Sayfa 53 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

arkadaþlar Burak bu takýmýn yýldýzý ve son bir senede yaptýklarýyla bile sembol oyuncularýndan birisi hemen kýlýçlarý çekip deþmeyin onu, bunun da üstesinden geleceðiz biz büyük takýmýz...nasýl Burak takýmý taþýdýysa takým da onu taþýyacaktýr..

KemalisTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Burak bilmem ne rekoru kýracak diye maçlarý izlemiyorum.Ben takýmý izlemekten keyif alýyorum.Burak'ýn kendini tatmin edeceði yer deðil bu takým hatta ve hatta kimsenin babasýnýn malý deðil...

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zafer bak herkes sinirli bu akþam belli ki sen de öyle .. Çünkü baya bi saçmalamýþsýn kardeþim. Git yüzünü yýka su iç sinirin geçsin hadi
    valla doðruyu yazdým,ama karaladýðýn yerde saçmalamýþým kabul ,ama altýndada zaten yorumu yazdým,,,,
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

kendý kalemýze atýlan goller acaba krallýkta gecerlýmý ? burak bý 10 gol atsýn kendý kalesýne de rahatlayalým artýk ...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Medya da yapti yapacagini.

Bizim hicbir zaman iyiligimizi istemediler,burak i sezon basindan beri göklere cikarirken de amaclari belliydi.

Burak i sisirdiler de sisirdiler ve sonunda balon patladi...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

titanic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

iyi oynadýk, alanzinho yine günündeydi, giden yalnýzca 1 puan. Burak artýk penaltý atmamalý,her golcü penaltý atacak diye bir kural yok.Zorlama oluyor,bundan sonra da kaçýrýr. Þenol Hocanýn Burak ý oyundan cýkarmamasý da gayet doðal. Bazen de þaþýrtýyor bu da bir gerçek. Bizim hedefimiz kupa olmalý artýk. Ondan da elenirsek sorun etmeye deðmez.La þampiyonlar iginde oynadýk biz bu sene, rüyanýzda görürdünüz trabzonluar interi,cska yý.Bence herþeyýyle bu kadro ve en önemlisi senol güneþ hocamýz övgüyü,takdiri sonuna kadar hakedýyorlar.

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bana da kalsa bircok seyi vermem. Hatta daha ileri gideyim, ückagitcilik yapan oyunculari ilk firsatta oyundan atarim (yemisim profesyonelligi)
    Katiliyorum.
    Futbolu ADAM gibi oynayani severim ben.
    Hirs ve mücadeleyi severim.
    Profesyonellik bana göre yasam tarzini meslegine uygun secmek, iyi calismak, kendini gelistirmek (teknik, taktik vs.) ve sahada mücadele edip terlemek.
    Öyle profesyonel sekilde faul kazandirmak, Penalti yaptirmak vs. bana ters be hocam.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý antagonist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yediðimiz gole bakýn:

giray aykutu markaja almýþ þaka bir yana aykuta ve giraya sallayanlar pozisyonun alanýn kaptýrdýðý topla baþladýðýný bilmiyolar bile, birde dk.90 bu karede neden zokora, colman, alan sözüm ona ortasaha oyuncularý yok!!!
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Soruyorum,burak in 30 gol atmasiyla ziya dogan in 78 puan toplamasi arasinda ne fark var?

Simdi ziya hoca 78 puan topladi diye iyi bir hoca diyebilirmiyiz?

Nereden
    Tokat

Hami'yi yuhalamýþ bir taraftar kitlesinden,þenol hocaya ve buraka saydýrmalarý da beklenebilir. Belki Burak antipatik bir adam görünümünde , bazen saç baþ yolduruyor da bu þenol hocadan ne istiyorsunuz

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Trabzonspor kafilesine Ankara'da þok.
    Trabzonspor'un Gençlerbirliði ile 1-1 berabere kaldýðý maçýn ardýndan Trabzon'a geri dönmek üzere Ankara Havalimaný'nda uçaða binmeyi bekleyen Þenol Güneþ'e M.K. isimli taraftar sözlü saldýrýda bulundu.

K., Güneþ'e tepki gösterince araya Burak Yýlmaz ve Tolga Zengin girdi. Ýki oyuncu olayý büyümeden engelledi.

Þenol Güneþ'e hakaretlerine devam eden þahsa Güneþ, "Ben gideceðim tamam sen kalýrsýn burada" cevabýný verdi.

Güneþ'e hakaret eden M.K.'nýn da Trabzonspor'la ayný uçakta Trabzon'a gelmek üzere uçaða bindiði öðrenildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=108531

Bu kisiyi Allaha havale ediyorum. Yüzsüz herif.
    .

Francesco
    Totti

.....
    Ziyaretçi

Alýntý Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben þunu anladým ki Fatih Tekke bizim gelmiþ geçmiþ gelecek en iyi forvetimizmiþ
    Fatih Sultan Tekke gibi daha gelmez.

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

* Beklenen haber geldi Ankara'dan, vicdanlar rahatladý þimdi...
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne zaman genelde atti abi?

Bu sezon 3 penalti kacirdi,bir de sapara ya karsi penalti atti bu adam,ben topun basina gecince kaciracak diyorum resmen.

