Sayfa 81 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 71 79 80 81 82 SonuncuSonuncu
Toplam 2035 adet sonuctan sayfa basi 2,001 ile 2,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim takıma Şenol Güneşten daha fazla katkı yapan başka bir hoca da yoktur.. Daha iyi şeyler de olabilirdi ama emin ol ki canım kardeşim

ŞENOL HOCA BU TAKIMDAN GİTSİN.. 10 SENE TAKIM BİR DAHA BELİNİ DOĞRULTAMAZ.. BU DEDĞİM ŞEYİ ANLAMAK GERÇEKTEN ÇOK ZOR BİRŞEY AMA

BİZDE HOCA BARINAMAZ

HİÇ BİR HOCANIN ŞENOL HOCA KADAR KREDİSİ OLMAZ..

DOLAYISYLA KÖTÜ GİDEN SEZON BİLE ONUN VARLIĞI SAYESİNDE, DAHA KÖTÜ SONUÇLARA YOL AÇMADAN SANCISIZ GEÇİŞTİRİLİR

TEKNIK DİREKTÖRLÜK KONUSUNDA BENDE ÇOK İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM AMA BİZİM İÇİN DAHA İYİSİ YOK

BİRDE ŞÇYŞE DÜŞÜNÜN

ŞENOL HOCA BIRAKTI DİYELİM KİM GELECEK??

UNAL KARAMAN DAN BAŞKASININ GELECEĞİNE İNANIYORMUSUNUZ

BEN INANMIYORUM

O HALDE BİZİM MESELMİZ HOCA DEĞİL....

MESELE, HOCANIN TARAFTAR GÖZÜNDE SONSUZ KREDİSİNİNİN OLDUĞUNU BİLEREK, ONA KALİTESİZ TOPÇULARI VEREREK ŞAPKADAN CİVCİV ÇIKARTMASINI BEKLEYEN YÖNETİMDEDİR..

Biraz geride kaldı, ancak çok doğru bir tespit. Bunu birçok kez söyledik.Hoca'ya hiçbir zaman kendi takımını kurma şansı verilmedi, geldiğinde oturmuş bir kadro vardı.( Ersun Hoca'nın hakkını vermek lazım ki o da şu noktada Selçuk geldiyse onun hatırına geldi, ayrıca kaleci Onur...Herkes Selçuk bizde adam oldu, parladı diyor, ancak ben geldiği zamanki transfer borsasındaki değerini, istenilirliğini çok iyi biliyorum. Selçuk bize gelmeden önce de gs ve fb başta olmak üzere talipleri vardı. Neyse bu başka bir konu......)

Ve o kadro sezon başı elde tutulamadı. O kadro ile bizim bir sistemimiz vardı, bugün fenerin yaptığını biz yapıyorduk 1 sene öncesine kadar. Ayağa topu iyi oynuyorduk, adımız yerli Barça'ya bile çıkmıştı. Hatırlayın o dönemleri.....

Ve o sistemden arta kalanı ben deplasmandaki İnter ve Moskova'da gördüm. Ondan sonrası zaten Allah yürü ya kulum dedi Burağa.... O da aldı kanadını çıktı fezaya.....Arta kalan başka birşey yok.

Sezon başı hocanın açıklamalarına bakıldığında kadroda ne yazık ki Şenol Hoca'nın -oh be çok uğraştık ancak bu futbolcu çok işime yarayacak- diyerek alınmış bir tek adam yoktur. Şenol Hoca'nın sezon başındaki gönderilenler ile ilgili mırını bundandı yönetime.....

Buna karşın Adrian ve Henrike'den yararlanılabilir diyorum...Seneye diyorum. Aynı şeyler bir daha yaşanmasın diyorum.

Şenol Hoca da bundan sonra kadro oluşumu hakkında bir faso yaşarsa yönetimden, sağda solda eleştirmek yerine bırakıp gitsin diyorum artık....
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Seyfi_B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fenerlilerin dillerine düştük, çok utanç verici bir durum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Alıntı KEREM77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz geride kaldı, ancak çok doğru bir tespit. Bunu birçok kez söyledik.Hoca'ya hiçbir zaman kendi takımını kurma şansı verilmedi, geldiğinde oturmuş bir kadro vardı.( Ersun Hoca'nın hakkını vermek lazım ki o da şu noktada Selçuk geldiyse onun hatırına geldi, ayrıca kaleci Onur...Herkes Selçuk bizde adam oldu, parladı diyor, ancak ben geldiği zamanki transfer borsasındaki değerini, istenilirliğini çok iyi biliyorum. Selçuk bize gelmeden önce de gs ve fb başta olmak üzere talipleri vardı. Neyse bu başka bir konu......)

