Sayfa 97 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97
Toplam 2424 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,424 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu sene oynadığımız 5. derbi maçıydı, 5 maçta da aleni hakem hataları ile neredeyse 6-7 puanımız çalındı. Peki bizim yöneticiler ağızlarını açıp bir çift kelime ettiler mi?
    Peki aynı olay rakiplerimizden herhangi birinin başına sadece '1' maçta gelseydi acaba ortalık toz duman olurmuydu olmazmıydı.İşte bizim saha dışında da büyüklüğümüzü ispatlamamız gerekir.Hasan Yener gibi hakemlere iyi niyetle bakarsak daha çooook puanlar çalınır...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tam da istediğimiz gibi başladık maça. Önde basan, rakibe baskı uygulayan , rakip kalede rahat görünen bi pozisyondaydık.

İki gece öncesinde görmüştüm rüyamda maçı. Maç oynanırken Gs yarıalanında, yerde bi gsli futbolcu...Oyun duruyor..Bizim Colman, adamın başında. Eğilmiş yere.. Elleriyle adamın beline bastırıyor. Ve bağırıyor: "Bordoooooooooo!" Staddan bi uğultu: "Maviiiiiiiiiiiiii!" Colman yineliyor: "Bordoooooooooooo!". Taraftar peşinden: "Maviiiiiiii!" Herkes donmuş vaziyette izliyo olan biteni. Spiker şokta: "Şu an sahada çok enteresan görüntüler yaşanıyor." İşte tam da, Colman'ın bu hareketi yaptığı noktadan verdi asisti Burak'a. Ve gol.

Sonrasında kaçan pozisyonlar. Bir türlü takım arkadaşına atılmayan toplar yüüznden kaybedilen farka gitme beceriksizlikleri. Her şeye rağmen, puan kaybetmeyi hak etmeyen bi görüntü. Ama, yine abidik gubidik bi penaltıyla giden 2 puan. Üstelik son anlarda mağlup olma riski yaşayarak.

Ben kızamıyorum takıma. Ha sanki normalde, çok mu kızabiliyorum bu takıma? Ama bu ara, hiç kızamıyorum. Zira robot değil bu adamlar. Neredeyse yepyeni bi kadro ile çıkıldı yola. Ki sizi bilmem ama, ilk dört bile mucize gibi geliyordu başlarda bana. Zaten ligin de keyfi mi kalmıştı sanki. Ama diyoruz ya hani: "Bu takımın forması girer ilk dörde." Tam da öyle oldu işte.

Pazar günü alalım da maçı. Başka bi isteğim yoktur. Şimdilik en azından

fb, Avi Aker'imde sevinemesin arkadaş! Gözüm görmek istemiyor o görüntüleri!

Trabzonspor'um, streslik bi durum yok. Ne için oynayacağının fakında ol, kafi!
    Konu 61viya tarafından (26.03.2012 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporun hakkını gasbedenler ve Trabzonsporla uğraşanlar bir gün cezasını buluyor merak etmeyin
    Tarihte örnekleri dolu
    FB en fazla Trabzonsporla uğraşan kulüp oldu,
    Ne oldu adamların hayatı karardı Büyük bir ihtimalle Kümeye
    Van spor Amatör oldu
    Samsun Geldiği gibi gitti
    Manisa Düşmeyecek ken ilk lig başladığında üstlerde iken Küme Düştü
    Sivasın durumu vahim Küme düşecek Şikeden dolayı
    GS eğer adam olmazsa aynen FB gibi olur.
    Çok örnek var ama aklıma gelmiyor
    ANGUT KOCAMAN şahıs olarak uğraştı bak çalıştırdğı tüm takımlar küme düştü.
    Trabzonspora düşmanlık yapanların sonu hep perişanlık
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi yazının ilk kısmına itirazım var.. şöyleki iki çirkef takım arasında bir fark var fenevliler bizi rakip olarak görüp, bizle oynadıkları maçların birine 0-1 puan gözüyle bakarken, cinconlular bizle oynadıkları maçlara 3+3 gözüyle bakarlar..ve bu durum beni çıldırtıyor, hele hele bu hafta cinconu yenemesek de olur feneri yenelim yeter anlayışı da beni delirtiyor...

