Sayfa 80 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80 81 82 SonuncuSonuncu
Toplam 2035 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 2,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Bu takımın carsamba aksamı oynanacak macı kaybetme ıhtımalı cok yüksek.Play oflarda bır figüranız artık bunu kabullenelım.Yenebileceğimiz tek beşiktaş var , o da oyunccuları cok becerıksız ondan kaynaklı.Diğerleri de ıyı takımlar değiller ancak bizimiçin lig kafadan bıtmıs.Aksam onu gördüm okulun son haftasındakı öğrenciler gibi ne bileyim dükkanı devren satacak bakkal gibi

el fanatico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

sol bek neden ferhat oynamaz anlamıyorum... cech ten daha iyi bence... ama gs maçında sol beke celu yu koyacaktı şenol hoca... hata yaptı... cech eboue karşısında resmen döküldü... çok kolay çalım yiyor... hızlı da değil...

bence önümüzdeki gs maçında 11 böyle olmalı...

------------------------tolga------------------------

serkan-----------giray---------mustafa-----------celu

volkan-------zokora-----alanzinho-----colman----olcan

------------------------burak-----------------------

volkan ın oynaması gerekiyor. serkan dan sağ kanat yapma deneylerini kenara bırakmak gerek. adam defansif özellikleri olan bir oyuncu. sağ açık oynayamadı ve oynayamaz da... yeri sağ bek... sağ bekte oynar...
    Konu el fanatico tarafından (29.04.2012 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.

el fanatico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

deplasmanda oynadığımız gs maçı 11 ini çıkaracaktı şenol hoca bu maça...

en abuk subuk zamanda yüzü gülen alanzinho ilk defa oyuna girerken yüzü asıktı... oynatılmadığına üzülmüş gibiydi... farkettiniz mi bilmiyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün yurt dışında olduğum için maçı seyredemedim. Hiç ama hiç şaşırmadığım, çok ama çok üzüldüğüm bir sonuç oldu.
    Geçmiş olsun!

.....
    Ziyaretçi

Dün gece iyi ki BMN'ye girmemişim.

Hayatımda bu kadar üzüldüğüm bir maç olmamıştır heralde. Oynadığımız oyundan utandım ilk defa.

Trabzonspor bu değil. Bu olmamalı.

Kim Trabzonspor'u bu hallere soktuysa Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın.

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

GS için halısaha maçından ibaretti...

.....
    Ziyaretçi

A2 takımını ya da 1461 i çıkarsak bundan iyi oynardı. Yazık bunca emeğe harcanan paraya yazık.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

İlk 60 dakika 7-0 olmadığına hala dua ediyorum ama utancı yetti. Hala en utanç verici maçımız olduğunu düşünüyorum yıllardan sonra.

---------------------------Onur-----------------------------

-----Piotr----------Giray------------Celustka-------Cech-----

-------------------Jebrin----------Zokora--------------------

----------------------------Colman--------------------------

---------Volkan---------------------------------Olcan-------

------------------------Burak Yılmaz-------------------------

Benim hayalimdeki 2. Gs maçındaki kadromuz. Bu arada Volkan disiplinsiz davranışlarda bulunmuş tez kellesi vurula! Jaja gibi yollana!

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk 60 dakika 7-0 olmadığına hala dua ediyorum ama utancı yetti. Hala en utanç verici maçımız olduğunu düşünüyorum yıllardan sonra.

-----Piotr----------Giray------------Celustka-------Cech-----

-------------------Jebrin----------Zokora--------------------

----------------------------Colman--------------------------

---------Volkan---------------------------------Olcan-------

------------------------Burak Yılmaz-------------------------

Benim hayalimdeki 2. Gs maçındaki kadromuz. Bu arada Volkan disiplinsiz davranışlarda bulunmuş tez kellesi vurula! Jaja gibi yollana!

Celustka Stoper degil, Yönetimin yaptigi hatanin bedelini neden o ödesin? Piotr'da sag bek degil. Bu takima Stoper almayan Yöneticileri yazin o bölgeye.

Su yazdigin üclü (Jebrin-Zokora-Colman) ile cikalim maci kaybetmeyiz, ama Senol Hocam bunu yapar mi? Yapmaz..Umarim en azindan Jebrin olmasa bile bir baska isme yer verir orada.

