Sayfa 43 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 SonuncuSonuncu
Toplam 1118 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 2. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 0 Beþiktaþ | Maç Sonucu

Sertan Danýþer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

1-taraftar tek kelimeyle müthiþti 2-gol ofsayt ama maçý zaten alýcaktýk bariz 3-mustafa mücadeleci ama oyun zekasý ve teknik yok büyük maçlarda sýrýtýyor 4-adrian-henrique hadi abi dükkanýn önünü kapamayýn 5-keþke sene baþýndan beri halil en ilerde oynasaydý burak sað forvet oynasaydý
    Eski Nick : @phxsuns61

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Nevþehir

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence genelleme ile yapýlan hatalarý görmezden geliyorsunuz, yani bende asla çekip gitmesini istemem fakat ortada yapýlan hatalar var afedersinizde bir bakýp yargýlamalýyýz yapýlanlarý, hep kendimiz hikayeler uyduruyoruz, yönetim böyle yaptý kim bilir hocaya ne dediler adamcaðýz ne durumda, vallahi çýkýp konuþsa kimse demez ki hoca neden bunlarý anlattýn, yapýlan transferler ile, oynatýlan oyun ile þenol güneþ haricinde hiç bir teknik adam takýmýn baþýnda kalamazdý bu bir kesin, ama tabi ki güzel bir kýstas deðil bu istifalar kovulmalar güzel bir önerme olamaz bencede sürekllilik çok önemli fakat hiç bir geliþme yok, tamam bu sene 2011 sendromunun þoku yaþandý halen daha da yaþanýyor herkes bitmiþ tükenmiþ durumda farkýndayým bu yüzden hakda veriyorum, þenol hoca çoðu kes "daha da uzaklara gideceðim bu sefer" diye cümleler kurdu eminim ki gidecektir terk edip herþeyi, umarum herþey düzelir, yönetimde ki sýð beyinli insanlar gider ve güzel transferler ile yeni bir sezona baþlarýz.

iþte ben de buna tavým..adamýn elindeki oyuncular alýnmýþ kadrosunun bel kemeiði bozulmuþ geçen seneki ilk 11 den genelde 4 oyuncu oynamýþ buna raðmen þampiyonlar liginden kýlpayý elenmiþ ligi 3.cü bitirmiþ o kadar maç seyahat yapmýþ bir takýmýn hocasýndan bahsediyoruz..þenol hoca taraftýr ve ne olursa olsun bu takýma özünü vermiþtir ve veriyodur..o istemezmi en iyi futbolcularla mücadele etmek ama yok diye de býrakýp gitmek korkaklarýn iþidir.. herkese hayýrlý günler

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

o deðýlde bulent yavuz denen ýstanbul usaðý halýlýn golunu olctum 32 cm ofsayt var demýs anlamadýðým sey sahaya gýrýp cetvellemý olcuyor bu adam beným gorduðum ofsayt olsa býle yarým adým ya var ya yok halýlýn pozýsyonunda olmayada býlýr olsa býle ofsaytýn kaçmasý hareketlý top olduðu ýcýn cok normal yoksa halýlýn ayaðýnýn olcusunu alýpda 2 yemý bolup 32 cm buldu ama oyle olsada halýlde 64 cm ayak olcaðýný sanmýyorum ey buyuk Allahým ne gunlere kaldýk ya

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

kimse kusura bakmasýn beyler kadýnlarýmýz erkeklerden daha iyi destekliyor takýmý, kaldý ki kazandýðýmýz iki derbide de onlar vardý tribünde ben fener maçýnda kombinesi olan erkeklerin hanýmlarýna ya da yakýnlarý olan hanýmlara o kombineleri vermelerini teklif ediyorum...
    TrabZonguldaklý...

