Sayfa 42 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 44 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1132 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 4. Hafta| Galatasaray 0-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol hocanın açıklamalarını izlerken ağlamamak için kendimi zor tuttum.
    pazar günü Avni Aker'de olan bütün şerefsiz, hırsız kul hakkı yiyen köpekleri öldürürüm !

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada demedi demeyin,

yarın Kartal Fener e koyar.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mac nasil gtecti renkdaslar,3 gün önce 4 yiyen takimdan ne farkliydi?
    2 duran toptan bi anda 2-0 geri düşüp tüm konsantrasyonunu kaybeden takım yoktu..

adrian yoktu..

bunlar pozitif yönlerdi

takım çok disiplinliydi..
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aklı selim Gs'lilerin olduğunu görmek güzel
    http://www.rerererarara.net/sozluk.p...Cne%C5%9F&a=td

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Allah aşkına birtek şey istiyoruz bu pazar bu adi pislikleri nepahasina olursa olsun yenin!!!

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Şenol Hoca'nın müthiş konuşması TRT Spor'da.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

TRT Spor Şenol Hoca !
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Helal olsun Senol Hocaya Sadri Baskan dan sonra Senol Hocayi Baskan olarak görmek isterim

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sikeciler bizimkileri suclamalarla yok yattiniz falan gaza getirdiler ve bizimkilerde mücadele etti. Ayni olay 2-4 yenildigimiz gs macinda da olmustu. Orda da bu kuslar gs yatacak gözüyle baktilar ve adamlari hirslandirdilar.

Yanliz Senol hoca cok güzel konustu. Daha cok büyük olaylar cikacak.
    Konu ThePatriot61 tarafından (03.05.2012 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar ben bulamadım konuşmanın metnini. Birisi bana Şenol Hoca'nın konuşmasının linkini verebilir mi ?
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

L.Burrows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mükemmel bir konuşma yapmış şenol hoca. Aykut şerefsizinin gecen gün söylediği bize rakipler canını dişine takıo ts-gs maçı izlensin falan demesi ile ilgili çok fena laf koymus.
    Ayrıca taraftar hesap sormak istiyor kan istiyor ben bu kadar insanı nasıl durdurayım dedi.

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç hakkında bende konuşmayacağım Şenol Hocam gibi.

4-2'lik maçı sattı imasında bulunan tüm fenerlilere aykut kocaman hıyarına ve volkan demirel ayısına kapak olsun hemde baraj kapağı Trabzonspor kirlenmemiştir hiç bir zamanda kirlenmeyecektir.

ŞENOL GÜNEŞ,BİZLERİN HİSLERİNE TERCÜMAN OLDUĞUN İÇİN SENİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM ÖYLE BİR ADAMSIN Kİ SENİ İSTANBUL'DAN TRABZON'A KADAR GIK DEMEDEN SIRTIMDA TAŞIRIM O DERECE SAYGI VE SEVGİYİ HAK EDİYORSUN.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneşin açıklamaları kaydeden olmadımı ya nerede şu arşivciler

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hocanın açıklamalarını izlerken ağlamamak için kendimi zor tuttum.
    pazar günü Avni Aker'de olan bütün şerefsiz, hırsız kul hakkı yiyen köpekleri öldürürüm !
    41 yaşındayım. 3 şampiyonluk gördüm. Şenol Hoca beni ağlattın, sen çok yaşa.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mustafa Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

http://www.youtube.com/watch?v=9RmWAbPhV6A

Senol Günes'in basin toplantisi

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca Aykudn't a cevap vermemiş resmen ağzını burnunu kırmış!

Takımda hırs olmamasından çok rahatsız oluyordum ama bu akşam o hırsı gördüm çok şükür,

şb maçı için de hocanın gözlerine bakmak yeterli oldu benim için,sezonun en iyi maçını çıkartacağımıza eminim artık.

3 gün önceki rezil futbolu böyle unutabilirdim başta Hoca ve topçulara teşekkürler,ara ara bu şerefsizlerin herzaman Trabzonspor'un onuru için,şerefiyle oynadığını hatırlaması lazım.
    Konu Onur Akyüz tarafından (03.05.2012 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

HAfta sonundaki maçta da atlet atıp maçı durdurmayız umarım, bu maçı Şenol hocanın dediği gibi "Pazar günü Fenerbahçe maçında taraftarımızın ölünceye kadar destek olmasını istiyorum." sadece bunu yapsak alırız o maçı.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı L.Burrows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir konuşma yapmış şenol hoca. Aykut şerefsizinin gecen gün söylediği bize rakipler canını dişine takıo ts-gs maçı izlensin falan demesi ile ilgili çok fena laf koymus.
    Ayrıca taraftar hesap sormak istiyor kan istiyor ben bu kadar insanı nasıl durdurayım dedi.
    Aykut bunları bilerek yapıyor dedi.