Değerli kardeşim, itiraz etmene birşey diyemem ama bir konuda yanlışın var... Ben bu iki takım arasındaki ''farklardan'' bahsetmedim. Ben bu iki takımın ''ortak'' yönlerinden sadece bir iki konuyu yazdım.

Fark ayrı, ortak yönler ayrı
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart ALAN ın penaltı pozisyonu

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspo...nalti-calinmaz

Penaltı çalınmaz

Güncelleme: 01:2227 Mart 2012 Salı

Son Trabzonspor Haberleri
    Etiketler
    Cüneyt Çakır , Trabzonspor , Galatasaray
    Fotomac.com.tr her yerde!

Cüneyt Çakır'ın 'Elit hakem' kategorisine yükselmesinde pay sahibi olan Uilenberg, o pozisyon hakkında "Elle oynama değil, çarpma" dedi

Hakem Cüneyt Çakır'ın Galatasaray- Trabzonspor derbisinde bordo-mavili takım aleyhine verdiği penaltı günün tartışma konusu olurken, FOTOMAÇ o pozisyonu mercek altına aldı. Eski hakemlerin görüşleri, kural kitabının söylediklerinin yanı sıra konuyu bir uzmana sorduk. UEFA Hakem Komitesi üyesi ve Merkez Hakem Komitesi Eğitim Danışmanı Jaap Uilenberg, tartışılan pozisyonu tek cümleyle yorumladı ve "Vücudun, başka bir yerine çarpıp anında ele gelen top çarpmadır" dedi. Bu pozisyona penaltı verilmeyeceğini de dile getiren Uilenberg, "Bu konuyu son seminerde irdelemiştik" dedi.

ÇAKIR'DAN TEZAT SÖZLER!
    Hakem hocası Uilenberg'in bu açıklamalarının yanı sıra Lig TV'de önceki akşam maçı yorumlayan Şansal Büyüka'nın sözleri de Cüneyt Çakır'ın nasıl bir tezat içinde olduğunu ortaya koydu. Büyüka, derbideki penaltı pozisyonuyla ilgili yorumunda, "Ben bunu bizzat Cüneyt Çakır'a sordum. Yine böyle bir pozisyon vardı. Kendisi soruma 'UEFA Hakem Komitesi'nin kesin talimatı var. Vücudun bir yerinden sekip ele kola çarpan topa penaltı vermeyin' yanıtını vermişti" ifadelerini kullandı.

KURAL 12 NE DİYOR?
    FIFA'nın Futbol Oyun Kuralları kitabının 113. sayfasında Kural 12'nin "Topu Elle Tutmak" başlıklı bölümüne göre, hakem şunları göz önüne almalıdır: Elin topa doğru hareketi, rakip ve top arasındaki mesafe, elin pozisyonu mutlaka bir ihlalin olduğu anlamına gelmez, elde tutulan bir cisim ile (ayakkabı, tekmelik vb.) topa dokunmak bir ihlal olarak değerlendirilir, atılan bir cisim ile topa vurmak da ihlal sayılır.

BUNLARA DİKKAT EDİN!
    * El mi topa gitmiş, yoksa top mu ele çarpmıştır?
    * Oyuncunun kolları "doğal" pozisyonda mıdır?
    * Oyuncu kollarını kullanarak "vücudunu uzatmaya veya genişletmeye" çalışmış mıdır?
    * Oyuncu, topun ele çarpmasından kaçınmış mıdır?
    * Top, oyuncunun eline çarpmadan önce, uzun bir mesafe mi yoksa kısa bir mesafeden mi gelmiştir?
    * Oyuncu, elini toptan kaçırabilmiş midir?

MARKUS MERK: ELİNİ KAÇIRMA ŞANSI YOK
    Penaltı yanlış karar. Alanzinho topa ayağıyla hamle yapıyor. Hiçbir şekilde elini kaçırma şansı yok. Bir kaleci gibi hareket etmiyor. Top ayağına çarpıp eline geliyor.

BÜNYAMİN GEZER: HAVADAN GELSE OLABİLİRDİ
    Sabri'nin ortası yerden geliyor. Alanzinho'nun niyeti topa ayağıyla müdahale etmek. Zaten ayağa çarpıp ele geliyor. Top havadan gelse penaltı çalınabilirdi.

