Sayfa 87 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2424 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Burak 1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Markus Merk:
    ' Pozisyon kesin olarak penaltı değil. Alanzinho ayağıyla topa müdahale ediyor ayağından sekip eline çarpıyor. Kasti olarak bir müdahalede söz konusu değil. Penaltı kararı çok ağır. ''
    Attığımız golde de faul yok dedi bu beyfendi.Hangisine inanacağız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kazanmamız gereken bir maçtı ve yine kazanamadık. Bu sezon her maçta yaptığımız hatalı final pas tercihlerini tekrarladık.Derbilerde çok kolay kaybediyor,çok zor kazanıyoruz.Oyuncu değişikliği geç yapıldı ama bence bu gecikme hocanın yedeklere inanmamasıydı.Onlardan beklentisi yoktu maçı götürebildiği kadar götürmek istedi.
    Hakeme gelince, hatalı penaltıya rağmen atmosferden çok fazla etkilenmeden yönetti.Tabi biz yedek oyuncuya kırmızı veren hakemlere alışkın olduğumuz için bu gece ki hakemi kötünün iyisi olarak görüyoruz...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..doğru evet faul yok ve penaltı da penaltı değil...2 sine de inanacaksın...Allah Allah ya
    .....

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Penaltı penaltıydı.
    afedersin NAH penaltıydı...

Adam yere duserken elini neresine soksun?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayir,öyle demedi.

Golden önce mustafa-baros ikili mücadelesinde faul verilmemisti,ona vermediyse buna da vermemeliydi dedi,hakemin standardi olmamasina dikkat cekmek istedi.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...
    sert gelen topa uzatılan ayağa çarpıyo ve sekerek ele çarpıyor...vucuttan seken toplar için uefa nın net olarak penaltı çalmayın hükmü var...ilk gördüğüm zaman da asla penaltı değil demiştim...tartışmasız penaltı değil ama hakem direk ele çarptı görmüş te olabilir... o da ayrı konu
    Açıkcası şimdi görüntü tekrarlarını da izledim haklısınız.ama o kadar kısa mesafeden çok hızlı gelişen olayı bu şekilde yorumlamasını yadırgamadım hakemin.ki bu pozisyon bizim başımıza gelseydi hakem de penaltı vermeseydi uzunca bir söverdim heralde...o yüzden çok da haksız bulmadım burda hakemi
    #Dik oyna

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her iki tespit de dogru

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

hakem seminerlerinde, selçuk inan'ın kendini topun üstüne bırakıp aldığı fauller hakemlere izletilmeli. Bir ara alex'in kendini rakibe dayayıp sonra da yere bıraktığı gibi sayısız serbest atış alıyor bu şekilde. ve çoğunda el kararı çıkması lazım bunun.
    Çoğu kişi hatırlamaz ama hırvatistan maçıydı sanırım , selçuk kendini topun üstüne bıraktı sırtında rakip,norveçliydi sanırım hakem selçuk'a elle oynadın dedi. Sazan gibi kaldı öyle selçuk.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman 2.yarı olgun atakları öldürdü, evet istekliydi ama ilk yarıdaki kadar efektif değildi. Zokora çok iyiydi hem de çok.Bi anda hızlanıp top sürmesi falan o olayına bayılıyorum top çıkarırken. Volkan orda pas veriyormuş gibi yapıp kaleye vursa boş kaleye gol olcak muslera zaten sazan gibi atladı.
    Aklımdan geçen yorumlarla aynısı.Zokora bu gece bir kez daha klasını ispatladı.Büyük maçların büyük oyuncusu helal olsun Zokora'ya...
    Volkan Şen ise gol pası nasıl verilir, birisinden ders almak zorunda...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tekrar izlediğimde bana da faul değil gibi geldi. Biraz ağır karar olmuş. Penaltı kararı da çok yanlış bir karardı.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

Hasan Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

cüneyt çakır 1-1 TS.. Başka söze gerek yok..

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

takımın en büyük sıkıntısı son paslar
    gsyi 3 kere eksik adamla yakaladık ama beceremedik
    bunları atacaksın ki hakem makem konuşmayacaksın

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ya arkadaş 1-0 dan sonra 2 yi bulup rahatlamadığın her maç buna benzer sonuçların olur...şu takımın orası eksik burası eksik felan hikaye...kardeşim santraforun çok iyi olacak....stoperin hata yapar,santraforun telafi eder...bu heryerde böyle...bizim takımın gol pozisyonu sıkıntısı yok...çoğu takımın gol yapabileceği pozisyonları heba edip edip duruyoruz....seneye bu takıma kimseyi almasınlar,ama 20 milyon avro verip rüştünü isbat etmiş bir golcu alsınlar....
    .....

