Sayfa 72 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 62 70 71 72 73 74 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2035 adet sonuctan sayfa basi 1,776 ile 1,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tolga 40 maç oynadı hepsinde mükemmel olamazdı.
    play of neden oynadığımız belli değil, fark olmuş bilmem kaç
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Nereden
    İstanbul

Neden anlamamakta direniyorsunuz arkadaslar. Biz trabzonlu veya trabzonsporlu oldugumuz icin trabzon bize sempatik geliyor. Turkiye'de yasayan insanlarin bor cogunun hayalinde istanbul'da yasamak var.
    Eger sohret olmak gibi bir niyetin varsa istanbul takimlarinda oyanayacaksin. Sohretin meyvelerini yiyeceksen istanbul'da yasayacaksin.
    Selcuk trabzon'a gelmeden once ona bizim verdigimiz parayi 3 ist takiminindan biri verseydi zaten bize gelmezdi. Ersun hoca takimin basinda olsa belki yine gelmez manisa'da kalirdi.
    Burak ayni donemde gelmedi. Sonra alicisi kalmayinca mecburiyetten geldi.
    Yabancilarin hepsi para icin geliyor.
    Bu adamlar firsatini buldugunda kaciorlar trabzon'dan. Ben de uzuluyorum gitmelerine ama sizin gibi kizmiyorum. Ben egemen'e de selcuk'a da hakkimi helal ettim cunku son maca kadar sahada en cok kucadele eden oyuncularin basinda geliyordu bu iki oyuncu.
    Egemen konusu biraz karisik. Yonetim isteseydi egemeni takimda tutardi. Egemn gittiken sonra bile hep trabzon'da mutl oldugunu soyledi.
    Selcuk konusunda sadri sener'in gazina geliyorsunuz. Adnan polat secimi kaybettikten sonra selcuk gs ye imza atti. Ama adnan polat ne dedi" biz devre arasinda selcuk'la anlasmistik".
    Trabzonspor yonetimi egemen'in de selcuk'un da bjk ve gs ile anlastiklarini ligin bitmesine 8-10 mac kala biliyorlardi. Sadece taraftar tepkisinden cekindikleri icin yalanladilar.
    Birakin artik su adamlara sovmeyi sovulecek birileri varsa tas gibi takimi dagitan yoneticilerdir.
    Selcuk gol atinca niye seviiyor diyen arkadaslar bir de olaya onun acisindan bakmayi deneseniz. 25 bin kisi 3 yil ekemgii yedigiiz yerde ananiza sovuyor. Gol atinca siz ne hissederdiniz?
    Ben de eskiden futbolcularimiz trabzonlu olsun isterdim ama artik umurumda bile degil. Baris memmis gibi altyapidan oyuncumuz cikaagina our kivrak gibi oyuncularimiz olsun.
    Tonlarca parayi alip yatan adrianlar gelecegine adam gibi futbol oynayip herseylerini sahaya veren selcuk'lar egemen'ler gelsin.
    Artik kabul edelim bu bir is. İdeali tabiki taraftari oldugn kulupte oynayippara kazanmak ama bu yakalayamiyorsak ben nereli veya hangi takimli olduguna degil sahada ne verdigine bakarim.gerisi lafi guzaf...

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı cerasus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyorsun baskan taa o zaman biliyordu Selcugun imza atmayacagini. Bilerek kongrede milleti yaniltti, öyle mi?

Bence ayip ediyorsunuz. O günlerde kesin imza atacagina dair söz almisti.
    Hafizaniz iyi ise, 16 ay öncesine bir gidin. Ocak ayi basi, kamp baslamis ve Senol Günes o kampta Ortasahaya adam ariyor, Sezer´i Baris´i ve digerlerini o bölgede deniyor, hemde devamli, Selcuk güya sakat (ama degil)
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    İstanbul

Boşverin onu,bunu gençler,dostlar,kardeşler Etik Kurulu raporunda temiz çıkmışız,bu lanet akşamı güzel bitiriyoruz Allah'ın izniyle

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Yıllar geçtikçe forumun kalitesi daha çok düşüyor.

