Sayfa 95 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 45 85 93 94 95 96 97 SonuncuSonuncu
Toplam 2424 adet sonuctan sayfa basi 2,351 ile 2,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı leviathan_-1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay önce son 6 maçımızı buraya yazıp, bu maçlardan puan alamayız diyen ulemalar, şimdi hiç utanıyormu..Gerçi utanmayada yüz lazım..
    arkadaşım herkesin kendini maça hazırlama şekli farklı...yoksa bir trabzonsporlunun malüp olacağına gerçekten inanması olanaksız..genlerimizde yok böyle bişey biz takımın ruhsuz oyununa istinaden yeniliriz demiştik..yoksa bu takımın hucüm hattının türkiyenin en iyi oyuncuları diyende colman ve zokoranın ülkemizdeki en iyi ortasaha oyuncuları diyende biziz işki böyle yürekli oynasınlar..bizi gururlandırsınlar...ama burada da utanalım ben razıyım.. burda utandım ama kahvede takımımı gururla izledim..cinconlular altına işedi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CesurHamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GS'den okadar nefret ediyorum ki, Hollanda'da yasiyorum ve burda ki GS'liler okadar pis ki inanamazsiniz. Gecen sene hic bir tanesi GS hakkinda bisey soylemedi, maclara bakmadilar hatta "banane GS'den" gibi laflar kullandilar ama simdi dunyanin en fanatik taraftari oldular. Fenerlilere bakarsam yemin ederim Fenerliler bundan daha iyi, insAllah Fener sampiyon olur sonra zaten Fenerbahce avrupaya gidemiyecek, Bank Asya'ya gidecek ama GS'nin takimi dagilsin istiyorum. Melo'yu alamazsinlar, Muslera insallah gider yine eskisi gibi Sabri gibi oyunculara kalirlar ozaman o pis Galatasarayli taraftarlari gorurum ben. Bukadar serefsizlik olmaz ya, resmen gelmisler hakeme kiziyolar hakem sizi kurtardi lan hala afkuruyosunuz!!

Pireye kızıp yorganı yakmanın alemi yok. Ha Fenerbahçe, ha Galatasataray... Yoktur birbirlerinden farkı. Renkelerinde bile ortak ''sarı'' rengi var. Birisi şike yapmış, yakalanmış. Diğeri yapmış ama yakalanamamış. Çekirge misali sıçramış. Zamanın yasalarına göre suç değilmiş yapılanlar.

Haaa... Birde taraftarlarının ortak yönleri vardır, onuda söyleyeyim. Başarısız olduklarında hiçbiri takımını desteklemz görünürler. Azıcık kafaya oynadılar mı hepsi en fanatik taraftar olurlar. Bunun nedeni sadece ve sadece ''populizm''dir... Ne zaman ki; takımları kötüdür, bunların alayı ortalıklarda gözükmezler. Ama ne zaman ortada bir leş vardır, işte o zaman sırtlanlar gibi hepsi bu leşten emek vermeden pay alma derdine düşerler. Bunların enbüyük özelliği budur. Yirmibeş sene şampiyon olmayan bir takımın asla taraftarı olmazlar. Çünkü onlar hayata hep kazanmak için geldiklerine inanırlar. Bizim gibileri asla anlayamazlar.

Neyse konumuza dönecek olursak, ilk yarıdaki hakem faktörüde olsa, biz yakaladığımız fırsatları değerlendirmesini beceremedik. Beceremedik diyorum zira ilk yarıda farkın açılmasına hakemden daha çok oyuncularımız sebep oldular.

Özellikle kontra ataklarda takım olarak final paslarını veremememiz maçı kazanamamızın en büyük nedeni idi. Özellikle bir pozisyonda Burak'ın 50metre topla depar attıktan sonra takım arkadaşına topu vermek yerine sol ayağı ile saçma sapan bir vuruş yapmak istemesi, ayrıca başka bir kontra atakta sağ tarafta Colman ve Volkan ile 3-1 yakaladığımız bir pozisyonun gol olmaması Burak'ın yüzündendir. Neden? eğer bu 3-1'de topu Colmana verse gene gol olma şansı varken, uzak pozisyonda Volkan'ı görmesi akıl alacak gibi değildi.