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yok abi farklılık değil ama bu pozisyonu Gs li oyuncu yapsa , bi yorumcu da penaltı değil götünden başından sekti dese koca bi ha ..... derim ona ben. Adam eli havada kayıyor bari yüzüne tut da sakınmaya çalış bildiğin el yukarda ha direk gelmiş ha sekmiş gelmiş, eliyle kesiyor topu bilinçsiz de olsa o elin orda işi yok.

Buca maçındaki Fener'e çalınan penaltıyı hatırlayalım. O pozisyon penaltı değil di Ediz'di sanırım. Adamın koşu hareketleri içinde sağ adımda sol eli ilerde sol adımda sağ eli ilerdeyken top eline gelmişti burda öyle bir durumda yok sazan gibi atlıyor defans bilmediği için elin de orda işi yok. Ayağıyla topa değmiş olması topu eliyle kesmediği anlamına gelmez.

Farklılık falan değil, şu pozisyon trabzonun lehine olsa ve çalınmasa çıldırırım.
    Kurala göre penaltı değil.
    Cüneyt Çakır'a göre penaltı.
    Peki Çüneyt Çakır ne iş yapar?!!
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O çocukların alın terinde boğulasın Cüneyt Çakır. Dakika 25 9 kişi kalması lazım rakibin.
    7 tertemiz şampiyonluk

Nereden
    Düzce

adam gibi bir hakem engin ve ebue yi atardı.Ama o g.t cuneyt hocada yok.Cok sinirliyim.Beni futboldan soguttular.Bizim golden once faul yok diyen arkadaslar tekrar izlesinler adam alanzinhonun hem koluna girip cekiyor hemde ayagına vuruyor.

Hakem net olarak katletti macı.Cocuklar iyi oynadı.Burak ın bu bencilligi ona yakısmıyor.

Ve Senol hocam oyuncu degisikligi icin neden gol yememizi bekledin?

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TS-FAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurala göre penaltı değil.
    Cüneyt Çakır'a göre penaltı.
    Peki Çüneyt Çakır ne iş yapar?!!
    gelişi penaltıydı
    ne yapsın adam

Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    afedersin NAH penaltıydı...

Adam yere duserken elini neresine soksun?
    Ayıptır söylemesi birşey yiyordum püskürttüm ağzımdakileri yazını okurken
    Bizim taraftarımız bir enteresan. Sırf muhalefet etmek için birşeyler söylüyoruz.
    Kardeşim kural ne diyor"Vücudun biryerinden seken top ele çarptığında penaltı olmaz" bu kural yeni bir kural sanırım geçen yıl çıktı. Hala kasıp yorum yapmayın çünkü bu yoruma açık birşey değil.
    He dersin ki hakem toğun ayaktan sekip ele çarptığını görmedi onu anlarım ama daha fazlası abesle iştigaldir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Vallahi iyi oynadık. Özverili oynadık.
    Ama bu kötü.

Maç seçiyoruz, hem de dik alasından. 1 hafta önce g.birliği maçında şunun yarısını oynamadık.

ORta saha üçlüsü senenin yarısında şöyle oynasa idi şu an abartmıyorum liderdik.
    Bu sene gitti artık. Önümüzdeki senenin planını yaparken ne eksik ne fazla bunun hesabının iyi yapılması gerekiyor.

Kararsızım ama Burak iyi para verilirse satılmalı. Bize bir santrafor lazım. Maalesef Burak'a gol attıracağım diye takımdaki oyuncular pozisyon harcama rekoru kırdılar.
    Burak kötü olduğu için değil. Santrafor olmadığı için. Volkanın yerine sağ açık oynatacak isek, eğer ikna edilirse osrun yok.

Hakeme gelirsek, dağıldı, duman oldu. Cüneyt Çakır'ı bu kadar dağınık ilk kez görüyorum. Bu kadar kötü maç yönetilmez. Emreyi atamaması büyük kepazelikti. Şenol Hoca bile dayanamadı röpörtajda söyledi.

Bu sene alenen heba oldu. Para da heba oldu, zaman da heba oldu.

AMa bu maça baktığımda sadece ligin ikinci yarısında heba ettiğimiz puanlara ah etmemek mümkün değil.

Nerdeydiniz kardeşim???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Cüneyt Çakır bu gece verdiği penaltı kararında hatalıdır, ancak maçı kazanamadıysak pas vermesini bilmeyen,gol atmasını beceremeyen hücum oyuncularımız yüzündendir.
    Fark atmamız gereken maçı kazanamadık....