Ve o kadro sezon başı elde tutulamadı. O kadro ile bizim bir sistemimiz vardı, bugün fenerin yaptığını biz yapıyorduk 1 sene öncesine kadar. Ayağa topu iyi oynuyorduk, adımız yerli Barça'ya bile çıkmıştı. Hatırlayın o dönemleri.....

Ve o sistemden arta kalanı ben deplasmandaki İnter ve Moskova'da gördüm. Ondan sonrası zaten Allah yürü ya kulum dedi Burağa.... O da aldı kanadını çıktı fezaya.....Arta kalan başka birşey yok.

Sezon başı hocanın açıklamalarına bakıldığında kadroda ne yazık ki Şenol Hoca'nın -oh be çok uğraştık ancak bu futbolcu çok işime yarayacak- diyerek alınmış bir tek adam yoktur. Şenol Hoca'nın sezon başındaki gönderilenler ile ilgili mırını bundandı yönetime.....

Buna karşın Adrian ve Henrike'den yararlanılabilir diyorum...Seneye diyorum. Aynı şeyler bir daha yaşanmasın diyorum.

Şenol Hoca da bundan sonra kadro oluşumu hakkında bir faso yaşarsa yönetimden, sağda solda eleştirmek yerine bırakıp gitsin diyorum artık....
    ?????????????

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Masada son derece profesyonel ama iş sahaya,mücadele etmeye,taraftarın psikolojisini kurtarmaya gelince sefiller'i oynayan Tolga-Mustafa hariç hepiniz utanın bu oynanan üç maçtan.Boğazınızdan geçen lokmaları hatırlayın.Bu taraftar yıllaaardır neler çekiyor, siz ise maçlar bitse de yatmaya-tatile başlasak derdindesiniz.Yazıklar olsun hepinize...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Tyler Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senol hoca´nin Türk futboluna kazandirdigi futbolcular (daha dogrusu yildizini parlattigi):

Ogün
    Cengiz
    Osman
    Tolunay
    (96 jenerasyonu)

Defansiv ortasaha olan Symkowiak´tan forvetarkasi yaratti

Yeni dönemde ise Selcuk, Egemen, Onur, Tolga ve Burak

Bunlar futbolcuya güvenmekten (israrla) geciyor iste. Bugünde kadrosunda israrla oynatip, ayni gelisimi bekledigi oyuncular var ama bunlar gerceklesmedigi icin bugün Senol Hoca elestiriliyor öyle mi?

Transfer yetersizligini elestirebilirsiniz, Yönetim´e kendini ezdirdigini söyleyebilirsiniz ama sahaya sürdügü onbiri elestirmek, sadece ama sadece klavye-kahramanligina soyunmaktir.

Ondan su an tek istedigim, onu bugün hayal kirikligina ugratanlari bu Kulüpten defetmektir. Ve eger bu sezonda (birazda) masaya vurmayacaksa..neyse buna karakteri maalesef el vermiyor!!!
    burak disinda hocanin turk futboluna kazandirdigi
    tek adam yok..96 donemi dahil bizde herseyi hatirliyoruz..
    bos yere yalan konusup gunaha giriyorsunuz..
    bak diger basliklarda hocanin bu sene lige konsantre olamadigi
    dile getiriliyor(isi hocalik olan adam nasil konsantre olamiyor o da ayri bir hikaye)
    sizde oradan yuruyun bence..
    senol gunes bu sezon burak'a 32 gol attirmak disinda bir sey yapmadi..
    boylesine isini kotu yapan bir td baska bir takimda olsa uc kere kovulurdu..
    50 mac oldu halen daha dogaclama oynayan bir trabzonspor..
    karsisinda ayni sekilde yeni kurulmus bir takimdan
    dort yiyen(ilk macta da uc yemistik)
    kral ciplak artik..
    onu bugun hayal kirikligina ugratanlarmis..arabeske gel..
    bu nedir ya..
    sadri sener'in yerinde olsam taraftar baskisi demem iki dakika
    beklemem hocayi gonderirim..
    trabzonspor baska bir hoca bulur ama senol gunes baska bir
    trabzonspor bulamaz..
    bu dunya uzerinde calistirabilecegi en buyuk takimi calistiriyor..
    ustelik kendi memleketinde..basarili olmus basarisiz olmus
    zaten sallayan yok..kendi istifa etmedigi surece
    gondereni yok..cani isterse gelir cani isterse gider..
    ohh ne guzel dunya iste..allah herkese boyle bir is nasip etsin..

