Sayfa 146 Toplam 148 Sayfadan BirinciBirinci ... 46 96 136 144 145 146 147 148 SonuncuSonuncu
Toplam 3687 adet sonuctan sayfa basi 3,626 ile 3,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 5. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 3 Fenerbahçe

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ali Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halen futbol konusuyorsaniz komiksiniz...
    Aynen. Bu halde nasil futbol konusulur?

Aldemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başka nasıl yanıt verildi veya verilecek bu alçaklara.
    Sahaya don atarak mı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

senol gunese trabzonsporda hıc kımseye gosterılmeyen sabır gosterılmıs tölerans tanınmıstır ama acı ve gercek olan bu sene oynattığı futbol ve teknık hataları nedenıyle sınıfta kalmıstır ben hugo bross zamanında bıle boyle kotu futbol oynadığımızı evımızde hatılamıyorum bu senekı gıbı..hocanın adamlığına evet ama teknık olarak hayır bıraksın yonetıcı olarak devam etsın..

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Saraçoğlundaki maçtan sonra adamların nasıl takımlarına destek verdiğini ders olarak okutmak lazım bizim taraftarımıza tek bir madde dahi atılmadan nasılda takımlarını desteklediler bizse naptık ancak elimize geçen herşeyi attık ne oldu kim kazandı ...Yazıklar olsun dedim bumudur protesto bumudur takımına sahip çıkmak bu futboldur yenmekte var yenilmekte ama sahaya madde atarak bir yere varılmaz kimse bu şekilde etki altına alınmaz hala öğrenemedik...Adamların stadlarında taraftarları sahaya girer futbolcu kovalar 10 saniyelik anonsla geçiştirir tvler ama bizim orda en ufak bişeyi pire yapmakta üstlerine yoktur e hakediyoruz adamların eline koz vermek için birbirimizle yarışıyoruz...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Samsun

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu seneye dair tek sevincim????

takımdan kım giderse gitsin, neden satıldı diye kahrolmaycağız...

Buda bir başarıdır Sadri şener...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    imzaatılacak tek cümlelertopluluğu...

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

1. Halkımızın eğitime ihtiyacı var.Daha fazla kitap okumalı,daha fazla gezmeli,daha çok görmeli.
    Taraftar öyle olmaz,türibin öyle olmaz. 3.ligteki en dandik takımın türübinleri bile bizimkinden daha organize daha ateşlidir.
    2. Şu bir gerçek ki takım kalitemiz ne fenev,ne bjk ne de gs ile mukayese edilecek durumda değildir. Bunu kabullenmek şart.
    yaklaşık 30 yıldır bekliyor oluşumuz bunun ispatıdır.
    Masa başında kaybettiklerimiz de oldu muhakkak. Ancak sözgelimi akşam ki maç; şampiyonluğa oynuyor olsaydık! sahada fenere kaybettik.Kimsenin suçu yok. Çatır çatır oynuyor ve yeniyorlar.
    Lig boyunca rakibini bir kez yenemedin. Üstelik çoğu maçta ezildin. Bu insanı mahcup ediyor. Ben mahcup oluyorum.
    Bu takımdan şampiyonluk beklemek hata belkide.. Bu koşullarda bu sosyo-ekonomik yapısı ile Trabzonun şampiyon olması için bir asırda geçse sanırım garipsememek gerekir..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Nevşehir

dün nevşehirde şampiyonluk turu atmış bu ezik geri zekalı fenerliler ) hakkaten ne yeyip ne içiyo bunlar ya

Nereden
    Samsun

yok şu yok bu yok şike yok laflar sözler boş icraatlar....konuşacaksın elinden geleni ardına koymayacaksın susmayacaksın çalışacaksın uysal koyun olmayacaksın tek bir şart var yalnız onuda unutmayacaksın...akıllı olacaksın kardeşim akıllı...kafası çalışmayan bedenini yorar sadece...sen 4 maçta bi kere bile rakibini yenemiyorsan ona göre bi taktik uygulayamıyorsan senin çırağın olabilecek adam her seferinde seni futbol olarak dövüyorsa uyguladığın eylemlerinin her birinin performans yüzdesi çok alt sevideyse daha sonra yaptığın tüm eylemler çalışmayan beynin altındaki yorgun vücut gibi kalır ve halimiz kısaca burdur...haksıza bu şekilde bilmeden destek oluyoruz ve üzüldüğüm bir nokta daha şu tamam takım bireysel olarak ta baksan kolektif olarak ta baksan yetersiz ama kardeşim rakibin senden yetersiz ama sen ona dört maçta da boyun eğiyorsun şu duruma yazıklar olsun

