Sayfa 11 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1560 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelecek Sezonda Yeni Hoca Kim Olmali?

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hector Cuper ya da Ottmar Hittzfeld

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Baksen Su çingeneye ya yine sampiyon yapmis gittigi takimi
    çik çik hiç olacak ismi bu adamain memleketi Yaramaz bu adamin her hangi bir takimi sampiyon yapmamasi lazim
    Ne isi varmis gelip bizi sampiyonlar liginden eden takimdan 1 puani alip sampiyon olmak
    hiç yakismadi
    Lucescunun Defansif futboluna yakistimi simdi 2-0 dan 2-2 ye maç getirip takimi sampiyon yapmak
    neyse Allahtan sampiyon yaptida Shaaktari Trabzon Kurtuldu Allah muhafaza Trabzonu falan gelip sampiyon yapardi neme lazim öyle çingeneden hocami olur Trabzona
    Biz ariyoruz orta asyada SAF kan birisini bulup Takimin basian getirecez insallah(!)

aynen..adam defansif futbolla 2-0 dan 2-2 yapmis, her gittigi ülkede sampiyonluk yasiyor..yaramaz bi adam..

o çingene, bubilmem ne..adamin gs ve bjk.yi sampiyon yapmasi bile suç bazilarina göre...evet, bazilarina öyle bi hoca lazimki Türkiyede, dünyada hiç kimseyi sampiyon yapmis olmasin,hücumcu olsun vs..bulurlarsa ne güzel..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hector Couper'e evet diyen arkadaslara bir sey diyecem.Enine boyuna iyi düsünün düsünürken hocayi biraz taniyin sonra da yattara-szymek-fatih-gökdeniz 4 lüsünü bir düsünün.iyi düsünün...

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon Luce'yi bekliyor

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, teknik direktör arayislari ile ilgili olarak yaptigi açiklamada, son ana kadar Rumen Teknik Direktör Mircea Lucescu'yu bekleyeceklerini, eger Lucescu olmazsa ilk tercihlerini Alman ya da Hollandali teknik adamlardan yana kullanacaklarini söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic'in görevi birakacagini
    açiklamasinin ardindan teknik direktör arayisina giren Trabzonspor
    yönetimi, tercihini bir dönem Galatasaray ve Besiktas'ta da görev yapan
    Rumen Teknik Direktör Mircea Lucescu'dan yana kullanacak. Mircea
    Lucescu'dan yana tavir koyan Bordo-mavili yönetim, tecrübeli teknik
    adamdan gelecek cevabi bekliyor. Ukrayna'nin Shaktar Donetsk takimiyla
    sampiyonluk mücadelesi veren Rumen teknik adam, dün aksam Dinamo Kiev
    ile oynadiklari sampiyonluk maçinin 2-2 berabere bitmesinin ardindan, hafta sonu iki takim arasinda oynanacak olan karsilasmayi bekliyor. Ukrayna liginde averaj sisteminin olmamasi nedeni ile Shaktar Donetsk ve Dinamo Kiev kulüpleri kendi aralarinda üçüncü bir maç daha yapacak
    . Bu karsilasmadan çikacak sonuca göre Trabzonspor, Mircea Lucescu ile görüsmelere baslayacak. Shaktar Donetsk'in sampiyonlugu kaybetmesi
    halinde Lucescu'nun Trabzonspor'a gelmesine kesin gözüyle bakiliyor. Asbaskan Hasim Sayitoglu, Lucescu'nun Shaktar Donetsk Kulübü ile pozisyonunu netlestirmesini beklediklerini belirterek, "Son ana kadar Lucescu'yu bekleyecegiz. Kendisi ile yaptigimiz görüsmelerde Trabzonspor'u çalistirmaya sicak baktigini bize iletti. Karar vermesinde Shaktar Donetsk ve Dinamo Kiev'in yapacaklari sampiyonluk maçi da etkili olacak. Önümüzdeki günlerde Lucescu ile bir görüsmemiz olacak. Eger Rumen çalistirici olmazsa, Türk futboluna yakin olan Alman ve Hollandali teknik adamlardan yana tercihimizi kullanacagiz" diye konustu.

