Sayfa 2 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1560 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelecek Sezonda Yeni Hoca Kim Olmali?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

lucescu konusunda biraz olayi açmak gerekiyor.vahid'in gitme sebebi tabii ki birincil olarak defansif futbol oynatmasi degildir ama camiada,özellikle de trabzon sehrinde kendisine karsi kamuoyu olusmasinin baslica nedenidir..karsilikli güven ortamini zedeleyen en büyük etmendir.yonetim ne kadar da ''biz kendisiyle çalismak istedik'' dese de kalmasi halinde özellikle oynattigi futboldan dolayi kendisine bakis açisi malum sekilde olacakti..bu yüzden ayni tarzda ikinci bir hocanin gelmesi,agustos-eylül ayindaki olasi basarisizligin ardindan aralik ayinda yonetimin bye bye olmasi demek olacaktir

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

vahidi gönderttiniz yerine lucescuyumu getiriyonuz?? helal vallaa ne diyim futbolu bilir saniyodum trabzonsporlularin..

yerli : istemez..
    yabanci : hector raul cuper... (bosta sanirim)

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yerli hoca olmasin da kim olursa olsun

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hoca kim olursa olsun hocadan önemli bisey oldugununu unutmmali genis bi kadro bunun sikintisi bu sene çok yasandi onun için önce genis bi kadro ardindanda iyi bi hoca lucescu olabilir

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

keske gelse diyerek hitzfeld diyorum ama gelecegini de hiç sanmam, gelecek hocada disiplin birinci sart olmali çünki takimimizin en çok buna ihtiyaci var, özellikle luce gibi topçusuna söz geçiremeyen bir hoca gelirse yandik ki ne yandik, ha bu arada hocayla yapilan görüsmelerde fatihi kesmeyeceksin, ömer riza ile her maça çikacaksin yattarayi da her maç 90 dakika oynatacaksin sartini önceden söyleyelim de 10 hafta sonra onu da kovmak zorunda kalmayalim...

Nereden
    Bolu

luce cok akilli ve iyi bi seçim ama gelecegi muamma...

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Vahid hoca defansif oyun oynatiyor diye onu elestirip, Lucescu'yu isteyenlere sasiyorum.

Vahid hoca bari gol attiktan sonra savunma yaptiriyordu.Lucescu önce defans,sonra nasilsa gol gelir taktigini benimsemis birisi.

bence bu takimi ancak lucescu gibi biri sampiyon yapabilir...onun futbol anlayisi benimkine çok ters olmasina ragmen bu takimda basarili olacagini düsünüyorum...futbol artik eskisi gibi degil yunanistan bile lucescu gibi düsünen biri sayesinde avrupa sampiyonu oldu...

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı
    benim buradan aldigim duyumlar lucesku ile %90 anlasildigi yönünde yani büyük bir aksilik çikmazsa lucesku trabzonsporun yeni teknik direktörü...

Bu duyumlari çok duyduk ama umarim bu sefer dogrudur. Bence Lucescu son maçinda D.Kievi yener veya berabere kalirsa Sampiyon olacak olan takimi Shaktar onu birakmaz. ama InsaAllah yenilir ve de sampiyonlugu kacirir, o zaman TRABZONA gelir. Bu adam Turkiyede her takimi sampiyon yapar, cunku defansin gobegini en iyi kurgulayan o. GS Popescu_bulentle FB de Uche-Hogh ve Luciano-Onderle biz de bir dönem Tolga-erdincle KISMEN bu isi becerdik ki bu isi iyi yapabilen dunyanin heryerinde basarili olur.

Bkz: Puyol-Motta , Cris-Caçapa , Tery-Carvalho (bu adamin tarziayni Tolga gibi) , Luisao-Ricardo Rocha (en ilginci de bu,siradan Benficayi bu sene yarifinale tasidi)bu ikiliyi cok iyi uyumlastiran her takim dunyanin heryerinde basarili olur.

