Sayfa 69 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

erol-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Alýntý serkanholep Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    trabzona gelecek en iyi teknik adam Þenol hocadýr

neden iyi kadrolar hep þenol hocaya denk geliyor

20 tane hoca deðiþti hangisi süper futbol oynattý da gitti

veya þampiyonluða oynattý takýmý

ziya doðan mý halilodzic mi ersun hocamý

kupalarý heyecaný þenol hocayla yaþýyoruz hep

daha iyisi yok ve gelmez

kendimizi dev aynasýnda görmeyelim

istanbul takýmlarýyla baþ edemeyiz

her anlamda

olabileceðimizin en iyisi olmaya statükoyu arada sýrada da olsa yýkmaya çalýþmalýyýz

bundan sonra þampiyonluk zor peþ peþe þampiyonluklar imkansýzdýr

bu sadece bizim elimizde deðil tabi

son 8 aylýk süreçde olanlardan sonra futbolun sadece futbol olmadýðýný anladýk sanýrým
    aynen katýlýyorum bunlarý anlayamayan veya anlamak istemeyen arkadaþlarýmýz var burada

seyduna_efil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane

S.Biliç,Þenol Güneþ'in alternatifi olarak ilk tercihim olabilir.Bunun dýþýnda yerli bir isim olarak Þenol Hoca'nýn alternatifi yoktur.

Biliç "ilk tercihim Türkiye'de þampiyonluða oynayan bir takým olacak" demiþti,Avrupa Þampiyonasýndan sonra milli takýmý býrakýyor..

Þenol Hocam sportif direktör veya baþkan olsun..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oyuna 4 defans oyuncusu ve 1 stoperler baþladýk....

Daha sonra Aykutuda oyuna alarak stoperleri ikiledik....

4+2 defans oyuncusuyla 6 kiþi defansa çekildik...

Oysa rakibimiz Real Madrid Deðil Gençlerbirliði idi.....

Burak'a rekor kýrdýracaðýz derken takýmýn düzeniyle oynadýk. Geçen hafta çekirge sýçradý Sivas maçýnda penaltý kaçýrmamaýza raðmen 3 puan almýþtýk...

Bu maçta penaltýyý Buraka attýrmak intihar gibi bir þeydi.... Tolga taaleden gelip sarýlýnca iyice stres yaptý ve sonuçtas kaçýrdý....

defansa çekildik penaltýyý atamadýk....

Dolayýsýyla rakipte bu kadar ikramý geri çevirmedi.....

maçýn özeti böyleydi diyebiliriz....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...Ha derseniz þampiyon mu yaptý þenol hocanýnda þampiyon yaptýðýný hatýrlamýyorum.
    Bence biz geçen yýl þampiyon olduk ..
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Cezalý Üye
    Nereden
    Ankara

---------Tolga-------------
    Celu--Giray----Yumlu---Cech
    ----------Zokora----------
    --------Colman---Adrian----
    Serkan-------------------Halil
    -------------Burak----------- ilk 11 i ile baþlayýp, Alanzinho ikinci yarý oyuna alýnsaydý, çok rahat alabileceðimiz bir maç olurdu.Bütün silahlarýmýzý ilk devrede kullanarak resmen kendi bacaðýmýza sýktýk...Aykut girdi sýrýttý, Henri girdi iki metre top süremedi, Alan ve Adrian da yorulunca takýmýn pili 60. dakika itibarýyla bitti, bitik haldeki rakip cesaretlenmeye baþladý, penaltý da kaçýnca bizim için skorun ne olacaðý belli oldu...Kýsacasý yanlýþ kadro ve yanlýþ deðiþiklikler maçýn skoruna direkt etki etti.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