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

.................................................. .................................................. .................................................. ..............

Dün akşam burada olanlar, yazılanlar çizilenler çok acayip yerlere nüksediyor bunun önce bir farkında olalım. Kısa özet geçmek gerekirse burada ki halen daha şu yazdığım başlıkta bile olan "sanki verdik maçı fenerlilerin diline düştük" gibi bir çok mesaj bir çok sosyal mecrada kullanıldı.

Yahu bakın kesinlikle şundan eminim burada ki çoğu insandan bu futbol meletini ve bazı hayat tecrübelerini daha az biliyorum, bir çok nadide insan dolu forumumuz fakat neden afedersiniz hakaret saymayın saçma, gereksiz, mantık dışı tripler, yorumlar ve düşüncelere kapılıyoruz. Ya vallahi bugün fenerbahçeli 13-14 yaşında ki çocukların konuğtuğu konuydu gs'ye maçı verdiğimiz yani bu nasıl bir düşünce ben anlamıyorum küçümsemek gibi olmasın kahve muhabbeti gibi yani tipik köşe başı muhabbeti, maçı verdik, yattı bizim ruhsuzlar ya neler yazılmış burada aklınız hayaliniz almaz.

Ya şikecilerle aramızda ki durum belli, gs denilen ahlaksız takımın şehrimiz insanlarının bazılarınca sempati sahibi olması belli zaten ayıklamaya çalışıyoruz son kale yıkılmasın diyoruz, fb düşmanlığının altında aslında gs ve bjk'nin hatta tüm futbola adalete ve fair play'e uymayan takımların insani boyutlarda rakip ve tutulmayacak takımlar olduğunu yeni nesile aktarmaya çalışırken 40 yaşında,40 yaşında abilerim "satttıkkk maçıı lanet olssuun" diye mesaj yazıyor, bakın maçın heyecanıdır tamam fakat insan hem maçı seyredip hem foruma tepkisini nasıl yazar ben anlamıyorum yani o tepki nasıl yazılabilir, kendin ver o tepkiyi yazma foruma işte, senin takımını sen tanımıyor musun ki böyle ithamlarda bulunuyorsun. Afedersiniz tekrar ama benim kalbimde ki Trabzonspor olgusu yüce bir mertebede, ne kadar malubiyet alırsa alsın, hangi konumda olursa olsun onu aşşağalamam, her halukarda canı sağolsun demeliyim ve demeliyiz. İlk önce kendi çocuklarımıza örnek daha sonra dışarıda ki aç köpek yavrusu gibi bekleyen fitne fesatçılara peş (fırsat) vermemeliyiz. Gelin bu hafta ki gs maçında ki başlıkda nasıl yazılır, nasıl yorum yapılır gösterelim kimsenin gazına gelmeyelim. Rica ediyorum. Bu söylediklerimde bu saçma diye nitelendirdiğim mesajları yazan insanların kalbini kırdıysam özür dilerim, sizde ne yaparsanız yapıp forum olarak biz bir aileyiz asla ve asla kopmamız ve itmemiz olamaz. Burada önemli olan kıstas anlaşabilmemiz.

.................................................. .................................................. .................................................. ..............
    Konu Emirhan Makul tarafından (30.04.2012 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

sence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dün akşam burada olanlar, yazılanlar çizilenler çok acayip yerlere nüksediyor bunun önce bir farkında olalım. Kısa özet geçmek gerekirse burada ki halen daha şu yazdığım başlıkta bile olan "sanki verdik maçı fenerlilerin diline düştük" gibi bir çok mesaj bir çok sosyal mecrada kullanıldı.