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yaşanan süreç ve dün adeta gizlenme çabasıyla yayınlanan kararlar, hanginizi şaşırttı bilmiyorum. Hepimizin beklediği gibi gelişti olaylar. Şenol Güneş'in "Hukuken aklanabilirsiniz, vicdanen aklanamazsınız" sözünde geçen vicdanın bu insanlarda hiç olmadığını hepmiz biliyorduk en başından.

Komik..

Trajikomik..

İbrahim Akın şikeden ceza alıyor. Bu karar 10 gün önce verilmiş olsa, fb küme düşüyor. Karar erteleniyor. Kılıf hazırlanıyor. Ama insanları bilmemkaçıncı defa aptal yerine koyarak: Akın şike yapmış. Bu olaya fb den kimse karışmamış. Sivas'lı Ahmet Çelebi, fb adına bu işi yapmaktan ceza alıyor. Ve biz de bunu yiyoruz akıllarınca.

Hala transferden, hocayı futbılcuyu eleştirmekten ne anlıyor isanlar bunu da anlamış değilim. Bu lig oynansa ne olur oynanmasa ne olur. Bakmayın böyle dediğime gerçi. İçimde bir yer üçücülüğü garantilesek bari diyor. Saf mıyım neyim? Şikenin serbest olduğunun onaylandığı bir ligde, top peşinden koşmamız bile saçmalık.

Uefa size ne tarafıyla gülecek bilmiyorum. fenerbahçenizi kurtarmak için atmadığınız takla kalmadı. Dini imanı para olan insanların ülkeyi getirdiği son noktadır bu.

Evet Uefa, sendeyiz.
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

Nereden
    Samsun

Alıntı Hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jaja,Selçuk ve Egemen olsaydı şu takım bile çok farklı olurdu.
    tabiyki olurdu kim ne derse desin mihenk taşı selçukmuş bu takımın ama şu iskelet bu takımı yine harika oynatırdı oda onur egemen selçuk jaja umut ....asıl kaybedilen nedir biliyormusunuz kaliteli yerlilerin azalmasıyla takım ruhu

Nereden
    Samsun

[Q

Hala transferden, hocayı futbılcuyu eleştirmekten ne anlıyor isanlar bunu da anlamış değilim. Bu lig oynansa ne olur oynanmasa ne olur. Bakmayın böyle dediğime gerçi. İçimde bir yer üçücülüğü garantilesek bari diyor. Saf mıyım neyim? Şikenin serbest olduğunun onaylandığı bir ligde, top peşinden koşmamız bile saçmalık.

Uefa size ne tarafıyla gülecek bilmiyorum. fenerbahçenizi kurtarmak için atmadığınız takla kalmadı. Dini imanı para olan insanların ülkeyi getirdiği son noktadır bu.

Evet Uefa, sendeyiz.[/QUOTE]

Hala elde futbol olarak vurabileceğin tokadı defalarca yemenedir bu isyan yoksa yapılan haksızlıklar karşısında bunların üzeri örtülsün kapansın diye bir durum yok hatta şampiyonluk veya üst sıralarda yer alma da değil aklanmayan ligte ama kardeşim adamların elinde ağzında bi koz bırakma al ellerinde hepsini isyan bunadır