96 daki takýmýn temelini kuran , çok iyi bir hoca olan leekens tir .2004 teki takýmýn temelini kuran samet hocadýr ve Türkiye kupasýný kazanmýþtýr.2004 yýlýnda ziya hoca Türkiye kupasýný almýþ eðer, ilk yarý gelseydide takýmý þampiyon yapacaktý 2. olduk .2011 deki takýmýn kurucusu ersun yanaldýr ve yine bir kaç yeteneksizin yüzüznden þampiyonluðu kaybetmiþtir(umut ve gökhan) bütün bunlar ortadayken nasýl her baþarýmýzýn arkasýnda þenol hoca oluyor onu bir türlü çözemiyorum.Ayrýca Trabzonspora tarihinin en iyi futbolunu oynatan urban breams tir .20 yaþýndaki çok bilmiþþler arþivlerden bulupta seyretsinler. Bir büyük takým yense ya da yenilse de kendi sahasýnda nasýl oynar bakýnýz 91 ve 92 sezonlarý ...Ha derseniz þampiyon mu yaptý þenol hocanýnda þampiyon yaptýðýný hatýrlamýyorum.
    Noktasý virgülüne kadar ayný görüþteyim. Ayrýca, þu an 30 yaþ altýndaki arkadaþlarýmýzýn çok saðlýklý yorum yapamamalarý, Trabzonspor'un öncesini çok iyi bilemiyor olmalarýndandýr. Ve en önemlisi, ''Derin Trabzonspor'' gerçeðini yok sayarak yapýlacak hiç bir analiz, yerine oturmaz...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

96 daki takýmýn temelini kuran , çok iyi bir hoca olan leekens tir .2004 teki takýmýn temelini kuran samet hocadýr ve Türkiye kupasýný kazanmýþtýr.2004 yýlýnda ziya hoca Türkiye kupasýný almýþ eðer, ilk yarý gelseydide takýmý þampiyon yapacaktý 2. olduk .2011 deki takýmýn kurucusu ersun yanaldýr ve yine bir kaç yeteneksizin yüzüznden þampiyonluðu kaybetmiþtir(umut ve gökhan) bütün bunlar ortadayken nasýl her baþarýmýzýn arkasýnda þenol hoca oluyor onu bir türlü çözemiyorum.Ayrýca Trabzonspora tarihinin en iyi futbolunu oynatan urban breams tir .20 yaþýndaki çok bilmiþþler arþivlerden bulupta seyretsinler. Bir büyük takým yense ya da yenilse de kendi sahasýnda nasýl oynar bakýnýz 91 ve 92 sezonlarý ...Ha derseniz þampiyon mu yaptý þenol hocanýnda þampiyon yaptýðýný hatýrlamýyorum.

Demek ki Trabzonspor da baþarýlý olabilmek için sadece iyi teknik adam olmak yeterli deðilmiþ.Trabzonda baþarýlý olabilmek için taraftar baskýsýna, yerel medyaya, muhalefete v.s ye de göðüs gerebilecek, herkesin kabul edebildiði ve saygý duyduðu bir isim olmak gerekiyor.Bu yüzden Þenol Güneþ bu isimlerden daha çok baþarýya yaklaþmýþtýr ( þampiyon olamamak farklý bir konu ) ve bu yüzden bizim için en deðerli teknik adamdýr. Bu sözünü ettiðiniz teknik adamlarýn baþarýsý konusunda bende hemfikirim ( özellikle de belçikalýlar ).Ama bu hocalarýnda ne þekilde gönderildiðini de hatýrlamak lazým.Týpký þu an ve daha öncesinde Þenol Güneþ e yapýldýðý gibi eleþtirilerle gitmiþlerdi.sabretmek ve istikrar yakalamak bizim gibi tezcanlý insanlarýn yiyebileceði bir nane deðil malesef.Çabuk tepki göstermeyi, eleþtirmeyi ve yýkýcý olmayý çok iyi beceriyoruz.Yoksa %100 fikirlerimizi sahaya yansýtacak bir teknik adam bulamayacaðýmýz konusunda hepimizin hemfikir olduðunu düþünüyorum .

seyduna_efil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kupa nerde?? Öyle ruhuyla olmuyor bu iþler,iyice melankolik takýlmaya baþladýk

