Sayfa 52 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Erkan SÜNGER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...etay&IND=10067

Biz Diyince Þuç Burak Diyince Aferin Nasýl Bi Mantýk Herkesin Gördüðünü Biz Dillendirdiðimiz Ýçin Skor Taraftarý Olduk Saygýlar!

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý alihan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burak'a, Þenol hocaya laf etmeyin Allah aþkýna ya kazanýrken her þey müthiþ kaybedince vurulsun kelleler! Az kendinize gelin ya, netice taraftarlýðý yapmayýn... Önemli olan kötü günler, iyi günlerde herkes ortalýkta zaten.
    ya arkadasým sende burda edebýyat yapýyosun ýyý ne dýcez bravo burak hep boyle oyna mý dýcez ???

kac haftadýr taraftar bagýrýyo burak burak dýye penaltý kacýrýyo gol kacýrýyo hep arkasýnda taraftar futbolcular kezaa oyle eeeee burak ýn kaprýs yerýmý burasý kusura bakma arkadasým yanlýsý elestýrýcez polyanacýlýk oynamaya gelmedýk býz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý samway Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya arkadasým sende burda edebýyat yapýyosun ýyý ne dýcez bravo burak hep boyle oyna mý dýcez ???

kac haftadýr taraftar bagýrýyo burak burak dýye penaltý kacýrýyo gol kacýrýyo hep arkasýnda taraftar futbolcular kezaa oyle eeeee burak ýn kaprýs yerýmý burasý kusura bakma arkadasým yanlýsý elestýrýcez polyanacýlýk oynamaya gelmedýk býz
    Evet eyvallah diyeceksin, sen Trabzonsporlu'ysan takýmda ne olursa olsun eyvallah diyeceksin.

Ya canýna yandýðýmýn fener taraftarý þike yapan takýmý sahiplenmiþ sizin halinize bakýn.

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Alýntý ftunsal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bizim kaleye atýlan þut 11 kaleyi bulan 1 ve gol

gol olmasý için kaleyi tutmasý yetiyor
    iþte bu sebepten kaleye bir numaranýn artýk geçmesi gerekiyor..bugün lig boyunca en iyi defansýmýz vardý bugün ama sakat bir kaleci her zaman bombadýr..her sakat oyuncu maç içinde idare eder ama kalecisi sakat takým her zaman gol yiyebilir..bugünlük bunu diyorum.normal þartlarda da onurun kalemize geçmesi lazým...

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý hodlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sahada hiç ama hiç birþey yapmayan bir forvet ile biz nereye gitmeye çalýþýyoruz.Burak Yýlmaz adeta tüm camia ile alay ediyor.Adam maç boyu býrak koþmayý, yürüyerek 1 km yol kat etmemiþtir. Ama biz halen 10 kiþi oynamaya devam ediyoruz.....
    imzana bakýyorum birde yaklasýmýna

Senol Gunes imparator kabulde. Burak kotu ise neden cikarmýyor.
    Burak a sallamak icin kapýda bekliyormussun

Burak havaya girmis olabilir
    Burak rekor hayalinde sahsi oynamýs olabilir

ama bagirinca ozur dileyecek hata yapýnca kabul edecek kadar buyuktur.
    30 golu de atmak hic kolay degildir.

Bencede bu mac Burak a rekor kýrdýrma hevesinden gitti
    Ama Burak geldigi gunden beri oyunu ile soylediklrini hak etmedi
    13 Vitor Hugo

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Bu maci alamayacagimiz,basligi acan arkadastan belli zaten diyenler,simdi neyin tartismasini yapiyor; anlamak zor.Bu maci alamayacagiz dedi,cogunuz.Macida alamadik; sorun ne peki?
    iho istifa.

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir oyuncu gecen hafta penalti kacirdiysa bu hafta penalti attirilmaz.

1-0 öndeyiz rahat sayiliriz ama adamin kasilmasini görmedin mi kral olacam diye?
    Katilmiyorum Cafer.
    Eger genelde atiyorsa ve kacirmissa, gerek Takim arkadaslari gerekse Hocasi ona güvenir ve tekrar kullanmasini ister. Morali yerine gelmesini ister herkes
    Bazen olmuyor isde. Örnegin Nuri Sahinde 2 Mac pespese Penalti kacirmisdi, simdi Takimimizda olsa vurmasini ietemezmiydin?