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Lucesku gelmez. Gelsinde istemem

Yerli : SAmet hoca

Yabanci: Otoriter ama babacan, teknik bilgisi yüksek(Urbayn breams gibi) olsun da kim olursa olsun.

arem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yerli: Aykut Kocaman

Yabanci: lucescu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eh madem konu açildi ben de birkaç isim yazayim, sevaptir:

1. Yerli hocaya HAYIR, yerlinin yerlisine HAYIR, HAYIR, HAYIR...[Tesekkürler Sevgi]
    2. Louis van Gaal: Aslina bakilirsa idealimdeki isim. Bati Avrupa ve Latin futbol mantiletisini çok iyi bilen biri. Kariyeri basarilarla dolu. Hücum futbolunu tercih ediyor. Biz de yedi aydan biraz fazladayanabilir.
    3. Cruyf: Kalbinden rahatsiz, doktoru takim çalistirmamasini söylemis. Biz de bu kafa varken gelisinin üzerinden ay geçmeden isminin basina bir sifat eklenir: Rahmetli!
    4. Hector Raul Cuper: Vahid Halilhodziç'in Arjantin versiyonu. Üç yilda üç takim çalistirip, üçünde de avrupa kupalarinda final oynayip üçünü de kaybetmek gibi garip bir mazisi var. Arjantinli olmasina ragmen Italyan ekolüne daha yakin. Kati prensipleri var.Tahminen gelisinden üç hafta sonra gitsin demeye baslariz.
    5. Lucesku: Kariyeri de, basarilari da yerin dibine batsin! Ülkeme: "Çavusesku'nun Romanya'sindan beter!" diyen birinin bu sütünlarda adinin anilmasi bile beni rahatsiz ediyor.
    6. Jose Morinho: Yerel medyanmizi, eski futbolcu ve hocalarimizi futbolu bildigine ikna edemeden suyu isinir.
    7. Sir Alex Ferguson: Defansif oynatiyor, bize ters!
    8. Guus Hiddink: Gönlümden en çok geçen isimlerden biri. Kati, disiplinli her zaman kosan ve mücadele eden futbolcuyu tercih eden bir hoca. Avrupa'da hatta dünyada hakli bir kariyeri var. Vahid Halilhodziç'in hücumu seveni. Kendisini Serdar Bali'ye sevdiremez. Gözünün üstünde kasi var. Hem de her iki gözünün üstünde de.
    9. Banu Alkan: Neee! Bu da nereden çikti!
    Bruno Metsu: Senegalle yakaladigi basarinin tesadüf olup olmadigi uzun süre tartisildi. Müslüman olmus. Gelirse takimda, yönetim bazinda dinci örgütlenmeden süphelenilebilir, kalsin.
    10. Top Moeller: Adindan kaybediyor. Bir sahada iki top olmaz. Delikanliyi bozar.
    11. Müslüm Gürses: Hay Allah yazi yazarken bir daha Winamp'i açik unutmayacagim.
    12. George Leekens: Ayrilisi en çok içimi sizlatan teknik adamdir. Muhtesem bir kadro derleyip takim haline getiremeden giden eski dost bilmem ki gelir mi?

Kim gelirse gelsin ya birkaç ay sonra defteri dürülecek ya da Trabzon'daki yerlesik zihniyete, sözde taraftara, kelle avcilarina, eski futbolcu ve hocalara, sözde taraftarlara, yerlinin yerlisinden baska hoca, kargadan baska kus tanimayan yerel medyaya karsi hem savasabilecek hem de onlarin destegini alabilecek, yönetimden taraftara, futbolcudan medyaya kadar takimda bir zihniyet devrimi yapabilecek. Böyle biri var mi? Türkiye ya da avrupayi degil günes sistemimizin için de yer aldigi galaksiyi gözden geçirdigimde aklima Uzay Yolu'ndaki Mr. Spak'tan baskasi gelmiyor.

