Sayfa 41 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 43 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1118 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 2. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 0 Beşiktaş | Maç Sonucu

yüregimts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuzhan ÖZAD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He ya kendi orta yapsa koşup kafa vuracak arap atı gibi mübarek ne sürat öyle
    aynen aynen bizim zokora kalitesinde en önemlisi zokora karakterinde futbolcu bulmamız lazım dünyadaki futbolcular saygı gösteriyo adama umarım gerçekleşir...

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan ÖZAD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He ya kendi orta yapsa koşup kafa vuracak arap atı gibi mübarek ne sürat öyle
    Zokora aslında pas atmadı , topu ayağından biraz açtı .Halil zannediyor ki pas aldım ,halbuki adam kendi topuna gidiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim takımın, kaleyi gördüklerinde korkmadan pas yapmaları ve şut çekmeleri için grup terapisi görmesi gerekir.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

En az 3 tane Zokora kalitesinde adam lazım. Yoksa bu takım 1 ileri 3 geri gider sürekli.
    I am not in danger , I am the danger..

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın hakemi de tebriği hakediyor bence,

Birkaç pozisyon dışında gereksiz yere oyunu durdurmadı,zart zurt faul çalmadı,

Bizim ligde çalınan faullerin %40'ı faul gerisi eyyam.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha Halile ne oldu öyle
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Hatice Aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzonspor onunla kaybetmedi ...
    Süper Final şampiyonluk grubu 2.haftasında oynanan Trabzonspor-Beşiktaş maçında düdük çalan Mustafa Kamil Abitoğlu'nun istatistikleri bordo mavili ekibi sevindirdi.

Mustafa Kamil Abitoğlu bu sezon Süper Lig'de Trabzonspor'un 5 maçını yönetti. 4.haftada oynanan Trabzonspor – Karabükspor 3-1, 17. haftada oynanan Trabzonspor–Orduspor 4-1, 22. hafta oynanan Trabzonspor–E.Şehirspor 4-1, 26.haftada oynanan Trabzonspor–G.Antepspor 4-0 ve Süper Final şampiyonluk grubu 2.haftasında oynanan Trabzonspor-Beşiktaş 1-0 maçlarında görev aldı.

Mustafa Kamil Abitoğlu bu sezon Beşiktaş'ın ise 3 maçında görev yaptı. Beşiktaş bu 3 maçı da kazanamadı. Beşiktaş'ın Kayserispor'a deplasmanda 1-0 yenildiği maçta Fernandes'e kırmızı kart gösteren Abitoğlu 1-1 biten Orduspor maçında ve Süper Final şampiyonluk grubu 2.haftasında oynanan Trabzonspor-Beşiktaş maçında düdük çaldı.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

ibrahim ŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oynanan futbolda hıc bı gelısme yok aynı ne yaptıgını bılmeyen rastgele oynuyoruz 60. dk sonra bızım futbolculara macı bıtırıyolar kafalarında sankı ayrıca volkan halil henrique saha ıcınde ne yapmaya calısıyolar anlamıyorum hıc bı amacları yok sut cekmek top saklamak pas atmak

Nereden
    Zonguldak

Alıntı ibrahim ŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oynanan futbolda hıc bı gelısme yok aynı ne yaptıgını bılmeyen rastgele oynuyoruz 60. dk sonra bızım futbolculara macı bıtırıyolar kafalarında sankı ayrıca volkan halil henrique saha ıcınde ne yapmaya calısıyolar anlamıyorum hıc bı amacları yok sut cekmek top saklamak pas atmak
    Bari bişeyi beğenin be arkadaş. Halil ne mi yaptı? Halil heryerdeydi takımına yardım etti ''Takım'' oyunu oynadık adam golünüde yazdı sakatlandı oyundan çıktı.
    Halil o golü atmasa 0-0 biterdi maç 1 puanıda alır otururduk aşağa.
    İnönü maçından bu yana birkez daha takım oyununu izledik daha ne istiyorsunuz?
    Volkan'ın ortaları iyi değildi sadece..
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Jimnastikcileri yenmekle onlara karsi avantaj saglamis olduk.
    Tebrikler cocuklar.
    Maci izlemeye giden hanimlara, cocuklara, bebelere ve ninelere de ayrica tebrikler.

