Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’a Neden Hoca Dayanmiyor?

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cok ama cooooooook sabirsizis

bir hocaya 2-3 sene zaman verelim yawwww MANCHSETERe bakin onlarin hocasi 20 senedir duruyor!!!!!!!!!!!!!!!!!! biz 20 senede 100 antröner degistik

EfenDy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sabirsiziz... GeLen hoca sihirbaz gibi degnegi degdirsin sampiyon oLaLim istiyoruz ki bu hakkimiz bence bunca seneden sonra... Ama hayatin gerçekLeri üstün geLiyor. Biraz Daha sabirLi oLsak biraz Daha anLayisLi oLsak camia oLarak düzeLir biseyLer (insaLLah)

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı
    hoca dayanmiyor,çünkü bizde herkes hoca.herkes futbolu iyi biliyor.herkes teknikdirektör........koca bir yalan.....

Ya Herkes Taraftarin Taraftarlik Degilde Teknik Drektörlük Hocalik Yaptigini Söylüyor... Taraftar Bunlari Yapsa Ne Olur Yönetim Onlari Dinlemedikten Sonra ? Ne Önemi Var ? Yönetim Taraftari Dinlemiyor ? Ne Düsünüyorsa Kendi Yapiyor ? Böylemi Ortamda Taraftarin Dedigini Ne Yaptigini Ne Diye Tartisiyoruz ? Vahid Hoca Burada Herkes Teknik Drektör Lafini Neden Kullaniyor ?Trabzonda herkeS üstüne Düsüyor Veya Düsmüyor Kendi Futbol Anlayisini Cesitli Yollarla Belli Ediyor .. Yönetim Taraftari Dinlemiyorsa Kimin Ne Dediginin Ne Önemi Var

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kötü futbol hikaye de, burda zirt pirt feneri öven,fb Trabzonspor'dan her yönüyle daha iyi diyen bi adam eksi puani kafadan almistir..takimi her yönüyle düzeltmeyi degil de biraz dabazi seylereayak uydurmaya çalissaydi keske..bu kulübün bazi degismeyecek ,degisemeyecek özellikleri var.bi rennes,lille le bir degil bu kulüp.Edited by: Oflu144

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

walla hoca yeme konusunda fenerbahce bir biz ikiydik simdi lideriz fenerbahceyilda bi hoca degistirirrdi anladilar böle olmicak istikrar iste daum hala fenerde

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

halen Halilhodziçin gönderilmesine hata gözüyle bakanlara gerçekten sasiyorum
    vizyonu amaci olmayan
    korkak karaktersiz bi futbolla bizleri 2-0 dan 4-2 maglubiyetlere alistiran bu futbol "dehasi"ni çok mu arayacaksiniz...

yemin ederim utaniyorum bazi arkadaslarin futbol yorumlarini okudukça...

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı
    vizyonu amaci olmayan
    korkak karaktersiz bi futbolla bizleri 2-0 dan 4-2 maglubiyetlere alistiran bu futbol "dehasi"ni çok mu arayacaksiniz...

Utanma kardesim digerlerinin yorumlarini okuyunca,sen kendi yorumunu
    yap ve digerlerinin görüslerine saygi duy,hem is böyle olunca fazla
    gerilmessin..

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

türkiyede tek sosyal aktivitesi futbol olan bir yörenin insaniyiz da ondan tek mutluluk kaynagimiz tek ugrasimiz

türkiyenin hiçbir yerinde futbol bu kadar konusulmuyo da ondan

Camia basarinin 1-2 ayda gelmesini bekliyor herhalde.Sonuçta bazen t.direktörlere bazen futbolculara cezakesiliyor ve hep kesiliyor..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çünkü hocanin takimda istemedigi topçular, topçularin takimda istemedigi hocadan daha pahali.

Onu yazan bir kisimdan biri benim sevgili renkdas. O ifadeyi ilk kullanan Emrah Hoca'm tam olarak neyi kasdetti bilemem süphesiz, ama ben de alinti yaptigima göre muhtemel bir yanlis anlamayi önlemek için kisaca izah edeyim. Hoca'yi taraftarin istememsi ve bugün varilan nokta sonuçtur. Yönetimden gelen açiklamalar senin de kismen belirttigin gibi hep Hoca'yla devam etme yönündeydi. Ama isin bu noktaya gelmesine sebep olan zincirleme reaksiyon futbolcularin "kelebek etkisi" ile basladi. Bu konuda forumda muhtelif basliklar altinda çok sey yazilip çizildigi için teferruata girmeyecegim. Ama açiklamami istedigin bir sey olursa özel mesaj gönderebilirsin. Memnuniyetle açiklarim.

Muhabbetle...Edited by: Poetricus

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Halen Halilhodziç'in gönderilmesine hata gözüyle bakanlara gerçekten sasiyorum.Vizyonu, amaci olmayan
    korkak, karaktersiz bir futbolla bizleri 2-0 dan 4-2 maglubiyetlere alistiran bu futbol "dehasini" çok mu arayacaksiniz...

