Sayfa 60 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60 61 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Avrupa Diðer

Zaten cuma gunlerinde oynadigimiz maclarda hep husranlar yasamisiz ikide (eskisehir van) sampiyonluk gitmis

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý Delibas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ????

Bazý yorumlarý anlamakta cidden güçlük çekiyorum.
    Niye anlayamadýn yediðimiz golleri þöyle bir izlesen yeter bir de Giray kardeþimizin golle sonuçlanmayan asistleri kanat paslarý var ki onlarý özetlerde göremezsin.Adam beni Trabzonspor dan soðutmak üzere.

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Benim için sadece Trabzonspor vardýr ve bunun menfaatleri vardýr herkesten önce. Birileri gibi her adamýn baþlýðýna adamsýn yazýp gittiklerinde ana bacý küfretme çünkü onlar zaten Trabzonspor'lu deðil sendeki bendeki aþk onlarda yok. Ama her taraftar grubunun olduðu gibi bizim taraftar grubumuzun önünde de sosyal medyada, forumlarda önde gelen insanlar Türk insanýnýn damarýný bilerek futbol yorumunda uzak duygusal vicdan muhabbetlerine girerek taraftarlarý kandýrýyorlar. Bu yazdýklarýma alýnan alýnsýn kimseden çekinecek bir þeyim de yok en fazla bir kere daha banlarsýnýz. Son 6-7 maçtýr kalenin hakký kimin? Onur'un. Son 10 maçta oynadýklarý ile Aykut'un hakký nedir? Ýlk 18'e bile girmemesidir. Sercan ile Jebrin hakký? En kötü ihtimalle ikisi iki maçta bir 15-20 dakika oynatýlmasýdýr. Aykut bu kadar dakikayý hakedecek ne yaptý bu iki arkadaþ ne yapmadý? Barýþ Özbek tamamiyle Þenol Hoca'nýn orta saha için ýsrarlarý için alýndý 1,1 milyon euro yýllýk ücret ile kenarda oturuyor. Burak'ýn hakký nedir? Kesinlikle ve kesinlikle hem onun için hem bizim menfaatlerimiz açýsýndan bu sene sonu en iyi fiyata satýlmalý. Liverpool'un Torres'i tam zamanýnda en iyi paraya satmasý gibi Arsenal'in Henry'yi tam zamanýnda satmasý gibi.. Onlar ne kadar deðerliyseler o zaman takýmlarý için Burak'ta o kadar deðerli bizim için þu an ve satýlmak için tam zamaný.. Þenol Hoca'yý bazýlarý kafasýnda putlaþtýrmýþ haþa asla eleþtiremezsin. Tam tersi sürekli eleþtireceksin ki o da hatalarýný görebilsin. Þenol Hoca'dan iyi baþka kimse gelemez teknik direktör olarak Trabzonspor'a bu açýk ama bu deðil ki yanlýþlarýnda oo Þenol Hoca'ya laf yok oo olur mu eleþtiremezsin oo sen kimsin hoca kadar bileceksin? Falan filan saçmalamalara baþlarlar. Ama ayný adam çýkýyor teee buradan Mourinho'yu Ferguson'u eleþtiriyor. Futbol herkes ayný konu hakkýnda binlerce farklý yorum getirebildiði, fikir üretebildiði için bu kadar muazzam bir oyundur.

Tek ricam çok takip edilen, çok okunan bazý taraftarlarýmýz bu gariban taraftarýmýzýn duygularýný, vicdanlarýný futbol dýþý yorum ve yazýlarý ile sömürmesinler. Futbolcu tarafýnda deðil bu gariban 3 kuruþ parasýný formaya, biletlere döken taraftarýmýzýn yanýnda olsunlar azýcýk. Ki o futbolcularýn geçen sene bu ayný kiþilerin methiyeler dizdiði, adlarýna delikanlýlýk destanlarý yazdýklarý futbolcularýn bir çoðu þimdi Gs'yi þampiyon etmekle meþgul ama tabi sorun yoksa biz olamazsak Gs olsun mantalitesinde ayný zamanda bu insanlar. 2.takýmlarý Gs olmuþ çoðunun. Kimse inkar etmesin bunu eðer bu takým play off'larda Gs'nin þampiyonluðunda figüran rolü üstlenecekse asla ve asla play off'lara girmeyi nasip etmesin Allah bize. Ne Fb ne Gs umrumda hangisi þampiyon olursa zerre umrumda deðil ben olmadýkça biri siyah düþman biri biraz daha siyah düþman. Gs en sinsi ve en tehlikeli düþman.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Güney Amerika