ibrahim ŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Aşk-ı TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bari bişeyi beğenin be arkadaş. Halil ne mi yaptı? Halil heryerdeydi takımına yardım etti ''Takım'' oyunu oynadık adam golünüde yazdı sakatlandı oyundan çıktı.
    Halil o golü atmasa 0-0 biterdi maç 1 puanıda alır otururduk aşağa.
    İnönü maçından bu yana birkez daha takım oyununu izledik daha ne istiyorsunuz?
    Volkan'ın ortaları iyi değildi sadece..
    Halil attıgı gol dısında hıc bırsey yapmadı ne yanından gecen adamla pres yaptı nede ayagına gelen topları 2 sanıye tutup pas attı. hantallıgını hıc solemıyorum topu her pozisyonda ayagına dolayıp sagda solda aramasını

Nereden
    Zonguldak

Alıntı ibrahim ŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil attıgı gol dısında hıc bırsey yapmadı ne yanından gecen adamla pres yaptı nede ayagına gelen topları 2 sanıye tutup pas attı. hantallıgını hıc solemıyorum topu her pozisyonda ayagına dolayıp sagda solda aramasını
    Size göre öyle olabilir lakin Halil'in ölüsü bu takımı Burak yokken ayakta tutar.
    Ben bu akşam oynanan takım oyununu gayet güzel buldum. Adrian biraz kontrollü olsaydı maç farklı bitecekti.
    Her maç savunmanın arkasına atılan paslarla Burak'ın gol atmasını bekliyorduk takım sadece Burak'a pas veriyordu. Bu akşam ise herkes birbirine pas verdi yardım etti ufak tefek hatalar olsada ben bu kadroyu zevkle izledim.
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Nereden
    İzmir

Alıntı Aşk-ı TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size göre öyle olabilir lakin Halil'in ölüsü bu takımı Burak yokken ayakta tutar.
    Ben bu akşam oynanan takım oyununu gayet güzel buldum. Adrian biraz kontrollü olsaydı maç farklı bitecekti.
    Her maç savunmanın arkasına atılan paslarla Burak'ın gol atmasını bekliyorduk takım sadece Burak'a pas veriyordu. Bu akşam ise herkes birbirine pas verdi yardım etti ufak tefek hatalar olsada ben bu kadroyu zevkle izledim.
    Kesinlikle katılıyorum. Birde Halil'in basın toplantısında, ilk yarında başlıyan kas sertleşmesini açıkladı. Yani bu adam 70 dak. bu şekilde oynadı ve golünü attı, arkaya yardım etti ve pas dağıttı. Daha fazla sakatlanmamak için, her zamanki gibi pres yapmamış olabilir, ama dediğin gibi, adamın ölüsü bile bize 3 puan getirdi.

Nereden
    Zonguldak

Gittiği yere kadar
    Golün sahibi Halil Altıntop mücadeleden sonra maça sakat sakat devam ettiğini bildirdi. Karşılaşmanın ilk yarısında ayağında gerilme hissettiğini ancak maçın önemini bildiği için ikinci yarıya bu şekilde çıktığını belirten Halil: 'Umarım ciddi bir şey yoktur. Gittiği yere kadar gitti. Golü attıktan sonra çıkmam iyi oldu. İlk yarı daha çok biz üstünlüğümüzü koyduk. İkinci yarı gitti geldi maç ama 3 puanı hak ettiğimizi düşünüyorum' dedi.