Öte yandan, Trabzonspor Asbaskani Hasim Sayitoglu, yildiz oyluncularini Avrupa disinda Türkiye'den hiçbir kulübe vermeyi düsünmediklerini de kaydederek, "Yildiz oyuncularimiza bu anlamda resmi bir teklif olmamistir. Sözlesmesi devam eden oyuncuya kulübünün haberi olmadan teklifte bulunmak da etik açidan dogru degil. En güçlü silahlarimizi rakiplerimize vermemiz söz konusu olamaz" dedi.

Transfer ya da baska bir konuda herhangi bir sikinti yasamadiklarini dile getiren Asbaskan Sayitoglu, Besiktas ile oynayacaklari ligin son maçini düsündüklerini söyledi. Sayitoglu, "Bu karsilasmayi kazanarak sezonu en az zararla kapatmak istiyoruz. Trabzonspor sezon basinda sampiyonluk ve Türkiye Kupasi'ni kazanma hedefiyle yola çikti, ama olmadi. Önümüzde tek hedef var. UEFA Kupasi'na katilmak. Besiktas'i yenerek bu hedefimize ulasmak istiyoruz. UEFA Kupasi'na katilarak kendimize bir yol haritasi belirleyecegiz" seklinde konustu.

Nereden
    İstanbul

evet, luce isi resmi agizdan dogrulandi..sampiyon da belli oldugu için bugün yarin bu is netlesir..

luce olmasa möller, hittzfeld, van gaal gibi isimlerden biri olacak demekki..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı

...evet, bazilarina öyle bi hoca lazimki Türkiyede, dünyada hiç kimseyi sampiyon yapmis olmasin,hücumcu olsun vs..bulurlarsa ne güzel..

Cevap : Ersun YANAL [img]smileys/smiley4.gif[/img]

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Luce gelmez abi adam sampiyonlar ligini birakipta buraya gelmez.

Nereden
    İstanbul

evet dogru gelmez, niye gelsin..belki çok fazla para verirsen o da zor..

o zaman yerli isimleri hiç dile getirmeye gerek yok zaten Sayitoglu alman veya hollandali tercih ettiklerini söyledi...bence de iyi bir tercih ama mattehus gibi tecrübesiz isimler olmamali..

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bencede gelirse iyi olur. ama gelmese bile en az onun kalitesinde hatta daha iyisini almak lazim. esas önemli olan futbolcu transferi. en kisa sürede bu iki isi halletmek ve iyi bir hazirlik dönemi geçirmek lazim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Insanlarin, gönüllerinden geçirdikleri ya da gazete sayfalarinda, sahihligi tartisilabilir olsa da, okuyup buraya tasidigi isimler üzerinde müzakere etmeye çalisiyoruz. Bir ismi tavsiye ederken yada reddederken herkesin kendine göre hissî ya da aklî bir takim sebepleri var. Her fikir muteber olmasa da muhteremdir gerçeginden hareketle bize yanlis hatta saçma gelse de, zerre kadar haklilik payi görmesek de birbirimize saygi duymamiz gerektigi kanaatindeyim.

Insanlarin sözlü ya da yazili iletisim kurmaya çalistigi her yerde bir takim yanlis anlasilmalarin olmasi tabiîdir ama bunlari yanli anlamaya dönüstürmeden hakikatini ögrenmeye çalismamizin daha faydali olacagina inaniyorum.

Lucesku'yu kariyeri ve son yillardaki basarilarini baz alarak tavsiye eden arkadaslarima hiçbir itirazim yok. Geçmis basarilar, özellikle de yakin geçmisteki basarilar bir teknik direktörün tercih edilmesinden biridir, ama birincisi degildir. Bunun yaninda baska özelliklerinin de olmasi gerekir. geçenlerde Lucesku'nun çok yakin bir geçmiste ülkem hakkinda: "Çavusesku'nun Romanya'sindan daha beter!" dedigini belirtmis ve bu yüzden kendisini Trabzonspor'un basinda görmek istemedigimi söylemistim. Görünen o ki forumdaki "küçük bir azinlik" da benimle ayni fikirde. Buna ragmen kendisi hakkinda kullanilan bazi ifadeleri asiri buldugumu da belirteyim. Ama is öyle bir hale geldi ki Sayin Lucesku'nun bu lafina arka çikanlar, bizleri "irkçilikla" suçlayanlar oldu. Hala hüsn-ü zanla ortada bir yanlis anlama oldugunu düsünerek bu yaziyi yazma ve bir takim seyleri açiklama ihtiyaci hissettim.