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý duhan3580 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte ben de buna tavým..adamýn elindeki oyuncular alýnmýþ kadrosunun bel kemeiði bozulmuþ geçen seneki ilk 11 den genelde 4 oyuncu oynamýþ buna raðmen þampiyonlar liginden kýlpayý elenmiþ ligi 3.cü bitirmiþ o kadar maç seyahat yapmýþ bir takýmýn hocasýndan bahsediyoruz..þenol hoca taraftýr ve ne olursa olsun bu takýma özünü vermiþtir ve veriyodur..o istemezmi en iyi futbolcularla mücadele etmek ama yok diye de býrakýp gitmek korkaklarýn iþidir.. herkese hayýrlý günler
    Tamam herkese hayýrlý günlerde neden gerginsin abi Ben birþey demedim ki sadece transferleri yanlýþ yaptý ve teknik açýdan yetersiz kaldý çoðu maçlarda diye eleþtiri getirdim Not geçeyim isterseniz ben þenol güneþ baþlýðýnda ki atarlananlardan deðilim normal eleþtiriyorum yani, bana kalýrsa 99 yaþýnda da olsa bu takýmýn baþýnda þenol güneþ olmalý. tabi bu hali ile deðil.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý duhan3580 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bende senol gunes elestýrýldýðýnde hemen bross samet zýyamý gelsýn dýyenlerý anlamýyorum bunlarýn dýsýnda adam yokmu trabzonu calýstýrcak bu nasýl býr kýyaslamadýr nasýl býr savunmadýr...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

Alýntý fatihmazlum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o deðýlde bulent yavuz denen ýstanbul usaðý halýlýn golunu olctum 32 cm ofsayt var demýs anlamadýðým sey sahaya gýrýp cetvellemý olcuyor bu adam beným gorduðum ofsayt olsa býle yarým adým ya var ya yok halýlýn pozýsyonunda olmayada býlýr olsa býle ofsaytýn kaçmasý hareketlý top olduðu ýcýn cok normal yoksa halýlýn ayaðýnýn olcusunu alýpda 2 yemý bolup 32 cm buldu ama oyle olsada halýlde 64 cm ayak olcaðýný sanmýyorum ey buyuk Allahým ne gunlere kaldýk ya
    programa çýkmadan ligtv deki maraton isimli programý izlemiþ þansal ýn sunduðu, orda ölçmüþlerdi o mesafeyi bülentte ordan almýþ satmýþ bu bilgiyi kendi programýnda.
    TrabZonguldaklý...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Erdinç Dilek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kimse kusura bakmasýn beyler kadýnlarýmýz erkeklerden daha iyi destekliyor takýmý, kaldý ki kazandýðýmýz iki derbide de onlar vardý tribünde ben fener maçýnda kombinesi olan erkeklerin hanýmlarýna ya da yakýnlarý olan hanýmlara o kombineleri vermelerini teklif ediyorum...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

programa çýkmadan ligtv deki maraton isimli programý izlemiþ þansal ýn sunduðu, orda ölçmüþlerdi o mesafeyi bülentte ordan almýþ satmýþ bu bilgiyi kendi programýnda.
    maraton nerden almýs peký?cetvelý onlarmý dayamýs dedýðým gýbý yarým adým var yok neye dayanarak 32 cm dýyebýlýyorlar..

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

Cüneyt çakýr barcelona chelsea maçýný yönetecek, bize karþý verdiði kararlarý bu maçta da vermesi temennisiyle kendisine baþarýlar diliyorum
    TrabZonguldaklý...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