Barýþ Baðcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Burada anlamadýðým kadar þenol güneþ düþmaný eleþtiricisi deðil DÜÞMANI tarftar var ya arkadaþlar Beþiktaþ maçýnda yaptýðý deðiþiklikle biz derbi kazanmadýk mý bu maç ta olmadý statdaydým futbolculardan çok yoruldu kenarda ha ayrýca þenol mu d3edi git direðe vur penaltýyý burak atsa þimdi hepinizin gözünde þenol hoca 1 numara yok m ARKADAÞ SÝZ TARFATAR FALAN DEÐÝLSÝNÝZ KENDÝNÝ BEÐENMÝÞ FUTBOL ulemalarýsýmnýz o kadar biliyorsanýz çýkýn oynayýn yada yönetin ne bu ya bu kadar mý kendini beðenmiþllik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir çekirdek çitlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vadý baðýran 50 60 kiþi Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kiþi okadar bu mu tarfatarlýk

Bu siteden kaç kiþi maçtaydý ha kaç kiþi diðeer senelerde de BMN ankara olarak çok maça gittik ama ankaradan 20 kiþi zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmadý.

Ey taraftar Cünuhu önce tarfatarlýk yapýnj sonra hocayý futbolcularý sorgulayýn kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53

Alýntý Barýþ Baðcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burada anlamadýðým kadar þenol güneþ düþmaný eleþtiricisi deðil DÜÞMANI tarftar var ya arkadaþlar Beþiktaþ maçýnda yaptýðý deðiþiklikle biz derbi kazanmadýk mý bu maç ta olmadý statdaydým futbolculardan çok yoruldu kenarda ha ayrýca þenol mu d3edi git direðe vur penaltýyý burak atsa þimdi hepinizin gözünde þenol hoca 1 numara yok m ARKADAÞ SÝZ TARFATAR FALAN DEÐÝLSÝNÝZ KENDÝNÝ BEÐENMÝÞ FUTBOL ulemalarýsýmnýz o kadar biliyorsanýz çýkýn oynayýn yada yönetin ne bu ya bu kadar mý kendini beðenmiþllik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir çekirdek çitlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vadý baðýran 50 60 kiþi Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kiþi okadar bu mu tarfatarlýk

Bu siteden kaç kiþi maçtaydý ha kaç kiþi diðeer senelerde de BMN ankara olarak çok maça gittik ama ankaradan 20 kiþi zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmadý.

Ey taraftar Cünuhu önce tarfatarlýk yapýnj sonra hocayý futbolcularý sorgulayýn kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...

Biraz aðýr gelebilir söyledikleriniz bazýlarýna ama aynen katýlýyorum..

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

iþ nereye gelmiþ....
    þenol hoca kadar kafanýza taþ düþsün...
    size fanatizm ve nefret kokan açýklamalý hoca lazým...
    ben 38 yaþýndayým urbainli maçada gittim leekensli maçada...
    maçý kaybedince hoca olarak deðil taraftar olarakta üzülen hoca ve futbolcuya ihtiyacýmýz var...
    30 gol atmýþ bir futbolcunun 1-2 deðil 5 penaltý kaçýrsada hala penaltý atma hakký vardýr, söz söyleyemezsiniz adama...
    Trabzonun en eleþtirilmesi ve GELÝÞTÝRÝLMESÝ gereken unsuru çekirdekçi ve arada bi aklýna gelince ...TRABZONUM BENÝM BÝRÝCÝK SEVGÝLÝM...diye baðýran taraftardýr.
    fener o berbat futboluna raðmen sadece taraftarý sayesinde bilmem kaç maçtýr yenilmiyor evinde...
    hocayý kötülemeyi býrakalým, anlamaya çalýþalým...
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Barýþ Baðcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Sayýn nakzo adýný bilmiyorum çünkü
    Burasý bir taraftar oluþum sitesi futbol seyircisi oluþum sitesi deðil bu 1
    daha önceki yazýlarýnda da sadece eleþtiri var
    Entellektüel olmak adýna yok ben sizin gibi düþünemem yok öle yok böle

Unutma

Tarfatarlýk taraf olmayý gerektirir.