Evvela bir takim millî ve yerli degerlere karsi hassas davranmak irkçilik anlamina gelmez. Eger bu anlama geliyorsa irkçilik çok güzel bir sey demek oluyor. Ikinci olarak, aldigim aile terbiyesi de, gördügüm egitim de, mensubu olmaktan hiçbir zaman gocunmadigim, bilakis iftihar ettigim milletin gelenekleri de, uzun bir gurbet hayatindan sonra dönüp yuva kurdugum memleketimin ve onun taraftari olmakla gurur duydugum taraftarinin deger yargilari ve ahlak telakkisi de, inandigim din de irkçiligi asla tasvip etmez. Üçüncü olarak Sayin Lucesku'nun bunlari söylerken hakli oldugunu az bile söyledigi öne sürerken ülkemizdeki futbol kirligini öne sürmek de bana pek mantikli gelmiyor. Zira Hazret bir mafya babasinin himmetiyle sampiyonluk kazandigini da unutmus görünüyor. "Merd-i kiptî secaat arz ederken sirkatin söyler." Ya da "Dinime dahl eyleyen bari müselman olsa!". Ayrica bunu söyleyen adamin ülkesi benimkinden daha iyi ya da daha mi temiz. Peki öyleyse fatih Akyel'in transferine niye o kadar karsi çikildi. Birileri çikip kendi futbolcusunu yuhalayan ya da çekirdek yiyip takimi lehine tek kelime etmezken gol atan rakip taraftari alkislayan taraftari örnek gösterip: "Az bile söylemis." demedi. Veya Vahid Halilhodziç bir takim seyleri tenkit ettiginde -ki büyük bir kismi dogruydu- içimizden bazi arkadaslar niye adami Trabzonspor ve camiayi asagilamakla suçladi? Kimseyi bilemem ama ben mendilim kadar bayragi olan, haddini ve tarihini bilmeden ileri geri konusan birini Trabzonspor'un basinda görmek istemiyorum ve kime ne kadar ters gelirse gelsin bunu ifade etmek de benim en dogal hakkim. Zaten irkçi ya da asyali ariyor olsaydim herhalde yabanci teknik adam tavsiye etmez, "yerlinin yerlisi" birini isterdim.

Lucesku'yu Trabzonspor'da görmek istemiyorum ama muhalfarz geldigi taktirde imzayi attigi andan itibaren, birkirginligimi içime atar, bir Trabzonspor taraftari olarakvazifemi yapar, kendisiniTrabzonspor'umun hocasi olarak kabul eder, hürmette kusur etmez, sonuna kadar arkasinda olur basarili olmasi için can u gönülden dua ederim.

Ricami tekrarliyorum: Kim gelirse gelsin, bu hiç istemedigimiz birisi de olsa, benim gelisine yukarida arz ettigim sebeler yüzünden son saniyeye kadar karsi oldugum Lucesku bile olsa, lütfen destek olalim.

Umarim bir takim yanlis anlamalari düzeltmisimdir.

Selam, hürmet ve muhabbetle!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Hector Couper'e evet diyen arkadaslara bir sey diyecegim. Enine boyuna iyi düsünün! Düsünürken hocayi biraz taniyin. Sonra da Yattara-Szymkowiak-Fatih-Gökdenizdörtlüsünü bir düsünün. Iyi düsünün!