Ha bana sorsan Penaltilari Halile kullandirirdim.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

* Trabzonspor Klübü Teknik Direktörü ve Baþkan'ý hakkýnda yorum yazarken lütfen dikkatli yazalým arkadaþlar...
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Erkan SÜNGER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Adam Yaptýgý Hatanýn Farkýnda Açýklamasýnýda Yaptý Özür Diliyorum Dedi Benden Sebeb Puan Kaybettik Dedi Yav Bunu Adamýn Kendisi Diyor Arkadaþ Bizde Ayný Þeyi Söylüyoruz Ortamý GErip durmayýn

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Artik sizden rica etmiyorum. Allahin askina siginip diyorum. Bir kezde puan kaybindan sonra bu takima sahip cikin yahu. Her defasinda sallayan sallayana. Iyi gün taraftarimisiniz? O halde tutulacak cok takim var. Ben maci izlemedim ama sonuc ne olursa olsun, bu takima sahip cikalim. Belki Burakin, belki Senol hocanin eseri bu maglubiyet, orasini bilemem ama bir kezde puan kaybindan sonra destek olun. Olmayacaksaniz bile sallamayi birakin. Sadece bir kez.
    .

Francesco
    Totti

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý hüseyin1975 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Penslti degil demiyorum, ben vermezdim diyorum.
    Alexede vermezdim baskasinada.
    Ben ayakta kalmayi deneyen Futbolcuyu severim, Ingilterede böyle Profesyonel Penalti kazandiranlari sevmiyorlar mesela.
    Ha faulü yapan aptalmi?
    Evet, hemde cok. Orada rakibin ile kosup onu cizgiye inmeyi zorlamasi yeterdi zaten.
    Bana da kalsa bircok seyi vermem. Hatta daha ileri gideyim, ückagitcilik yapan oyunculari ilk firsatta oyundan atarim (yemisim profesyonelligi)
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý alihan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet eyvallah diyeceksin, sen Trabzonsporlu'ysan takýmda ne olursa olsun eyvallah diyeceksin.

Ya canýna yandýðýmýn fener taraftarý þike yapan takýmý sahiplenmiþ sizin halinize bakýn.
    beným takýmým sýke yapsýn sahýplenmem ben !!! býz zaten bu yuzden farklýyýz býz gol kralýný býle elestýrýrýz cunku sahada mucadele edýcek etmezse býze yaranamaz !!!

býz kor gozle mac ýzleyýp para pulla hava atan takýmlarýn taraftarý deýlýz !!!

basarý sampýyon olmak deýl býzým ýcýn cýkýp o arma ýcýn oynamaktýr !!!

o savundugun taraftar týpý olmýcaz olamýcaz kusura bakma

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý KooopA61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam Yaptýgý Hatanýn Farkýnda Açýklamasýnýda Yaptý Özür Diliyorum Dedi Benden Sebeb Puan Kaybettik Dedi Yav Bunu Adamýn Kendisi Diyor Arkadaþ Bizde Ayný Þeyi Söylüyoruz Ortamý GErip durmayýn
    aynisini demiyoruz

o kacirdigi penalti yüzünden özür diliyor

bizim derdimiz baska...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý hüseyin1975 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katilmiyorum Cafer.
    Eger genelde atiyorsa ve kacirmissa, gerek Takim arkadaslari gerekse Hocasi ona güvenir ve tekrar kullanmasini ister. Morali yerine gelmesini ister herkes
    Bazen olmuyor isde. Örnegin Nuri Sahinde 2 Mac pespese Penalti kacirmisdi, simdi Takimimizda olsa vurmasini ietemezmiydin?

Ha bana sorsan Penaltilari Halile kullandirirdim.
    Ne zaman genelde atti abi?

Bu sezon 3 penalti kacirdi,bir de sapara ya karsi penalti atti bu adam,ben topun basina gecince kaciracak diyorum resmen.

Yeminle söylüyorum,burak bu aksam penaltiyi atmadan ne diye topun pesinde kosuyorsun diye bagirdim.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok boþ konuþan ve konuþtuðunun nereye gittiðini istirak edemeyen taraftarlarýmýz var..
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Egerki 2.yari burak oyundan alinsa idi bu mac farka giderdi.Ama hoca Burak Yilmaz ismi altinda eziliyor ve kenara almaya korkuyor.Penalti kacirdi diye elestirmiyorum,maci ciddiye almayip kendine oynamasi, ve bunu Trabzonspor gibi bir takimda yapiyorsa sorun büyüktür.
    iho istifa.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Delibas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam diyorki Burak'ýn penaltý kaçýrmasý Giray'ýn iþine yaramýþ, asistlikte önde ilerliyormuþ, bu penaltýnýn Giray'la, Giray'ý býrak, asistliðiyle ne alakasý var? Maçý izlemedim, ben de mi sorun var acaba Gerçekten ilginç yorumlar oluyor.
    ha o zaman söyleyeyim;

Solkanattan orta geldi, Giray topu cezasahasinin disina gönderdi kafasiyla, tabi onlarin ayagina. O adamda geldi topu cezasahasinin sagindaki arkadasina gönderdi, akabinde golü yedik
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gecen sene þampiyon olmadýk,,,sadece kendi kendimizi kandýrýyoruz ve avutuyoruz.....
    pardon ama uefa onayladýmý,tff onayladýmý,tarih yazdýmý,kupa nerde,ve en önemlisi sadri þener inandýmý,,,,,,
    lafta gecen senenin þampiyonu TRABZONSPOR....BUNLAR boþlaf....taki resmi olarak ne zaman açýklanýr o zaman....

