Sayfa 3 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2035 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Barış Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hatırladığım bir zaman var...

Hagi yönetiminde ki Galatasaray ile Sami Yen de maç yapacaktık. Fenerbahçe ile yarış içindeydik. Fenerbahçenin 2 yıldızı vardı; Galatasaray ''yüzbaşı'' yım ben diyordu o sıralar. Fenerbahçe o yıl şampiyon olursa 3 yıldızı oluyordu.Sondan bir önceki haftaydı.

Hagi ''bizi kimin şampiyon olacağı ilgilendirmez,biz çıkıp oynarız'' demişti. Gerçekten de çıkıp oynadılar,aynı zamanda da çok serttiler.. O maç biz de fena oynamadık,hatta daha iyiydik. Galatasarylı oyuncuların; o maç da anlaşılamaz bir hırsları ve inanılmaz bir sertliği vardı. Ama Türk futbolunun şerefli hakemleri; gereksiz sertlik peşinde koşan Galatasaray'ı fırsat bildi ve o maçta doğradı bizi. Ve Trabzonspor puan kaybetti. Fener şampiyonluğu garantiledi.Fenerbahçe son hafta Malatyada puan kaybetti sonra sanırsam,biz son hafta yendik.(yanlış hatırlıyorsam,birbirine karıştıysa tarihler kusura bakmayın).

Yani; o maçta hakemler doğramasaydı;(galatasaray top oynamasaydı demiyorum bakın, öyle bir düşüncede olan adamı da anlamam) biz şampiyon olacaktık.

Fakat yine yanlış hatırlamıyorsam diye gireyim lafa; Gökdeniz'in o maç sonrası bir sözü vardı... ''Galatasaray dan da bir gün bunun hesabını biz sorarız'' gibisinden.

Yani bu işler böyle... Ben asla Fener şampiyon olmasın diye Galatasaray'a yenilelim diyen kafada olamam. Şu gerçek var ama; Galatasaray bizden çok daha iyi futbol oynuyor. Bizim bir yakaladığımız tempomz yok.Yani bizim ne yapacağımız belli değil. Bakarsın ilk yarıdaki Galatasaray maçı gibi oynar fark yeriz; bakarsın Arenadaki gibi oynar kazanırız. Ama diyeceğim şu; asla ve asla hiç bir oyuncunun önemsiz bakacağı maç olacağını sanmıyorum.

Gönlümden geçen; yenmek. Yenelim. Çünkü biliyorum ki; Fener'in 96 da yaptığının bir gün keser-sap hesabı dönüşü olacağını biz biliyor ve söylüyorken; Fenerliler bir tarafıyla gülüyordu... Eee bugün? Bugün geçmişe dönüş şansı versek; 96 daki kupayı kendi elleriyle bize verirler ve 2-2; Türkiye Kupası ve Başkanlarının içeri girmesine sebep olan şike olalarını unutmak isterler.

Galatasaray çıkıp oynayıp kazanacaksa tebrik eder,eleştirim yaparım. Fener maçında Fener'i tebrik ettiğim gibi. Amaaa, biliyorum ki; Galatasaray şimdi çok stresli. Bu işler de böyledir. Eee karşı tarafta; Engin Baytar gibi; gördüğümde kaşık suda boğacağım bir herif var... Kazanırsak da çok sevinirim. Keser-sap olayının olacağı bir gün var, o gün ; bu maçın oynanacağı gün mü bilinmez. Ama o gün bir gün gelecek.

Hayırlısı olsun. Özetle şunu diyorum ki; eğer kapasitemizi düzgün yansıtırsak; rahat yeneriz.

Bir de Yıldırım Demirören tarafından düşünürsem; TFF asla ve asla Galatasaray'ın puan kaybına tahammül edemez. Adamların lobi keser onları keser... 11 puan farkla şampiyonluğu haketmiş bir takım eğer play-off ta kaybediyorsa; kim olsa kan alır o kamillerden.
    Biz son hafta Gençlerbirliği deplasmanında berabere kaldık, Fener de son hafta Kadıköy'de Malatya'yla berabere kaldı.

Ama iş işten geçmişti zaten. 4 puan olmuştu fark rengi bozukların anlamsız ve olağanüstü hırsı sayesinde. Ah ulan ah.

Son paragrafından ben de çekiniyorum. Hatta tüm bunların bitmesi, Play-Off'un ligtv'nin elinde patlaması, ortamın rahatlaması ve bizim maçların daha stressiz bir atmosferde geçmesi için dün Galatasaray'ı tutuyordum içimden. Yenildi hıyarlar.