maraton nerden almýs peký?cetvelý onlarmý dayamýs dedýðým gýbý yarým adým var yok neye dayanarak 32 cm dýyebýlýyorlar..
    bilgisayar destekli ölçüyorlar, týp(!) ilerledi artýk eskisi gibi deðil
    ben o kadarda üzülmedim hatta o golün olsada olmasa da ofsayt olmasýna sevindim, bjk iki maçtada ofsayt diye nitelendirilen goller yemesi fener maçýndaki yan hakemleri bu tür pozisyonlarda bayraklarýný kaldýrmaya zorlayacaktýr, mutlaka dikkatli olmalarý yönünde yan hakemlere telkinlerde bulunulunur.
    Konu Erdinç Dilek tarafýndan (22.04.2012 Saat 12:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    TrabZonguldaklý...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bilgisayar destekli ölçüyorlar, týp(!) ilerledi artýk eskisi gibi deðil
    kardesým olcsunde býde goz var nýzam var haberturk gazetesýndeký goruntu cok net alýn bakýn beným aklým 32 cm almýyor b.sayardada oyun yapar bunlar gecen hafta barýz ofsayttý melo 1 adým ondeydý 34cm dedýler buna nasýl 32 santým dýyorlar alýn bakýn goruntu asaðýda..
    http://www.htspor.com/futbol/haber/736068-ofsaytzede

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

bende senol gunes elestýrýldýðýnde hemen bross samet zýyamý gelsýn dýyenlerý anlamýyorum bunlarýn dýsýnda adam yokmu trabzonu calýstýrcak bu nasýl býr kýyaslamadýr nasýl býr savunmadýr...
    þenol güneþ ten sonra takýmýn baþýna tolunay, hami ve abdullah tan oluþan 3 leme gelmelidir ya da tolunay tek baþýna...
    TrabZonguldaklý...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

kardesým olcsunde býde goz var nýzam var haberturk gazetesýndeký goruntu cok net alýn bakýn beným aklým 32 cm almýyor b.sayardada oyun yapar bunlar gecen hafta barýz ofsayttý melo 1 adým ondeydý 34cm dedýler buna nasýl 32 santým dýyorlar alýn bakýn goruntu asaðýda..
    http://www.htspor.com/futbol/haber/736068-ofsaytzede
    caným abim(!), bende ýsrar etmiyorum 32 cm dir diye sen bülent yavuz ölçmüþ mü bu mesafeyi diye sordun ya bende hangi programdan araklamýþ bu mesafeyi belirteyim dedim.
    TrabZonguldaklý...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

þenol güneþ ten sonra takýmýn baþýna tolunay, hami ve abdullah tan oluþan 3 leme gelmelidir ya da tolunay tek baþýna...
    olurmu ya broslar sametler zýyalar duruken adamlar baska teknýka dam býlmýyorlar ben ertuðrul saðlam ve rýza calýmbayýda beðenýyorum kýsýtlý ýmkanlarla doðru transferlerle guzel ýsler yapýyoalr ellerýnde ýyý býr buyce olsa daha ýyýsýný yaparlar artýk tecrubelýlerde en azýndan ýyý modern futbol oynatýyoalr takýmlarýna kaldýký avrupada býr cok teknýk adam var saymaya kallarsak trabzonda calýsabýlcek basarýya ac genc ve dýnamýk..

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

ben o kadarda üzülmedim hatta o golün olsada olmasa da ofsayt olmasýna sevindim, bjk iki maçtada ofsayt diye nitelendirilen goller yemesi fener maçýndaki yan hakemleri bu tür pozisyonlarda bayraklarýný kaldýrmaya zorlayacaktýr, mutlaka dikkatli olmalarý yönünde yan hakemlere telkinlerde bulunulunur.
    TrabZonguldaklý...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

caným abim(!), bende ýsrar etmiyorum 32 cm dir diye sen bülent yavuz ölçmüþ mü bu mesafeyi diye sordun ya bende hangi programdan araklamýþ bu mesafeyi belirteyim dedim.
    bende o hýrtolara dýyorum zaten..

