Sayfa 101 Toplam 119 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2963 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 1. Hafta | Fenerbahçe 2-0 TRABZONSPOR

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oldu hani biz şampiyon olcaktık hani kupa bize verilecekti ?Kupa nerde fenerde, şampiyonlukta kim önde fener,bu senede fener şampiyon olursa ne olacak.Bizim elimizde ne var enkaz haline gelmiş bir takım ve boş bir sinir harbi,bu kadar salak dam bu takıma nasıl doldu nasıl ayıklanır bilinmez bir silgi alsamda hepsini silsem Trabzonsporumdan.
    Elalem , senin futbolcuna " si.... min zencisi" derken , sen hani bizim kupanın kulbu diyorsun . Elalem , yahu oldu bitti maşallah biz zaten " zencileri" çok severiz , emrenin ağzından kaçmış derken , sen bu kadar salak adamaın bizim takımda işi ne diyorsun .

Sevgili nakzo , neden eziliyoruz , biliyor musun ?
    Yönetim taraftarına sahip çıkmıyor , hırs menfaat uğruna türlü dolaplar çeviriyor diyoruz . Peki ya biz ? Hadi laf oyunlarını bırakalım , dürüst olalım , bir taraftarın tuttuğu kulüpten "asıl" beklentisi nedir ? Ben cevap vereyim , GURUR .

Bunları okurken bana çok kızdığının farkındayım , ama Allah için biraz düşün . İşte sana fırsat . Haklı olarak kızdığın onca kişiye karşı , sen -bu boktan ligi bir gün olsun bir kenara atıp- , senden olana sahip çıkarak , bir Trabzonspor taraftarının gösterebileceği en güzel duruşu göster . Seni kendime yakın bulduğum için bunları söylüyorum , ne olur münakaşaya girmeyelim .

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Yürü be Turgay Demir. Kim tutar seni
    .

Francesco
    Totti

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Turgay Demir ve Hakan Kulaçoğlu A Haber de şov yapıyor.
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

Nereden
    İstanbul

Maçta takımın en iyileri Tolga ve Mustafa. 3 sene önce bunlardan biri 2.ligde Kardenizspor'da oyunuyor (şimdi 1461 oldu), diğerinin ise -ben de dahil- tez zamanda gitmesini istiyorduk.

Forma aşkıyla oynayan futbolcular istiyorum, zaman içinde altyapıdan en az 5 oyuncunun 11'de olmasını istiyorum. Tekmeye kafa atan uşaklar istiyorum. "O Arjantinli Ortega ise ben de Sürmeneli Hasan'ım" diyen Hasan Üçüncü'yü bile istiyorum ulan !

Maçın anafikri budur bence...
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

T.Demir: Gençlerbirliği kalecisi eve giden adama penaltı yaptırdı baktım tapelerde var,Eskişehir fenere karşı öndeyken 8 kişi ile hücum ediyordu Trabzona karşı 12 kişi ile defans yaptı(hocası ile beraber) baktım tapelerde var....
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı haymatloshan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamakta zorluk çekiyorsun herhalde,takımı kuramıyor,yönetemiyor,oyunu okuyamıyor.Sen sol bekini oynatma,sağ beki solda oynat,orta sahada üstünlük kurama Alanzinho yüzünden,Halil'i kanatta Burak'ı da forvette yok et sonra Şenol'u koru hala.Açın gözünüzü,babanızın oğlu dahi olsa bir insan hata yapıyorsa eleştirilir,baban bile eleştirilir.Hatasız kul olmaz,hatalarından ders almayan insan olur ama örnek ŞENOL GÜNEŞ.
    benim de anlamadığım tek şey sağ beki solda yok etmek ve sol beki yanın da oturtmak ne gerek var buna sağ bek çelu sol bek cech gitme artık üstüne şenol hoca anlamıyorum seni bazen hem de hiö anlamıyorum
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Chiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Turgay Demir süper ya ..
    #BorussiaDortmund
    #8 - Mehmet Ekici !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Turgay Demir fena sallıyor fenere ya

Nereden
    Hollanda

Turgay beyin konusmasi Senol hocanin hosuna gitmedi degil
    .

Francesco
    Totti

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

turgay demir oyle doğruları konuşuyor ki senol hoca neden topa girip bikaç laf etmiyor anlamıyorum

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Turgay demir adamsin!

Nereden
    İstanbul

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de anlamadığım tek şey sağ beki solda yok etmek ve sol beki yanın da oturtmak ne gerek var buna sağ bek çelu sol bek cech gitme artık üstüne şenol hoca anlamıyorum seni bazen hem de hiö anlamıyorum
    Aynen öyle,ilk yarıda Gökhan Gönül bindirdi durdu sağ taraftan Celutska önündeydi,2.yarı Gökhan kaç kere bindirebildi?