Yahu bakın kesinlikle şundan eminim burada ki çoğu insandan bu futbol meletini ve bazı hayat tecrübelerini daha az biliyorum, bir çok nadide insan dolu forumumuz fakat neden afedersiniz hakaret saymayın saçma, gereksiz, mantık dışı tripler, yorumlar ve düşüncelere kapılıyoruz. Ya vallahi bugün fenerbahçeli 13-14 yaşında ki çocukların konuğtuğu konuydu gs'ye maçı verdiğimiz yani bu nasıl bir düşünce ben anlamıyorum küçümsemek gibi olmasın kahve muhabbeti gibi yani tipik köşe başı muhabbeti, maçı verdik, yattı bizim ruhsuzlar ya neler yazılmış burada aklınız hayaliniz almaz.

Ya şikecilerle aramızda ki durum belli, gs denilen ahlaksız takımın şehrimiz insanlarının bazılarınca sempati sahibi olması belli zaten ayıklamaya çalışıyoruz son kale yıkılmasın diyoruz, fb düşmanlığının altında aslında gs ve bjk'nin hatta tüm futbola adalete ve fair play'e uymayan takımların insani boyutlarda rakip ve tutulmayacak takımlar olduğunu yeni nesile aktarmaya çalışırken 40 yaşında,40 yaşında abilerim "satttıkkk maçıı lanet olssuun" diye mesaj yazıyor, bakın maçın heyecanıdır tamam fakat insan hem maçı seyredip hem foruma tepkisini nasıl yazar ben anlamıyorum yani o tepki nasıl yazılabilir, kendin ver o tepkiyi yazma foruma işte, senin takımını sen tanımıyor musun ki böyle ithamlarda bulunuyorsun. Afedersiniz tekrar ama benim kalbimde ki Trabzonspor olgusu yüce bir mertebede, ne kadar malubiyet alırsa alsın, hangi konumda olursa olsun onu aşşağalamam, her halukarda canı sağolsun demeliyim ve demeliyiz. İlk önce kendi çocuklarımıza örnek daha sonra dışarıda ki aç köpek yavrusu gibi bekleyen fitne fesatçılara peş (fırsat) vermemeliyiz. Gelin bu hafta ki gs maçında ki başlıkda nasıl yazılır, nasıl yorum yapılır gösterelim kimsenin gazına gelmeyelim. Rica ediyorum. Bu söylediklerimde bu saçma diye nitelendirdiğim mesajları yazan insanların kalbini kırdıysam özür dilerim, sizde ne yaparsanız yapıp forum olarak biz bir aileyiz asla ve asla kopmamız ve itmemiz olamaz. Burada önemli olan kıstas anlaşabilmemiz.

Kırmadan, dökmeden güzel ifade etmişsin, hislerimize tercüman oldun.Bu şekilde düşünen taraftarların artması temennisiyle...

Not: Fenerlilerin bizim hakkımızda ne düşündüklerini veya ne söylediklerini kendi takım taraftarının söylediğinden daha ciddiye alanları KINIYORUM.

kürşat can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu haber beni çok düşündürttü...İnanmak istemiyorum ama geçen seneki Selçuk olayından sonra inanması çok zor değil..
    http://footballnews-kc.blogspot.com/...y-yolunda.html

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kürşat can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haber beni çok düşündürttü...İnanmak istemiyorum ama geçen seneki Selçuk olayından sonra inanması çok zor değil..
    http://footballnews-kc.blogspot.com/...y-yolunda.html
    Kendiniz bir haber yapıp kendi bloğunuzda burada bloğun adını duyurmak adına milleti neden kandırığınızı sorabilir miyim ?
    Konu Sefa tarafından (30.04.2012 Saat 03:28 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendiniz bir haber yapıp kendi bloğunuzda burada bloğun adını duyurmak adına milleti neden kandırığınızı sorabilir miyim ?
    çok acimasizsin ^^
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

coren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ezikbahçelilere sahada cevap vericez burda ne kadar konuşsak boş. Öyle bir yeniceksin ki,tarihi bir fark atıcaksın sonra oturup ezikler Trabzonspora yattı mı diye söylentileri dinliceksin.
    Matematik tümevarımsal bir bilimdir ve bu tümevarımsal bilim sonsuz kümeler için geçerli. Bu sonsuzlukları tümevarımsal bir şekilde kavrıyoruz ve kavradığımız zaman da o sonsuzluğu hissediyoruz , sınırsızlığı. Ve bu bize mutluluk veriyor, çünkü ölümü unutuyoruz... Herkes ölümsüz olduğunu hissettiği alanda çalışmak ister. Ben de matematikte kendimi ölümsüz hissettim...