Gelecek olanin Allah yar ve yardimcisi olsun!
    Trabzonsporumuza hayirli olsun!

Son bir rica: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için!Edited by: Poetricus

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Kim gelirse gelsin ya birkaç ay sonra defteri dürülecek ya da Trabzon'daki yerlesik zihniyete, sözde taraftara, kelle avcilarina, eski futbolcu ve hocalara, sözde taraftarlara, yerlinin yerlisinden baska hoca, kargadan baska kus tanimayan yerel medyaya karsi hem savasabilecek hem de onlarin destegini alabilecek, yönetimden taraftara, futbolcudan medyaya kadar takimda bir zihniyet devrimi yapabilecek. Böyle biri var mi? Türkiye ya da avrupayi degil günes sistemimizin için de yer aldigi galaksiyi gözden geçirdigimde aklima Uzay Yolu'ndaki Mr. Spak'tan baskasi gelmiyor.

Son bir rica: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bir de bu defansif oynatma muhabbeti nedir anlamiyorum arkadas, senin forvetin rakibi izleyip press yapmaz orta sahan ayaginda top tutamaz pas atamazsa ne yapacaz 6-7 kisi hucumda bekleyip defansin kendisine 6ya3 filan gelen rakip takimdan kaptigimiz[img]smileys/smiley5.gif[/img] toplarla mi gol arayacaz.Bu nasil mantiktir ben anlamiyorum arkadas kadron neyse ona göre oynarsin...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

"Kim gelirse gelsin, nasilsa 6 ay sonra gider" diyerek pes edemeyiz. Artik dogru ismi seçmeli ve ona sabir göstermliyiz. Sonuçta biz ne dersek diyelim karar yönetimin. Insallah dogru tercihi yaparlar. Bizim buradaki amacimiz da, sayfalardir dile getirilen hatalarin önlenmesine katki saglayabilmek olmali. Belki yerel medyayi hemen adam edemeyiz ama taraftar bazinda bir takim iyilesmeler saglayabiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence trabzonsporun basina milli takimdakinin benzeri bir ekip gelmeli ve sinirsiz yetkiyle 5 senelik mukavele yapilmalidir. bu ekibin basinda giray bulak olabilir...ekipte ise camianin yakindan tanidigi bilgisine ve birikimine inandigi insanlar olabilir...

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Son bir rica: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bir de bu defansif oynatma muhabbeti nedir anlamiyorum arkadas, senin forvetin rakibi izleyip press yapmaz orta sahan ayaginda top tutamaz pas atamazsa ne yapacaz 6-7 kisi hucumda bekleyip defansin kendisine 6ya3 filan gelen rakip takimdan kaptigimiz[img]smileys/smiley5.gif[/img] toplarla mi gol arayacaz.Bu nasil mantiktir ben anlamiyorum arkadas kadron neyse ona göre oynarsin...

LUCESCU

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca'nin oyun sistemini elestirirken Lucescu diyenlere sasiyorum. Trabzonspor'un ilaci coskulu futbol oynatan GereTS gibi bir hocadir. Edited by: Emorfo