Akşam gazetesi yazmış.
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Esmoface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zokora olayına çok ciddi bir tepki gösterilecekti, maillerimizi atmıştık, niye gerçekleşmedi bilmiyorum. Bu konuda sınıfta kaldık, hiç hoş olmadı. Anlamlı pankartlar vardı; fakat düşünülen çok daha ses getirecek bir olaydı, engellendi herhalde.
    Bayan taraftarlarımızla da gurur duydum, futbolun ne, niye ve nasıl olması gerektiğini bize hatırlattıkları için. Bu kirli düzende açan bir çiçekti bacılarımız, helal olsun.
    Maça gelince, Colman-Zokora-Adrian üçlüsünü şahsen beğendim. Colman ve Adrian olduğu sürece bu takım çok daha fazla ayağa pas yapar, bunu tekrar görmüş olduk. Volkan oynadığı kanatta rakibi çok yıpratıyor; ama oyun zekası bazı şeyleri yapmasına engel oluyor. Olcan sakat olmadığı sürece oynatılmalı, gerektiğinde arkaya sarkan, gerektiğinde oyun kuran, gerektiğinde takım savunmasına yardım eden komple bir futbolcu. Halil'i çok beğendim, "fundamental"i en iyi olan oyuncumuz kendisi zaten, belli bir seviyenin altına sakat olmadığı sürece inmez.
    En büyük sorunumuz tekrar görüldü ki defans bölgemizde. Mustafa'nun mükemmel oyununu unutmadan, çok rahat pozisyon veriyoruz. Posizyon hataları, bireysel hatalar, vs... Buna bir çare bulunmalı, sadece transfer yapmak yetmeyebilir.
    Tekrar görüldü ki aradığımız hücum adamları kilidi açacak bir 10 numara ve Teofilo tarzı bir forvet. Elimizde vardı, yazık oldu.

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumuna inanamıyorum renktaşım...Adrian denen adam benim ömrühayatımda gördüğüm fizikgücü en düşük futbolcu,yemin ederim 3ncü ligde bir takımda oynasın zerrece sırıtmaz...
    Fizik gücü bir yetenek midir? Doğuştan mı gelir? Hayır tabii ki, yaparsın bir program o sorunu halledersin...

Futbol da kondisyon ve psikoloji durumu gibi terimler de vardır, Adrian'ın bu konularda sıkıntısı var, onlar hallolur, ah o top bir girseydi psikoji kısmını halletmiş olurduk bir nebze, adam resmen paslanmış gibiydi, oynadıkça yükselecektir performansı...

Nereden
    Trabzon

Herkesin küçük küçük gruplarla bağırdığını düşünürsek, bayanları organize edebilen liderlerin olduğunu düşünsenize?
    Doksan dakika oturmadılar, sesleri hiç kesilmedi, top bjkdeyken yuhaladırlar bağırdılar, helal olsun, gs maçında biraz daha organize olunabilrse müthiş olur.

cendelsahinov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık sadece bayan taraftarımız olsun. Kendim de dahil tribünden çekilebilirim. O kadar iyiler hacı. Helal olsun ablalarıma, bacılarıma...
    7

Nereden
    Trabzon

İlk Bjk maçı ve şimdiki maç bu yıl 2 kez bayanların izlediği müsabaka yaptık ikiside uğurlu geldi.Galatasarayıda yenersek bu artık totem olacaktır

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk Bjk maçı ve şimdiki maç bu yıl 2 kez bayanların izlediği müsabaka yaptık ikiside uğurlu geldi.Galatasarayıda yenersek bu artık totem olacaktır
    Ankaragücü maçı da var. Yani 3'te 3..

Uğur GEMİCİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Homurdanma küfür kıyamet olmayınca elinde sonunda bir gol geldi işte. bjkye karşı avantajlı duruma geçtik. İyi oldu iyi.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir, Yapamayan Çamur Atar.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O degilde normalde bayanlarin doldurdugu tribünlerden cirtlak bir ses cikardi. Bu mac farketmedim nedense. Baya gürültü yapti ablalarimiz.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur GEMİCİOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Homurdanma küfür kıyamet olmayınca elinde sonunda bir gol geldi işte. bjkye karşı avantajlı duruma geçtik. İyi oldu iyi.
    nokta!.....

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Keşke her maçı kadın taraftarımız izlese. 10 numara 'taraftar'lık yaptılar. Helal olsun hepsine.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En az 3 tane Zokora kalitesinde adam lazım. Yoksa bu takım 1 ileri 3 geri gider sürekli.
    aslinda zokora 'dan bu konuda yararlanilabilir. Illaki referans olacagi futbolcu vardir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)