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu kadar ince iþleri hoþgörü ve anlayýþtan tamamiyle uzak, bak yine bjk'ye haksýzlýk yapýldý diye sunanlar ne istiyor anlamýþ deðilim. Kendileri para kazanacak diye milleti kýþkýrtmanýn ne alemi var? Zokora topa dokunduðu anda görüntüyü dondurduklarý ne malum? 30 cm de 2 cm dahasý var... Millet birbirini boðazladýðýnda mý (Allah korusun) rahat edecekler?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Volkanýn pozisyonu da ofsayt Halil'in pozisyonu da..
    Neyse kötü oyunla kazanmak da varmýþ..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

B61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýyi oynadýk ama her türlü Burak'ýn yokluðu hissedildi. Olcan'ýn pozisyonunda Burak olsaydý gol olurdu. Volkan'ýn pozisyonunda Burak olsaydý gol olurdu...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Dün bayan taraftarlarimiz aslinda gercekleri tokat gibi yüzümüze vurdu.

Tribünlerimiz atmosferine engel olan orta yas ve yasli amcalardir.

Maraton ve kale arkalarina yas siniri koyma taraftariyim.

Örnegin: maraton ve kale arkalari 35 yasindan büyükler giremez. Guruplar 1000 kisiye tamamlanmadan tribünlere isimlerini asamaz. Seref tribünü fiyatlarinida geri kalan kisima uygun sekilde indirip, kombineleri genclere ayirmak lazim.

Tabi bu yanlizca örnek.

Bayan taraftarlara özel uygulamalarda olmali mesela...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý TSezgin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün bayan taraftarlarimiz aslinda gercekleri tokat gibi yüzümüze vurdu.

Tribünlerimiz atmosferine engel olan orta yas ve yasli amcalardir.

Maraton ve kale arkalarina yas siniri koyma taraftariyim.

Örnegin: maraton ve kale arkalari 35 yasindan büyükler giremez. Guruplar 1000 kisiye tamamlanmadan tribünlere isimlerini asamaz. Seref tribünü fiyatlarinida geri kalan kisima uygun sekilde indirip, kombineleri genclere ayirmak lazim.

Tabi bu yanlizca örnek.

Bayan taraftarlara özel uygulamalarda olmali mesela...
    kombýne uygulamasý kotaya konmadan bu sorun býtmez kombýne toplam 5 býný gecmýcek oda numaralý ve maraton trubunlerý olcak boylece bedava kombýnecýlerde onlenceðý gýbý taraftar ýcýnde yenýden butunluk saðlancak sýyasý cekýsmeler býtcek..mýllet cebýnden para verýp her hafta maça gýttýmý takým sahada savasýrken onlarda paramýz bosa gýtmesýn dýyerek cekýrdek cýtlamayý býrakýp trubunde savascak..kombýnesý olan maçlarý hasftasonu sosyal aktývýtesý olarak goruyor zýra..

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Bu kadro kalitesi ile bu kadar oynanýrdý zaten

Ben en çok Burak'siz bir Trabzonspor nasýl olacak diye bekliyordum, Çünkü Burak artýk bizde Misafir. O açýdan Halil'in mücadele gücünü ve Avrupa Tecrübesini yürekten alkýþlýyorum. Gol atttýðý için deðil, Sahanýn her tarafýnda basmadýk alan býrakmadýðý için (Burak seyretti belki öðrenmiþtir, Avrupa da oynamak için ilerde sap gibi beklemenin yetmediðini )
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

BÜTÜN TARAFTARLARA BÝR SORU GERÇEKTEN MERAK ETTÝM???

Sahada Trabzonspor'lu ama Beþiktaþ taraftarý olduðunu itiraf eden Burak ???

Dün Trübinde maçý seyrederken, kýmýn kazanmasýný istemiþ olabilir???? Hani taraftardý yaa yaa
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Eren Karaahmetoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý lazibere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BÜTÜN TARAFTARLARA BÝR SORU GERÇEKTEN MERAK ETTÝM???

Sahada Trabzonspor'lu ama Beþiktaþ taraftarý olduðunu itiraf eden Burak ???

Dün Trübinde maçý seyrederken, kýmýn kazanmasýný istemiþ olabilir???? Hani taraftardý yaa yaa
    Tabi ki de Trabzonspor'un kazanmasýný istedi.

Þu konularýn tartýþýlmasý bile ayýp.
    -------BÝZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)