Yeminle söylüyorum,burak bu aksam penaltiyi atmadan ne diye topun pesinde kosuyorsun diye bagirdim.
    Haklisin kardesim, ben sadece 1 penalti kaciran diger hafta atmamali tezine katilmiyorum dedim.
    Ayrica Burak degil Halil kullanmali dedim
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Ömer Faruk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Kimse artýk Stoperlerimize laf etmesin...Ofans Kalecide Baþlar,Defans Forvette Baþlar..Ancak Forvette Býrak pres yapmayý kaptýrdýðý topu tekrar kazanmak için uðraþmaktan aciz,Ayaðýna gelmeyen topa koþmayan bir futbolcu haline bürünen bir futbolcumuz var..Aklýný baþýna toplamalý.Gerekirse dinlendirilmeli....
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Bakin arkadaslar Burak in yaptiklarini diger takim taraftarlarida elestiriyor.Bu kim diyorlar,kendini begenmis egoist hareketler.Bu adamin yaptiklarini kimse inkar etmiyor,ama bir futbolcu diger takim taraftarlarinada antipatik geliyorsa,o futbolcu ya kasiniyor yada birilerini beni kasiyin diye tahrik ediyordur.Biz bu tip hareketleri yapipta,en ufak tepkide gemileri planli sekilde yakan cok futbolcu gördük.Bu olayin sonunuda bekleyip görelim diyorum.
    iho istifa.

Nereden
    Tokat

Alýntý Giallorossi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'un Gençlerbirliði ile 1-1 berabere kaldýðý maçýn ardýndan Trabzon'a geri dönmek üzere Ankara Havalimaný'nda uçaða binmeyi bekleyen Þenol Güneþ'e M.K. isimli taraftar sözlü saldýrýda bulundu.

K., Güneþ'e tepki gösterince araya Burak Yýlmaz ve Tolga Zengin girdi. Ýki oyuncu olayý büyümeden engelledi.

Þenol Güneþ'e hakaretlerine devam eden þahsa Güneþ, "Ben gideceðim tamam sen kalýrsýn burada" cevabýný verdi.

Güneþ'e hakaret eden M.K.'nýn da Trabzonspor'la ayný uçakta Trabzon'a gelmek üzere uçaða bindiði öðrenildi.

Beyin fukarasý seninle ayný takýmý tutmaktan utanýyorum.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Güney Amerika

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ha o zaman söyleyeyim;

Solkanattan orta geldi, Giray topu cezasahasinin disina gönderdi kafasiyla, tabi onlarin ayagina. O adamda geldi topu cezasahasinin sagindaki arkadasina gönderdi, akabinde golü yedik
    Tamam, anladým þimdi saðolasýn.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý SEDAT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    * Beklenen haber geldi Ankara'dan, vicdanlar rahatladý þimdi...
    Hoca hakareti degil ama elestiriyi haketti.

Burak yilmaz i bastaci yapmak degil Trabzonsporun basarisi önceligi olmaliydi,yapmadi...

Ömer TOPAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    42

atýn la onu uçaktan
    volkannn KOYDUK MU ?

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý hüseyin1975 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katilmiyorum Cafer.
    Eger genelde atiyorsa ve kacirmissa, gerek Takim arkadaslari gerekse Hocasi ona güvenir ve tekrar kullanmasini ister. Morali yerine gelmesini ister herkes
    Bazen olmuyor isde. Örnegin Nuri Sahinde 2 Mac pespese Penalti kacirmisdi, simdi Takimimizda olsa vurmasini ietemezmiydin?

Ha bana sorsan Penaltilari Halile kullandirirdim.
    halil 6pas içinden dýþarý atar abi o bence, cech denenmeli diye düþünüyorum soðuk kanlý ve teknik vurabiliyo toplara, illa abanmasý gerekmez..
    Attan inip eþeðe bindik!

Ömer Faruk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Giallorossi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Allah belasýný versin...Burak efendi utanmadan araya girmesin..Biraz koþsa bunlar olmaz...
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Nereden
    Urfa

arkadaþlar teþhisi doðru koymak lazým þu bir gerçek ki takýmýmýz yetenekleriyle deðil mücadele gücüyle maç kazanabiliyor, takýmda doðru dürüst bir yýldýz yok, maç içinde kaçak güreþen oyuncular var (aykut,burak,zokora, serkan,colman...)haliyle yük defansýn sýrtýna biniyor bu kadar stres te defans hatalarýný beraberinde getiriyor,þenol hoca maalesef takým oyunu oynatamýyor, galatasaraya bakýn adamlar ne biçim yardýmlaþýyor maç içinde bir bulut gibi daðýlp toplanýyorlar halbuki onlar da 9 yeni oyuncuyla oynuyorlar takýmýn motivasyon sorunu var anlaþýlan, ayrýca bucaspordan alýnan torric jebrin niye alýndý madem iyiydi niye oynatýlmýyor,madem kötü neden alýndý acaba? bilen varsa söylesin geçen yýllar brüls diye birini aldýlar yine oynatmadan postaladýlar bazýlarýný da az daha piþsin diye baþka takýmlara gönderiyorlar þu zihniyete bak yahu!! bu kafayla takým yönetilmez maalesef yönetim sýnýfta kalmýþtýr. erman toroðlunun dediði gibi bize ancak kupanýn sapýný verirler bu da yönetimin hatýrasý olur saygýlar...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla doðruyu yazdým,ama karaladýðýn yerde saçmalamýþým kabul ,ama altýndada zaten yorumu yazdým,,,,
    Fenerin þike yapmamýþ olabileceðini söyledeðin kýsým hariç katýlýyorum bu forumdaki herkesde o kupanýn verilmeyeceðini biliyor ;ama bu sezonki rezilliði örtmek için millete bir kulp lazým ya tutur gitsin 20 yýl sonrada konuþuruz 2011 sezonu þampiyonluðu 2031 de verilecekmiþ ha kesin verilecekmiþ.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

esra61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

þenol hocaya yapýlan terbiyesizliði kýnýyorum ve bu kiþilerle ayný takýmý tutmaktan utanýyorum....ÞENOL HOCA en kötü günümüzde bizimle ve böyle hareketleri en son hakedicek kiþidir yönetimde bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)