine ayak uyduramayan, okumayan, yazmayan, tartışmayan, sorgulamayan, eleştirmeyen ve tek çözümü kavgada arayan toplumsal anlayıştır. Bu egemen yapı malesef Trabzon'un spora bakış açısını da şekillendirmektir. Başarılı olmak istiyorsak hem Trabzon şehri önyargıları yıkmalı hem de Trabzonspor, Avrupa tipi kurumsallaşmalıdır. Karadenizlilik yapılarak ‘Biz bize benzeriz’ anlayışıyla bir yere varılamaz.

Kısacası bu hüsranların sorumlularını içimizde arayalım; başkasına beddua, hakaret ederek değil.
    * Hüsnü Hoca'ya bir teşekkür edemediniz ama. Maşallah Elazığ'a laf kondurulmazken Trabzon'la ilgili tespitler yapılmış. Karadenizlilik derken herhalde forumda sadece bu başlığa girip çıkıyorsun. Hala Bülent için bir kınama yapamadınız. Kusura bakmayın Hocası Bülent olan takım için iyi dilek sunamam ben, Trabzonspor'dan da kimse dostluk beklemesin...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    Antalya

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Hüsnü Hoca'ya bir teşekkür edemediniz ama. Maşallah Elazığ'a laf kondurulmazken Trabzon'la ilgili tespitler yapılmış. Karadenizlilik derken herhalde forumda sadece bu başlığa girip çıkıyorsun. Hala Bülent için bir kınama yapamadınız. Kusura bakmayın Hocası Bülent olan takım için iyi dilek sunamam ben, Trabzonspor'dan da kimse dostluk beklemesin...
    hüsnü hocaya teşekkür edilemdiğini nereden biliyorsunuz? Tanıyosunuz galiba hüsnü hocayı
    ikincisi yazımı dikkatli okumadınız galiba bülent uygun umrumda değil. başkan değilimki kovayım. İllaki hakaretler mi etmeliyim kınama olması için.
    üçüncüsü her zaman önceliğim Trabzonspor. Çünkü Trabzonsporluyum ancak doğduğum topraklara da ihanet etmem. Ayrıca yazdığım tespitler Elazığspor içinde geçerlidir.
    dördüncüsü merak etmeyin her başlığa girip çıkarım.

Nereden
    Sakarya

hüsnü hocaya teşekkür edilemdiğini nereden biliyorsunuz? Tanıyosunuz galiba hüsnü hocayı
    ikincisi yazımı dikkatli okumadınız galiba bülent uygun umrumda değil. başkan değilimki kovayım. İllaki hakaretler mi etmeliyim kınama olması için.
    üçüncüsü her zaman önceliğim Trabzonspor. Çünkü Trabzonsporluyum ancak doğduğum topraklara da ihanet etmem. Ayrıca yazdığım tespitler Elazığspor içinde geçerlidir.
    dördüncüsü merak etmeyin her başlığa girip çıkarım.
    * Neyse zaman herşeyi gösterecek zaten hepimiz burdayız...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

elazığlı arkadaşı rahat bırakın ya,,,
    sanki büloyu o almış takıma,
    o arkadaş bizim trabzonlu olmayan trabzosporlu değerlerimizden bir tanesidir,,onu küstürmeyin,
    çoğu kişi elazığı bülentten dolayı sevmeyebilir,ama elazığ halkını taraftarını sevmeme lüksü yok,,,
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam doğru söylüyor... Özellikle boldladığım kısımlar da...

Bu arada Bülent Uygun'u Elazığ'ın başına getiren güç kuvvet neyse, bilmek istiyorum. Bu nasıl bir güçtür ki; bu emek hırsızını kodesten çıkar çıkmaz (mahkemesi hala devam ediyor) Elazığ'ın başına getiriyorlar.

Bize şu mesaj mı veriliyor? Bakın şike, mike yok.Her şey güllük gülüstanlık, Bülent Uygun şike yapmadı! Mesaj bu mudur? Bunun için kobay olarak Elazığ mı seçildi?

Mehmet Ağar'ın bu işte parmağı varmıdır?

Bu arada benim düşünceme göre, sezon 2 hafta daha devam etseydi Elazığ çıkamayacaktı.

Bülent Uygun hariç, süper lige hoşgeldin Gakkoşlar diyarı, Elazığspor...
    Konu Badaloğlu tarafından (15.05.2012 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

geldigin copluge biran once kolpa hocanla donmen dileklerimle. lige bos geldin $ikeci yalakasi elazigspor

Nereden
    Antalya

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent Uygun hariç, süper lige hoşgeldin Gakkoşlar diyarı, Elazığspor...
    Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elazığlı arkadaşı rahat bırakın ya,,,
    sanki büloyu o almış takıma,
    o arkadaş bizim trabzonlu olmayan trabzosporlu değerlerimizden bir tanesidir,,onu küstürmeyin,
    çoğu kişi elazığı bülentten dolayı sevmeyebilir,ama elazığ halkını taraftarını sevmeme lüksü yok,,,
    iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar

ATSIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gakkoşa dokunman yaa... naapsın adam...
    elazığ da da ''atam haklıydın, işte şimdi dahili ve harici bedbahtlar sahnede'' dedirten adamlar sahnede...
    bölü inşallah sezon başında kovulur...
    yoksa elazığ kümeye ...
    Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
    Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
    Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
    Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz…

SAFA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şikeci yollarını ayırmadığı sürece Elazığspor benim için bitmiştir . Ayrıca Şikecinin menajerlik şirketinden yapılacak transferleri izleyin
    Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur. - Şenol Güneş

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Tekirdağ

Elazığlı kardeşlerimiz hoşgeldiniz..Ancak Bülent Uygundan Sivas,Buca ve şike faciasından sonra ne bekleniyor anlamadım.Türkiyede hoca mı yok?

.....
    Ziyaretçi

Tribun Dergi ‏@tribundergi
    Elazığspor, Eskişehirspor'dan kaleci Vanja Ivesa ve Hırvatistan'ın Sibenik takımından Hrvoje Spahija ile sözleşme imzaladı.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şikeci Bülente kucak açan Elazığ emek hırsızı türbilenti barındırmayın
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

EMiRHAN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'dan başka elimde forması olan tek Türk takımıdır. Ofspor formam bile yok , o kadar severim yani düşünün

Süper ligde görecek olmama gerçekten çok sevindim lakin Bülent Uygun konusunda daha önce söylenen şeylerden farklı düşüncelerim yok.
    Bizi yakan ataş "közden ötesi"

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İsim yakıştı..

Nereden
    Sakarya

* İsim tam oturmuş...

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yakışır Bülo'ya.

Nereden
    İstanbul

Boru mu bu, boru mu bu? rivrivrivrivriv ettiğimin elazığspor'u bu!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eger bizi yenerlerse gazete basliklari "elazig boruyu dosedi" yazarlar

Nereden
    İstanbul

Biz yenince de ''Burada bizim borumuz öter..'' deriz

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok iyi Olur Boru patladi olabilir

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger bizi yenerlerse gazete basliklari "elazig boruyu dosedi" yazarlar
    iyiki yenmişiz
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bülo'yu gönder Elazığ, ne yap et gönder

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)