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı duhan3580 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün nevşehirde şampiyonluk turu atmış bu ezik geri zekalı fenerliler ) hakkaten ne yeyip ne içiyo bunlar ya
    2-2 zaafiyeti.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zokora’nın meşhur tekme hadisesinde eylemi tam olarak gerçekleştirdiğine inanmıyorum. Malum şahsın o şekilde tekme yemesinden hemen sonra hakemin ne yaptığına bakabilme ihtimali bulunmuyor. O aşağılık şahıs bu bakışı yerde iken bir kaç sefer yapıyor. Pozisyonu tartışmıyorum bile, kırmızı kart. Ama o karaktesizin de numarasını yemiyorum.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

takımdan gitmesi gerekenler net bir şekilde ortaya çıktı transfer döneminde düzgün işler yaparsak böyle teslim olmayız
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

aylardır maçlara gitmiyorum, özetlerin bir kısmını seyrettim gerginliğin takımı olumsuz etkilediğini düşünüyorum, şu çirkefleri yenmeliydik...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

HH_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hugo Broos bile bu takımı Şenol Güneş kadar ruhsuz oynatmıyordu. Ve ben Hugo Broosa Teknik Direktörlüğünden şüpheliyim diyordum. O zaman Şenola ne demeli????

Ersun Yanalı çoğu taraftarlar beğenmez. Ama o bile Fenerbahçe Galatasaray ile şampiyonluk mücadelesi verdiğinde onları eli boş göndereceğiz dedi ve tüm sezonu berbat oynamış bir takımı öyle bir motive etmiştiki Fenerbahçeyi 2:0 yenmiştik. Eeeeh, neden Şenol Güneşin takımı tam tersini gösteriyor?

Cevap lütfen! Şenol Güneşin devri artık bittide ondan. Adam daha kendini motive edemiyor. Futbolcuları nasıl motive etsin!!!
    Hacıosmanoğlu İSTİFA!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bana kendi sahasında artık büyük derbi maçları kaybetmeyen oyuncular lazım..
    Gerekirse topçuların hepsinin trabzonlu olmasıysa kabulüm ama bir an önce ne yapılacaksa yapılsın..
    Çok şeymi istiyorum yahu kendi sahanda yenilme artık..
    Gelen yeniyo giden yeniyo bu nedir yahu insanlarda utanma arlanma olur biraz..
    Öteyi beriyi ben bilmem kardeşim kızan kızsın küsen küssün; artık kaldıramıyorum bu şerefsizlerin yaptıklarını..
    Senede kendi sahanda 3 tane derbi oynuyosunuz ayıptır.. Bari en azından yenmeye gücünüz yetmiyorsa yenilmeyin Bunuda beceremiyorsanız defolun gidin....
    Adamları bu kötü durumlarında bile yenemiyosunuz yuh olsun sizlere.. Daha başka bişeler diyecem ama terbiyem müsade etmiyo....
    Sizin gibi karaktersiz topçular yüzünden rakip takım yöneticileri, futbolcuları ve teknik direktörü ileri geri konuşma cesaretini buluyolar.. Adamlara sallamak kolay icraata geldimi herşey bahane.... Bahanelerinizi dinlemek istemiyorum artık bukadar millet sizlerden sonuç bekliyo...
    Konu fındıkoğlu tarafından (07.05.2012 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kimse şike davası sonucunda trajikomik bir şekilde Tff'nin verdiği cezaları konuşmuyorda bizim maçtaki olayları konuşuyor gündem değiştirmek adına adamların eline nekadarda güzel bir koz verdik şu maçta adam gibi futbol oynayıp adam gibi takımımızı destekleyebilsek o malum zihniyettekilere konuşma fırsatı vermeyip onlara gerekli cevabı sahada hem Futbolcusu hemde asıl önemlisi TARAFTARIYLA buna cevap verebilseydik bugun çok daha rahat konuşuyor olabilirdik ama biz ne yaptık onların eline su döktük kaymak verdik dillerine sakız olduk böyleliklede şike olayları gündemin arka taraflarında kalıp herzamanki gibi Milleti Aptal yerine koyar tarzında göstermelik verilen cezalarla olaylar sümen altı edildi.Bakalım neylerse UEFA EYLER EYLERSE GÜZEL EYLER diye temenni edip bizleri elin avrupalısından medet umar hale getiren sözde müslüman geçinen zihniyetlere YAZIKLAR OLSUN DİYORUM
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Senol hoca zokorayi kart gormesin diye cikarip kurtarici adriani oyuna alinca takim onbir kisimi oynadi?adrian takimdayken surekli bir kisi eksik oynuyoruz.yeter artik bu adriani oynamayin

Yasin T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seneye adam akıllı kadro kurup gereken cevabı sahada vermek lazım.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tarsus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senol hoca zokorayi kart gormesin diye cikarip kurtarici adriani oyuna alinca takim onbir kisimi oynadi?adrian takimdayken surekli bir kisi eksik oynuyoruz.yeter artik bu adriani oynamayin
    Adrian takıma hareket getirdi ilk defa .. Aynı maçı izlemedik galiba

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biri de bir ara yediğimiz II. golü konuşsun. Serkan'ı mesela!