Klavyeden sallayýp alýn teri akýtan emek veren insanlara hakaret etmeyi gerektirmez ve bu sana ilk ve son yazým taraf tar ol seyirci deðil eleþtirmekmi

Ben derim ki takým b7u gün kötü oynadý kaybettik bukadar. yok o iþi bilmiyor yok bu gitsin.
    yok o hep hazýra konmuþtur.

Ha savundupðun Ersun bilerek maç satan adamdýr ki buda Ankarada herkes bilir...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

ha birde bi ekleme yapayým.belki yukarýdaki bilgisiz arkadaþýn haberi yoktur.

dünya futbol tarihinde en uzun süre kendi evinde 1975-76 sezonu 9. haftadan 1981-82 sezonu 16. haftaya kadar toplam 90 maç yenilmezlik serisini sürdüren Trabzonspor'dur.
    bu takýmýn kaleciside þenol güneþtir...

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý Barýþ Baðcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Þenol Güneþ en sýký eleþtirenlerden biride benim.O yüzden bu yazýný üstüme aldým.Öncelikel "düþman" kelimesinin anlamýný bilmeni isterim.Eðer biz eleþtirenlere düþman gözü ile bakýlýyor ise ben de Þenol Güneþ'i savunanlara "yakala" der geçerim.

Buna daha bir çok isim bulabilirsin.Benin anlamadýðým insanlarýn neden kendiniz gibi düþünmesi istediðinizdir.Düþüncenizin zýttýnda birini bulduðunuzda, karþýki insan hakkýnda hiç bir bilgiye sahip olmadan Trabzonsporluluðunu tartýþýyorsunuz.
    Kimin klavyeci olduðunu, kimin taraftar olduðunu, kimin seyirci olduðunu yüz yüze görüþmeden bilemezsiniz.Bu ön yargý olduðu sürece daha çok hakaret ederiz birbirimize.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Bu taraftari anlamiyorum arkadaþ.Alýn çayinizi geçin koltuðunuza izleyin maçi ne teknik adam kesilirsiniz.Yok orda bu lazim yok þurda þu burasi kötü hoca hatali.Elbette eleþtiri olabilir ama eleþtiriden çok saygisizlik var.Beðenmemezlik hat safha da.Yok o takimi o kurmuþ yok onu o ole yapmiþ oynatsa idiler o zaman kardeþim.Bu taraftarin tek ilaci var.Oda HUGO BROOS.

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

kimse senol hoca kotu demiyor ama bazý hatalar yaptýgý asikar.

En önemlisi bu takým asla kat a tek forvet oynamaz.4-2-3-1 asla oynamaz.

Cunku artýk elinde jaja gibi sutor,pasor bir oyuncu yok.

orta 2 li zoko,colman oynamaz.Cunkü elinde selcuk gibi bir cilingir yok.

Elindeki malzeme neyse taktik ona uygun olmalý.

yoksa adrian ve alanzinhodan medet umarýz.O kadar iyi kanat oyuncularýn varken niye ýsrarla 4-2-3-1

bu takým burak-halil yada burak-henrique ile oynar.

ama ne halil ne henrique kanatta oynamaz..

daha sayýlacak co sey var ama neyse hemen dusman ilan ediliriz.

Elestirmekte suc olmus artýk..
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ en sýký eleþtirenlerden biride benim.O yüzden bu yazýný üstüme aldým.Öncelikel "düþman" kelimesinin anlamýný bilmeni isterim.Eðer biz eleþtirenlere düþman gözü ile bakýlýyor ise ben de Þenol Güneþ'i savunanlara "yakala" der geçerim.