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tyler Durden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak disinda hocanin turk futboluna kazandirdigi
    tek adam yok..96 donemi dahil bizde herseyi hatirliyoruz..
    bos yere yalan konusup gunaha giriyorsunuz..
    bak diger basliklarda hocanin bu sene lige konsantre olamadigi
    dile getiriliyor(isi hocalik olan adam nasil konsantre olamiyor o da ayri bir hikaye)
    sizde oradan yuruyun bence..
    senol gunes bu sezon burak'a 32 gol attirmak disinda bir sey yapmadi..
    boylesine isini kotu yapan bir td baska bir takimda olsa uc kere kovulurdu..
    50 mac oldu halen daha dogaclama oynayan bir trabzonspor..
    karsisinda ayni sekilde yeni kurulmus bir takimdan
    dort yiyen(ilk macta da uc yemistik)
    kral ciplak artik..
    onu bugun hayal kirikligina ugratanlarmis..arabeske gel..
    bu nedir ya..
    sadri sener'in yerinde olsam taraftar baskisi demem iki dakika
    beklemem hocayi gonderirim..
    trabzonspor baska bir hoca bulur ama senol gunes baska bir
    trabzonspor bulamaz..
    bu dunya uzerinde calistirabilecegi en buyuk takimi calistiriyor..
    ustelik kendi memleketinde..basarili olmus basarisiz olmus
    zaten sallayan yok..kendi istifa etmedigi surece
    gondereni yok..cani isterse gelir cani isterse gider..
    ohh ne guzel dunya iste..allah herkese boyle bir is nasip etsin..
    Yukarida belirttigim kisimdan sonra mesajinizi okumak gibi zahmette bulunmadim, kusura bakmayin! O dönem 8-10 yaslarinda birinin bunu idrak etmesini beklemiyorum ama demek ki olabiliyor!

Mesela o dönem Abdullah´in, Soner´in veya bir Orhan Cirikci´nin ayni oranda gelisim saglamasi beklenemezdi cünkü onlarda bu yetenek vardi. Ama bir Cengiz´in, bir Osman´in, bir Ogün´ün futbolunun parlamasi Senol Günes dönemine denk gelir..bilenler iyi bilir
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Seyfi_B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerlilerin dillerine düştük, çok utanç verici bir durum
    Trabzonspor'u geçmek için yemediği halt kalmayan, yüzsüzlüğün, ahlaksızlığın, şerefsizliğin mihmandarı olmuş bir camianın mensupları tarafından zerre kadar doğru olmasa da alay konusu olmak evet utanç verici bir durum.

Bizim taraftarımızdan bu söylemlere çanak tutan tutmak isteyen varsa bu forumda boşuna zaman geçirmesin bir saniye durmasın.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gs ye yatmaya falan gerek yok. bı kadro sabaha kadar oynasa gs yi yenemez..

1461 ayarında bir takımız bence..

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GS ye yatıldığı filan yok. Böyle yalan yanlış, şiecilerin ağzına laf veren yazıları yazmanın alemi nedir ben de anlayamadım?

GS-şikebaçe maçını düşünün 1 hafta önce? GS aynı oyunu oynadı. Şikebahçe korner bile atmadı, ortasahayı geçmedi, yanlışlıkla 2. golü attı diye yatmamış mı oldu?

TS-GS maçını düşünün şimdi. TS şikebahçeye oranla çok daha fazla oynadı, geçen hafya boş kaleye gol atamayan GS, bu hafta frikik uzmanı oluverdi, üstüne Tolga nın hataları maç oldu 0-2. E ne yapacak ondan sonra Trabzonspor. Elinden geleni yapmıştır ve yenildi. Biz GS den kötü takım olduğumuz için yenildik, yattığımız için değil. Bunu kabul etmek zor gelse de durum bu.

Trabzonspor hırslı oynamıyor, motivasyonu yok diye eleştiriyoruz. E nasıl oynasın? Bugün şike davası ile ilgili kimsenin suçu olmadığı açıklanacak ! Niye oynasın? Şikebahçe zaten Avrupa ya gitmeyecek, GS belli şampiyon. Trabzonspor eleme ile kesin gidece bu durumda. Bu şekilde motive olmak kolay değil.