Kahrediyor bu,taraftarı çıldırtmak için yapıldığını düşünmeye başlayacağım durumun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Şenol hocam ortada kuyu var yandan geç yaptı şike olayında.Turgay Demir açıık açık söyledi.Şike yapıldı ve kimse bunu açıkça söylemiyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hocam ortada kuyu var yandan geç yaptı şike olayında.Turgay Demir açıık açık söyledi.Şike yapıldı ve kimse bunu açıkça söylemiyor...
    Şenol Hocanın tavrı normal. Başka türlü bir yaklaşım beklememek lazım
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

Nereden
    Almanya

Alıntı haymatloshan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamakta zorluk çekiyorsun herhalde,takımı kuramıyor,yönetemiyor,oyunu okuyamıyor.Sen sol bekini oynatma,sağ beki solda oynat,orta sahada üstünlük kurama Alanzinho yüzünden,Halil'i kanatta Burak'ı da forvette yok et sonra Şenol'u koru hala.Açın gözünüzü,babanızın oğlu dahi olsa bir insan hata yapıyorsa eleştirilir,baban bile eleştirilir.Hatasız kul olmaz,hatalarından ders almayan insan olur ama örnek ŞENOL GÜNEŞ.
    Sözlerine katiliyorum. Senol Hocam ders vermeyi seviyorum, ders almayi sevmiyor!
    Ama hayattaki tecrübelerin cogu insanin yaptigin hatalardan ders almasindan olusuyor. Ama bu özellik Senol Hocamda yok. En azindan bizlere yansitmiyor.

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu takımın bu kadar rezil oynamaya hakkı yok... Şenol Hocanın çok fazla yapacak bir şeyi yoktu... futbolcularda hırs olmayınca böyle rezil bir tablo ortaya çıkıyor... bir an evvel toparlanmaları lazım...
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

Cezalı Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş

maç içinde müdahele sadece oyuncu değiştirmek değil ki be hocam
    neden ısrarla vücudunu kullanarak servis yapabilme özeliği olan henrique yi kanatta iki çalım becerisi var diye yattara gibi kullanma zorunluluğundasın,aynı şekilde halil' ide

dünya futbolu geriden oyunu kurmaya çalışırken zokoroya sadece kesme görevi veriyorsun hocam
    bilbao javi martinez gibi oyuncuyu düz stoperleri olduğu için oyun kurmak niyetiyle geride oynatıyorsa sen niye yapmıyorsun.

anlıyorum taktik disiplinden ödün vermemek istiyorsun , ısrarla başarının geleceğinden yanasın bende bundan yanayım ama doğru tercihlerle

tabi trabzonspor da oynamanın kolay olmadığını bilerek söylüyorum ama futbolun endüstriyel olduğu bu zamanda trabzonsporun yapması gereken kendi öz kaynakları kullanmasıdır ,karakterinden ötürü
    küme mi düşmesi lazım bu takımın aklınızın başına gelmesi için , ilk kez 1. lige çıkmamızın hikayesi gibi ?
    Konu ECvelek tarafından (15.04.2012 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.

Mete DORUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol hocam desene Fener suclu ama bizi sucluyo kendini savunamıyo bile...
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor!

Hatice Aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Şenol Güneş açık açık şike yaptı diyemez çünkü adam teknik direktör ve PFDK'dan ceza alabilir. Yorumcular ise her şekilde konuşabilir Erman Toroğlu , Turgay Demir gibi. Ama bu konuşmalar Şenol Hocamızın söylemek istediklerinin aynısı hoşunada gitti zaten.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Nereden
    Hollanda

Alıntı okyanus61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hocam desene Fener suclu ama bizi sucluyo kendini savunamıyo bile...
    Senol hoca 2 dakika önce bu elestirinin cevabini verdi.
    .

Francesco
    Totti

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

emrebelezoglu candır dıye twitte dünya capında zirvede hay .... yüklenin

#IrkciEmreFutboldanMenEdilsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Şikeciler nasıl seviniyor kahrolasılar...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı farabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elalem , senin futbolcuna " si.... min zencisi" derken , sen hani bizim kupanın kulbu diyorsun . Elalem , yahu oldu bitti maşallah biz zaten " zencileri" çok severiz , emrenin ağzından kaçmış derken , sen bu kadar salak adamaın bizim takımda işi ne diyorsun .

Sevgili nakzo , neden eziliyoruz , biliyor musun ?
    Yönetim taraftarına sahip çıkmıyor , hırs menfaat uğruna türlü dolaplar çeviriyor diyoruz . Peki ya biz ? Hadi laf oyunlarını bırakalım , dürüst olalım , bir taraftarın tuttuğu kulüpten "asıl" beklentisi nedir ? Ben cevap vereyim , GURUR .

Bunları okurken bana çok kızdığının farkındayım , ama Allah için biraz düşün . İşte sana fırsat . Haklı olarak kızdığın onca kişiye karşı , sen -bu boktan ligi bir gün olsun bir kenara atıp- , senden olana sahip çıkarak , bir Trabzonspor taraftarının gösterebileceği en güzel duruşu göster . Seni kendime yakın bulduğum için bunları söylüyorum , ne olur münakaşaya girmeyelim .
    Yok farabi kardeş sende bu foruma uzun zamandır yazıyorsun bende 2004 ten beri yazıyorum eski ismim moriantesti. Her neyse bakış açımız farklı olsa bile senin yazıları beğeniyorum.Benim demek istediğim şu kadar kanıt bursada olsa inan bana şampiyonluğu alırlardı.O bir yana hep kendimize yapıyoruz hep,şikecilerde bir bozulma yok ileri gidiyor,parada,sıralamada herşeyde biz her güzel şeyi egolarımız yüzünden batırıyruz mahfediyoruz.Seni her zaman mağdur eden camiaya karşı oynattığın oyuna bak insan utanır. Konuşma, mağdursan icraat yap çıkma plaofa bak o zaman laf söyletiyormuyum sana; ama her gelişinde bir mağdur edebiyatı ve enkaz bırakıyorsun be kardeşim sıktı artık sıktı ben şunu söylüyorum bursanın şampiyon olduğu bir ligde sen olamıyorsan herşeyini kaybetmişsindir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahaberdeki program bittimi ?
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)