Alýntý sortom61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Niye anlayamadýn yediðimiz golleri þöyle bir izlesen yeter bir de Giray kardeþimizin golle sonuçlanmayan asistleri kanat paslarý var ki onlarý özetlerde göremezsin.Adam beni Trabzonspor dan soðutmak üzere.
    Maçý izleyemedim, ondan golde Giray'ýn hatasý olduðunu bilmiyordum, söylediðinin o yanýný anladým sonra, ama yine de Burak'ýn kaçýrdýðý penaltý için asistlerinden dolayý Giray'ýn iþine yaracaðýný söylemende bir mantýk bulamýyorum. Neyse, öyle üstünde durulacak birþey deðil.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý antagonist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    He, öyle. He he...
    Hocam iftiracýlarý neden muhattap alýyorsun da tatlý canýný sýkýyorsun sen.

Bu forumda hala yüz bulup yazmalarý bile skandaldýr.

Taraftar 'ahlaki erozyon' yaþýyor aslýnda. Eskiden yoktu bu tipler.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý r9emre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Tek ricam çok takip edilen, çok okunan bazý taraftarlarýmýz bu gariban taraftarýmýzýn duygularýný, vicdanlarýný futbol dýþý yorum ve yazýlarý ile sömürmesinler. Futbolcu tarafýnda deðil bu gariban 3 kuruþ parasýný formaya, biletlere döken taraftarýmýzýn yanýnda olsunlar azýcýk. Ki o futbolcularýn geçen sene bu ayný kiþilerin methiyeler dizdiði, adlarýna delikanlýlýk destanlarý yazdýklarý futbolcularýn bir çoðu þimdi Gs'yi þampiyon etmekle meþgul ama tabi sorun yoksa biz olamazsak Gs olsun mantalitesinde ayný zamanda bu insanlar. 2.takýmlarý Gs olmuþ çoðunun. Kimse inkar etmesin bunu eðer bu takým play off'larda Gs'nin þampiyonluðunda figüran rolü üstlenecekse asla ve asla play off'lara girmeyi nasip etmesin Allah bize. Ne Fb ne Gs umrumda hangisi þampiyon olursa zerre umrumda deðil ben olmadýkça biri siyah düþman biri biraz daha siyah düþman. Gs en sinsi ve en tehlikeli düþman.
    Evet aynen katiliyorum. O zaman bencede play off'a kalmaya gerek yok.

Konu Ilelioglu tarafýndan (17.03.2012 Saat 01:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý Delibas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçý izleyemedim, ondan golde Giray'ýn hatasý olduðunu bilmiyordum, söylediðinin o yanýný anladým sonra, ama yine de Burak'ýn kaçýrdýðý penaltý için asistlerinden dolayý Giray'ýn iþine yaracaðýný söylemende bir mantýk bulamýyorum. Neyse, öyle üstünde durulacak birþey deðil.
    Boþver kardeþ kýrdýysam kusura bakma adam beni deli ediyor resmen bu kaç oldu artýk ya her maç ayný tarz hatalar seneye ilk gönderilecek topçu olmalý yerine isterse Tayun Cora oynasýn ama gitsin artýk yetti canýma býktýrdý.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Güney Amerika

Alýntý sortom61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boþver kardeþ kýrdýysam kusura bakma adam beni deli ediyor resmen bu kaç oldu artýk ya her maç ayný tarz hatalar seneye ilk gönderilecek topçu olmalý yerine isterse Tayun Cora oynasýn ama gitsin artýk yetti canýma býktýrdý.
    Yok abi ne kýrmasý, asýl ben özür dilerim biraz kaba olmuþ olabilir yazdýðým, sadece anlamakta güçlük çektim o kadar. Bazen acýmasýzca ve alakasýz þeylerle eleþtiriliyoruz futbolcularý, ondan bazen tepkimi çekiyor o tarzda yapýlmýþ yorumlar. Senin Giray'a tepkine ise diyecek birþeyim yok, senin kendi düþüncen.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

maçta bi ara herve tum adriana bi omuz attý adrian az daha taça çýkýyodu iki fýrýn daha mýsýr ekmeði yemesi lazým adrianýn bu takýmda oynamak için..
    Attan inip eþeðe bindik!

seyduna_efil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane

Abim Ankara'dan takým ile ayný uçakla Trabzon'a geldi..Havalimanýnda yaþanan olaylar gerçek arkadaþlar,abim bizaat þahit oldu olaylara..

Taraftarýmýz Þenol Hoca'ya býrak git demiþ ,Þenol Hoca'da karþýlýk vermiþ..Sonra küfürleþmeler falan derken Tolga seyircilere saldýrmýþ,polisler girmiþ araya..Ortalýk baya karýþmýþ anlayacaðýnýz..