Ben adalete inanmıyorum ki, çocuklarıma bu konuda nasıl öğüt vereyim dedi.

BMN kapak sayfası yapmalı bu tarihi, asırlık ve ibretlik konuşmayı.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Tehlikeli bir gidişteyiz''

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray ile 0-0 berabere kaldıkları maçtan sonra oyunla ilgili yorum yapmazken, ortada futbol olması için adalet ve barışın olması gerektiğini söyledi.
    Güneş, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, bu ve bundan sonraki iki maçta futbol konuşmak istemediğini vurgulayarak, ''Futbolun olması için adaletin ve barışın olması gerekiyor. Özellikle barışın olmadığı bir adalet olmaz. Adalet ararken barışı da kaybedeceğimizi düşünüyorum. Şu anda tehlikeli bir gidişteyiz'' dedi.
    ''Bugünkü maçta biz yeneriz, Galatasaray yenebilir, berabere kalırız, şampiyonluk kaybedilebilir, kazanabilir ama kitleleri tahrik eden bir anlayışla hiçbir yere varamayız'' diyen Güneş, ''Şu anda o durumdayız. Gizli bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Futbolun birleştirici unsurunu maalesef ayrıştırıcı duruma getirdik. Onun için yetkililerin sorumlu olmasını söylüyorum. Medyadan sorumlu olmasını diliyorum. Çok tahrik var. Bunun sonu yok, bu gidiş iyi gidiş değil'' şeklinde konuştu.

''TARAFTARIMIZ FENERBAHÇELİLERLE HİÇ İLGİLENMEDEN BİZİ DESTEKLESİN''
    Şenol Güneş, hafta sonunda Fenerbahçe ile kendi sahalarında yapacakları maç için taraftarlarına seslenerek, şöyle devam etti:

''Taraftarlarıma söylüyorum. Bizim sahamıza gelecek Fenerbahçelilerle hiç ilgilenmeden, hatta 'hoşgeldin' bile demeden, çiçek de vermeden, herhangi bir taşkınlık yapmadan gelsinler, nefeslerini bitirinceye kadar bize destek olsunlar. 3 puan alıp, onları gönderelim.
    Çünkü bu tehlikeli oyunun oyuncusu olmak istemiyoruz. Bize bunu yıkabilirler. Son olaylara baktığınız zaman en sonunda Trabzonspor suçlanır duruma geldiğine göre bunlar da olabilir. Maalesef haksızlığa uğrayan bir kent durumuna düşmek durumundayız. Onun için bunlar halledilmeden, futbolun bir oyun olarak oynanmasını doğru bulmuyorum. Sahadaki oyunda o yener, bu yener, hakem hata yapar, bunlar tartışılabilir, ama bugün artık bunlar tartışılmıyor.''