SELÇUK DERELİ: YENİ BAŞLAYANLAR BİLE BİLİR
    Hakemliğe yeni başlayanlara söylenen şudur; "Bir oyuncunun herhangi bir yerinden sekip top ele gelirse ihlal olmaz." Alanzinho'nun pozisyonunun penaltıyla ilgisi yok.

AHMET ÇAKAR: DOĞAL FİZİKİ YAPISI DEĞİL
    Her ne kadar Alanzinho topa kapayar hamle yapsa da top ayağından sekip koluna çarpıyor. Penaltı kararı doğru. Sağ kol yukarıda. Bu oyuncunun doğal fiziki yapısı değil.

BÜLENT YAVUZ: ALANZİNHO ELİNİ ÇEKMEDİ
    UEFA, "Vücuttan seken toplar eğer ele geliyorsa penaltı olmaz" diyor. Ama Alanzinho bu pozisyonda elini çekmedi. Topa doğru götürüp, pozisyonu engelledi.

ERMAN TOROĞLU POZİSYON NET BİR PENALTI
    Sabri ve Alanzinho'nun içinde bulunduğu ve Galatasaray lehine verilen penaltı, net bir penaltı. Trabzonsporlu oyuncuların itirazlarına anlam vermek mümkün değil
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bordo_MaviM_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir pozisyonda aleyhimize karar verilince Şenol hocayı gösterdi kameralar ve hocam acı acı gülümsüyordu..

Mesele çakma imparator olmak değil yeğen mesele bir bakışla çok şey anlatan ADAM olabilmektir..

bu adamdan igrenmek icin bissuru neden var -kibir kendini begenmislik cakallik vs vs

ama kibirlide olsa s..zde olsa adam cesur

Adam gibi Adamdir Senol hoca ama cesaret olmayinca bu meydan bu kibirlilere kaliyor ne yazikki

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cüneyt Cakir soru isareti olan penaltiyi caliyor.. tamam..

peki onca kesin sari kartlik faulleri , Senol Hoca'nin dedigi gibi durdurursam kart vermeliyim hesabi ilen oynatmasina ne denir?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Not: Burdaki maça davet edilen gs taraftarları acaba neden İstanbul'daki maça bizi davet etmediler !
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ya beyler neyin polemiğini yapıyorsunuz. o pozisyon penaltı olmasa ne olur.. bizim ilk golde alanihnoya yapılan hareketin faulle ne ilgisi vardı. biraz objektif olun
    tartışılacak bir konu varsa; gs 65. dakikada 3 oyuncu değiştirdi, gol adeta geliyorum diyor ,maçı izleyen herkes trabzonsporun oyuncu değişikliği yapmasını istiyor.. bizim kenar yönetimi oyuncu değiştirmek için gol yemeyi bekledi adeta...
    ah şenol hocam şu oyuncu değişkliğini ne olur artık 80. dk da değil 60 . dk larda yap artık kır şu inadı.....

Nereden
    İstanbul

Alıntı ağasarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya beyler neyin polemiğini yapıyorsunuz. o pozisyon penaltı olmasa ne olur.. bizim ilk golde alanihnoya yapılan hareketin faulle ne ilgisi vardı. biraz objektif olun
    tartışılacak bir konu varsa; gs 65. dakikada 3 oyuncu değiştirdi, gol adeta geliyorum diyor ,maçı izleyen herkes trabzonsporun oyuncu değişikliği yapmasını istiyor.. bizim kenar yönetimi oyuncu değiştirmek için gol yemeyi bekledi adeta...
    ah şenol hocam şu oyuncu değişkliğini ne olur artık 80. dk da değil 60 . dk larda yap artık kır şu inadı.....
    Objektif olmak gerekiyorsa pozisyonlardan biri faul diğeri penaltı.Bizim attığımız gol hakemin yanlış faul kararından ziyade gs lı futbolcuların hatasından.Yani hakemin yanlış karar verdiği pozisyonlardan biri faul diğer penaltıdır.bunları aynı kefeye koymanın objektiflikle ne ilgisi var ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hakem faktörüde çok önemli bir etken oldu ama maçı kazanamamızın asıl nedeni Şenol Güneşin zamanında yapmadığı değişiklikler.....

Son dakikada Mehmet Batdal pozisyonu cömertçe harcamasa bu kadar iyi oynadığımız bir maçtan bile puan alamadan ayrılacaktık....