Sevgili Dostum,
    Ortayaçikacak sonuç belli. Bu durmda vahid Hoca kadar bile dayanamayacagi asikar! Aradan birkaç hafta geçer geçmez. Gitsin diye baslik açar hoca adaylarini siralamaya baslariz.Edited by: Poetricus

mrb arkadaslar

ben yeni kayit oldum ve sizlerinde benimle iyi dost olacaginiza inaniyorum.. simdiden tsk ler.. yeni hoca konusunda ersun yanal güzel bir cevap olabilir.. ya da aykut kocaman..[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Alman hoca istemiyorum.

Trabzonspor da gidisatin bozulmasi il yabanci hocamiz Alman Sunderman ile baslamisti.

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, teknik direktör arayislari ile ilgili olarak yaptigi açiklamada, son ana kadar Rumen Teknik Direktör Mircea Lucescu'yu bekleyeceklerini, eger Lucescu olmazsa ilk tercihlerini Alman ya da Hollandali teknik adamlardan yana kullanacaklarini söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic'in görevi birakacagini açiklamasinin ardindan teknik direktör arayisina giren Trabzonspor yönetimi, tercihini bir dönem Galatasaray ve Besiktas'ta da görev yapan Rumen Teknik Direktör Mircea Lucescu'dan yana kullanacak. Mircea Lucescu'dan yana tavir koyan Bordo-mavili yönetim, tecrübeli teknik adamdan gelecek cevabi bekliyor.

Ukrayna'nin Shaktar Donetsk takimiyla sampiyonluk mücadelesi veren Rumen teknik adam, dün aksam Dinamo Kiev ile oynadiklari sampiyonluk maçinin 2-2 berabere bitmesinin ardindan, hafta sonu iki takim arasinda oynanacak olan karsilasmayi bekliyor. Ukrayna liginde averaj sisteminin olmamasi nedeni ile Shaktar Donetsk ve Dinamo Kiev kulüpleri kendi aralarinda üçüncü bir maç daha yapacak. Bu karsilasmadan çikacak sonuca göre Trabzonspor, Mircea Lucescu ile görüsmelere baslayacak. Shaktar Donetsk'in sampiyonlugu kaybetmesi halinde Lucescu'nun Trabzonspor'a gelmesine kesin gözüyle bakiliyor.

Asbaskan Hasim Sayitoglu, Lucescu'nun Shaktar Donetsk Kulübü ile pozisyonunu netlestirmesini beklediklerini belirterek, "Son ana kadar Lucescu'yu bekleyecegiz. Kendisi ile yaptigimiz görüsmelerde Trabzonspor'u çalistirmaya sicak baktigini bize iletti. Karar vermesinde Shaktar Donetsk ve Dinamo Kiev'in yapacaklari sampiyonluk maçi da etkili olacak. Önümüzdeki günlerde Lucescu ile bir görüsmemiz olacak. Eger Rumen çalistirici olmazsa, Türk futboluna yakin olan Alman ve Hollandali teknik adamlardan yana tercihimizi kullanacagiz" diye konustu.

Öte yandan, Trabzonspor Asbaskani Hasim Sayitoglu, yildiz oyluncularini Avrupa disinda Türkiye'den hiçbir kulübe vermeyi düsünmediklerini de kaydederek, "Yildiz oyuncularimiza bu anlamda resmi bir teklif olmamistir. Sözlesmesi devam eden oyuncuya kulübünün haberi olmadan teklifte bulunmak da etik açidan dogru degil. En güçlü silahlarimizi rakiplerimize vermemiz söz konusu olamaz" dedi.

Transfer ya da baska bir konuda herhangi bir sikinti yasamadiklarini dile getiren Asbaskan Sayitoglu, Besiktas ile oynayacaklari ligin son maçini düsündüklerini söyledi. Sayitoglu, "Bu karsilasmayi kazanarak sezonu en az zararla kapatmak istiyoruz. Trabzonspor sezon basinda sampiyonluk ve Türkiye Kupasi'ni kazanma hedefiyle yola çikti, ama olmadi. Önümüzde tek hedef var. UEFA Kupasi'na katilmak. Besiktas'i yenerek bu hedefimize ulasmak istiyoruz. UEFA Kupasi'na katilarak kendimize bir yol haritasi belirleyecegiz" seklinde konustu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Hector Couper'e evet diyen arkadaslara bir sey diyecegim. Enine boyuna iyi düsünün! Düsünürken hocayi biraz taniyin. Sonra da Yattara-Szymkowiak-Fatih-Gökdenizdörtlüsünü bir düsünün. Iyi düsünün!