İşin kolayı da yöneticiye sallamak.

Üyelik bedava nasılsa.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Boşverin onu,bunu gençler,dostlar,kardeşler Etik Kurulu raporunda temiz çıkmışız,bu lanet akşamı güzel bitiriyoruz Allah'ın izniyle
    Güvenilir mi?

Vallahi çok sevineceğim (Temiz olduğumuzdan şüphem yok da, temiz çıkacağımıza fair şüphelerim var. Aynı şey değil.)

.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FATİH ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımın 4 gol yiyen,bir o kadarda çocukca hatalar yapıp yenilgideki baş sorumlu tolgadır.sil yorumu yönetici.sil bunuda
    doğru söze ne hacet.. adam hiç bir aut atışında ortasahayı geçemiyor, geçen de taca çıkıyo, degajlar direkt rakibe.. bu sene ilk yarı hariç tolganın kariyerinde yani 2004 ten beri ona her top gelişinde yüreğim ürpermiştir.. adam bana güven vermiyor önündeki defansa nasıl güven versin..

hakan arıkan geçen gün trabzona gelmiş yöneticilerle görüşmüş, muhtemelen kalecilerden biri gidiyo demek umarım tolga gider, giderken de para kazandırır ve bizde hayır duası ederiz kendisine...
    Konu memozcan tarafından (28.04.2012 Saat 23:33 ) değiştirilmiştir.
    Attan inip eşeğe bindik!

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O nasıl oldu bi ayrıntı verirmisiniz ne bu ya zırt pırt değişiyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu her seferinde dert anlatmak zorunda mıyız bu şekilde? Kimse Tolga'yı eleştirmeyin demiyor ama "kazma" ne yahu? Bu olmaz işte. Öbür türlüsüne kimse karışmıyor.

Tolga'yı güzelce övmenin de yermenin de yeri tabi ki burası...
    Yiğit.anlamak istemiyorsun galiba.yada yöneticisin diye duygularını saklayarak cevap veriyorsun.kardeşim bu takımın bazı oyuncuları bu akşam mücadele etmedi.buna şenol hocada dahil.herkesin gözü üzerindeki bir maçta takımı sabote edercesine hatalar yapamazsın.buna kimsenin hakkı yok.bunada verilecek elbet ağır ithamlarımız olmalıdır.küfürmü ediyoruz.hayır.bu akşam kazmalık yapmadımı kardeşim yalanmı konuşuyorum.geri pasında dışarıya çıkan topu içeri tokatlayıp rakibe pozisyon veren başka bir kaleci görmedim hayatımda.bu tolgaya noluyorsa galatasaray maçlarında bir haller oluyor.noluyoruz kardeşim.bu ne aymaz bir oyundur.bumudur büyük Trabzonspor.

turphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden anlamamakta direniyorsunuz arkadaslar. Biz trabzonlu veya trabzonsporlu oldugumuz icin trabzon bize sempatik geliyor. Turkiye'de yasayan insanlarin bor cogunun hayalinde istanbul'da yasamak var.
    Eger sohret olmak gibi bir niyetin varsa istanbul takimlarinda oyanayacaksin. Sohretin meyvelerini yiyeceksen istanbul'da yasayacaksin.
    Selcuk trabzon'a gelmeden once ona bizim verdigimiz parayi 3 ist takiminindan biri verseydi zaten bize gelmezdi. Ersun hoca takimin basinda olsa belki yine gelmez manisa'da kalirdi.
    Burak ayni donemde gelmedi. Sonra alicisi kalmayinca mecburiyetten geldi.
    Yabancilarin hepsi para icin geliyor.
    Bu adamlar firsatini buldugunda kaciorlar trabzon'dan. Ben de uzuluyorum gitmelerine ama sizin gibi kizmiyorum. Ben egemen'e de selcuk'a da hakkimi helal ettim cunku son maca kadar sahada en cok kucadele eden oyuncularin basinda geliyordu bu iki oyuncu.
    Egemen konusu biraz karisik. Yonetim isteseydi egemeni takimda tutardi. Egemn gittiken sonra bile hep trabzon'da mutl oldugunu soyledi.
    Selcuk konusunda sadri sener'in gazina geliyorsunuz. Adnan polat secimi kaybettikten sonra selcuk gs ye imza atti. Ama adnan polat ne dedi" biz devre arasinda selcuk'la anlasmistik".
    Trabzonspor yonetimi egemen'in de selcuk'un da bjk ve gs ile anlastiklarini ligin bitmesine 8-10 mac kala biliyorlardi. Sadece taraftar tepkisinden cekindikleri icin yalanladilar.
    Birakin artik su adamlara sovmeyi sovulecek birileri varsa tas gibi takimi dagitan yoneticilerdir.
    Selcuk gol atinca niye seviiyor diyen arkadaslar bir de olaya onun acisindan bakmayi deneseniz. 25 bin kisi 3 yil ekemgii yedigiiz yerde ananiza sovuyor. Gol atinca siz ne hissederdiniz?
    Ben de eskiden futbolcularimiz trabzonlu olsun isterdim ama artik umurumda bile degil. Baris memmis gibi altyapidan oyuncumuz cikaagina our kivrak gibi oyuncularimiz olsun.
    Tonlarca parayi alip yatan adrianlar gelecegine adam gibi futbol oynayip herseylerini sahaya veren selcuk'lar egemen'ler gelsin.
    Artik kabul edelim bu bir is. İdeali tabiki taraftari oldugn kulupte oynayippara kazanmak ama bu yakalayamiyorsak ben nereli veya hangi takimli olduguna degil sahada ne verdigine bakarim.gerisi lafi guzaf...
    Bravo, denilecek her şeyi dediniz
    DİNDAR AMA ADİL OLMAYANLARDANSA ADİL AMA ATEİST OLANLARIN BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VARDIR !!!

Sinan Sağlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari

Neeee biri Hakan Arıkan mı dedi?????

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Koooskoca Barcelona 55 dakika 11-10 oynadığı ve 2-0 önde olduğu bir maçı 2-2 bitirdi.Aynı bizim 96 yılındaki kaybettiğimiz maç gibi oynadılar. Adamlar futbol bu olur böyle skor deyip yoluna bakıyor ve istifa eden hocalarına adeta yalvarıyor gitme diye.Ya bizde olsaydı bu iş ne olurdu bir düşünün....
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepathfinder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yıllar geçtikçe forumun kalitesi daha çok düşüyor.

İşin kolayı da yöneticiye sallamak.

Üyelik bedava nasılsa.
    Espri kalitesinden bahsediyorsanız, beni yöneticilere ihbar edin.

.

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

şu saatten sonra, şu rezil oyundan sonra, ne kupa isteme hakkımız var, ne şike iddiası yapma hakkımız var.. rezil oynadık.. utanıyorum.....

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Sinan Sağlam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şakadır

KüçükGolcü10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Sırf tolgaya suç bulmak, çok acımasızlık olur.. Kötü oynuyor, kaç maçdır böyle.. Şenol hoca onu dinlendirmeli artık.

Takımımıza gelince, bu kadar genç, bu kadar hızlı bir takıma sahipiz ama niçin skora gidemiyoruz anlamıyorum.. Defansımız zaten yok gibi birşey.. Yol geçen hanı.. galatasaray bugün hallaç pamuğuna çevirdi defansımızı..

Neyse, zaten şampiyonluk iddiamız yoktu ama en azından şampiyonlar ligi için önemli birmaçtı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güvenilir mi?