Nereden
    İstanbul

Bunları sahada yenemedikten sonra arkasında durduğun davanında bir anlamı kalmıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı HH_52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hugo Broos bile bu takımı Şenol Güneş kadar ruhsuz oynatmıyordu. Ve ben Hugo Broosa Teknik Direktörlüğünden şüpheliyim diyordum. O zaman Şenola ne demeli????

Ersun Yanalı çoğu taraftarlar beğenmez. Ama o bile Fenerbahçe Galatasaray ile şampiyonluk mücadelesi verdiğinde onları eli boş göndereceğiz dedi ve tüm sezonu berbat oynamış bir takımı öyle bir motive etmiştiki Fenerbahçeyi 2:0 yenmiştik. Eeeeh, neden Şenol Güneşin takımı tam tersini gösteriyor?

Cevap lütfen! Şenol Güneşin devri artık bittide ondan. Adam daha kendini motive edemiyor. Futbolcuları nasıl motive etsin!!!
    Geçen sezonu izleyin ve gelin lütfen.Hayatım boyunca izlediğim en ruhsuz takım Hugo Broos ve en korkak maç izlediğim dönem Ersun Yanal dönemiydi.Şenol Güneş bu sezon için iyi yönetti demiyorum.Ama madem genelleme yapıyorsunuz dünyada 2 tane teknik direktör var gerisi martaval.
    Konu Tolga tarafından (07.05.2012 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir.
    9 # Osvaldo'

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı MonteCristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan sonraki maçlarda rakiplerimizi protesto etmeyelim sonra bizim futbolcularımız ürküyor(!)

Protesto edilen fenerliler hiç etkilenmiyor ama bizim oyuncular protestolar kendisine yapılıyor gibi deplasmanda oynayan kendileriymiş gibi tırsıyorlar.

Bunda kesinlikle futbolcularımızın suçu yok ! Taraftar suçlu ! Kimse maça gidip protesto etmesin rakip takımı !

Hatta maça da gitmesinler. Bizim futbolcular strese giriyor. Bundan sonra herkes tv'den izlesin maçı. Bizim futbolcularda stressiz rahat rahat oynasınlar.

Bazı arkadaşların mesajlarına inanamıyorum ! Stresli maçlarda eli ayağına dolaşacak adam Trabzonspor'da oynamasın ! Bu takım şampiyonluk mücadelesi vermek için kuruluyor ve Türkiye'de şampiyonluk mücadelesi her zaman dünyanın diğer her yerinden daha stresli olur. Stres kaldıramayan oyuncunun Trabzonspor'da işi yok ! Bu kadar basit !

Biz rakip takımı protesto edicez o kadar baskı altında hiç etkilenmeden çatır çatır oynayacaklar ama kendi futbolcularımız fenerlilere yapılan protestodan etkilenip kötü oynayacak. Resmen gülünç birşey bu.

Seneye de aynı şeylerin yaşanmamasını istiyorsak bu takıma psikolojik maçları kaldırabilecek adamlar alınmalı.

Yoksa seneye de en fazla 4. oluruz !
    Iste budur ya. Ben de buna benzer seyler yazmistim dün. Burda cogu renktaslarimiz taraftara salliyor yine ama bizim "futbolcular" ne yapiyor kimse sormuyor?

Rakip futbolculara yaparsin protestoyu bizimkiler panikler... Lan size ne oluyor? Korkudan kicini kaldiramayan futbolcu istemiyorum. Gerekirse Colman ve Zokora disinda hepsi satilsin. Bu kadar rezil oynanamaz.
    Konu ThePatriot61 tarafından (07.05.2012 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)