Sanki inadına gol yememizi bekleyene kadar değişiklik yapmadı....

Golü yedik Halili aldı....

Sanki dalga geçer gibi.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ağasarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamen katılıyorum...Alanz nun pozisyonuna penaltı diyen bazı eski hakem kırıntılarına ha...ktirin demekten başka kelime bulamadım...Alanzinho yüzde 1 milyon olarak topu ayağıyla kesmek için yatıyor ve topta zaten ayağına çarpıyor oradan da gidip eline çarpıyor...yok efendim elini kaçırırmış,bir kere kural net "vucuttan seken toplara çalmayın" diyor uefa...2 ncisi o kadar sert ve seri oldu ki pozisyon elini kaçırması mümkün değil,ve bana göre bu top ayağından sekmeseydi bile penaltı değildi...yarım metreden sert gelen top ele çarpmıştır,el topa gitmemiştir.....İnsan düşerken iki kolunun da vucuduna yapışık olması mümkün müdür...el doğal pozisyonda ise çarpan toplar hiçbir zaman penaltı olmaz...bizimki zaten vücuttan sektiği için zaten hiç olmaz...buna penaltı diyen de bence anlama kabiliyeti bozukluğu var...Ama bu maçı vermemizin sebebi penaltı değil,Burak gibi bi santraforla oynamamızdır
    Konu yavuzbaha tarafından (27.03.2012 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.
    .....

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.ligtv.com.tr/haber/gerilim-filmi-kisa-surdu

Senol Günes'i elestirenler, su video'ya bakip yine bir düsünsün.!

Bakin bakalim, en az sizin kadar üzülüyor mu? Sizin kadar sinirleniyor mu? Video'yu sonuna kadar izleyin!

Degisiklikler zamaninda yapilmamis..

Fatih Terim 70'de tüm degisiklikeri yaptigi icin o zamaninda yapmis oldu, ama bizimki gecikti!!!

Burak Yilmaz ya cok az Play Station oynuyor, yada bencil oglu bencil!!

Insani deli ediyor paslari.. 100 metreden sutlari.. Bence gs macinin gitme nedeni ileri 3'lü... Olcan-Burak-Volkan

3üde birbirinden berbat'di..ama Henrique, Halil, Adrian, Sercan onlardan'da kötü
    Konu Mehmet Ç. tarafından (27.03.2012 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol hocanın eleştirilecek yanları olabilir ama artıları o kadar büyük ki...ben Şenol hocamızın takımın başında olduğu hiçbir maçta insanı utandıracak derecede hüsran yaşadığımız bilmiyorum ve fizik gücü çok olmayan topçularla kurulu bu takımın 4 ncü olması bence başarı...bana göre elden ayaktan düşene dek takımın hocası olarak kalmalıdır...dün gs yi kitleyen faktör hoca faktörüydü unutmayalaım....tabi eksikleri de vardır ama dediğim gibi her insanda eksi ve artı yönler vardır...Şenol Güneş in artıları hem büyük hem fazla
    .....

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Harbi harbi Burak gol attıktan sonra "Come on" diye seviniyor, İngiltere'ye mi hazırlıyor kendini acep?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart bencil burak......

son maçımız gs olduğu için değil tüm maçlarmızda kazanamadığımız maçlardaki en öenmli faktörlerin başında BURAK geliyor.gol sayısı 31 takipcisine ciddi fark atmış ama gel görkü attığı gollerin % 95 aynı goller hiç bir özelliği olmayan kaleciye karşı karşıya vuruyor gol oluyor en basit gs ye attığı gol burak ciddi bir golcüyse ben inanmıyorum buna gelen topa kafa vursun yok,zor pozisyondan topa vurup gol yapsın yok,gelen topa vole vursun yok,topun gelişine vursun yok bunların tamamını yapamadığı içindirki müsayit durumdaki arkadaşına pas vermiyor kendini düşünüyor arkadaşlarını,teknik heyeti,yönetimi ve bizleri düşünmüyen bencil bir oyuncu.ilk sıraya burağı koyduk ama şenol hocama saygım sonsuz ama keşke alanzinyo ikinci yarı oyundan düştü erken oyuncu değişikliğine gidebilirdi...tolga penaltıda dondu kaldı keşke ters köşeye yatsaydı veya kendine bir köşe seçip kafasına göre uznsaydı belki kurtarırdı donup kalmasına şaşırdım.volkan,alanzinyo ve burak uygun durumda rakip kaleye çektikleri şut hızını yakıştıramadım.biraz güçlü olsalar biraz kendilerine iyi baksalar bu şutların hızı farklı olurdu kanısındayım.gs nin kalecisi hiç zorlanmadan bu topları aldı.maçta hakemin çok yanlış kararları vardı.biz trabzonsporuz ne olursa olsun kazanmalıydık.birde dikkatimi bir pozisyon çekti sizlerde hatırlarsınız 1-0 öndeyiz korner atıyoruz ceza sahasında sadece burak vardı...........