- Hem kötü takımız
    - Hem de motivasyonumuz çok az ve kırılgan

Bunu kabul edin.

Ve çok rica ediyorum "biz bize yeteriz" diyen şikecilerin ağzı ile yorum yazmayın. Ahlaksız şikeciler yensinler GS yi olsunlar sözde şampiyon. Şu an herşey ellerinde. Niye yetemiyorlar kendilerine? Ortalıkta ağlayıp duruyorlar. Terbiyesizler !

BJK maçı bitmiş, bizim maça atıfta bulunuyolar. Ezik terbiyesiz insan ! Siz kendinize yetersiniz, kendi işinize baksanıza şikeciler. Geçen yıl kupasını çaldığın takımın ismini niye ağzına alıyorsun ikide bir !

Siz de şikecilerin ağzına uymayın ne olur.

Trabzonspor kimseye yatmaz, maç satmaz. Adından belli.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yahu maçı sattı , bıraktı gibi başlıkları 2.maçta bizi gaza getirmek için yapılmış aşağılık numaralar olarak görmek lazım....

ilk yarıdaki maçtada 3-0 yenişmiştik o zamandamı maçı sattık....

ya da maçı satacağımız Gsye ligin sondan 3.haftasında neden çelme takalım 2 puanını yürütelim....

Ya da Colman neden canını dişine takarak oynuyor birisi ona maçı sattığımızı söylemedimi ?

ya da Fener maçındada döküldük onlaradamı maçı sattık....

sonuç olarak bu gerizakalıların oyunlarına gelmeyiz.... hadi başka kapıya şikeciler.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu maçı sattı , bıraktı gibi başlıkları 2.maçta bizi gaza getirmek için yapılmış aşağılık numaralar olarak görmek lazım....

ilk yarıdaki maçtada 3-0 yenişmiştik o zamandamı maçı sattık....

ya da maçı satacağımız Gsye ligin sondan 3.haftasında neden çelme takalım 2 puanını yürütelim....

Ya da Colman neden canını dişine takarak oynuyor birisi ona maçı sattığımızı söylemedimi ?

ya da Fener maçındada döküldük onlaradamı maçı sattık....

sonuç olarak bu gerizakalıların oyunlarına gelmeyiz.... hadi başka kapıya şikeciler.....
    Kardeşim maçı satıp satmamak olayı değil, şikecilerlede hiç işim olmaz ama ben o maçta Trabzonsporu tuttuğum güne lanet ettim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim maçı satıp satmamak olayı değil, şikecilerlede hiç işim olmaz ama ben o maçta Trabzonsporu tuttuğum güne lanet ettim..
    Dostum ,

Arkadaşım....

Trabzonspor bu sene 50 tane resmi maç oynadı....

18 galibiyet....

17 beraberlik....

15 mağlubiyet aldı....

Üstelik sezon boyu 1-2 maç dışında göze hoş gelen bir futbol oynayıp rakibi baskı altına alamadıki şimdi ne bekliyoruz onlardan....

şahsen ben ligin en rahat maçını izledim o anlamda....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs ye yatmaya falan gerek yok. bı kadro sabaha kadar oynasa gs yi yenemez..

1461 ayarında bir takımız bence..
    Haklısın evet kesinlikle sabaha kadar oynasak yenemezdik bu kadro ve oyuncularla ama....
    Bu takım sahada ŞEREFİYLE mücadele edebilirdi?
    en azından bir Ankaragücü kadar direnebilirdi sahada bizlerin kızdığı bu
    bu gs, CSKA, Lille, Inter ve Benfica'dan iyi bir takım değil, ha o maçlarda da iyi değildin ama mücadele ettin.
    cumartesi günü de şerefinle mücadele edebilirdin ama etmedin neymiş efendim fb şampiyon olmasınmış.
    Oynadığıı oyunla benim gözümde geçen seneki sivasspor ve satılmışşehirden hiçbir farkı yoktu maalesef takımımızın
    BU takımı tuttuğuma lanet ettiğim bir gündü cumartesi

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömerim cok karamsar gördüm seni,biraz daha pozitif yazilar lütfen.
    Cafer abi gs maçının ilk yarısı bittiğinde ağlamamak için kendimi zor tuttum.