Buna daha bir çok isim bulabilirsin.Benin anlamadýðým insanlarýn neden kendiniz gibi düþünmesi istediðinizdir.Düþüncenizin zýttýnda birini bulduðunuzda, karþýki insan hakkýnda hiç bir bilgiye sahip olmadan Trabzonsporluluðunu tartýþýyorsunuz.
    Kimin klavyeci olduðunu, kimin taraftar olduðunu, kimin seyirci olduðunu yüz yüze görüþmeden bilemezsiniz.Bu ön yargý olduðu sürece daha çok hakaret ederiz birbirimize.
    Harun bey bunlarýn futboldan anladýðý 9 aylýk oynamaktan öteye geçemez.Hiçbir futbol bilgisine dayanmayan tapýnma noktasýna gelmiþ, acý çeken kavimler gibi sürekli bir mesihin gelmesini beklemek ,o mesih gelmeyecek diyenlerede sopayla vurmak. Bu kadar sýð ve kör bakýþ açýsý ömrümde görmedim.Biz nenen bahsediyoruz, adam çýkmýþ þenol güneþ en uzun süre yenilmeyen takýmýn kalecisiydi diyor.Marodonada napoliyi tarihinde ilk kez þampiyon yaptý,avrupa kupasý kazandýrdý,arjantini dünya kupasý þampiyonu yaptý,dünyanýn en iyi futbolcusu seçildi hocalýktaki baþarýsý nedir? Bende diyorumki g.korede dahil takýmý þampiyon yapamamýþ bu hoca, ordada mý þike vardý?Bu kadar kel alaka yorumlara cevap vermeye çalýþmak insaný beyin hummasýna çevirir mazallah onun için cecap yazmaya gerek yok bu saatten sonra...
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    * Kesinlikle, ama bu inanç meselesi tabi. 3 Temmuzdan bu tarafa doðru bakýnca dahada anlamlý oluyor bu Þampiyonluk.
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Güzel tepit 20 yaþýndaki çok bilmiþler kýsmýna katýlmýyorum ama þuan 30 yaþ üstü olan bir çok taraftarýn Þenol Hoca dan çok da haz etmediðini rahatlýkla söyleyebilirim. Kurulu bir takýma isabetli seni þampiyonluða götürecek nokta transfer yapamýyorsan yaptýramýyorsan en stressli anlarda takýmýna stressten uzak tutamýyorsan ancak iyi hoca olursun büyük hoca olmak baþka bir þey.

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

bu takým geçen yýl þampiyon oldu,bu sene iskeleti gitti,dalý budaðý kýrýldý,ama yine de zirveye yakýn,rakiplerini korkutuyor....Þenol Güneþ in eleþtirelecek yanlarý vardýr ama artýlarý o kadar büyük ki eksilere bakmaya gerek kalmýyor...Þenol Güneþ ne zaman bu takýmýn baþýnda ise bu takým hep kafaya oynadý,eleþtireleim ama yerden yere vurarak haksýzlýk yapmýyalým
    .....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53

Alýntý sortom61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güzel tepit 20 yaþýndaki çok bilmiþler kýsmýna katýlmýyorum ama þuan 30 yaþ üstü olan bir çok taraftarýn Þenol Hoca dan çok da haz etmediðini rahatlýkla söyleyebilirim. Kurulu bir takýma isabetli seni þampiyonluða götürecek nokta transfer yapamýyorsan yaptýramýyorsan en stressli anlarda takýmýna stressten uzak tutamýyorsan ancak iyi hoca olursun büyük hoca olmak baþka bir þey.
    Sizin gözünüzdeki büyük hoca kimdir. Ýsmini öðrenmek isterdim

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý MARVEL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sizin gözünüzdeki büyük hoca kimdir. Ýsmini öðrenmek isterdim

Brian Clough; biraz manalý sormuþsunuz ama gerçekten bir açýp bakýn. Hep tekrarlarým Leeds United ýn baþýndaki 40 gününü anlatan bir de film vardýr.Damned United diye. Okuyunca neden Alex Fergusan Mourinho Arsen Wenger demediðimi anlayabilirsiniz.