Şimdi hakemi makemi de yenip önce 2 maçta Galatasaray'ı, ardından da Fener'i yenmemiz gerekiyor. Bunun başka izanı yok.
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

.....
    Ziyaretçi

Tolga
    Serkan-Giray-Mustafa-Cech
    Volkan-Zokora-Colman-Olcan
    Halil-Burak

gatecrasher61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

TS-GS
    GS-TS
    TS-FB

Bu maçlardan en az 6 puan alamazsak yaziklar olsun, özellikle Avni Aker'de kesinlikle bu iki serefsiz kulübe puan koklatmamaliyiz.

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

kazanırız inşallah
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

.....
    Ziyaretçi

gs dün akşam çok baskılı oynadı. Hafta sonu bize karşı böyle oynayamaz.

Biz akıllı oynayıp direk saldırmayalım. gs üzerimize gelmek isteyecektir. İlerde son pasları iyi yapıp golleri atmalıyız.

sakaryalı54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor 2 - 4 gs

Bu skoru unutma unutturma.

O maçın baş teşvikçilerinden Necati ve Ayhan hala gs takımının kadrosunda.
    fb 73 biz 71 puandaydık 2-4 lük maç sonunda şampiyonluk gitmişti 33. haftaya giirerken

fenev yalakası neçoş 2 golü atmıştı
    tatanga

sakaryalı54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Eren Karaahmetoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz son hafta Gençlerbirliği deplasmanında berabere kaldık, Fener de son hafta Kadıköy'de Malatya'yla berabere kaldı.

Ama iş işten geçmişti zaten. 4 puan olmuştu fark rengi bozukların anlamsız ve olağanüstü hırsı sayesinde. Ah ulan ah.

Son paragrafından ben de çekiniyorum. Hatta tüm bunların bitmesi, Play-Off'un ligtv'nin elinde patlaması, ortamın rahatlaması ve bizim maçların daha stressiz bir atmosferde geçmesi için dün Galatasaray'ı tutuyordum içimden. Yenildi hıyarlar.

Şimdi hakemi makemi de yenip önce 2 maçta Galatasaray'ı, ardından da Fener'i yenmemiz gerekiyor. Bunun başka izanı yok.
    fener malatyaya yenilmişti 2-4 neçoş bize trabzonda 2 gol atmıştı
    tatanga

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takım bizi yenme kotasını 3-0 lık maçta doldurdu. Yenilme ihtimalimiz yok. O teslimiyeti daha unutmadık, intikam alınacak şenol hocam, yap bir şeyler.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Nereden
    İstanbul

Alıntı sakaryalı54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fener malatyaya yenilmişti 2-4 neçoş bize trabzonda 2 gol atmıştı
    Evet doğru dedin yenilmişlerdi. Ama kesindi zaten şampiyonlukları.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçı,olmayan bir frikik ve haksız kırmızı kartla garantiye aldıktan sonra,

sırf seyirciyi tahrik etmek,kendi egosunu şişirmek için

sahaya engin ve son dakikalarda ceyhunu sokan şehir kırosu çakma sinyör terim'le de bir hesabımız var elbet,

o hesabı görelim.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

vendercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galatasaray bizi cok kullnmistir ,diger yandan sikeci fenerbahce .Gs yenersek o gazlar sikeciler sampiyon olur,daha sonra biz yine sampiyon olduk gecen sene sikeydi bu senede mi sike diyip .isin icnden cikmaya calisacak.Diger yanda tirki misali bekleyen gs her zaman tartismadan uzak ama tartisamnin merkezinde olan bir kulup.Sonuc olarak 2 sininde sampiyon olmasini istemiyorum.kotunu iyisi yok hepsi kotu.Olan yine bize olacak ,avucumuzu yallayacaz,uefa gelipte sizi 5 yil men ediyorum derse ancak adalet yerini bulur.Sener erzik bir ayar cekmez ise.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

4-2'nin hesabı sorulacak.
    Güzel bir futbol ve sonuçla kazanıp yolumuza devam edeceğiz.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

.....
    Ziyaretçi

Colman ve Zokora'ya çok iş düşecek yine. Bu ikili orta alanda iyi oynarsa işimiz daha da kolaylaşır.

bekirguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimse kusura bakmasın ama gs yenmek işime gelmiyor fb şampiyon olmasın bunun için ne gerekirse o olsun gs bizden 6 puan alsın feneri yenelip yeter ben 1996 hala unutamadım.

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

taraftar olarak duygusalız ve maçı kazanacak hırs özgüven çaba bizde var ama

ben takımda bunu göremiyorum... maalesef takım taraftarı yansıtamıyor ne

sahaya ne skora... inşallah kazanırız...

Nereden
    İstanbul

Alıntı uzungöllü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftar olarak duygusalız ve maçı kazanacak hırs özgüven çaba bizde var ama

ben takımda bunu göremiyorum... maalesef takım taraftarı yansıtamıyor ne

sahaya ne skora... inşallah kazanırız...
    Bu sene bu takımın taraftarı yansıtamadığı maçlar varsa o da Fener maçlarıdır. En silik, en isteksiz oyunları Fener maçlarında oynadık anlamsız bir şekilde. Sıra onlara da gelecek 5 Mayıs'ta. He bir de içerideki 0-3 lük galatasaray maçı.