Maçı izlediğim yerde gsliler daha atmayalım yeter diye konuşurken ben beynim kafamdan kaynar sular dökülüyordu.

Trabzonspor'u kimse bu hallere düşüremez. Yeniliriz ama ezilmeyiz.Oyunculara ne oluyor da bu kadar kötü oynayabiliyorlar bilmiyorum.

Karamsarlığa gelince ise her zaman Trabzonspor'un daha iyi yerlere geleceğine inanmış birisi olarak bu maçların nazar boncuğu olmasını diliyorum.

evrents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanki fenerbahçe geçen sene şike yapmamış sütten çıkmış ak kaşık.2 gündür bize sallıyorlar yok sattık,yok yattık.Onlara karşı da hiç pozisyona giremeden 2-0 yenildik o zaman neden sesleri çıkmadı?Derbilerde sadece beşiktaşı yendik.Galatasaray'a normal ligde de 3-0 yenilmiştik kimse bunu söylemiyor.Diyelim çarşamba berabere bitti ya da kazandık o zaman ne diyecekler yüzleri kızarmayacak mı?Ama onlar böyle üzerlerimize geldikçe çarşamba günü bir daha yenilelim diyorum ben.Bu kadar adamı sinirlendiriyorlar.Bu trabzon da ulan yenildin de adam gibi yenil kendi evinde 4 gol yiyorsun ayıptır be.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Tyler Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarida belirttigim kisimdan sonra mesajinizi okumak gibi zahmette bulunmadim, kusura bakmayin! O dönem 8-10 yaslarinda birinin bunu idrak etmesini beklemiyorum ama demek ki olabiliyor!

Mesela o dönem Abdullah´in, Soner´in veya bir Orhan Cirikci´nin ayni oranda gelisim saglamasi beklenemezdi cünkü onlarda bu yetenek vardi. Ama bir Cengiz´in, bir Osman´in, bir Ogün´ün futbolunun parlamasi Senol Günes dönemine denk gelir..bilenler iyi bilir
    ben 28 yasindayim. nedenini bilmiyorum ama forum profiline bir sene kucuk yazdirmislar.
    o donem orta okula gidiyordum.12 yas bazi seyleri hatirlamak icin fazlasiyla yeterli.hele ki 96.
    saydiginiz hicbir futbolcuyu senol gunes kesfetmedi..o kadroyu kuranlar
    belli..tarih bilginiz o kadar iyiyse acin bakin..
    gerci kime laf anlatiyoruz ki, egemen-selcuk gibi adamlari bile
    hocaya mal etmissin..biz bilmiyoruz bir tek siz biliyorsunuz
    bu arada mesaji okumamaniz isabet olmus..ezber cumlelerinizle devam etmek
    daha kolay cunku..ezberinizi bozdugum icin kusura bakmayin..
    Konu Tyler Durden tarafından (30.04.2012 Saat 12:51 ) değiştirilmiştir.

Cigara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs maçındaki Şikebahçe'den daha iyi oynadığımız, daha çok pozisyona girdiğimiz kesin, bunu unutmayın.

Tek fark o maçta kaçırdığı pozisyonları bizim maçta attı Gs. Olay bu kadar basit, burda yattık diyenlerin alayı şerefsizdir, kimse kusura bakmasın.

Hatta 2-0 kaybettiğimiz Şikebahçe maçından daha iyi oynadık.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı Burak Sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ?????????????

Dostum sana burda şimdi 10-15 sayfalık destan tarzı bir açıklama yaparım ancak vaktim yok. Anlamayacak bir durum yok.

ŞENOL HOCA diyorum......, İYİ ADAM diyorum......., İYİ NİYETLİ diyorum......., KULLANILIYOR diyorum......., ARAYA BAŞKA KOMİSYONCU ALMAYIN , VERİN ELİNE MANİLERİ TAKIMINI KURSUN diyorum......
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Utanç duydum ilk yarıdaki ne idüğü belirsiz takımdan,ikinci yarı silkinir gibi yapan takımımız,gerçekten silkinip şahlansa en azından beraberlik alabilirdik.
    Üzüldüm,kahroldum,takımımın saha içindeki yetersizliğini görünce dayanamıyorum,yok olmak istiyorum.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)