Sayfa 43 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 SonuncuSonuncu
Toplam 1118 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 2. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sertan Danışer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-taraftar tek kelimeyle müthişti 2-gol ofsayt ama maçı zaten alıcaktık bariz 3-mustafa mücadeleci ama oyun zekası ve teknik yok büyük maçlarda sırıtıyor 4-adrian-henrique hadi abi dükkanın önünü kapamayın 5-keşke sene başından beri halil en ilerde oynasaydı burak sağ forvet oynasaydı
    Eski Nick : @phxsuns61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Nevşehir

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence genelleme ile yapılan hataları görmezden geliyorsunuz, yani bende asla çekip gitmesini istemem fakat ortada yapılan hatalar var afedersinizde bir bakıp yargılamalıyız yapılanları, hep kendimiz hikayeler uyduruyoruz, yönetim böyle yaptı kim bilir hocaya ne dediler adamcağız ne durumda, vallahi çıkıp konuşsa kimse demez ki hoca neden bunları anlattın, yapılan transferler ile, oynatılan oyun ile şenol güneş haricinde hiç bir teknik adam takımın başında kalamazdı bu bir kesin, ama tabi ki güzel bir kıstas değil bu istifalar kovulmalar güzel bir önerme olamaz bencede sürekllilik çok önemli fakat hiç bir gelişme yok, tamam bu sene 2011 sendromunun şoku yaşandı halen daha da yaşanıyor herkes bitmiş tükenmiş durumda farkındayım bu yüzden hakda veriyorum, şenol hoca çoğu kes "daha da uzaklara gideceğim bu sefer" diye cümleler kurdu eminim ki gidecektir terk edip herşeyi, umarum herşey düzelir, yönetimde ki sığ beyinli insanlar gider ve güzel transferler ile yeni bir sezona başlarız.

işte ben de buna tavım..adamın elindeki oyuncular alınmış kadrosunun bel kemeiği bozulmuş geçen seneki ilk 11 den genelde 4 oyuncu oynamış buna rağmen şampiyonlar liginden kılpayı elenmiş ligi 3.cü bitirmiş o kadar maç seyahat yapmış bir takımın hocasından bahsediyoruz..şenol hoca taraftır ve ne olursa olsun bu takıma özünü vermiştir ve veriyodur..o istemezmi en iyi futbolcularla mücadele etmek ama yok diye de bırakıp gitmek korkakların işidir.. herkese hayırlı günler

Nereden
    İstanbul

o değılde bulent yavuz denen ıstanbul usağı halılın golunu olctum 32 cm ofsayt var demıs anlamadığım sey sahaya gırıp cetvellemı olcuyor bu adam benım gorduğum ofsayt olsa bıle yarım adım ya var ya yok halılın pozısyonunda olmayada bılır olsa bıle ofsaytın kaçması hareketlı top olduğu ıcın cok normal yoksa halılın ayağının olcusunu alıpda 2 yemı bolup 32 cm buldu ama oyle olsada halılde 64 cm ayak olcağını sanmıyorum ey buyuk Allahım ne gunlere kaldık ya

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

kimse kusura bakmasın beyler kadınlarımız erkeklerden daha iyi destekliyor takımı, kaldı ki kazandığımız iki derbide de onlar vardı tribünde ben fener maçında kombinesi olan erkeklerin hanımlarına ya da yakınları olan hanımlara o kombineleri vermelerini teklif ediyorum...
    TrabZonguldaklı...

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı duhan3580 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte ben de buna tavım..adamın elindeki oyuncular alınmış kadrosunun bel kemeiği bozulmuş geçen seneki ilk 11 den genelde 4 oyuncu oynamış buna rağmen şampiyonlar liginden kılpayı elenmiş ligi 3.cü bitirmiş o kadar maç seyahat yapmış bir takımın hocasından bahsediyoruz..şenol hoca taraftır ve ne olursa olsun bu takıma özünü vermiştir ve veriyodur..o istemezmi en iyi futbolcularla mücadele etmek ama yok diye de bırakıp gitmek korkakların işidir.. herkese hayırlı günler
    Tamam herkese hayırlı günlerde neden gerginsin abi Ben birşey demedim ki sadece transferleri yanlış yaptı ve teknik açıdan yetersiz kaldı çoğu maçlarda diye eleştiri getirdim Not geçeyim isterseniz ben şenol güneş başlığında ki atarlananlardan değilim normal eleştiriyorum yani, bana kalırsa 99 yaşında da olsa bu takımın başında şenol güneş olmalı. tabi bu hali ile değil.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı duhan3580 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende senol gunes elestırıldığınde hemen bross samet zıyamı gelsın dıyenlerı anlamıyorum bunların dısında adam yokmu trabzonu calıstırcak bu nasıl bır kıyaslamadır nasıl bır savunmadır...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı fatihmazlum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o değılde bulent yavuz denen ıstanbul usağı halılın golunu olctum 32 cm ofsayt var demıs anlamadığım sey sahaya gırıp cetvellemı olcuyor bu adam benım gorduğum ofsayt olsa bıle yarım adım ya var ya yok halılın pozısyonunda olmayada bılır olsa bıle ofsaytın kaçması hareketlı top olduğu ıcın cok normal yoksa halılın ayağının olcusunu alıpda 2 yemı bolup 32 cm buldu ama oyle olsada halılde 64 cm ayak olcağını sanmıyorum ey buyuk Allahım ne gunlere kaldık ya
    programa çıkmadan ligtv deki maraton isimli programı izlemiş şansal ın sunduğu, orda ölçmüşlerdi o mesafeyi bülentte ordan almış satmış bu bilgiyi kendi programında.
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdinç Dilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse kusura bakmasın beyler kadınlarımız erkeklerden daha iyi destekliyor takımı, kaldı ki kazandığımız iki derbide de onlar vardı tribünde ben fener maçında kombinesi olan erkeklerin hanımlarına ya da yakınları olan hanımlara o kombineleri vermelerini teklif ediyorum...

