Sayfa 138 Toplam 148 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 88 128 136 137 138 139 140 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3687 adet sonuctan sayfa basi 3,426 ile 3,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 5. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 3 Fenerbahçe

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklı olunca noluyor ki ?
    Orasını anlamadım ?

Aynen hic birsey olmuyor.E tabi hakli taraf Trabzon ise....

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Veysel Enezoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse şuan cenaze evi ne desek kuru kalabalık Yarın sabah sakin bir kafayla gelecek sezon neler yapılmalı onu düşünmeliyiz.
    cok dogru diyorsun her zaman bunlari calismamiz lazim her gün hep birlikte basrini yolu buradadir !!

insallah bir gün bu becerecegiz !

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gelecek sene Umut Ve Yattara dönmeli güzel 2-3 Transfer yapılmalı.Maraton tribünü için kombine kalkmalı.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Giden 3 puana zerre üzülmüyorum. Galatasaray kaybederse daha çok hoşuma gidecek.

Zamanında birlik olmak lazımdı.

Futbol oynamadık, bu sezon gelecek yıllar daha iyi olamayacak.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Umut'un yerine Henrique gelince haliyle gitmeseydi bari diyor insan ama sadece Henrique yüzünden.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

owi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zaten takım resmen tek bir taktikle oynuyor. Bu sezon bizi çözenler bizi yendi, karabük gibi ofsayt taktiği yapanlar fark yedi. Ayrıca Burak'ın rakip takım atağa kalkarken eli belinde beklemesi uyuzuma gidiyor, rakibe basan tek oyuncu Colman. Umut varken cidden böyle bi sorun yoktu

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Samet Guzel ‏ @Guzelzinho
    Bu konuda baska birsey soylemeyeegim cunku Aykut Hocama soz verdim. Tolga Zenginin annesinin ellerinden opuyorum.

Yanıtla Retweetle Favorilere ekle
    1 sa Samet Guzel ‏ @Guzelzinho
    Butun Anneler Kutsaldir. Ben Kimsenin annesine kufur etmem!! Tolga Zenginin hasta annesine acil sifalar dilerim. Kalbim Tolga ve annesiyle!
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

oflukaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bulbulovski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar geliyo bizi şamarlıyo gidiyo her seferinde.Biz de yok zokora tekme atmış yok colman tekme atmış bu gibi şeylerle kendimizi avutuyoruz.Adamlar şike şike yendik sizi diyo çıkıp bişey diyemiyosun diyemezsin çünkü haklılar eze eze yeniyolar her seferinde.Haklıyken haksız duruma düşüyosun rezil oluyosun.Tarih zokora'nın tekmesini değil fenerin trabzonda 3-1 galip gelmesini yazar.Boş beleş şeylerle kendinizi avutmayın.Polyannacılığa gerek yok.
    haklısın ne yapıyım bu yonetim bu futbolcular oynamadıkça takımın basına mı geçiyim transfer mi yapiyim yada sahaya çıkıp ben mi oyniyim ne yapıyım ? bu kadroyla bu zihniyetle nereye kadar...

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bilbao, benfica, lille ve inter'e karşı nasıl bir direniş vardı.

deplasmanda iyi bu takım içeride arıza var. seyirci seyirci değil takımı bozuyor
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

ylmzince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

beyler bjk bizden nasıl altta oluruz kafayı yiyeceğim

biz 58 ile bitirdik onlar 57

ikimiz de 4 puan aldık

onları yendik ikili avaraj da

fenerden alınan puanlar daha fazla mı değerlidir anlamadım ?????????

1.GALATASARAY A.Ş. 5 2 2 1 9 6 3 47
    2.FENERBAHÇE A.Ş. 5 4 0 1 9 4 5 46
    3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 1 1 3 4 7 -3 32
    4.TRABZONSPOR A.Ş. 5 1 1 3 4 9 -5 32
    Kazım Koyuncu: "güçlülerin İktidarına Karşı Trabzonspor"

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Fatih ÇOLAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yıllardır bu herif bu ülkede, hangimiz o tekmeyi atmak istemezdi ki?