Burak'a kızdığım kadar o pozisyonda Colman'a da kızdım. Zira top Burak'tayken, Burak'ın soluna çapraza koşu yapsa bu sefer rakip defans oyuncusu hepten dağılacaktı (pozisyon aşağıdaki gibi)

-------------Muslera----------

-------------Gs defans------------

-----Burak-----Colman-----Volkan---

Şu pozisyonda Colman Burak'ın soluna koşar gibi yapsaydı ya da Burak topu Colman'a verseydi. %100'lük bir gol şansımız olurdu. Bakın arkadaşlar, görüntüden de anlaşılacağa üzere, 3'e-1 gidiyoruz topta Burak'ta.. O topu en uzakta olan Volkan'a atınca gol atma şansımız azaldı. Zaten Volkan'da o kadar çok koşunca bacaklarda güç kalmayınca dengesiz ve cılız bir vuruş yaptı. Pas vermeyi düşünse belki gene bir şansımız olurdu ama olmadı.

Evet Burak gol attı ama ya atamadıkları ne olacak? Onları atsa zaten biz şimdi zirvedeydik. Zaten bana göre en büyük sıkıntımız bu değil mi? Takım oyunu oynayan bir takımda forveti 31 gol atarken ondan sonra gelen en golcü oyuncumuz kimdir? ve kaç gol atmıştır? Bu bir sıkıntı değilde nedir?

Acilen bu takımda Vittek gibi bir adama ihtiyacımız var. İlerde top tutamıyoruz. Burak'ın maalesef böyle bir özelliği yok. Ama Vittek ile Burak yanyana oynarsa, Burak'ın daha fazla gol atacağını iddia edebilirim.

Olcan sakatlıktan mıdır nedir? dün tam kendisini oyuna veremedi.Birabirlerde çok fazla göremedik, belliki sakat sakat oynuyor, fedakarlık yapıyor ama tam iyileşmediysen neden takıma yarım katkı yapmak adına oynuyorsun? Özellikle Tolga'nın degajında Semih'in ıskaladığı o pozisyonda keşke Burak değilde, Olcan olsaydı dedim. Zira hem sol tarafta hemde Burak'ın böyle bir şey yapacağını biliyordum.

Dün maçta gördük ki; Volkan'nın asli görevi, aldığı topları Burak'a vermekmiş. Anladık anlamasına da, yahu kardeşim kaleci ile karşı karşıyasın patlatsana artık, daha neden topu sıfıra indiriyorsun da, Burağı arıyorsun?

Birde penaltıdan önceki pozisyonda Serkan'ın taç atışına bakalım... Şenol hocanın gözü önünde takımın sağ beki, sağ açımız olan Volkan'a geriye doğru taç atışına seyirci kalmasına hasta oldum. Dünyanın neresinde görülmüş? sağ açığımız, sağ bekimizden daha geride kendi kalemize doğru topu ister, taç atışı ile oyuna başlar? buna hangi hoca izin verir?

Şenol hocamızı naçizane eleştirmek durumundayım. Bu tip yanlışları olduğu gibi oyunun sonlarına doğru oyuncu değişikliklerinde her seferinde geç kalması şimdiye kadar onlarca puana neden olmuştur. Anlaşılır gibi değil! Adamların artık kaybedecek bir şeyi kalmamış, maçın bitimine kalmış 10 dakika, Şenol hocam hala daha rakibin baskısını kırabilmek adına sahada hem defansa yardım edebilecek, hem topu rakip sahada olmasa bile ayağımızda tutabiliecek bir Halil'i oyuna almak için gol yememizi bekliyor.

Ne diyeyim? Hocalık böyle zamanlarda devreye girer.Gol yedikten sonra Halil'i oyuna almışsın ne işe yarar? O atmosferde Fatih Terim 3 oyuncu hakkını kullanırken, maçın sonucunu değiştirmek isterken, sen 0-1'e razı geldin. Koyamadın bir Henrıque'yi kontralara kalmkması için, korktun...
    Konu Badaloğlu tarafından (26.03.2012 Saat 15:02 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben dün gece kazanamamanın sorumlusu olarak hakemi göstermedim.Lakin hakemin bir sürü hatalı kararı vardı bunları da bu forumda yazdım.Ancak bu sezon derbilerde alehimize verilen kararlar,kartlar,diğer maçlardaki penaltılar hepsi açık açık kasıtlı düdükler.
    Gelgelelim Hasan Yener'in açıklamasına;Hasan bey hakeme formsuz demek bu çocukların alınterine yazık etmek demektir.Bu hakemlerle Play of bizim için hüsran olur bunu biliyor ancak konuşamıyorsunuz.Bu takımın hakkını koruyamıyorsunuz artık gereğini yapını lütfen...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pireye kızıp yorganı yakmanın alemi yok. Ha Fenerbahçe, ha Galatasataray... Yoktur birbirlerinden farkı. Renkelerinde bile ortak ''sarı'' rengi var. Birisi şike yapmış, yakalanmış. Diğeri yapmış ama yakalanamamış. Çekirge misali sıçramış. Zamanın yasalarına göre suç değilmiş yapılanlar.