Nereden
    İstanbul

programa çıkmadan ligtv deki maraton isimli programı izlemiş şansal ın sunduğu, orda ölçmüşlerdi o mesafeyi bülentte ordan almış satmış bu bilgiyi kendi programında.
    maraton nerden almıs pekı?cetvelı onlarmı dayamıs dedığım gıbı yarım adım var yok neye dayanarak 32 cm dıyebılıyorlar..

Nereden
    Zonguldak

Cüneyt çakır barcelona chelsea maçını yönetecek, bize karşı verdiği kararları bu maçta da vermesi temennisiyle kendisine başarılar diliyorum
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    Zonguldak

maraton nerden almıs pekı?cetvelı onlarmı dayamıs dedığım gıbı yarım adım var yok neye dayanarak 32 cm dıyebılıyorlar..
    bilgisayar destekli ölçüyorlar, tıp(!) ilerledi artık eskisi gibi değil
    ben o kadarda üzülmedim hatta o golün olsada olmasa da ofsayt olmasına sevindim, bjk iki maçtada ofsayt diye nitelendirilen goller yemesi fener maçındaki yan hakemleri bu tür pozisyonlarda bayraklarını kaldırmaya zorlayacaktır, mutlaka dikkatli olmaları yönünde yan hakemlere telkinlerde bulunulunur.
    Konu Erdinç Dilek tarafından (22.04.2012 Saat 12:22 ) değiştirilmiştir.
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    İstanbul

bilgisayar destekli ölçüyorlar, tıp(!) ilerledi artık eskisi gibi değil
    kardesım olcsunde bıde goz var nızam var haberturk gazetesındekı goruntu cok net alın bakın benım aklım 32 cm almıyor b.sayardada oyun yapar bunlar gecen hafta barız ofsayttı melo 1 adım ondeydı 34cm dedıler buna nasıl 32 santım dıyorlar alın bakın goruntu asağıda..
    http://www.htspor.com/futbol/haber/736068-ofsaytzede

Nereden
    Zonguldak

bende senol gunes elestırıldığınde hemen bross samet zıyamı gelsın dıyenlerı anlamıyorum bunların dısında adam yokmu trabzonu calıstırcak bu nasıl bır kıyaslamadır nasıl bır savunmadır...
    şenol güneş ten sonra takımın başına tolunay, hami ve abdullah tan oluşan 3 leme gelmelidir ya da tolunay tek başına...
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    Zonguldak

kardesım olcsunde bıde goz var nızam var haberturk gazetesındekı goruntu cok net alın bakın benım aklım 32 cm almıyor b.sayardada oyun yapar bunlar gecen hafta barız ofsayttı melo 1 adım ondeydı 34cm dedıler buna nasıl 32 santım dıyorlar alın bakın goruntu asağıda..
    http://www.htspor.com/futbol/haber/736068-ofsaytzede
    canım abim(!), bende ısrar etmiyorum 32 cm dir diye sen bülent yavuz ölçmüş mü bu mesafeyi diye sordun ya bende hangi programdan araklamış bu mesafeyi belirteyim dedim.
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    İstanbul

şenol güneş ten sonra takımın başına tolunay, hami ve abdullah tan oluşan 3 leme gelmelidir ya da tolunay tek başına...
    olurmu ya broslar sametler zıyalar duruken adamlar baska teknıka dam bılmıyorlar ben ertuğrul sağlam ve rıza calımbayıda beğenıyorum kısıtlı ımkanlarla doğru transferlerle guzel ısler yapıyoalr ellerınde ıyı bır buyce olsa daha ıyısını yaparlar artık tecrubelılerde en azından ıyı modern futbol oynatıyoalr takımlarına kaldıkı avrupada bır cok teknık adam var saymaya kallarsak trabzonda calısabılcek basarıya ac genc ve dınamık..