Nereden
    Düzce

yok abi farklılık değil ama bu pozisyonu Gs li oyuncu yapsa , bi yorumcu da penaltı değil götünden başından sekti dese koca bi ha ..... derim ona ben. Adam eli havada kayıyor bari yüzüne tut da sakınmaya çalış bildiğin el yukarda ha direk gelmiş ha sekmiş gelmiş, eliyle kesiyor topu bilinçsiz de olsa o elin orda işi yok.

Buca maçındaki Fener'e çalınan penaltıyı hatırlayalım. O pozisyon penaltı değil di Ediz'di sanırım. Adamın koşu hareketleri içinde sağ adımda sol eli ilerde sol adımda sağ eli ilerdeyken top eline gelmişti burda öyle bir durumda yok sazan gibi atlıyor defans bilmediği için elin de orda işi yok. Ayağıyla topa değmiş olması topu eliyle kesmediği anlamına gelmez.

Farklılık falan değil, şu pozisyon trabzonun lehine olsa ve çalınmasa çıldırırım.
    hocam oyun kurallarını tekrar oku derim böyle ahkam kesip ukalalık yapmadan önce.Kural cok acık ne diyor ayakten sekip ele gelen top penaltı olmaz.Biz trabzonluyuz haksız bir beklentimiz yok ama ayakta uyumaya onun bunun gazına gelmeye de gerek yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İkisinde de marcus haklı.Penaltı yok,bizim golde faul de yok.Ama bunlar önemli değil.İlk yarı 4'ü bulmalıydık.Yukarıda bir arkadaş doğru birşey yazdı.Dünyada 3e 1 pozisyonları değerlendiremeyen en kötü Takımızdır heralde.Hakem çok baskı altında kaldı ve salak salak bizim aleyhimize kararlar verdi.GS 9 kişi tamamlamalıydı maçı....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cüneyt Çakır bu gece verdiği penaltı kararında hatalıdır, ancak maçı kazanamadıysak pas vermesini bilmeyen,gol atmasını beceremeyen hücum oyuncularımız yüzündendir.
    Fark atmamız gereken maçı kazanamadık....
    katiliyorum.......
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene bize verilen pozisyonun bir benzeri Gs aleyhine verilmiş işte haberin linki kendi sitelerinden

http://www.galatasaray.org/galatasar...haber/9624.php

"Bir şey daha söylemek istiyorum. Bu Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor olduğu için değil. Anlatılanlardan esinlenerek, hakemlere anlatılanlardan yola çıkarak söylüyorum. Eğitimciler, Merkez Hakem Kurulu hakemlere diyor ki futbolcunun vücudunun herhangi bir uzvuna çarpıp oradan seken topun ele temasında elle oynama yoktur diyor. Şimdi Trabzonspor-Kasımpaşa maçını hatırlayın. Son uzatma dakikalarında ayaktan seken top futbolcunun koluna çarptığı için Kasımpaşa lehine Kuddusi Müftüoğlu penaltı vermedi. Galatasaray maçında Neill’in göğsünden koluna gelen bir top var ve o anda frikik verdi. O da gitti gol oldu, Semih’in attığı gol öncesi. Peki, Neill’in göğsünden çarpıp koluna düşen topla, Trabzon-Kasımpaşa maçında futbolcunun baldırından sekip koluna gelen top arasında Merkez Hakem Kurulu’nun ifade ettiği herhangi bir uzvundan seken ve sonra eliyle temas eden top arasında ne fark var? Elle oynanma verilmemesi gerekiyor. Peki öbürünün göğsünden çarptı, kola düştü elle oynama veriyor. Fırat Aydınus veriyor, FIFA hakemi. Kuddusi bacaktan sekiyor havada olan kollara çarpıyor, Trabzon Kasımpaşa maçında vermiyor. Kuddusi de eski bir FIFA hakemi ve Kuddusi şu anda ligin en deneyimli ağabey rolündeki hakemi. Ne fark var? İkisi aynı semineri takip etmiyor mu? Aynı kriteri ikisinin de takip etmesi gerekmiyor mu?"

"Galatasaray mağdur oldu diye burada bu pozisyonu anlatmak istemiyorum. Bu yarın Kasımpaşa maçında, öbür gün Mersin maçında, Bolu maçında, öbür günde Fenerbahçe, Beşiktaş aleyhine olabilir. Anlatmak istediğim şu; aynı semineri takip ediyorsunuz aynı eğitimci size eğitim veriyor. Ama farklı uygulamalar olunca kafalar karışıyor."

Nereden
    Düzce

Burak trabzondaki en kötü topunu oynadı.Bu kadar bencil olmaya luzum yok.Takım arkadasların her pozisyonda seni arıyor sen ne yapıyorsun kafanı kaldır bir saga sola bak be adam yazıktır gunahtır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)