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý seyduna_efil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abim Ankara'dan takým ile ayný uçakla Trabzon'a geldi..Havalimanýnda yaþanan olaylar gerçek arkadaþlar,abim bizaat þahit oldu olaylara..

Taraftarýmýz Þenol Hoca'ya býrak git demiþ ,Þenol Hoca'da karþýlýk vermiþ..Sonra küfürleþmeler falan derken Tolga seyircilere saldýrmýþ,polisler girmiþ araya..Ortalýk baya karýþmýþ anlayacaðýnýz..
    Hem geçen senenin hakkýný bekliyoruz, hem de geçen seneyi yaþatanlara saldýrýyoruz. Nasýl bir taraftarlýk bu? Yazýklar olsun diyorum sadece.

faysal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ilk yarý iyi bir oyun anlayýþýmýz vardý orta saha topu olabildiðince bizde tutmayý baþardý ama ikinci yarý bambaþka bir takým olduk bundada doðal olarak ileri uç elamanlarýnýn katkýsý fazlaydý..
    Burak çok iyi iþler yaptý takýmýmýz için bu sezon ama kötü oynadýðý maçlardada oyundan alýnmalý bence geçen hafta ve bu hafta burakta birþey dikkatimi çekti aþýrý motive ve oldukça gergin buda futboluna olumsuz þekilde yansýyo topu ayaðýnda çok tutmasý ve herþeyi ayaðýnda istemesi..
    Þenol hocam adrianý iyi olduðu maçtada kötü olduðu maçtada oyundan alýyo bu oyuncuda bence olumsuz etki yaratýyo adam 11 de baþladýðý her maçta 60 dakikdan önce yada sonra oyundan alýnýyor..
    Sercan kaya ve jebrini nezaman kadroda görcez yada barýþ özbek ..
    Volkan ve olcanýmýz yoksa neden sercanýmýz oynamaz kupa maçýnda adamýn nekadar istekli olduðunu gördük gençlere güvenmezsek nasýl oyuncu çukartýrýz..

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

O gol kralý herþeyi yapar..
    Bu arada,
    Hoca bir yere gidemez..
    Yine bilgeliðini konuþturup o ''ÞAMPÝYONLUÐU''
    istemeli,zorunda..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

seyduna_efil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane

Trabzonspor kafilesine Ankara'da þok.

Trabzonspor'un Gençlerbirliði ile 1-1 berabere kaldýðý maçýn ardýndan Trabzon'a geri dönmek üzere Ankara Havalimaný'nda uçaða binmeyi bekleyen Þenol Güneþ'e M.K. isimli taraftar sözlü saldýrýda bulundu.

K., Güneþ'e tepki gösterince araya Burak Yýlmaz ve Tolga Zengin girdi. Ýki oyuncu olayý büyümeden engelledi.

Þenol Güneþ'e hakaretlerine devam eden þahsa Güneþ, "Ben gideceðim tamam sen kalýrsýn burada" cevabýný verdi.

Güneþ'e hakaret eden M.K.'nýn da Trabzonspor'la ayný uçakta Trabzon'a gelmek üzere uçaða bindiði öðrenildi.

haber61'de ayný haberi geçti þimdi...

ylmzince - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

herhangi biri eðer içinden fb þampiyon olacaðýna gs olsun derse derhal

trabzonsporu desteklemeyi býraksýn

tek gerçek var trabzonspor

diðerlerinin hepsi alçaktýr kahpedir
    Kazým Koyuncu: "güçlülerin Ýktidarýna Karþý Trabzonspor"

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý ylmzince Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Biz hepsini yenelim, olmadý yenilmeyelim. Onlar ne halt yerse yesinler. Bizi ilgilendirmez.

Salih Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý ylmzince Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

kesinlikle doðru kardeþim ancak sikeciler olmasýn çünkü aðýzlarý durmaz yoksa ne gs nin nede bjk hiç bir farký yok

Nereden
    Ankara

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O gol kralý herþeyi yapar..
    Bu arada,
    Hoca bir yere gidemez..
    Yine bilgeliðini konuþturup o ''ÞAMPÝYONLUÐU''
    istemeli,zorunda..
    zor kardeþ hoca çok yoruldu tek baþýna savaþýyor ve bence artýk gücü kalmadý seno sonunda istifa ederse þaþýrmayýn tabi bu yönetiminde sonu olur

trab61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Bilmiyorum ama icimde bir his Þenol hocanýn brakacagini söylüyor. Ýnsallah böyle olmaz yoksa bu takým dibe vurur.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Nereden
    Ankara

birileri boros ve lazoroni ve ziya türevlerini çok özlemiþ o küfür eden mal herif bir holigandýr

