Sayfa 40 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 38 39 40
Toplam 984 adet sonuctan sayfa basi 976 ile 984 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 34.Hafta | Orduspor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

Yazık oldu, çok yazık.

Nereden
    Ankara

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    " Burası her yer değil, burası Şehr_i Samsun" yazan lar burasının bank Asya olduğunu unutmamalı...

trabzon büyüktür affeder olsun hepimiz ergenlikte büyüklerimize saygısızlık yaptık ama olgunlaşınca böyle şeyleri unuttuk saygıda kusur etmedik onlarda ergenliği geçirecekler büyüyecekler saygılı olmayı öğrenecekler

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Asi Çaykaralı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın hakkı beraberlikdi ve öylede bitti
    ...maçın hakkı bile yoktuki...bu maç futbola ihanet niteliğindeydi....

...yeni moda bu hedefsiz kaldığımız konsantre olamadığımız her maçta puan kaybettik bu yıl....

...ben hiç bir hedefi olmasada güzel ve agresif futbol oynayan takım görmek istiyorum...bir takımda bunu yapabilecek kapasite var ve yapmıyorsa taraftarına ihanet ediyor demektir....

....neden mi....?

...trabzonspor kafilesi trabzondan kalkıyor ..bir sürü masraf...orduya gidiyor...ve bir hafta bu maç için antreman vs yapıyor...orda stadı binlerce taraftar dolduruyor ...ve 90 dk ortada futbol adına hiçbir şey yok ....bu kadar uğraşı ne için ....insanlar futbolu neden izler gol görmek için veya organize bir şekilde topun dolandığını görmek için ve bu durum insanlara zevk verir ....ama bunların hiç biri olmayınca bu kadar emek boşa gidiyor ...

...yani bunları sadece bu maç için yazmıyorum aslında özellikle golsuz ve pozisyonsuz biten maçlar gerçekten insanı futboldan soğutuyor.....

....kesinlikle futboldan golsüz beraberliği kaldıracaksın ...isterlerse sabaha kadar oynasınlar ...bir maçta gol olacak arkadaş insanlar icabında cebindeki son parasına bilet alıp maça gidiyor ....yazık günah vallahi....
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı asimavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...maçın hakkı bile yoktuki...bu maç futbola ihanet niteliğindeydi....

...yeni moda bu hedefsiz kaldığımız konsantre olamadığımız her maçta puan kaybettik bu yıl....

...ben hiç bir hedefi olmasada güzel ve agresif futbol oynayan takım görmek istiyorum...bir takımda bunu yapabilecek kapasite var ve yapmıyorsa taraftarına ihanet ediyor demektir....

....neden mi....?

...trabzonspor kafilesi trabzondan kalkıyor ..bir sürü masraf...orduya gidiyor...ve bir hafta bu maç için antreman vs yapıyor...orda stadı binlerce taraftar dolduruyor ...ve 90 dk ortada futbol adına hiçbir şey yok ....bu kadar uğraşı ne için ....insanlar futbolu neden izler gol görmek için veya organize bir şekilde topun dolandığını görmek için ve bu durum insanlara zevk verir ....ama bunların hiç biri olmayınca bu kadar emek boşa gidiyor ...

...yani bunları sadece bu maç için yazmıyorum aslında özellikle golsuz ve pozisyonsuz biten maçlar gerçekten insanı futboldan soğutuyor.....

....kesinlikle futboldan golsüz beraberliği kaldıracaksın ...isterlerse sabaha kadar oynasınlar ...bir maçta gol olacak arkadaş insanlar icabında cebindeki son parasına bilet alıp maça gidiyor ....yazık günah vallahi....
    Ayrica büyük takim,her macta ayni ciddiyetle oynayandir,isinin ve parasinin hakkini sonuna kadar verendir.

Biz bu sezon sözde kücük maclarda kücük oynadik,maclarin özellikle ilk yarilarinda futbol adina hicbirsey koymadik.

Rahatlikla en az 65 puan toplayabilecegimiz halde 56 puanda kalmamiz takimin vurdumduymazliginin,kisiliksiz futbolun eseridir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Belçika

ne futbol oynadik ama tek 1 pozisyonumuz vardi oda direkten dondu...
    İnsan ol evlat!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporumuzun izlemediğim 2. maçıydı,sizin yazdıklarınızı okuyuncada izlemediğim için üzgün değilim,güzelim pazar gününü boş geçirmek istemedim en iyisinide yapmışım.

Kürşad61* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu maçı almalıydıkk ...
    Yeter ki ONURsuz olmasın aşk..

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.ligtv.com.tr/haber/gec-abi-ben-cekeyim

beyler videoyu izleyin
    tolga:geç abi ben çekeyim
    burak:bu böyle bitmez beraber çekinelim
    serkan:gül ulan

trabzonspor budur
    halkın içindendir

ordu taraftarı akıbetiniz samsunla aynı olur inşallah
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

zarge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inş.bu futbol playofflarda tekrarlanmaz
    Arkadaşlar, alnımızın akıyla hep birlikte bugünlere geldik. Tarih bunu yazar, hiç kimseye borcumuz yok. Biz ilkeli ve dürüstlükle, emek verdik, parayla yapılmayan işleri, biz, emekle yaptık. Destek verdiniz, sağolun. Adalet yerini bulmazsa, ilahi adalet elbette yerini bulur. Hakkınızı Helal Edin...Şenol GÜNEŞ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)