Nereden
    Zonguldak

ben o kadarda üzülmedim hatta o golün olsada olmasa da ofsayt olmasına sevindim, bjk iki maçtada ofsayt diye nitelendirilen goller yemesi fener maçındaki yan hakemleri bu tür pozisyonlarda bayraklarını kaldırmaya zorlayacaktır, mutlaka dikkatli olmaları yönünde yan hakemlere telkinlerde bulunulunur.
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    İstanbul

canım abim(!), bende ısrar etmiyorum 32 cm dir diye sen bülent yavuz ölçmüş mü bu mesafeyi diye sordun ya bende hangi programdan araklamış bu mesafeyi belirteyim dedim.
    bende o hırtolara dıyorum zaten..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar ince işleri hoşgörü ve anlayıştan tamamiyle uzak, bak yine bjk'ye haksızlık yapıldı diye sunanlar ne istiyor anlamış değilim. Kendileri para kazanacak diye milleti kışkırtmanın ne alemi var? Zokora topa dokunduğu anda görüntüyü dondurdukları ne malum? 30 cm de 2 cm dahası var... Millet birbirini boğazladığında mı (Allah korusun) rahat edecekler?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Volkanın pozisyonu da ofsayt Halil'in pozisyonu da..
    Neyse kötü oyunla kazanmak da varmış..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

B61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi oynadık ama her türlü Burak'ın yokluğu hissedildi. Olcan'ın pozisyonunda Burak olsaydı gol olurdu. Volkan'ın pozisyonunda Burak olsaydı gol olurdu...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dün bayan taraftarlarimiz aslinda gercekleri tokat gibi yüzümüze vurdu.

Tribünlerimiz atmosferine engel olan orta yas ve yasli amcalardir.

Maraton ve kale arkalarina yas siniri koyma taraftariyim.

Örnegin: maraton ve kale arkalari 35 yasindan büyükler giremez. Guruplar 1000 kisiye tamamlanmadan tribünlere isimlerini asamaz. Seref tribünü fiyatlarinida geri kalan kisima uygun sekilde indirip, kombineleri genclere ayirmak lazim.

Tabi bu yanlizca örnek.

Bayan taraftarlara özel uygulamalarda olmali mesela...

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSezgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün bayan taraftarlarimiz aslinda gercekleri tokat gibi yüzümüze vurdu.

Tribünlerimiz atmosferine engel olan orta yas ve yasli amcalardir.

Maraton ve kale arkalarina yas siniri koyma taraftariyim.

Örnegin: maraton ve kale arkalari 35 yasindan büyükler giremez. Guruplar 1000 kisiye tamamlanmadan tribünlere isimlerini asamaz. Seref tribünü fiyatlarinida geri kalan kisima uygun sekilde indirip, kombineleri genclere ayirmak lazim.

Tabi bu yanlizca örnek.

Bayan taraftarlara özel uygulamalarda olmali mesela...
    kombıne uygulaması kotaya konmadan bu sorun bıtmez kombıne toplam 5 bını gecmıcek oda numaralı ve maraton trubunlerı olcak boylece bedava kombınecılerde onlenceğı gıbı taraftar ıcınde yenıden butunluk sağlancak sıyası cekısmeler bıtcek..mıllet cebınden para verıp her hafta maça gıttımı takım sahada savasırken onlarda paramız bosa gıtmesın dıyerek cekırdek cıtlamayı bırakıp trubunde savascak..kombınesı olan maçları hasftasonu sosyal aktıvıtesı olarak goruyor zıra..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadro kalitesi ile bu kadar oynanırdı zaten

Ben en çok Burak'siz bir Trabzonspor nasıl olacak diye bekliyordum, Çünkü Burak artık bizde Misafir. O açıdan Halil'in mücadele gücünü ve Avrupa Tecrübesini yürekten alkışlıyorum. Gol atttığı için değil, Sahanın her tarafında basmadık alan bırakmadığı için (Burak seyretti belki öğrenmiştir, Avrupa da oynamak için ilerde sap gibi beklemenin yetmediğini )
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BÜTÜN TARAFTARLARA BİR SORU GERÇEKTEN MERAK ETTİM???

Sahada Trabzonspor'lu ama Beşiktaş taraftarı olduğunu itiraf eden Burak ???

Dün Trübinde maçı seyrederken, kımın kazanmasını istemiş olabilir???? Hani taraftardı yaa yaa
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BÜTÜN TARAFTARLARA BİR SORU GERÇEKTEN MERAK ETTİM???

Sahada Trabzonspor'lu ama Beşiktaş taraftarı olduğunu itiraf eden Burak ???

Dün Trübinde maçı seyrederken, kımın kazanmasını istemiş olabilir???? Hani taraftardı yaa yaa
    Tabi ki de Trabzonspor'un kazanmasını istedi.

Şu konuların tartışılması bile ayıp.
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)