Sayfa 70 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,732 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý Barýþ Baðcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burada anlamadýðým kadar þenol güneþ düþmaný eleþtiricisi deðil DÜÞMANI tarftar var ya arkadaþlar Beþiktaþ maçýnda yaptýðý deðiþiklikle biz derbi kazanmadýk mý bu maç ta olmadý statdaydým futbolculardan çok yoruldu kenarda ha ayrýca þenol mu d3edi git direðe vur penaltýyý burak atsa þimdi hepinizin gözünde þenol hoca 1 numara yok m ARKADAÞ SÝZ TARFATAR FALAN DEÐÝLSÝNÝZ KENDÝNÝ BEÐENMÝÞ FUTBOL ulemalarýsýmnýz o kadar biliyorsanýz çýkýn oynayýn yada yönetin ne bu ya bu kadar mý kendini beðenmiþllik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir çekirdek çitlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vadý baðýran 50 60 kiþi Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kiþi okadar bu mu tarfatarlýk

Bu siteden kaç kiþi maçtaydý ha kaç kiþi diðeer senelerde de BMN ankara olarak çok maça gittik ama ankaradan 20 kiþi zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmadý.

Ey taraftar Cünuhu önce tarfatarlýk yapýnj sonra hocayý futbolcularý sorgulayýn kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...
    -Þenol Güneþ düþmanýyýz.
    -Kendini beðenmiþ futbol ulemasýyýz.
    -Çýkýp kendimiz oynamalýyýz.
    -Taraftarlýk yapamayýz.
    -Çekirdek çitleriz.
    -Koltukta oturup klavyeden sallarýz.

Bunlarýn hepsine tamam... Yalnýz birþeyi tam anlamadý salak kafam, bütün bu ''üstün özellikleri'', Þenol Güneþ'in teknik Direktörlük vasýflarý yetersizdir dediðimiz için mi layýk gördünüz bizlere... Ya da sabah akþam sizinle baraberiz de haberimiz mi yok...

Keþke böyle sabun köpüðü tarzý yaklaþýmlar yerine, iþin tekniðini anlatýp geliþimimize katký saðlama yolunu seçseydiniz. Çünkü, ''2.lik en iyi baþarýsýzlýktýr'' agresif kardeþim... Bunu unutmayýnýz...

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý DEEP BLUE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    -Þenol Güneþ düþmanýyýz.
    -Taraftarlýk yapamayýz.
    -Çekirdek çitleriz.

Bunlarýn hepsine tamam... Yalnýz birþeyi tam anlamadý salak kafam, bütün bu ''üstün özellikleri'', Þenol Güneþ'in teknik Direktörlük vasýflarý yetersizdir dediðimiz için mi layýk gördünüz bizlere... Ya da sabah akþam sizinle baraberiz de haberimiz mi yok...

Keþke böyle sabun köpüðü tarzý yaklaþýmlar yerine, iþin tekniðini anlatýp geliþimimize katký saðlama yolunu seçseydiniz. Çünkü, ''2.lik en iyi baþarýsýzlýktýr'' agresif kardeþim... Bunu unutmayýnýz...
    biz gecen sene sampiyon olduk "sizi" bilmem.....

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý memmedaga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    biz gecen sene sampiyon olduk "sizi" bilmem.....
    Bravo... Büyük bir hayat dersiydi...

Barýþ Baðcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý DEEP BLUE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    -Þenol Güneþ düþmanýyýz.
    -Taraftarlýk yapamayýz.
    -Çekirdek çitleriz.

Eleþtirdiðiniz için deðil arkadaþým hakaret edenleriniz üstüne alýnsýn..
    Eleþtirmek hepimizin hakký ama bizlerden fazla trabzonsporlu olan birine hakaret etmeyi kabul etmiyorum.

Ayrýca Þenol güneþin tüm Trabzonspor Milli takým ve G. koredeki maçlardaki maç galibiyet oranýný biliyormusun ben sana söyleyeyim sadece galibiyet oraný %74.6 çýkmýþtý araþtýrmamada

bu araþtýrmada milletin yere göðe sýðdýrmadýðý ft nin oraný ne biliyormusun %71 onun için önce elinizdeki deðerlere sahip çýkýn arkadaþým...

Barýþ Baðcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Umutlarýmýza, hayallerimize de kilit vurup sevinçlerimizi 'afedersiniz ama' aþaðýlayarak çalmaya çalýþýyorsunuz.
    Takýmýmýn baþarýsýna bile sevindirmiyorsunuz. Yok o hocanýn eseriymiþ yok bu hocanýn. Yok kupa nerdeymiþ þampiyon olduysak.
    Kusura bakmayýn bu kadar pisliði görüp hâlâ kupa soran bir fenerliden farksýz artýk gözümde.
    Þikelerle teþviklerle kazanýlan 82 puan karþýsýnda 82 puaný emeðinle topla sonra gelsin senin taraftarýn bana kupa yoksa þampiyonluk da yok desin.
    Bunlarý görünce daha çok üzülüyorum, ama üzülmeye deðmez. Her þey maddiyat deðil bu dünyada. Her þeyi sembolen bir madde beklemek bana göre deðil.
    Gidin 100 tane kupa bulun, isterseniz en bilgin futbol yorumcusu, izleyicisi olun. Bunun bir anlamý yok. Size göre varsa içinizde saklayýp futbol yorumu yapýn, inananlara laf atmayýn. Yeter.

Noktasýna virgülüne kadar imzamý atýyorum

ayrýca beni futbol cahili sanan arkadaþlar emin olun sizin bilgileriniz kadar bilgiyesaha içi sistemlere,yerleþtirmelere hatata ve hatta anterman bilgilerine kadar bilgilere sahibim ama burada sadece taratfarým. eleþtirilere lafým yok hakaret edenlere lafým var. Hiç kimse diðeri gibi düþünmek zorunda deðil olamaz da
    BEN bazýlarýnýz gibi sadece eleþtiren beðenmeyen herþeye burun kývýran olmak istemiyorum elimizdekine sahip çýkmaya desdek olmaya çaðýrýyorum. TAPMAYA YALAKALIK YAPMAYA deðil
    Konu Barýþ Baðcýoðlu tarafýndan (21.03.2012 Saat 14:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    45

henuz kybedilmis bir sey yok play-off gs disinda diger takimlar icin bir sans

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)