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Not: Burdaki maça davet edilen gs taraftarları acaba neden İstanbul'daki maça bizi davet etmediler !
    baskalarina sormak lazim
    anlayan anladi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır emretrabzon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar maçta fark atamamamızın en büyük faktörü volkan şendir.Tmm deparları iyi top tekniğide var.Fakat şut gücü,güzel orta,Kritik paslar bu özellikleri okadar zayıfki maçın son dakikalarında burak bomboşken atmadığı pası bende şüphe uyandırdı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır emretrabzon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cüneyt Cakir soru isareti olan penaltiyi caliyor.. tamam..

peki onca kesin sari kartlik faulleri , Senol Hoca'nin dedigi gibi durdurursam kart vermeliyim hesabi ilen oynatmasina ne denir?
    Bence hakemden önce fark atılabilecek bir maçta kaçan goller nedeniyle birazda futbolculara bakmamız şart.Şut gücü zayıf olanlarmı dersin amatör derecede orta yapmayı bilmeyenlermi dersin bencillikmi dersin ne dersen vardı.

Bunlar olmasaydı maç 4-0 biterdi bence.

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı CAFER ÖZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporun hakkını gasbedenler ve Trabzonsporla uğraşanlar bir gün cezasını buluyor merak etmeyin
    Tarihte örnekleri dolu
    FB en fazla Trabzonsporla uğraşan kulüp oldu,
    Ne oldu adamların hayatı karardı Büyük bir ihtimalle Kümeye
    Van spor Amatör oldu
    Samsun Geldiği gibi gitti
    Manisa Düşmeyecek ken ilk lig başladığında üstlerde iken Küme Düştü
    Sivasın durumu vahim Küme düşecek Şikeden dolayı
    GS eğer adam olmazsa aynen FB gibi olur.
    Çok örnek var ama aklıma gelmiyor
    ANGUT KOCAMAN şahıs olarak uğraştı bak çalıştırdğı tüm takımlar küme düştü.
    Trabzonspora düşmanlık yapanların sonu hep perişanlık
    bu listeye hakemleride eklemek lazım abi, bülent demirlek, cem papila, bünyamim hakemlikleri nasıl bitti bir bakılsın
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı emretrabzon61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar maçta fark atamamamızın en büyük faktörü volkan şendir.Tmm deparları iyi top tekniğide var.Fakat şut gücü,güzel orta,Kritik paslar bu özellikleri okadar zayıfki maçın son dakikalarında burak bomboşken atmadığı pası bende şüphe uyandırdı
    maçın tamamını izlediğimizde hatayı Burakın önünde 5 kişi varken bile şut atmaya çalışmasında aramak gerek diye düşünüyorum....

O çok müsait pozisyonda bana topu atmıyorsa bende ona atmama hesabı...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bende mac boyunca sadece volkan şenin 1-1 ken yanlış tercih yaptğını bir pozisyonda colmanın yanlış koşu yaptığını düşünüyorum. burak her vurdu pozisyonda haklıyıdı ama iyi vuramadı, iyi vuramadığına katılırım ama bencillik yaptığına katılmam
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

sence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Çakır hakemin penaltı verdiği pozisyonun benzeri bu akşam oynanan chelsea-benfica maçında yaşandı.Hakem penaltı vermedi.Bizim pozisyonla farkı, el ile top arasında 1 değil de 1.5 metre mesafe olmasıydı.

Tarafsız, objektif düşünen arkadaşlar anlamıştır umarım.

Sahi o pozisyona penaltı deyince hangi mantıkla objektif olunmuş olunuyor anlamış değilim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)