Sayfa 51 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen sene şampiyon olmadık,,,sadece kendi kendimizi kandırıyoruz ve avutuyoruz.....
    pardon ama uefa onayladımı,tff onayladımı,tarih yazdımı,kupa nerde,ve en önemlisi sadri şener inandımı,,,,,,
    lafta gecen senenin şampiyonu TRABZONSPOR....BUNLAR boşlaf....taki resmi olarak ne zaman açıklanır o zaman....

belkide adamlar gerçekten şike yapmadı,,,kimbilir,,,,
    hepsinin günahı boynuna
    Bu nası bi kafa ya..
    I am not in danger , I am the danger..

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-0'lık skora oynamak hangi aklın izinden gitmektir ? Hele ki gol yemediğimiz maç göstereni dövdükleri bir sezonda. Olacak iş değil. İlk yarının son 20-25 dakikası hakikaten keyif veren bir oyun oynadık, neden çekiniyoruz ikinci yarıya çıkarken ? Koskoca Trabzonspor'uz biz, koskoca.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Penalti Pozisyonu izledim simdi ve ben olsam vermezdim.
    COK kolay düsmüs bence. Penalti vurusuna iyi diyenleri anlamiyorum, bence kötü vurmus. O top auta cikmaya daha yakinmis.
    Orada ne oldugunu size söyleyeyim, defans oyuncusunun salakligi, bu kadar basit. Simdi sizde TV´deki yorumcular gibi olmadi demeyin. Ama Anelka, Alex gibileri yaparken alkislayanlar, Burak yaptimi yuhluyor orda!

Futbolda ail önemlidir. Mesela vücüdunu topla rakibinin arasina sokabilen oyunculari severim (ki Türkiye´de bunu herkes yapamiyor), kolay faul alirsin, penalti kazandirirsin. Orda faulü yapan salak olandir degil mi?
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nası bi kafa ya..
    sen neyin kafasını yaşıyorsun,,,,,,

altındaki yazıyı oku
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gecen sene şampiyon olmadık,,,sadece kendi kendimizi kandırıyoruz ve avutuyoruz.....
    pardon ama uefa onayladımı,tff onayladımı,tarih yazdımı,kupa nerde,ve en önemlisi sadri şener inandımı,,,,,,
    lafta gecen senenin şampiyonu TRABZONSPOR....BUNLAR boşlaf....taki resmi olarak ne zaman açıklanır o zaman....

hepsinin günahı boynuna
    zafer iyi misin diyecem ama iyi olduğunu hiç görmedim bu forum da..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Salakca gol yersin, yemezsin... beceriksiz olursun, olmassin... ama Burak'in yaptigina artik tahammül edemiyorum. Yahu kendini ne ... saniyor?! Takim arkadaslarina böyle havali tavirlar, bagirmalar, ... cildiracam ya.
    TRABZONSPOR 1967

Nereden
    Ankara

hepsinin günahı boynuna
    Trabzonspor geçen yılın şampiyonu. Tersini soyleyenlerle kavga ediyorum ben. Kim neye inanırsa inansın. Benim için böyle

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yediğimiz gole bakın:

zokora alanzinho serkan colman henrique????? nerede bunlar
    Konu Bud Spencer tarafından (16.03.2012 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ince bir ayrıntı....zokora aykut değişikliği tam isabet olurdu...gerekirse adrian henrique gerek görürsen mustafa halil gibi... Sivas maçında degiğiklikler cuk oturdu bu maç ters tepti....Çok ön ayrgılı olmamak lazım
    volkannn KOYDUK MU ?

sirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

hepsinin günahı boynuna
    sen fenerlimisin?
    https://twitter.com/#!/PerfectionisT61
    I never forgive, I never forget..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giray düsmanlari...

Bende bir düsmanlik yapayim: cezasahasi icinde arkasina adami kacirip golü yememize sebep olan Alanzinho!
    Adam diyorki Burak'ın penaltı kaçırması Giray'ın işine yaramış, asistlikte önde ilerliyormuş, bu penaltının Giray'la, Giray'ı bırak, asistliğiyle ne alakası var? Maçı izlemedim, ben de mi sorun var acaba Gerçekten ilginç yorumlar oluyor.

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Bizim takımımızda penaltıcı yok. Burak'ın ne kadar penaltı kaçırma ihtimali varsa Colman'ın da o kadar kaçırma ihtimali var ki o da kaçırıyordu zaten.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* Bu takım benim için geçen sezon'un Şampiyonudur. Dünya karşıma geçip anlatsa umrumda bile değil. Ben bu takıma saygı duyuyorum. Yanlışları söylemek, eleştirmek eyvallah. Ama kimse Şenol Hoca geldikten sonra bu takımın gerçekten Büyük Takım gibi oynadığını, davrandığını unutmasın. Beşiktaş bile İstanbulda olduğu halde paspas'ın altına süpürülüyor. Biz böyle bir Ülkede gerçekten doğruların yanında yürüyen ender bir camiayız...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orada ne oldugunu size söyleyeyim, defans oyuncusunun salakligi, bu kadar basit. Simdi sizde TV´deki yorumcular gibi olmadi demeyin. Ama Anelka, Alex gibileri yaparken alkislayanlar, Burak yaptimi yuhluyor orda!