Haaa... Birde taraftarlarının ortak yönleri vardır, onuda söyleyeyim. Başarısız olduklarında hiçbiri takımını desteklemz görünürler. Azıcık kafaya oynadılar mı hepsi en fanatik taraftar olurlar. Bunun nedeni sadece ve sadece ''populizm''dir... Ne zaman ki; takımları kötüdür, bunların alayı ortalıklarda gözükmezler. Ama ne zaman ortada bir leş vardır, işte o zaman sırtlanlar gibi hepsi bu leşten emek vermeden pay alma derdine düşerler. Bunların enbüyük özelliği budur. Yirmibeş sene şampiyon olmayan bir takımın asla taraftarı olmazlar. Çünkü onlar hayata hep kazanmak için geldiklerine inanırlar. Bizim gibileri asla anlayamazlar.

Neyse konumuza dönecek olursak, ilk yarıdaki hakem faktörüde olsa, biz yakaladığımız fırsatları değerlendirmesini beceremedik. Beceremedik diyorum zira ilk yarıda farkın açılmasına hakemden daha çok oyuncularımız sebep oldular.

Özellikle kontra ataklarda takım olarak final paslarını veremememiz maçı kazanamamızın en büyük nedeni idi. Özellikle bir pozisyonda Burak'ın 50metre topla depar attıktan sonra takım arkadaşına topu vermek yerine sol ayağı ile saçma sapan bir vuruş yapmak istemesi, ayrıca başka bir kontra atakta sağ tarafta Colman ve Volkan ile 3-1 yakaladığımız bir pozisyonun gol olmaması Burak'ın yüzündendir. Neden? eğer bu 3-1'de topu Colmana verse gene gol olma şansı varken, uzak pozisyonda Volkan'ı görmesi akıl alacak gibi değildi.

Burak'a kızdığım kadar o pozisyonda Colman'a da kızdım. Zira top Burak'tayken, Burak'ın soluna çapraza koşu yapsa bu sefer rakip defans oyuncusu hepten dağılacaktı (pozisyon aşağıdaki gibi)

-------------Muslera----------

-------------Gs defans------------

-----Burak-----Colman-----Volkan---

Şu pozisyonda Colman Burak'ın soluna koşar gibi yapsaydı ya da Burak topu Colman'a verseydi. %100'lük bir gol şansımız olurdu. Bakın arkadaşlar, görüntüden de anlaşılacağa üzere, 3'e-1 gidiyoruz topta Burak'ta.. O topu en uzakta olan Volkan'a atınca gol atma şansımız azaldı. Zaten Volkan'da o kadar çok koşunca bacaklarda güç kalmayınca dengesiz ve cılız bir vuruş yaptı. Pas vermeyi düşünse belki gene bir şansımız olurdu ama olmadı.

Evet Burak gol attı ama ya atamadıkları ne olacak? Onları atsa zaten biz şimdi zirvedeydik. Zaten bana göre en büyük sıkıntımız bu değil mi? Takım oyunu oynayan bir takımda forveti 31 gol atarken ondan sonra gelen en golcü oyuncumuz kimdir? ve kaç gol atmıştır? Bu bir sıkıntı değilde nedir?

Acilen bu takımda Vittek gibi bir adama ihtiyacımız var. İlerde top tutamıyoruz. Burak'ın maalesef böyle bir özelliği yok. Ama Vittek ile Burak yanyana oynarsa, Burak'ın daha fazla gol atacağını iddia edebilirim.

Olcan sakatlıktan mıdır nedir? dün tam kendisini oyuna veremedi.Birabirlerde çok fazla göremedik, belliki sakat sakat oynuyor, fedakarlık yapıyor ama tam iyileşmediysen neden takıma yarım katkı yapmak adına oynuyorsun? Özellikle Tolga'nın degajında Semih'in ıskaladığı o pozisyonda keşke Burak değilde, Olcan olsaydı dedim. Zira hem sol tarafta hemde Burak'ın böyle bir şey yapacağını biliyordum.