belkide adamlar gerçekten þike yapmadý,,,kimbilir,,,,
    hepsinin günahý boynuna
    Zafer bak herkes sinirli bu akþam belli ki sen de öyle .. Çünkü baya bi saçmalamýþsýn kardeþim. Git yüzünü yýka su iç sinirin geçsin hadi
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý biltrabzon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Egerki 2.yari burak oyundan alinsa idi bu mac farka giderdi.Ama hoca Burak Yilmaz ismi altinda eziliyor ve kenara almaya korkuyor.Penalti kacirdi diye elestirmiyorum,maci ciddiye almayip kendine oynamasi, ve bunu Trabzonspor gibi bir takimda yapiyorsa sorun büyüktür.
    iþte yaaaa gecenýn ozetý budur anlayana .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne zaman genelde atti abi?

Bu sezon 3 penalti kacirdi,bir de sapara ya karsi penalti atti bu adam,ben topun basina gecince kaciracak diyorum resmen.

Yeminle söylüyorum,burak bu aksam penaltiyi atmadan ne diye topun pesinde kosuyorsun diye bagirdim.
    birtanede milli takýmda kaçýrmýþtý galiba
    Trabzonsporu sevdim , seveceðim . Ama bunun sonunda ýzdýraplar varmýþ , felaketler varmýþ, hatta karþýlaþýlacak türlü kahpelikler doluymuþ. Hepsi kabülüm Trabzonspor var olsun !

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Tyler Durden - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý SEDAT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    * Trabzonspor Klübü Teknik Direktörü ve Baþkan'ý hakkýnda yorum yazarken lütfen dikkatli yazalým arkadaþlar...
    o arkadasin yazisini sildiniz ya,
    gercekten cok garipsiniz..nakzo'nun yazdiginda ne vardi allah askina?
    hicbirseye tahammulunuz kalmamis arkas..
    Konu Tyler Durden tarafýndan (16.03.2012 Saat 23:30 ) deðiþtirilmiþtir.

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zafer bak herkes sinirli bu akþam belli ki sen de öyle .. Çünkü baya bi saçmalamýþsýn kardeþim. Git yüzünü yýka su iç sinirin geçsin hadi
    * Sinirden gülüyordum artýk tam patlama oldu galiba off yerlerdeyim ççç
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    49

Alýntý kunteper Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    milletin trabzonsporluluðunu eleþtirmek ne zamandan beri bize düþtü adamýn kendi yorumu
    Merhaba arkadasim, senin gibi bir insanla ayni takim tuttugum icin cok daha mutlu oldum.
    Insanin inandigi seyi hayatta savunmasi kadar dogal, ama bir o kadar da zor birsey yok dünyada... Eger insan fikirlerini dogru ya da yanlis, saygi cercevesinde bu forumda paylasamayacaksa, bu forumun ne anlami var ki. Amac simdiye kadar gurur kaynagimiz olan Trabzonsporun basariyla yoluna devam etmesi degil mi? Yerinde yapilan elestiriler alinacak dersler, basarinin anahtaridir. Yeter ki ders alinsin. Ama malesef bizde böyle anlayis yok. Ama bizler millet olarak hep meth edilmeye alismisiz. Yanlislarimiz görmek hic istemiyoruz.
    Elestirdik mi bizden kötüsü yok. Sonra isler daha kötüye gidince de hep birlikte kafamizi monitörlere ve klavyelere vuruyoruz. Kanli gözyaslari döküyoruz iste.
    Son olarak yorumunuz icin tekrar tesekkürler...

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Tamam burak cok mac kazandirdi bize, katkisi tartisilmaz. Ama bunu yaparken suanki gibi davranmiyordu.

Hirs vardi, azim vardi, arkadaslik vardi, takim önemi herseyden önce geliyordu...

Herkesin fark ettigi gibi, baskalarinin golüne hic sevinmiyor. Aklinda sadece kendi icin gol atmak oldugu her halinle belli. Takim artik okadar odaklanmiski ona, herkes ona attirmak icin ugrasiyor. Takimin galibiyeti arka plana atiliyor...

Bir arkadas yazmisti "asla bir fatih tekke olamiyacaksin" diye.

Bugün onu izlerken bir ara "rekoru kirmasada trabzonsporun en fazla gol atan oyuncusu fatih tekkemi kalsa" diye düsündüm... 30 gol atmasina ragmen, ben fatih tekkeye bukadar sinirlendigim bir mac dahi hatirlamiyorum... Ama burak sagolsun her mac kötü, gol atip affettiriyor

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý kunteper Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    birtanede milli takýmda kaçýrmýþtý galiba
    Mesele sadece kacirmasi degil,gol sayisi artsin diye attirilmasi.

Trabzonspor sampiyonluk yarisinin icinde olsa ve burak in gol sayisi 20 olsa ona bu kadar penalti attirilirmiydi?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)