''AYKUT KOCAMAN'IN KONUŞMASI ÖNEMLİ DEĞİL''
    Bir gazetecinin, ''Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın geçen haftaki açıklaması sizi üzdü mü?'' soru üzerine Güneş, ''Evet, kesinlikle doğru. Geçen sene aynı olayı bana yaptılar. Onun konuşması önemli değil. Onu konuşturan ve destekleyenler çok önemli. Bir söz söylenmesi önemli değil, o sözün kamuoyunda oluşturulması, olgunlaştırılması ve toplum üzerinde kullanılması önemli. Aykut hoca konuşur, pas geçersiniz'' dedi.Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı'nın Trabzonspor'un teşvik verdiğini söylediğini hatırlatan Şenol Güneş, ''Kenan Yaralı Trabzonspor'un teşvik verdiğini söylüyor. Hikmet Karaman'ı aradım, böyle bir şey olmadığını söylüyor. Ama yazı yazıldı, olay bitti. Böyle bir olaydan nasıl biz söz üreteceğiz? Suçlayıp, çekip gidiyor. Sonra şehir olarak ben suçlanıyorum. Ama lütfen bu insanlar, bu toplum aptal değil. Bu toplum neler olduğu görüyor.
    Ben en çok haksızlığa uğrayan kişiyim. İsim veriyorum. Kemal Kapulluoğlu ve Şekip Mosturoğlu döneminde benim milli takımdaki görevime son verildiği zaman, para önemli değil, 'yetimin hakkını yedirmedik' diye beyanat verdikleri yönetim tarzını oluşturanlar onlar. Bugün de aynı adamlar devrede. Hiçbir şey değişmez.
    Fenerbahçe maçı olağanüstü maç olacağını düşünüyorum. Sabırlı ve sağduyulu olacağız. Ondan sonra Beşiktaş maçını oynayacağız. Ama bu ligin buzdolabına konulup, elden geçirilmesi gerekiyor. Gelecek yılları kurtarmak için. Bu görünmeyen büyük bir tehlike var. Güçlüyseniz haklısınız. Herkes kendini biliyor'' dedi.
    Şenol Güneş, ''Aykut Kocaman'dan başta sizden ve Trabzonspor'dan özür dilemesini bekliyor musunuz?'' sorusu üzerine de ''Özür dilemesini beklemiyorum. Onu bilerek yapıyor. O bilerek yapılan bir şey. Suçlular cezasını çekecek. Çekmediği müddetçe bunlar böyle devam edecek'' şeklinde konuştu.
    Güneş, ilk Etik Kurulu raporunda Trabzonspor'un temiz olduğunun belirtilmesi üzerine, ''Bahsettim kimlerin ne olduğunu. Bugün herkes biliyor. Hukuken aklanabilirsiniz, vicdanen aklanamazsınız. Hukuka uydurursunuz. Çünkü Türkiye'de böyle. Size söyledim, benim canım yandı. Size isimler verdim. Benim yaşım 60. 10-15 yaşında futbolculuğun serseri, ahlaksızlık işi olmadığını ispatlamak için yıllarca oynadım, hiç değişmedim. Olabildiğince sakin kalmaya çalıştım. Bugün benim canım yanıyor. Bugün geçen 45 yılıma üzülüyorum. Keşke o günler olsaydı. Serseriler, ahlaksızlar işi olsaydı daha iyiydi. Şu an çok daha tehlikeli bir durumdayız'' dedi.

''GÜNEYDOĞU OLAYLARINDAN DAHA BÜYÜK OLAYLAR...''
    Güneş, yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, şu anda Türkiye'de çok tehlikeli bir durum olduğunu savunarak, ''Sadece futbol olarak değil, her alanda. Bana göre Güneydoğu olaylarından daha büyük olaylar görüyoruz şu anda. Gizli bir tehlike büyüyor. Daha dikkatli olmak gerekli. Ben bunu söylerken önünü açmış gibi görünüyorum ama tam tersini söylemek istiyorum'' ifadelerini kullandı.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=9RmWAbPhV6A

Senol Günes'in basin toplantisi
    eh şöyle ya
    sağol dostum
    illa ikaz edilmenizmi gerekiyor yani
    bu konuşma her sayfada olması lazım

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAfta sonundaki maçta da atlet atıp maçı durdurmayız umarım, bu maçı Şenol hocanın dediği gibi "Pazar günü Fenerbahçe maçında taraftarımızın ölünceye kadar destek olmasını istiyorum." sadece bunu yapsak alırız o maçı.
    TS, şampiyonluğunu çalan şikebahçeyi Avni Aker'de farkılı yenip dağıtmazsa adam değilim.

Yeetr ki, atlet atmayalım, meşale yakmayalım. Takımımızı nefesimiz bitene kadar destekleyelim. Şikecilere en büyük ceza bu olacaktır. Aman sakin olalım.

Zaten şikecileri tüm dünya duydu ve yaşadıkları ve yaşattıkları bu utanç hiç unutulmayacaktır.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Standart Hocama, ..

Hocam,
    bugün bunu niye oynattın neden geç değiştirdin, neden, neden,.. demeyeceğim, bugün ben sana, seni hiç tanıyamamışım diyeceğim, seninle gurur duyuyorum diyeceğim, sen ve başkan bugüne kadar klavye başından bile cesaret isteyebilecek söylemleri yüreklice çıkıp, tüm iç geçirip söylemde bulunmayan pısırık Trabzonlu abilerimize ders verecek şekilde haykırdınız.

Şimdi, Şehri geren adam, provakatör adam diyeceklerdir sana eğer ki maç sonu, öncesi,vs. herhangi bir vukuat olursa. seni idam sehpasına çıkaracaklar, belki seni ve Sadri Başkanın futbol hayatınızı bitirecek hamleler yapacaklar, unutma ki,ne söylerler ise, ne yapabilecekler ise, karşılarında bordo mavi yumruğu göreceklerdir. Ben bu akşam ki haksızlığa isyan eden futbol emekçisi duruşunu asla unutmayacağım. Bana Kazım Koyuncu nun haykırışlarını hatırlattın. Trabzonu inan senin kadar kimse bu kadar hırslı, isyankar savunamaz, sen sadece Trabzon için değil Türk Futbolu için de çok büyük bir ADAMSIN.