Dün maçta gördük ki; Volkan'nın asli görevi, aldığı topları Burak'a vermekmiş. Anladık anlamasına da, yahu kardeşim kaleci ile karşı karşıyasın patlatsana artık, daha neden topu sıfıra indiriyorsun da, Burağı arıyorsun?

Birde penaltıdan önceki pozisyonda Serkan'ın taç atışına bakalım... Şenol hocanın gözü önünde takımın sağ beki, sağ açımız olan Volkan'a geriye doğru taç atışına seyirci kalmasına hasta oldum. Dünyanın neresinde görülmüş? sağ açığımız, sağ bekimizden daha geride kendi kalemize doğru topu ister, taç atışı ile oyuna başlar? buna hangi hoca izin verir?

Şenol hocamızı naçizane eleştirmek durumundayım. Bu tip yanlışları olduğu gibi oyunun sonlarına doğru oyuncu değişikliklerinde her seferinde geç kalması şimdiye kadar onlarca puana neden olmuştur. Anlaşılır gibi değil! Adamların artık kaybedecek bir şeyi kalmamış, maçın bitimine kalmış 10 dakika, Şenol hocam hala daha rakibin baskısını kırabilmek adına sahada hem defansa yardım edebilecek, hem topu rakip sahada olmasa bile ayağımızda tutabiliecek bir Halil'i oyuna almak için gol yememizi bekliyor.

Ne diyeyim? Hocalık böyle zamanlarda devreye girer.Gol yedikten sonra Halil'i oyuna almışsın ne işe yarar? O atmosferde Fatih Terim 3 oyuncu hakkını kullanırken, maçın sonucunu değiştirmek isterken, sen 0-1'e razı geldin. Koyamadın bir Henrıque'yi kontralara kalmkması için, korktun...
    Hem gese maçını, hem de takımın genel problemlerini ortaya koyan ,şu ana kadar okuduğum en gerçekçi analiz.
    Konu Nihat Güneş tarafından (26.03.2012 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.

Buğra Sekban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün gerçekten çıldırdım burağın bencilliğine colmanın cezasahası önünden şut çekememesine olcanın yok hükmünde sahadan silinmesine şenol hocanın oyuna bir türlü müdahele etmemesine gerçekten çok sinirlendim. yine ergen çocuklar gibi stresten her yerimden sivilceler çıkmaya başladı... yok sağlığımızdan olduk artık .
    KING M'BİA

Nereden
    İstanbul

Daha maçın 70. dakikasında kullandığımız kornerde ceza sahası içinde sadece Burak'ı tutmamız ve 1-0'a yatmamız beni kahretti.

.....
    Ziyaretçi

Markus merk penaltı pozisyonuna ne dedi ?

Chiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Penalti yok dedi ..
    #BorussiaDortmund
    #8 - Mehmet Ekici !

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru olanı dedi.. Penaltı yok..

http://www.ligtv.com.tr/haber/merk-ne-dedi-11

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Chiko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Penalti yok dedi ..
    Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru olanı dedi.. Penaltı yok..

http://www.ligtv.com.tr/haber/merk-ne-dedi-11
    Teşekkürler.

Cüneyt Çakır Allah iyiliğini versin senin be.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Skor puan hiç gözümde değil,dün ezdik ya galatasarayı,fatih teriimi çıldırttınız ya bu bana yeter. Teşekkürler

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün hakem ve çok maç yapmamıza rağmen bahane olmayacak düzeyde aşırı kondisyon eksikliği yüzünden yenemedik. Son 15 dakika gidemedi ileri takım. Hocamızın değişikliklerde geç kaldığına katılıyorum ama geç giren adamlar kısa sürede negatif katkı yapmayı başardı. Şu Henrique ve Adrian'dan çektiğimiz kadar kimseden çekmedik. Bir işe yarayın be.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Markus'un penaltı pozisyonuna yok veya var demesi beni ilgilendirilmiyor.
    Maçı izlerken herkes penaltı dediğinde ben penaltı yok demiştim zaten.
    Hadi diyelim topun ayağa çarptığını görmedi, el açık olduğu için penaltı olduğunu sandı ve çaldı.
    Peki, Emre'nin Volkan'ı çektiği pozisyonda faulü gördüğü ve düdüğü ağzına götürdüğü anda düdüğü çalamayıp, faulü neden veremedi?