Futbolda ail önemlidir. Mesela vücüdunu topla rakibinin arasina sokabilen oyunculari severim (ki Türkiye´de bunu herkes yapamiyor), kolay faul alirsin, penalti kazandirirsin. Orda faulü yapan salak olandir degil mi?
    Penslti degil demiyorum, ben vermezdim diyorum.
    Alexede vermezdim baskasinada.
    Ben ayakta kalmayi deneyen Futbolcuyu severim, Ingilterede böyle Profesyonel Penalti kazandiranlari sevmiyorlar mesela.
    Ha faulü yapan aptalmi?
    Evet, hemde cok. Orada rakibin ile kosup onu cizgiye inmeyi zorlamasi yeterdi zaten.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Çıksın takımı için adam gibi oynasın.Gol atsın atmasın, biz O Burak Yılmaz'ı istiyoruz.Sahada yürüyen,takımı kendinden küçük gören bir oyuncu istemiyoruz....
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

senol gunes hep dert yanıyo yok cuma p.tesı mac yok 3 gunde bır mac eeee be hocam madem tempo yogun neden dıger topcular oynamaz kı ordakıler madem bu kadar kotu ne dıye takımda neye para oduyoruz ? bırde taktıklerıne gelmek lazım ya su halıl kanatta oynamaz bunu gor artık adam hızlı deıl topla 2lı forvet oynaman lazım golu oyle attık sonra yıne korkuyosun aykut la falan olmaz bu ısler nasıl gormezsın kı anlamıyorum hadı hersey bır yana tolga sekerek oynuyo boyle mantık var mı adam ılac ıcıyo topu taca vuruyo bellı kı adam sakat boyle rısk alınır mı yedek kalecın de ıyı ıken ustelık ...

Nereden
    İstanbul

.................................
    Konu Taha Muhammet tarafından (16.03.2012 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporu sevdim , seveceğim . Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış , felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabülüm Trabzonspor var olsun !

Nereden
    Trabzon

yaw kardeşim anlamıyormusunuz,yaptılarsa günahları boyunlarına dedik,,,
    neden anlamakta zorluk çekiyorsunuz.....alla alla

uzatmayın tamam

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salakca gol yersin, yemezsin... beceriksiz olursun, olmassin... ama Burak'in yaptigina artik tahammül edemiyorum. Yahu kendini ne ... saniyor?! Takim arkadaslarina böyle havali tavirlar, bagirmalar, ... cildiracam ya.
    Aynen Katılıyorum.Burak kendini üstün görmeye başladı malesef...Sağolsun Hasan Yener Emice gidi yöneticilerimiz var Atletico Madrid sıradan takım diyor...Bunlarda Burağın tavırlarında etkili oluyor..

Hayır benim anlamadığım Burak 90 dakika oynamak zorunda mı Hocam Burak oyundan çıkamaz diye kural mı var?..
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim takımımızda penaltıcı yok. Burak'ın ne kadar penaltı kaçırma ihtimali varsa Colman'ın da o kadar kaçırma ihtimali var ki o da kaçırıyordu zaten.
    Bir oyuncu gecen hafta penalti kacirdiysa bu hafta penalti attirilmaz.

1-0 öndeyiz rahat sayiliriz ama adamin kasilmasini görmedin mi kral olacam diye?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

jeepeers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen seneki takımla bu seneki 10 maç yapsın 9'unu geçen seneki alır 1'i berabere biter
    yazıklar olsun bunları profesyonel futbolcu diye bu takıma katanlara
    durumumuz içler acısı her açıdan
    bu kadar ucuz olmamalı bu armayı göğsünde taşımak

Nereden
    Trabzon

Alıntı sirkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen fenerlimisin?
    bu arada

yok gs liyim,,
    ikinci takımda TRABZON

Nereden
    İstanbul

Burak'a, Şenol hocaya laf etmeyin Allah aşkına ya kazanırken her şey müthiş kaybedince vurulsun kelleler! Az kendinize gelin ya, netice taraftarlığı yapmayın... Önemli olan kötü günler, iyi günlerde herkes ortalıkta zaten.

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıksın takımı için adam gibi oynasın.Gol atsın atmasın, biz O Burak Yılmaz'ı istiyoruz.Sahada yürüyen,takımı kendinden küçük gören bir oyuncu istemiyoruz....
    ya o deıl arkadasım oynamıyosa oynatmıcak da hoca onu sahada yuruyo evde babamla saymadıgımız laf kalmadı ama yemınlı teknık dırektorumuz cıkarmıyo adamı torpıl buyuk yerden heeeee bır torpıllı daha var oda para yıyıp ortada gozukmeyen yıllardır klubu kemıren tayfun beyfendı

brushfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ne arkadaş.
    Adamlar geçen sene defalarca teşvik ve şike yapacaklar. Yardakçı medyası, TFF'si, PFDK'sı, UEFA olmasa bugün örtbas edecek. Trabzonspor taraftarı olduğunu söyleyen arkadaşlar da bize kupayı vermediler ki, tescil olmadı ki, ne zaman şampiyon olacak bu takım diye ağlayacak. Sonra Şenol Güneş'e sallayacak kötü teknik direktör diye, Burak'a giydirecek, ben de bu adamların fikirlerine saygı duyacağım. Arkadaşım siz nasıl beyin yetmezliğinden ölmüyorsunuz anlamakta zorluk çekiyorum...
    TRABZONSPOR
    Bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ
    Trabzonspor'un 27 senedir şampiyon olamaması Türkiye'nin ayıbıdır.
    ''Bu ülkede hukukun gücü yok, gücün hukuku var''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)