Haftasonu sizden beklentim, arzum, dediğiniz gibi ölümüne destekleyecek bir taraftar önünde ölümüne oynamanız. Sadece dik oynayın! skorun, futbolun artık bittiği yerde benim için pek bir önemi yok!
    Trabzonsporlu olmak gurur veriyor

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Süleyman Baykan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

"Tehlikeli bir gidişteyiz''

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray ile 0-0 berabere kaldıkları maçtan sonra oyunla ilgili yorum yapmazken, ortada futbol olması için adalet ve barışın olması gerektiğini söyledi.
    Güneş, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, bu ve bundan sonraki iki maçta futbol konuşmak istemediğini vurgulayarak, ''Futbolun olması için adaletin ve barışın olması gerekiyor. Özellikle barışın olmadığı bir adalet olmaz. Adalet ararken barışı da kaybedeceğimizi düşünüyorum. Şu anda tehlikeli bir gidişteyiz'' dedi.
    ''Bugünkü maçta biz yeneriz, Galatasaray yenebilir, berabere kalırız, şampiyonluk kaybedilebilir, kazanabilir ama kitleleri tahrik eden bir anlayışla hiçbir yere varamayız'' diyen Güneş, ''Şu anda o durumdayız. Gizli bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Futbolun birleştirici unsurunu maalesef ayrıştırıcı duruma getirdik. Onun için yetkililerin sorumlu olmasını söylüyorum. Medyadan sorumlu olmasını diliyorum. Çok tahrik var. Bunun sonu yok, bu gidiş iyi gidiş değil'' şeklinde konuştu.

''TARAFTARIMIZ FENERBAHÇELİLERLE HİÇ İLGİLENMEDEN BİZİ DESTEKLESİN''
    Şenol Güneş, hafta sonunda Fenerbahçe ile kendi sahalarında yapacakları maç için taraftarlarına seslenerek, şöyle devam etti:

''Taraftarlarıma söylüyorum. Bizim sahamıza gelecek Fenerbahçelilerle hiç ilgilenmeden, hatta 'hoşgeldin' bile demeden, çiçek de vermeden, herhangi bir taşkınlık yapmadan gelsinler, nefeslerini bitirinceye kadar bize destek olsunlar. 3 puan alıp, onları gönderelim.
    Çünkü bu tehlikeli oyunun oyuncusu olmak istemiyoruz. Bize bunu yıkabilirler. Son olaylara baktığınız zaman en sonunda Trabzonspor suçlanır duruma geldiğine göre bunlar da olabilir. Maalesef haksızlığa uğrayan bir kent durumuna düşmek durumundayız. Onun için bunlar halledilmeden, futbolun bir oyun olarak oynanmasını doğru bulmuyorum. Sahadaki oyunda o yener, bu yener, hakem hata yapar, bunlar tartışılabilir, ama bugün artık bunlar tartışılmıyor.''