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý trab61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bilmiyorum ama icimde bir his Þenol hocanýn brakacagini söylüyor. Ýnsallah böyle olmaz yoksa bu takým dibe vurur.
    * Yok be Hocam Þampiyonlar ligini alýrýz bence, baksana suçlu bulundu Þenol Güneþ
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Tyler Durden - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

burak'a haddinden fazla yukleniliyor.
    asil sorgulanmasi gereken kisi o degil. bizi bu durumlara dusuren senol gunes'in oyun sistemidir.
    bunu galip geldigimiz bir cok mactan sonra da dile getirdim.o zaman forumun ulemalari
    tarafindan topa tutuldum..siz bu hocayi haketmiyorsunuz dendi..
    simdi soyle bir bakalim..
    sezon basindan itibaren oynadigimiz maclari gozunuzun onune getirin.
    sezonun yuzde 90inda ezik,kisiliksiz bir futbol ortaya koyduk.bunun nedenide
    gayet basit.takimin herhangi bir plani yok.tek plan buraga top atip gol atsin
    diye dua etmek..senol hoca varini,yogunu,herseyini tek adam uzerine kurmus.
    burak'a haddinden fazla guveniyor.burak gol attikca sonuclara bakmaksizin hoca inadinda
    diretti,durdu..
    burak her gecen hafta daha fazla on plana cikmaya basladi..
    senol hoca'nin bu toleransi burak'a baska seyler hissettirmeye basladi..ve son
    haftalarda burak'in kendisini takimdan ustun gordugune sahit oluyoruz..
    eski bildigimiz burak yok artik..mucadele yok,hirs yok..
    takimdaki arkadaslarina bagirmasi,musait olmasa bile her topu istemesi,
    takimdaki diger futbolcular pas veremedigi zaman burak'tan ozur dilemeleri..
    bunlar degisimin somut verileri..
    penaltiyi kacirmasi umrumda degil,gol atamamasida oyle..
    bir daha ki maca atar,bir daha ki maca jeneriklik bir golde atar..
    sorun bu degil bence..onun icin burak niye penalti atti diye
    elestirilmemeli..
    senol hoca Trabzonspor'un burakspor olmasina seyirci kaldi..
    siradan takimlarda bu tip tablolar sorun yaratmaz.ama iddiasi
    olan hicbir takimda hoca buna musade etmez..cunku takimin kimliginden
    uzaklastigini gorur..
    forumun buyuk bir cogunlugu elestiriye kapali.senol hoca'ya tek elestiri
    getirilmesine karsi..cunku kaliplasmis dogrulari var.
    o yapiyorsa bir bildigi vardir gorusu hakim..
    hayir kardesim, bir bildigi falan yok..
    ikinci yarida colmanin bir pozisyonu vardi..kendisi son derece musait ama vurmak yerine
    burak'a atmaya calisti.bu takimin genel goruntusudur..
    takim artik burak'in kisisel oyuncagi olmus..benim takimimin kaptani burak penalti
    atarken sozumona moral vermek icin 90 metre kosuyor..
    ayni kaptan burak takimi azarlarken birsey diyemiyor,yemiyor cunku..
    gol atarkende soyledim..sezon sonunda iyi bir fiyata satilmali..
    cunku bu tip adamlari gereginden fazla elinde tuttun mu patlar gider..
    mevcut oyun sistemimiz degissin burak 15 gol barajini gecemez.
    baska takimlara gitsin keza ayni..cunku iddiasi olan hicbir takim herseyini
    bir adama endekslemez..sayet o adam messi veya ronaldo degilse..

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

biz anca istanbul medyasýna malzeme veriririz baþka bir þeye yaramýyýz bu sene ne bekliyordu o arkadaþ acaba

Fatih ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Bir yerde okudum ve dikkatimi çekti...

2.yarý kornerin oralardan Soner frikik kullandý, atýþ yapýldýktan sonra hakem düdüðü çaldý ve yerdeki oyunculara birþeyler dedikten sonra, frikiði tekrar kullandýrdý...Kural olarak ya penaltý, ya da lehimize frikik vermesi lazýmdý, çýkmaz mý buradan bir kural hatasý

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

Hocam gozunun yagini yiyeyim mac 0-1 ya zaten sefilleri oynayan defansin uzerine adrian aykut degisikligini yaparak gencleri uzerine cektin, 0-3 felan olsa neyse dicem takim macin son 20 dakikasinda gol yiyecegim diye bas bas bagiriyor off ya off...sizlerde farkina varmisinizdir rahat 10 kez olmustur topu kapiyoruz direk rakibin ayagina atiyoruz sinirden ne yapacagimi sasirdim...
    Ýnsan ol evlat!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)