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Roller değişse bence şuan isyan eden biz olurduk.. Ben dün aksam bi karar verdim Bu ligi bize yedirmezler kardeşim biz bu ligde piyonuz bir şah mat yada fil at değiliz piyon ne bizle nede bizsiz kukla misali bu kadar hakkımız yeniyor. Bakıyorum3 büyüklerin yönetiminde en az 1 tane Trabzon'lu iş adamı
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Markus'un penaltı pozisyonuna yok veya var demesi beni ilgilendirilmiyor.
    Maçı izlerken herkes penaltı dediğinde ben penaltı yok demiştim zaten.
    Hadi diyelim topun ayağa çarptığını görmedi, el açık olduğu için penaltı olduğunu sandı ve çaldı.
    Peki, Emre'nin Volkan'ı çektiği pozisyonda faulü gördüğü ve düdüğü ağzına götürdüğü anda düdüğü çalamayıp, faulü neden veremedi?
    Çünkü kritik bölgeydi, çünkü Emre sarı kartlıyıd, çünkü emre sarı kart gördükten sonra 3 tane ciddi faul yapmıştı, aslında çoktan atılmalıydı ama sırf Emre'yi atmamak için o pozisyona faul çalmadı...

.....
    Ziyaretçi

hakem maçın ağırlığını kaldıramadı. Yazık oldu giden 2 puana yanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dünkü maçta colman ne kadar klas bir oyuncu olduğunu birkez daha gösterdi..zokora reis tam büyük maçların adamı ama bunu çok iyi bilen şerefsizler sarı kart manyağı yaptılar adamı

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Dün burada bazi arkadaslara haksizlik yaptim. Penalti gercekten penalti degilmis. Ama direkt Alan'in eline gelse, penalti. Alan cok kontrolsüz bir sekilde kaydi topa.

Ama ne olursa olsun maci Cüneyt katletmistir. Sadece penalti degil, verilmeyen onca sari kart var. Biz ilk yari bütün derbilerde 10 kisi kaldik. Ama bu üc ezikleri kimse 10 kisi birakmaya cüret edemiyor. Özellikle Emre Colak kirmizinin babasini görmeliydi. Allahin belasi Cüneyt.

Tüm bunlara ragmen Senol Hoca degisiklikleri biraz daha erken yapsaydi, belkide 0-1 maci kazanip dönecektik. Senol Hoca'nin ilk kez bu kadar bariz bir sekilde hata yaptigini gördüm.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zokora , o hareket olmasa başka bişeyden mutlak ve mutlak kart yiyecekti. Kimse kendini kandırmasın
    Kendini uçurduğu bir pozisyon vardı, hakemi acayip şekilde yanılttı.Bugüne kadar öyle artistik bir hareket görmemiştim ben.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ayrica bu mac bize yine gaysenin ne kadar kollandigini gösterdi.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendini uçurduğu bir pozisyon vardı, hakemi acayip şekilde yanılttı.Bugüne kadar öyle artistik bir hareket görmemiştim ben.
    Hareket sarı kartlık değildi demedim dikkat et. Bunu yapmasaydı da başka bir hareketinden kartı verecekti.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

arkadaşlar görülen o ki urak ta dahil böyle tam oyuncu diyebileceğimiz oyuncumuz yok.Şu duruma gelmemiz başlı başına şenol güneş faktörüdür.,adran,henrüce,halil bence topcu değiller,ortak özellikleri yeni gelmeleri.Zokora da faydasından cok zararı vaar takıma,transfer yanlıslarına rağmen ligde ilk dördün içindyiz..Pay şenol hocanın kesinikle

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hareket sarı kartlık değildi demedim dikkat et. Bunu yapmasaydı da başka bir hareketinden kartı verecekti.
    Ben sizin öyle bir şey söylediğinizi söylemedim ki zaten.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su... hakemin yönetiminden sonra Camia olarak bunu kullanamiyorsak...daha cok ezerler bizi..ondan sonra niye basimiza bunlar geliyor.

Adam? pardon..si belli olmayan cakal, verdigi penalti ile resmen sike yapmistir! O penalti takdir hakkina girmez, kural gayet acik, kendisi de pozisyonu net görüyor.

Ama bunu yapmis birini, bizim bizans yalakasi Yöneticiler mi dile getirecek..aman ha, menfaatleri bozguna ugrar!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok şey anlatıyor sanırım;

Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)