''AYKUT KOCAMAN'IN KONUŞMASI ÖNEMLİ DEĞİL''
    Bir gazetecinin, ''Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın geçen haftaki açıklaması sizi üzdü mü?'' soru üzerine Güneş, ''Evet, kesinlikle doğru. Geçen sene aynı olayı bana yaptılar. Onun konuşması önemli değil. Onu konuşturan ve destekleyenler çok önemli. Bir söz söylenmesi önemli değil, o sözün kamuoyunda oluşturulması, olgunlaştırılması ve toplum üzerinde kullanılması önemli. Aykut hoca konuşur, pas geçersiniz'' dedi.Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı'nın Trabzonspor'un teşvik verdiğini söylediğini hatırlatan Şenol Güneş, ''Kenan Yaralı Trabzonspor'un teşvik verdiğini söylüyor. Hikmet Karaman'ı aradım, böyle bir şey olmadığını söylüyor. Ama yazı yazıldı, olay bitti. Böyle bir olaydan nasıl biz söz üreteceğiz? Suçlayıp, çekip gidiyor. Sonra şehir olarak ben suçlanıyorum. Ama lütfen bu insanlar, bu toplum aptal değil. Bu toplum neler olduğu görüyor.
    Ben en çok haksızlığa uğrayan kişiyim. İsim veriyorum. Kemal Kapulluoğlu ve Şekip Mosturoğlu döneminde benim milli takımdaki görevime son verildiği zaman, para önemli değil, 'yetimin hakkını yedirmedik' diye beyanat verdikleri yönetim tarzını oluşturanlar onlar. Bugün de aynı adamlar devrede. Hiçbir şey değişmez.
    Fenerbahçe maçı olağanüstü maç olacağını düşünüyorum. Sabırlı ve sağduyulu olacağız. Ondan sonra Beşiktaş maçını oynayacağız. Ama bu ligin buzdolabına konulup, elden geçirilmesi gerekiyor. Gelecek yılları kurtarmak için. Bu görünmeyen büyük bir tehlike var. Güçlüyseniz haklısınız. Herkes kendini biliyor'' dedi.
    Şenol Güneş, ''Aykut Kocaman'dan başta sizden ve Trabzonspor'dan özür dilemesini bekliyor musunuz?'' sorusu üzerine de ''Özür dilemesini beklemiyorum. Onu bilerek yapıyor. O bilerek yapılan bir şey. Suçlular cezasını çekecek. Çekmediği müddetçe bunlar böyle devam edecek'' şeklinde konuştu.
    Güneş, ilk Etik Kurulu raporunda Trabzonspor'un temiz olduğunun belirtilmesi üzerine, ''Bahsettim kimlerin ne olduğunu. Bugün herkes biliyor. Hukuken aklanabilirsiniz, vicdanen aklanamazsınız. Hukuka uydurursunuz. Çünkü Türkiye'de böyle. Size söyledim, benim canım yandı. Size isimler verdim. Benim yaşım 60. 10-15 yaşında futbolculuğun serseri, ahlaksızlık işi olmadığını ispatlamak için yıllarca oynadım, hiç değişmedim. Olabildiğince sakin kalmaya çalıştım. Bugün benim canım yanıyor. Bugün geçen 45 yılıma üzülüyorum. Keşke o günler olsaydı. Serseriler, ahlaksızlar işi olsaydı daha iyiydi. Şu an çok daha tehlikeli bir durumdayız'' dedi.

''GÜNEYDOĞU OLAYLARINDAN DAHA BÜYÜK OLAYLAR...''
    Güneş, yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, şu anda Türkiye'de çok tehlikeli bir durum olduğunu savunarak, ''Sadece futbol olarak değil, her alanda. Bana göre Güneydoğu olaylarından daha büyük olaylar görüyoruz şu anda. Gizli bir tehlike büyüyor. Daha dikkatli olmak gerekli. Ben bunu söylerken önünü açmış gibi görünüyorum ama tam tersini söylemek istiyorum'' ifadelerini kullandı.

Trabzon'un Alex Fergusonu,

Seni ağlayan gözlerle izledim. TS seni hiç unutmayacak. Senin heykelini dikmeli bu yönetim.

Sadri ŞENER de, TELEGOLDE 22:00-23:30 arası şahane konuştu. şb ye, tüpçüye ve Ziyaya fena giydirdi. Bunun hesabını soracam dedi.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak 1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam,
    bugün bunu niye oynattın neden geç değiştirdin, neden, neden,.. demeyeceğim, bugün ben sana, seni hiç tanıyamamışım diyeceğim, seninle gurur duyuyorum diyeceğim, sen ve başkan bugüne kadar klavye başından bile cesaret isteyebilecek söylemleri yüreklice çıkıp, tüm iç geçirip söylemde bulunmayan pısırık Trabzonlu abilerimize ders verecek şekilde haykırdınız.

Şimdi, Şehri geren adam, provakatör adam diyeceklerdir sana eğer ki maç sonu, öncesi,vs. herhangi bir vukuat olursa. seni idam sehpasına çıkaracaklar, belki seni ve Sadri Başkanın futbol hayatınızı bitirecek hamleler yapacaklar, unutma ki,ne söylerler ise, ne yapabilecekler ise, karşılarında bordo mavi yumruğu göreceklerdir. Ben bu akşam ki haksızlığa isyan eden futbol emekçisi duruşunu asla unutmayacağım. Bana Kazım Koyuncu nun haykırışlarını hatırlattın. Trabzonu inan senin kadar kimse bu kadar hırslı, isyankar savunamaz, sen sadece Trabzon için değil Türk Futbolu için de çok büyük bir ADAMSIN.

Haftasonu sizden beklentim, arzum, dediğiniz gibi ölümüne destekleyecek bir taraftar önünde ölümüne oynamanız. Sadece dik oynayın! skorun, futbolun artık bittiği yerde benim için pek bir önemi yok!
    Abi Burnumun direklerini sızlattın..Zor Tutuyorum bağırarak ağlamamak için..
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)