Gizli anket yapılsa ülkedeki futbolcuların %70'i o harekete hak verir, Zokora olmayan Türk Futbolu için çok büyük bir şey yaptı, gurur duydum...
    * Aslında topla karışık yapayım dedi, baktı olmadı yaradana sığındı Zokora bu Akşam çok dua aldı.
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda baska birsey soylemeyeegim cunku Aykut Hocama soz verdim. Tolga Zenginin annesinin ellerinden opuyorum.

Butun Anneler Kutsaldir. Ben Kimsenin annesine kufur etmem!! Tolga Zenginin hasta annesine acil sifalar dilerim. Kalbim Tolga ve annesiyle!
    Adamların tercümanı bile provokatör o.çocuğu
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OZDEN61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut bulutu her zaman eleştiren, onun goluyle galip geldiğimizde bile dalga gecip eleştirenler vardı, hala bu arkadaşların isimleri aklımda ama yazmaya gerek yok. utanırlarmı bilmem. benim için umut alınterinin sembol ismiydi, mücadele adamıydı, tek başına rakip defansı dagıtan deli dumruldu, son düdüğe kadar koşan sahanın tek adamıydı...
    Trabzonlu olmayıpta o ruhla oynayan bir oyuncuydu Umut Bulut belki yetenek olarak bir Jaja,Selçuk,Engin değildi ama alınteri bağlılık ve sevgisi vardı bu takıma ama biz hep kaçırdığı gollere baktık.

Gol kaçırma makinası Umut Bulut: 160 maç 68 Gol
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı masterkey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dediğin işte din sömürüsünden başka birşey değil. fakir olursun haline şükret derler, adalet yoktur, boşver ilahi adalet var elbet yerini bulur derler. hepsi palavra. hiç görmedik o ilahi adaleti. gerçi bunu diyenlere de hak veriyorum. yoksa bunca saf insanı bu kadar adaletsiz ve çürümüş bir dünyada isyan etmeden başka türlü durdurmanın yolu yok. dinler burda çok güzel iş görüyor.
    sen dinsizsin diye milletin dinine inancına dil uzatma,fırsattan istifade!!! isyan edince kimsenin eline bişey geçmedi, bugün daha beter zarar verdi isyan etmek,isyan etmeyip adam akıllı sadece takımın destekleseydi taraftar en azından beraber kalma ihtimalimiz vardı,biz maçı bu isyanın getirdiği gerginlik ve stres sonucunda verdik, şimdi 3-5 maç cezada alcaz

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ya arkadaş bir insan bu kadar .................................................. .. olurmu ya?
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilbao, benfica, lille ve inter'e karşı nasıl bir direniş vardı.

deplasmanda iyi bu takım içeride arıza var. seyirci seyirci değil takımı bozuyor
    Takım Şampiyonlar Ligi'nden elendiğinden beri doğru düzgün oynamıyor, istemiyor maçları...

Kaç maç sayabiliriz ki?

Deplasmanda ki BJK maçı, Arenada ki 2 maç,... tıkandı.

Levent Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Adamlar geliyo bizi şamarlıyo gidiyo her seferinde.Biz de yok zokora tekme atmış yok colman tekme atmış bu gibi şeylerle kendimizi avutuyoruz.Adamlar şike şike yendik sizi diyo çıkıp bişey diyemiyosun diyemezsin çünkü haklılar eze eze yeniyolar her seferinde.Haklıyken haksız duruma düşüyosun rezil oluyosun.Tarih zokora'nın tekmesini değil fenerin trabzonda 3-1 galip gelmesini yazar.Boş beleş şeylerle kendinizi avutmayın.Polyannacılığa gerek yok.
    adamların takımdan kovduğu 3 oyuncu bizim değişmez 11imizde. ver 2 şike yap, al 20 yi git şamp ligindende al 20 yi bizim hayal edemeyeceğimiz oyuncuyu 1 günde transfer et. sonra yap şikeyi aynı senaryoya devam et. yenmeyip ne yapacaklar

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı barbunnya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KEskin sirke küpüne zarar!...
    Şimdi zokora haksız trabzon haksız oldu.
    Yersen !!.
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ylmzince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bjk bizden nasıl altta oluruz kafayı yiyeceğim

biz 58 ile bitirdik onlar 57

ikimiz de 4 puan aldık

onları yendik ikili avaraj da

fenerden alınan puanlar daha fazla mı değerlidir anlamadım ?????????