Sevgili Dostum,
    Ortayaçikacak sonuç belli. Bu durmda vahid Hoca kadar bile dayanamayacagi asikar! Aradan birkaç hafta geçer geçmez. Gitsin diye baslik açar hoca adaylarini siralamaya baslariz.

Ben anlayisli adamin zeki,çevik ve trabzonlu olanini severim demis bir Türk büyügü.Hector Couper, çok disiplinli bir adamdir.Öyle Vahid hoca gibi soyunma odasinda yasaklamasina ragmen Kola içen oyuncusunun da namina adina lakabina bakmaz.Adami isirir.Isirir isirmasina da sonra bizim medya-taraftar çekiç örs gibi kendisini hayattan biktirir...senaryom çok acimasiz mi oldu...o zaman benim adayim Ali Kemal Denizci[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yorumlarinizi okuyorum ve nerdeyse küçük dilimi yutucam arkadaslar yaa hala lucescu gelsin diyenler var burda halilhodzici elestiripte lucescu gelsin diyen adamin futbol bilgisinden süphe ederim...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı

Yorumlarinizi okuyorum ve nerdeyse küçük dilimi yutucam arkadaslar yaa hala lucescu gelsin diyenler var burda halilhodzici elestiripte lucescu gelsin diyen adamin futbol bilgisinden süphe ederim...
    bende sende süphe ediorum kardes! lucescu nun nekadar ii bi teknik direktör oldugunu bilmek için futbol bilgisine dahi ihtiyaç yok tv izliosan bilebilrsin [img]smileys/smiley5.gif[/img]

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lucescu imkansiz gibi...listedeki en iyi aday hector cuper... ama bu hector cuper gibi çok iyi bir antrenöre olsa yanina trabzonu ve türkiyeyi çok iyi bilen biri lazim. ünal karaman, hami mandirali yada suan samsunspor teknik direktörü eski trabzonsporlu dobi hasan yardimci antrenör olarak gelmeli..

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

illa türk antrenör isteniyosa da bu trabzonlu olmali ve kariyerine bakmadan ona güvenmeliyiz. bu isimde giray bulak olmali....

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet giray bulak olmazsa aykut kocaman'da olabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke-Hector Cuper (gelirse) bazi konularda iyi anlasabilirler.. Hangi konuda mi? Ipucu vereyim; Cuper belki de Dünya'da en çok sigara tüketen teknik direktördür,ileri derecede sigara tiryakisidir.. Sigara içen adamin halinden de anlar heralde...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yaw birakin su ayaklari artik komiklikden cikti elesdirecekseniz yapici elesdiri yapin birde sen daha istanbuldanmi gördün sigara ictigini sevinin artik gidiyor benim gibi cok kisi icimizde dahanda dua ediyordur gitmesin diye ama sizin gibiler oldukca gitsin ayib oluyor ona

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Poetricus(Selim Hoca), Fatih Tekke için sigara içmiyor demisti yanilmiyorsam,taniyor galiba kendisini.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke siagarayi birakirsa ortalama 50 gol mü atacak,ne kadar da eminiz gerçi içtigine [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı
    yaw birakin su ayaklari artik komiklikden cikti elesdirecekseniz yapici elesdiri yapin birde sen daha istanbuldanmi gördün sigara ictigini sevinin artik gidiyor benim gibi cok kisi icimizde dahanda dua ediyordur gitmesin diye ama sizin gibiler oldukca gitsin ayib oluyor ona

Ben yukaridaki mesajda Fatih Tekke gitsin mi dedim? Sigara içtigine atif yaptim ve sonbirkaç ay içindebirakmadiysa içiyor..

Burada müstakbel hocamizdan ve adaylarimizdan bahsediyoruz. Fatih Tekke konusunda tartismak ya da görüslerini belirtmek isteyen olursa futbolcular bölümünden devam edelim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)