Bence su sekilde cikmaliyiz...

Celu----------Giray------------------Glowacki------------Cech

---------Serkan(Baris Ö.)--Zokora-----------Colman-----------

Volkan--------------------------------------------------Olcan

-----------------------Burak Yılmaz--------------------------

yada...

Celu----------Giray------------------Glowacki------------Cech

---------Serkan(Baris Ö.)--Zokora-----------Colman-----------

Burak Yilmaz--------------------------------------------Olcan

-----------------------Halil Altintop--------------------------
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hani bir klişe varya trabzon tribunleri cok baski yapiyorda futbolcular etkilendigi icin duzgun futbol oynayamiyor ha iste o dun aksam o tez curutuldu stat tiklimtiklim doluydu hic kotu tezahurat hirilti mirildanma yoktu her seye sevinc cigliklari atti seyirciler ama futbolculara hicbir olumlu etkisini goremedim ben gecen hafta kargalari yendigimizde futbolcular soyleyip durdular baski gormedik kazandik diye bu mac konusmadilar. Bundan sonra tribun baskisi muhabbetini kimse yapmasin.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı DNA-TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani bir klişe varya trabzon tribunleri cok baski yapiyorda futbolcular etkilendigi icin duzgun futbol oynayamiyor ha iste o dun aksam o tez curutuldu stat tiklimtiklim doluydu hic kotu tezahurat hirilti mirildanma yoktu her seye sevinc cigliklari atti seyirciler ama futbolculara hicbir olumlu etkisini goremedim ben gecen hafta kargalari yendigimizde futbolcular soyleyip durdular baski gormedik kazandik diye bu mac konusmadilar. Bundan sonra tribun baskisi muhabbetini kimse yapmasin.
    Aynen, buna arti olarak bundan sonra kimse "cok mac yaptik yorgunuz" muhabbeti de yapmasin. Bir hafta dinlen sonra 4 ye..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

yatmadık gs fobisi olan arkadaşın kurbanı olduk...kim mi tolga efendi...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yatmadık gs fobisi olan arkadaşın kurbanı olduk...kim mi tolga efendi...
    Tolga ile 3.defa fark yiyoruz bunlara karsi...4-1,0-3 ve 2-4...

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga ile 3.defa fark yiyoruz bunlara karsi...4-1,0-3 ve 2-4...
    maalesef tolga ilk pozisyonda sinyali verdi rakibin ayağına top atarak ve benim içim cızz etti 3 farkla yeniliriz dedim...

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bende çok üzüldüm ama bazı arkadaşların yorumları çok ağır oldu hele dün akşam bazı kanallardaki eski futbolcularımız biraz ağır olacak ama kan kustular ayıptır bu kadarıda olmaz mesela lig tv de maçtan önce bile hamdi aslan ın yorumları asla kabul edemem bu kadar cincon yalakalığı olmaz maçtan çok asıl bunlar önemli tabiki rezil futbol oynadık ama asla bu takıma kimse satılık diyemez asla kim olursa 9olsun
    Bordomavi.net - Orhangazi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Bu maç cezalı değil miydik biz ? Bayan taraftarlarımız yok muydu tribünde ?
    9 # Osvaldo'

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Senol hoca´nin Türk futboluna kazandirdigi futbolcular (daha dogrusu yildizini parlattigi):

Ogün
    Cengiz
    Osman
    Tolunay
    (96 jenerasyonu)

Defansiv ortasaha olan Symkowiak´tan forvetarkasi yaratti

Yeni dönemde ise Selcuk, Egemen, Onur, Tolga ve Burak

Bunlar futbolcuya güvenmekten (israrla) geciyor iste. Bugünde kadrosunda israrla oynatip, ayni gelisimi bekledigi oyuncular var ama bunlar gerceklesmedigi icin bugün Senol Hoca elestiriliyor öyle mi?

Transfer yetersizligini elestirebilirsiniz, Yönetim´e kendini ezdirdigini söyleyebilirsiniz ama sahaya sürdügü onbiri elestirmek, sadece ama sadece klavye-kahramanligina soyunmaktir.