Çok zor maç olacak. Dediğim gibi köpek gibi saldıracaklardır. Çok da stresli oynayacaklar. Evimizde bayan taraftarın önünde bunu avantaja çevirmemiz gerekiyor. Arena'da oynadığımız topu daha sakin bir şekilde yine oynayalım, bu sefer Cüneyt Çakır da kurtaramayacak bunları.

zarge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yenin şu cimbomu
    şamp.yapalım şikecileri
    bu pis düzen yesin sonra kendini
    Arkadaşlar, alnımızın akıyla hep birlikte bugünlere geldik. Tarih bunu yazar, hiç kimseye borcumuz yok. Biz ilkeli ve dürüstlükle, emek verdik, parayla yapılmayan işleri, biz, emekle yaptık. Destek verdiniz, sağolun. Adalet yerini bulmazsa, ilahi adalet elbette yerini bulur. Hakkınızı Helal Edin...Şenol GÜNEŞ

bordo(61)mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4-2 yide unutma... heleki basketboldaki gs-antalya maçını hiç unutma... gs nin tek mağlubiyeti var evinde o da antalyaya... kalan 4 maçımızda alalım onlar hesap kitap yapsın...
    " SENİN ASİL DURUŞUN YETER "

Nereden
    Ankara

Alıntı kemalist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4-2'nin hesabı sorulacak.
    Güzel bir futbol ve sonuçla kazanıp yolumuza devam edeceğiz.
    O maçın hesabı 1 sene sonra soruldu. Trabzonspor'da kimsenin hesabı kalmaz.

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Eren Karaahmetoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene bu takımın taraftarı yansıtamadığı maçlar varsa o da Fener maçlarıdır. En silik, en isteksiz oyunları Fener maçlarında oynadık anlamsız bir şekilde. Sıra onlara da gelecek 5 Mayıs'ta. He bir de içerideki 0-3 lük galatasaray maçı.

Çok zor maç olacak. Dediğim gibi köpek gibi saldıracaklardır. Çok da stresli oynayacaklar. Evimizde bayan taraftarın önünde bunu avantaja çevirmemiz gerekiyor. Arena'da oynadığımız topu daha sakin bir şekilde yine oynayalım, bu sefer Cüneyt Çakır da kurtaramayacak bunları.
    sadece fener maçlarını izlediniz o zaman siz. içerde gençlerbirliği 2-1, gs maçı 3-0, mersin maçı 3-2. bu maçları sadece 15 dk oynadık. deplasmanda antalya maçları tam rezalet, fener maçları tam birer fiyasko, hele bir orduspor maçı var ki allah yaşatmasın...

benim için tek maç kaldı o da şikecilerle olan maç... onu alırsak sezonu salla gitsin.

Nereden
    Ankara

Alıntı bekirguner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse kusura bakmasın ama gs yenmek işime gelmiyor fb şampiyon olmasın bunun için ne gerekirse o olsun gs bizden 6 puan alsın feneri yenelip yeter ben 1996 hala unutamadım.
    96 yılı mı kaldı yahu? 2010 yılını onlar hatırlamak istemiyor biz nasıl unutuyoruz? Trabzonspor'un hedefi İstanbul takımlarını her zaman yenmek olmalıdır. Özkan Sümer'in söylediği gibi "İstanbul takımlarıyla sevişerek değil savaşarak büyük olunur".. Bizim büyük bir kulübüz. Bu tür basit işlerle ilgimiz olmamalı. Trabzonspor onuruyla tüm maçlar kazanmak için oynar ve oynamalıdır. Kim şampiyon olursa olsun.

SensitiveLord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Şenol Güneş Gs-Fb maçından sonra kafasında planı kurmuştur . Ben beraberlik alacagımızı düşünüyorum . Senol Güneş i tanıyorsam sol bekte Cech ile başlamaz.
    Bireysel hatalar olmazsa özellikle '' Tolga '' , beraberlik alırız diyorum ben .

ALBATROS_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gs yi yensek.beşiktaşta feneri yense ne güzel olur.hem 2.lik şansı doğar hemde fenerin avni akerdeki maçı büyük önem kazanır.yine taş koysak yolarınada yine trabzon sendromu yaşatsak cibiliyetsizlere
    Adaletsizlik hükme acılık, geciktirme de tatsızlık verir. Bacon

SAFA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şunlara bir darbe vuralım da maç sonu İmparatore ve A.Albayrak'ın açıklamalarını huzurla beklicem .
    Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur. - Şenol Güneş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)