Sayfa 1 Toplam 63 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1560 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelecek Sezonda Yeni Hoca Kim Olmali?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahit Halilhodziçin gidecegi kesin,Bence artik gelecek sozonda Hoca Kim olacak yada Kim olmali Artik bunu tartismaliyiz.

Su anda en çok adi geçen Lucescu,

Hedef Lucescu

Trabzonspor'da Baskan Albayrak'in ilk tercihinin Rumen hoca oldugu bildirildi. Kulübüyle 1 yil daha sözlezmesi bulunan Lucescu olmazsa Mustafa Denizli, Topmöller ve Mos arasinda seçim yapilacak

Ömür AVCI/DHA

Ben bu adi geçenler arasinda Mustafa Denizli yi kesinlikle istemiyorum.Mustafa denizli ye hayir diye zaten Topic var. Orda ARKADASLARIN bir çogu bu konuda hemfikir.

Benim Lucescu için fazla sölenecek sözüm Yok,GS i sampiyon yapti,o kadar futbolcu gitmesine ragmen GS i Sampiyonlar liginde üst tura tasidi.BJK yi sampiyon yapti.Artilarindan biriside Türk futbolunu taniyor olmasi Insallah Lucescu olur.

Lucescu olmaz ise ben ALMAN disiplini ön planda tutan hocalarin alinmasi görüsündeyim.

Yerli Hocalar arasinda Su anda En iyisi GIRAY BULAK,Su anda bizi çalistiracak yerli hoca baska yok gibi gözüküyor.Bu benim fikrim.

YENI HOCA KIM OLMALI GÖRÜSLERINIZI BEKLIYORUM.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerli hocaya HAYIR yerlinin yerlisine HAYIR HAYIR HAYIR ...

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yerli hoca olmamali lucescu içinde vahit hoca ile ayni futbol mantalitesini tasiyan bir hoca o gelincede takimi defans oynatiyo diye iki gün sonra go home demeye baslarlar gibi geliyor buraya yaziyorum..

Bana sorarsaniz avrupada adini duyurmus kaliteli yabancilar getirebilecek biri olsun derim Edited by: rutav0861

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Lucesku olursa isabetli bir seçim olur.Olmazsada Alman bir teknik direktör olmasini isterim.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

valla 2-3 isim bende yazarim,ama geleceklerini sanmam.onun için kala kala yerlilere kalicaz.

yerlilerdende en iyisi bencede giray bulak.uzun vadeli bir çalismayla basarili olabilir.

ama bende kaliteli ve disiplinli bir yabancidan yanayim.sayet olursa.olmazsa giray hoca ,denizlidende,aykuttanda,ersundanda iyidir.

Parreira veya Sir Alex Ferguson'u istiyorum.

denizci61
    Ziyaretçi

Seneye bu takimin basinda Giray Bulak olacaktir. Liverpool'dan Dudek, Celtic'den Zurawski'de yildizlarimiz olacaktir...Edited by: denizci61

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yabanci olacaksa türk futbolunu taniyan birinin olmasinda avantaj vardir. vahid hoca gibi türkiyeye yabanci biri gelecekse onun burya alisip takimlari taniyip hangi adam nasi loynar diye kesfedenekadar bi sezon daha gider.

lazpirana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

giray bulak olmasini isterim fakat biz kendi adamimiza sahip çikan taraftarlar degiliz adami iki günde yipratiriz dayanamaz istifa eder

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Lucescu'dan yana degilim. Baska isimler düsünülmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ben daha önce tercihimi söylemistim : Johan Cruyff [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Bir ara Van Gaal ismi geçmisti. Bence düsünülebilir. Yerli hoca olarak Ersun Yanal olabilir ama O'na da insanlarin nasil baktigi ortada. Eger isim yapmis bir yabanci alamayacaksak, bence de Lucescu olabilir. Lucescu'nun en büyük zaafi, olasi basarisizliklarda suçu hep disarida aramaya çalismasi. Ama teknik anlamda bence iyi bir hoca.