Ondan su an tek istedigim, onu bugün hayal kirikligina ugratanlari bu Kulüpten defetmektir. Ve eger bu sezonda (birazda) masaya vurmayacaksa..neyse buna karakteri maalesef el vermiyor!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor u İstanbul için basamak olarak kullanmaya çalışan futbolculara kapı gösterilmeli

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor u İstanbul için basamak olarak kullanmaya çalışan futbolculara kapı gösterilmeli

Bu yorumuda tuttum.

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

beklediğim sonuç çıktı. maç öncesi yorumlarında da zaten "rahat gs kazanır" demiştim. iddiasız bir takım ile şampiyonluğa oynayan bir takım arasında fark elbette vardır. ve buda sahada çok açık şekilde ortaya çıktı.
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta sahanin saginda oynatirsan tabi cuvallarsin. Koy onu Zokora ve Colman'in yanina iste. Serkan sag tarafta oynayacak kapasiteye sahip degil.
    Serkan bizim takimda oynayacak kapasiteye sahip degil,artik bunu senol hoca da görmeli.

Artik takimda disiplinsiz de olsa jaja gibi futbolcular bulundurmaliyiz,serkan gibi yeteneksiz ama disiplinli oyuncular degil.

Takimimizda ciddi bir beceri sorunu ve beyin eksikligi yasaniyor,bu kadroda ciddi bir revizyon kacinilmaz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senol hoca´nin Türk futboluna kazandirdigi futbolcular (daha dogrusu yildizini parlattigi):

Ogün
    Cengiz
    Osman
    Tolunay
    (96 jenerasyonu)

Defansiv ortasaha olan Symkowiak´tan forvetarkasi yaratti

Yeni dönemde ise Selcuk, Egemen, Onur, Tolga ve Burak

Bunlar futbolcuya güvenmekten (israrla) geciyor iste. Bugünde kadrosunda israrla oynatip, ayni gelisimi bekledigi oyuncular var ama bunlar gerceklesmedigi icin bugün Senol Hoca elestiriliyor öyle mi?

Transfer yetersizligini elestirebilirsiniz, Yönetim´e kendini ezdirdigini söyleyebilirsiniz ama sahaya sürdügü onbiri elestirmek, sadece ama sadece klavye-kahramanligina soyunmaktir.

Ondan su an tek istedigim, onu bugün hayal kirikligina ugratanlari bu Kulüpten defetmektir. Ve eger bu sezonda (birazda) masaya vurmayacaksa..neyse buna karakteri maalesef el vermiyor!!!
    bos konusuyorsun hocam sahaya sürdügü 11 bal gibide elestiririm zokora serkan colman orta sahasini elestirmicemde neyi elestirecem kendi sahanda 2 defansif orta sahayla oynuyorsun korkak oynuyorsun ruhsuz oynuyorsun oyunculari motive etmemissin gecen macda kestigin volkani bu macda kurtarici olarak sürüyorsun sonrada türlü bahanelerle cikiyor karsimiza neymis kontrollü oyun oynamak istyedik falan filan....

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hep ayni burda, gercekten gülerek okuyorum o yorumlari.

Ilk onbirde oynayan adam kötüyse, digeri niye oynamiyor! Alanzinho ilk onbirde baslar "Kötü olursa, yok o adam yedekten girmeli" iyi olursa "Hoca niye oynatmiyor, bak ne güzel oynuyor"

Aykut oynar "Bu adam niye kadroda?" ama hic sormazlar kendilerine "Yerine kim oynayacak?" diye

Eylül ayindan beri bekliyoruz Baris ve Vittek´in zahmet edip iyilesmesini bekliyoruz! Trabzon´da dökülen Sapara, GAntep´in yildizi.

Jebrin diye bir adam alinir, Nasreddin Hoca hesabi "Ya tutarsa"..Trabzonspor´un piyango icabi oyunculari kaldiracak gücü yok, ne zaman anlayacagiz bunu (daha dogrusu Kulübü yönetenler)

Gercekten Trabzonspor´un ne demek oldugunu bilmeyenler var...
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A2 takımını ya da 1461 i çıkarsak bundan iyi oynardı. Yazık bunca emeğe harcanan paraya yazık.
    Ömerim cok karamsar gördüm seni,biraz daha pozitif yazilar lütfen.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu şerefsizleri konuşturmayacaktık, bu maçı alacaktık! Ah ah
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)