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

---- geçen yýl Jaja nýn eskiþehirde kullandýðý serbest vuruþ 3 santim sola doðru kaysaydý þikey raðmen þampiyonduk...hocamýz kim ???
    ---- 96 da yine þampiyonluk direkten döndü ??? ...hocamýz kim ???
    ---- Burak gibi özellikleri ve tekniði kýsýtlý bir siprinter 30 gol atýyor,hoca kim ???
    ---- türk milli takýmýnýn en büyük zaferinde hoca kim ???

herþey de tesadüf mü arkadaþ,Fatih Terim uefa kupasý aldý,yok takýmda hagi vardý vesaire dediler...Bu ülke de en kral 3 hoca var Þenol Güneþ,Terim ve denizli...kim ne derse desin
    .....

Nereden
    Trabzon

Umutlarýmýza, hayallerimize de kilit vurup sevinçlerimizi 'afedersiniz ama' aþaðýlayarak çalmaya çalýþýyorsunuz.
    Takýmýmýn baþarýsýna bile sevindirmiyorsunuz. Yok o hocanýn eseriymiþ yok bu hocanýn. Yok kupa nerdeymiþ þampiyon olduysak.
    Kusura bakmayýn bu kadar pisliði görüp hâlâ kupa soran bir fenerliden farksýz artýk gözümde.
    Þikelerle teþviklerle kazanýlan 82 puan karþýsýnda 82 puaný emeðinle topla sonra gelsin senin taraftarýn bana kupa yoksa þampiyonluk da yok desin.
    Bunlarý görünce daha çok üzülüyorum, ama üzülmeye deðmez. Her þey maddiyat deðil bu dünyada. Her þeyi sembolen bir madde beklemek bana göre deðil.
    Gidin 100 tane kupa bulun, isterseniz en bilgin futbol yorumcusu, izleyicisi olun. Bunun bir anlamý yok. Size göre varsa içinizde saklayýp futbol yorumu yapýn, inananlara laf atmayýn. Yeter.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý yavuzbaha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ---- geçen yýl Jaja nýn eskiþehirde kullandýðý serbest vuruþ 3 santim sola doðru kaysaydý þikey raðmen þampiyonduk...hocamýz kim ???
    ---- 96 da yine þampiyonluk direkten döndü ??? ...hocamýz kim ???
    ---- Burak gibi özellikleri ve tekniði kýsýtlý bir siprinter 30 gol atýyor,hoca kim ???
    ---- türk milli takýmýnýn en büyük zaferinde hoca kim ???

herþey de tesadüf mü arkadaþ,Fatih Terim uefa kupasý aldý,yok takýmda hagi vardý vesaire dediler...Bu ülke de en kral 3 hoca var Þenol Güneþ,Terim ve denizli...kim ne derse desin

Hep ayný eksende dönüp duruyoruz.Bu sene Þenol Hoca kendi takýmýný kuruyor benim gözümde Avrupa kupalarýna katýlýnmasý yeterlidir.Ama seneye hoca en büyük sýnavýný verecek. Defansta Girayla devam mý edecek bir topçusu 30 gol atan ama takýmýn geri kalanýnda 5 golü geçen adam olmayan bir takým olarak mý devam edecez.

Tesadüfler demiþsiniz ben de o zaman þöyle diyeyim Trabzonspor un baþýnda 3 ikincilik Seul de 2 ikincilik Sakarya Bolu dönemleri.

Tabi iþin þu boyutu da var Þenol Güneþ bir tanedir.Deðerini bilmek gerekir. Ama kimse eleþtirilemez de deðildir.Eðer eleþtiri yapmayacaksak girmeyelim foruma. Bir çoðumuz Trabzon lu Karadenizli Trabzonlu olmayanlara da huyumuz bulaþýyor. Sabýrsýzlýktan kuduruyoruz.Dediðim gibi bence bu sene Avrupa Kupalarý baþarýdýr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)