Yemin ederim utaniyorum bazi arkadaslarin futbol yorumlarini okudukça...

Sevgili Kardesim,

2-0'lik galibiyettten 4-2 maglup duruma düsüp kaybettigimiz bir maç hatirliyorum ben. Bir kez yasanan bir sey aliskanlik yapiyorsa bu mantiga göre Senol Hoca bizi Besiktas karsisinda 7-1'lik ve 4-0'lik maglubiyetlere alistirmis oluyor. Bu durumda bugün Senol Hoca bile araniyorsa Vahid Halilhodziç de aranir.

Ayrica baskalarinin yorumundan utanmana gerek yok. Kimse sövmüyor, küfretmiyor. Sana mantiksiz hatta saçma da gelse hissini ve fikrini söylüyor. Herkes ayni fikirdeyse hiçkimse bir sey düsünmüyor demektir.

Muhabbetle...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takimimizin gelecek sene ortasinda da hoca degistirecegini idda ediyorum, bakin bunu ne yeni hoca ne yeni futbolcu transferi yapilmadan söylüyorum.Çünkü bazi seyler Trabzonsporda degismez degismeden de bizim sampiyonluk görmemiz çok zor.

lucescudan ne umut bekliyoruz yaw? o vahid'den çok mu iyi futbol oynatacak. birkere kabul edelim Trabzonspor defans yapamiyor en iyi yaptigi sey yine Hücum.

Bu takimda köklü ve yerinde bir degisikligi samet aybaba yapti, basardi. Ziya Dogan devam ettirdi. onlara bile sabir gösteremedik.

Öte yandan ben vahit'in basarisiz olduguna inanmiyorum. Yapabileceginin en iyisini yapti bu kadroyla.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

vizyonu amaci olmayan

Bir maçi baz alarak hocanin futbol bilgisini sifirlamana sasirdim bende herkesin bir fikri var ve bende vahit hocanin gitmesini isteyenlere sasiyorum ama utanma biraz abes kaçmis herkes fikirlerini söylemeli..

Wahit hoca geldiginde bu takimin hali ile su anki hali birmi bana sorarsaniz çok daha iyi durumdayiz Ha defans oynatiyomus diye kiziyosaniz bu konuda oda sizin fikriniz kimsenin fikrinden düsüncesinden dolayi utanç duymana gerek yok

saygi ve sevgiyle

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gelen hocanin yanlis taktikleri ve taraftarin baskisi.tabi her maça gelene de taraftar denilirse

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    walla hoca yeme konusunda fenerbahce bir biz ikiydik simdi lideriz fenerbahceyilda bi hoca degistirirrdi anladilar böle olmicak istikrar iste daum hala fenerde

Ev et fb istikrari yakaladi ama surasi untulmamadir ki, fenerin getirdigi futbolcularla bizim yabanci futbolcular arasinda fark var.

Nobre'ye bak ,sevilmeyen futbolcu ama cikiyor ve kritik yerde gol atiyor.

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gelen hocalarin tamami takimimizdan beklenen basarilari gerçeklestiremedikleri için ayrilmak zorunda kaliyorlar.Bizi sampiyon yaptilardamiki kulüp onlari gönderdi.Unutulmasinki Trabzon spor için basari ya sampiyonluk yada sampiyolar liginde oynamaktir.Onun disindaki sonuçlar bence Trabzonspor için basari sayilmamalidir. Ama Vahid hocanin kalmasini isterdim.O geldiginde zaten hiç bir sansimiz yoktu alabilecegimiz en büyük basari lig üçüncülügüydü onada çok yakiniz.

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Her alanda istikrar önemli futbolda. Yönetim Futbolcu Taraftar teknik drektör.

Ancak elle tutulurda olmalari lazim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocadan önce ne yazik ki yönetim konusunda bir istikrari yakalayamadik...

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz herseyin bir anda olmasini isteyen insanlariz ve bu doganin kurallarina aykiri bir istek.Istegimiz yerine gelmeyince hemen kelle avciligina basliyoruz.hep unutulan basarisizliga zemini bu kelle almamizin olusturmasi

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

KAFALAR DEGISMEDIKÇE BIZ DEGISMEDIKÇE HOCALAR DEGISMEYE DEVAM EDECEKTIR

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çünkü trabzon da herkes teknik direktör[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallahi bu sefer bizim suçumuz yok kendisi gitti

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çoooooooooooook biliyoruz da bu sebepten dolayi...

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

neden hoca dayanmiyo bilmiyorum ama son giden 4 hocamiz da yattarayi oynatmasi gereken maclarda oynatmadi bi de vahid hocanin yerinde türk hoca olsaydi su ana kadar coktan gonderilmisti

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)