Vallahi çok sevineceğim (Temiz olduğumuzdan şüphem yok da, temiz çıkacağımıza fair şüphelerim var. Aynı şey değil.)

.

http://www.haber61.net/news_detail.p...erstitial=true

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gri_gokkusagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya neyin derdini yapıyoruz şenol hocada dedi biz selçuktan memnunduk ama o kalmak istemedi... seni istemeyeni neden bu kadar degerli yaparız anlamıyorum...
    Çünkü adam değerli bir futbolcu,

Evindeki 2 maçı takımına almış,ligi domine etmiş çok yönlü ve pahalı bir futbolcu.

7-8m €'ya satmış olsaydık kimse sesini çıkarmazdı,ama zamanında imza attırmayarak ve bedelsiz göndermek elestirilebilecek bir konu.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Keşke bu maç topiği baştan misafirlere kapatılsaydı,angutların forumunda burada bazı renkdaşların maçı verdik gibi saçma sapan yorumlarını yayınlıyolar forumlarında.
    Biz bugün şanssızdık,Tolga kötüydü, fenerbahçe gs maçında topmu oynadıda kazandı.topla oynama yüzdeleri bizden daha azdır,ama şans işte ve kaleci faktörü ne yazıkki.Tolga çok kötüydü bu maç.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Teşekkürler. İnşaallah doğru çıkar.

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı altinkaya08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaleci Tolgayı yediği gollerden dolayı eleştirebilirsiniz ama ne kişiliğine nede Trabzonsporluluğuna kimse dil uzatamaz ayıptır günahtır..
    Şu maç için,eleştire eleştire Tolga mı eleştiriliyor...Şu takımda Tolga nın olması Allahın bize bir lütfu...takımdaki kaynaşmada Tolga nın rolu büyük,aynı zamanda çok iyi bir Trabzonsporlu...ve bana göre Dünya çapında bir yıldız,çok iyi bir kaleci....Gs takımı kendi sahasından oyun başlatıyor ve bizim stoperlere gelene dek bir Allah ın kulu basamıyor,bu ne rezalet,bu konuşulmuyorda Tolga mı konuşuluyor...ADrian denen futbolcuya peruk tak,kız takımında oynat,birAllahın kulu farketmez,bu ne rezalet...Giray denen adam beni çıldırtıyor,bir adam kestiği tüm topları rakibe mi atar arkadaş...İşin özü takımda yetenekli topçu sayısı çok ama çok az...ve ben defalardır söylüyorum Celutska en iyi stoperde oynuyor ama hala bek e koyuluyor....takıma transfer edeilen çoğu oyuncu saman alevi tipli oyuncular...90 dakika ısıran 1 tane dahi topçumuz yok,bugün Colman 90 dakika ısırdı gerçi ama o da maç seçiyor....Tekra etmekte fayda var,şu adrianı seneye takımda görürsem bir daha maça gidersem,bir daha Trabzonsporla ilgilenirsem namerdim aga...Son not,her ne kadar herkes eleştirse de bence Henrique de cevher var,işletecek hoca arıyor
    .....................
    .....

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetici dediğin böyle olacak moral sıfırken toplayacak

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sinan Sağlam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet , trabzona gelip yöneticilerle görüşmüş.. bizim maçlardaki performansını düşünürsek casillas ayarında ama yurtdışı maç tecrübelerine bakarsak kova yaşar ayarında...
    Attan inip eşeğe bindik!

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolga yorulmuş...

Halil forvet değil...

Olcan 8 maçtır yoklarda ???

Giray-Mustafa Bankasyaya...

Zokora-Colman daha ne yapsın...

Serkan, emekliliği gelmiş...

Cech-Celutska 3. sınıf...

2 YABANCI STOPER+OYUN KURUCU+FORVET ALMAYACAKSANIZ, SENEYE LİGTV Yİ İPTAL EDELİM ((
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    Muğla

neşem yerine geldi be hemde muhteşem bitiriyoruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)