Herkesi memnun edecek bir seçim yapmak kolay olmadigindan, yönetim inandigi bir hocayi tercih etmeli. Hepsinden önemlisi gelecek isme artik biraz tahammül edebilmeliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerli: Giray Bulak
    Yabanci: Lucescu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yerli olacaksa giray bulak samet aybaba ikilisinden birisi düsünülmeli..

yabancida ise kesinlikle ama kesinlikle lucescu olmamali.çeribasinin oynattigi savunma agirlikli futbolla vahid'inkinin ne farki vardi sormasi ayip?lucescu gelecegine nurettin balaban çalistirsin takimi..

ha mümkünse yerlinin yerlisinin yerlisi olsun

kaliteli yabanci hoca olmasi lazim yaninda oyuncu getirebilir yerli hoca birsey yapamaz bu hususta..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çakir Nickli Üyeden Alıntı

Yerli: Giray Bulak
    Yabanci: Lucescu

YERLI OLAYINA aynen katiliyorum,Yerli oldugunda 1.sarti bizi kesinlikle satmayacak birisi olmali,o da ancak TRABZONSPORLU birisi ile olur.Ziya Dogan Gibi BJK adi geçtiginde bizi yari yolda birakacak ADAM GIBI ADAM olacagina,Baskalarindan teklif aldiginda elinin tersi ile itecek ADAM GIBI ADAMLARI tercih ederim.Su anda Senol günes olmayacagina göre GIRAY BULAK yerlide tercihimdir.

YABANCI hoca konusunda sezon basinda olacagi için LUCESCU dan daha iyi tercihlerin çikma ihtimali var.O yüzden Illada Lucescu olsun fikrine sicak bakmiyorum.Lucescu da Gösterissiz futbol oynatan sonuca giden bir teknik adam.O yüzden Bizim Futbol yapimiza uymaya bilir.Trabzonsporlular Gösterisli Futbolu seven insanlar,Aynen Brezilya lilar gibiyiz.O yüzden bizim yapimiza uygun teknik adam bulunabilir.ama LUCESCU olursada hayir demem.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence söyle bir oylama yapalim, teknik direktör olmak isteyen arkadaslar isimlerini yazdirsinlar biz ordan seçeriz.Baksana dünyanin sayili teknik direktörlerine laf sokusturma hezeyani yüksek isimler onlardan daha iyi biliyorlar bu isleri bir tanesi geçsin takimin basina bizde seyredelim.Her maç yattara oynar ömer riza 2.yarinin basinda girer her maçi kazaniriz.Formül basit....ha bütün bunlari Giray Bulak da yapabilir tabi onu da takimin basina getirebiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Yabanci olarak neden LEEKENS in adi geçmiyor.LEKENS döneminde derby maçlarda basarili idik.ve bizden sonra gitti Belçikayi OLSEN ile beraber sampiyon yaptilar.LEEKENS bence iyi tercih olur.

Ayrica Belçikali Teknik adamlar Türkiyeye Kolay uyum sagliyorlar,URBAIN BREMS isimsiz Boluspordan ALinan Müfit lerle takima Futbol oynatiyordu,Türkiye kupasini kazandirdi.

GRETS GS da harika isler yapti parasi pulsuz belkide takimi sampiyon yapacak.

BENCE LEEKENS OLABILIR ,SU ANDA DURUMU NE BILMIYORUM bizide taniyan birisi,Türkiyeyi taniyan birisi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Acaba yönetim de bizim kadar kafa yoruyor mudur bu konuda? [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yerli samet aybaba ve giray bulak yabanci ise lucescu

Samet Aybaba [img]smileys/smiley32.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zaten yerlinin yerlilerindenharcamadigimiz bi giray bulak kaldi..iyi bir teknik direktör gelirse 6 ay sonra kazanlar kaynar, alti oyulur trabzonun menfaatleri için de konusmadan ayrilir gider.

tek çare tecrübeli, kaliteli bir yabanci...

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benim buradan aldigim duyumlar lucesku ile %90 anlasildigi yönünde yani büyük bir aksilik çikmazsa lucesku trabzonsporun yeni teknik direktörü...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lucescu, iki sampiyonluk yasamis, o dikenli zor yolu biliyor o açidan isterim..

o da defans oynatiyor, ne farki var vahid hocadan denebilir.

yönetim, futbol anlayisi nedeniyle vahid hocayi gönderseydi o zaman ne farki var denebilirdi ama su anda yansiyan bilgiler hocanin kendisinin gitmeyi seçtigidir. dolayisiyla ne farklari var sorusu bir anlam tasimiyor.

ayrica, tarih defans oynanarak kazanilan sampiyonluklari da sampiyon olarak yaziyor, öyle oldu, böyle oynandi falan bunlar günlük konusmalar.

sonra, elinizdeki yildiz ve yetenekli oyuncu sayisi artarsa zaten ister istemez göze daha hos gelen oyun sergilenecektir.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yerli:bulak,ünal kahraman

yabanci:hiddink (bosta),cruyf,alkmaarinki ismini unttum,

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerli Giray bulak

yabanci : lucescu

menajer : ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)