1.GALATASARAY A.Ş. 5 2 2 1 9 6 3 47
    2.FENERBAHÇE A.Ş. 5 4 0 1 9 4 5 46
    3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 1 1 3 4 7 -3 32
    4.TRABZONSPOR A.Ş. 5 1 1 3 4 9 -5 32
    lig bitmeden genel averaja bakılır lig bitiminde iki takım arasındaki maçlara bakılır...
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

OKANIZM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu başlıkta gördüğüm tek akli selim yorum,helal sana renktaş,bizim taraftarımız maalesef neticeye değil haticeye merak sarmış durumda,magazinsel durumlar daha çok ilgilerini çekiyor,gerçi bu mantıkla kaybediyor ya bu şehir herşeyini,ne anlatıyoruz ki burda biz...!
    √ OKAN™ 1987

mackali_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçlar hikaye aslında arkadaşlar şuna bakın doğru ise ki adam yalan söylemiyordur bence

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu
    Haber kaynaklarimdan biri aradi. Ali Koc Demiroren ses kaydinin kucuk bir bolumunu dinletti. Sanirim ortalik fena karisacak.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O Şerefsize iyi bi sövdüm facebook profiline
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

sorin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı L.Burrows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbiyerden kopmaz. Sen değil senin torununda şampiyonluk göremez.

Herşey şampiyonluk değil.

Bugün Zokora, Colman, Alan şerefleri için attılar o tekmeyi.

Bu maçı kazanıp kaybetmek önemli değil önemli olan takım arkadaşına sahip çıkmak onun için kırmızı kartı göze alabilmektir. Böyle takım olunur. Böyle şampiyonluk gelir.
    alemin keyfi yerinde yine MAAŞALLAH
    yok mu çaresi dostlar FESUBHANALLAH!

sence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu samet denilen şahıs tolga ya tekme atmış doğru mu.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar,
    Adamlar şikelerini aklama sürecinde bizi kullanıyorlar. Olayı TS yi yenmeye indirgeyip, yenip şike yapmadık diyorlar. Ne ilgisi var ise? Hiçbir alakası yok.

adamların futbolcusu GS nin stadına gidemiyor, sakatım diyor. Bizim stadyuma ise proveke etmek amacıyla geliyor ve dibine kadar yapıyor. Sonra başkanımıza küfrediyor, sonra da bize ! Ahlak dersi veriyor dalga geçer gibi. Neyine güvenerek yapıyor? Herhalde arkasında bir güç var (aklından zoru olmadığına göre)

Oynamayan yedek oyuncuları da başkanımıza laf atıyor, demeç veriyor !

adamların tercümanı kalecimize (kaptanımıza) küfredip üzerine yürüyor, sonra da havaalanından sevgilerini gönderiyor ! Neye güveniyorlar? Onları bugünlere kadar cezasız getirenlere tabiki !

Cila olsun diye de bizi yeniyorlar. Bizim takım zaten kötü, onu da yenip yenip tatmin oluyorlar.

Şenol hocanın yapacağı veya başkanın yapacağı şeyler sınırlı. Ellerinden birşey gelmiyor. Başkanın gücü yetmiyor (tüm Türkiye karşımızda). Şenol hocanın elindeki kadro malum. Takım motive de olmuyor, halı saha modundalar.

Biz boşuna kendimizi suçlamayalım. Yazıktır günahtır hocaya ve başkana. Sorumluların en önde olanı futbolcularımızın kalitesi veya oynamamasıdır. Hoca ne yapsın?

Şikecilerin Allah cezasını verir inşallah.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)