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1. Yerli hocaya HAYIR, yerlinin yerlisine HAYIR, HAYIR, HAYIR...[Tesekkürler Sevgi]
    2. Louis van Gaal: Aslina bakilirsa idealimdeki isim. Bati Avrupa ve Latin futbol mantiletisini çok iyi bilen biri. Kariyeri basarilarla dolu. Hücum futbolunu tercih ediyor. Biz de yedi aydan biraz fazladayanabilir.
    3. Cruyf: Kalbinden rahatsiz, doktoru takim çalistirmamasini söylemis. Biz de bu kafa varken gelisinin üzerinden ay geçmeden isminin basina bir sifat eklenir: Rahmetli!
    4. Hector Raul Cuper: Vahid Halilhodziç'in Arjantin versiyonu. Üç yilda üç takim çalistirip, üçünde de avrupa kupalarinda final oynayip üçünü de kaybetmek gibi garip bir mazisi var. Arjantinli olmasina ragmen Italyan ekolüne daha yakin. Kati prensipleri var.Tahminen gelisinden üç hafta sonra gitsin demeye baslariz.
    5. Lucesku: Kariyeri de, basarilari da yerin dibine batsin! Ülkeme: "Çavusesku'nun Romanya'sindan beter diyen birinin bu sütünlarda adinin anilmasi bile beni rahatsiz ediyor.
    6. Jose Morinho: Yerel medyanmizi, eski futbolcu ve hocalarimizi futbolu bildigine ikna edemeden suyu isinir.
    8. Guus Hiddink: Gönlümden en çok geçen isimlerden biri. Kati, disiplinli her zaman kosan ve mücadele eden futbolcuyu tercih eden bir hoca. Avrupa'da hatta dünyada hakli bir kariyeri var. Vahid Halilhodziç'in hücumu seveni. Kendisini Serdar Bali'ye sevdiremez. Gözünün üstünde kasi var. Hem de her iki gözünün üstünde de.
    Bruno Metsu: Senegalle yakaladigi basarinin tesadüf olup olmadigi uzun süre tartisildi. Müslüman olmus. Gelirse takimda, yönetim bazinda dinci örgütlenmeden süphelenilebilir, kalsin.
    10. Top Moeller: Adindan kaybediyor. Bir sahada iki top olmaz. Delikanliyi bozar.
    11. Müslüm Gürses: Hay Allah yazi yazarken bir daha Winamp'i açik unutmayacagim.
    12. George Leekens: Ayrilisi en çok içimi sizlatan teknik adamdir. Muhtesem bir kadro derleyip takim haline getiremeden giden eski dost bilmem ki gelir mi?

!

+1967[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

su banu alkana acyip güldüm yaw[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Son bir rica2: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için

LUCESCU DERHAL BU ADAM ALINMALI 5 MILYON DOLAR BILE OLSA EN IYI TRANSFER BU OLUCAK TOMAS JUN GIBI ADAMLARA BIR DUNYA PARA VERMEK YERINE BOYLE ADAMLARA VERSINLER BENCE BESIKTAS MACINDA TARAFTAR OLARAK PANKART ACMALIYIZ LUCESCU YU ISTIYORUZ DIYE

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı

5. Lucesku: Kariyeri de, basarilari da yerin dibine batsin! Ülkeme: "Çavusesku'nun Romanya'sindan beter diyen birinin bu sütünlarda adinin anilmasi bile beni rahatsiz ediyor.

!

+1967[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

su banu alkana acyip güldüm yaw[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Son bir rica2: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için

Ricaniza benda katiliyorum ama bunun gerceklesmesi için bizim taraftara bir seyler olmali.Gelecek adam öncelikle feneri iki maçda da yenmeli digerlerine de hiç yenilmemeli yoksa bavulunu hiç açmasin çünkü dez zamanda GIDECEK.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Kiymetini bilemedik,ne iyi hocaydi Halilhodzic,isi iyi bilirdi, karizmasi da yerindeydi" dedirtmeyecek bir hoca gelsinde kim olursa olsun.Asil nokta bu. Yoksa ne ismi önemli hocanin, ne milliyeti.

Halilhodzic'le ipleri bu kadar çabuk kopardiklarina göre B ve C plani hazir demek ki yönetimin. Bekleyip, görecegiz artik.

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim yönetimin bu konuda bir hazirliginin oldugunu sanmiyorum.insaallah gelen gideni aratmaz ben yanilirim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ersun yanal olsun

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

BIZDE HERKES HOCA BENCE HOCAYA GEREK YOKK YENI GELENE DE SABEDEMEZSEK ODA DIGERLERI GIBI YOLCUU...INSALLAHH IYII OLUR SONUU... Edited by: tigin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)