Hesaplipazar
Sayfa 70 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,732 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Spor Toto Sper Lig 31.Hafta | Genlerbirlii 1 - 1 Trabzonspor | Ma Sonucu

DEEP BLUE
    Ziyareti

Alnt Bar Bacolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Burada anlamadm kadar enol gne dman eletiricisi deil DMANI tarftar var ya arkadalar Beikta manda yapt deiiklikle biz derbi kazanmadk m bu ma ta olmad statdaydm futbolculardan ok yoruldu kenarda ha ayrca enol mu d3edi git diree vur penalty burak atsa imdi hepinizin gznde enol hoca 1 numara yok m ARKADA SZ TARFATAR FALAN DELSNZ KENDN BEENM FUTBOL ulemalarsmnz o kadar biliyorsanz kn oynayn yada ynetin ne bu ya bu kadar m kendini beenmillik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir ekirdek itlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vad baran 50 60 kii Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kii okadar bu mu tarfatarlk

Bu siteden ka kii matayd ha ka kii dieer senelerde de BMN ankara olarak ok maa gittik ama ankaradan 20 kii zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmad.

Ey taraftar Cnuhu nce tarfatarlk yapnj sonra hocay futbolcular sorgulayn kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...
    -enol Gne dmanyz.
    -Kendini beenmi futbol ulemasyz.
    -kp kendimiz oynamalyz.
    -Taraftarlk yapamayz.
    -ekirdek itleriz.
    -Koltukta oturup klavyeden sallarz.

Bunlarn hepsine tamam... Yalnz bireyi tam anlamad salak kafam, btn bu ''stn zellikleri'', enol Gne'in teknik Direktrlk vasflar yetersizdir dediimiz iin mi layk grdnz bizlere... Ya da sabah akam sizinle baraberiz de haberimiz mi yok...

Keke byle sabun kp tarz yaklamlar yerine, iin tekniini anlatp geliimimize katk salama yolunu seseydiniz. nk, ''2.lik en iyi baarszlktr'' agresif kardeim... Bunu unutmaynz...

memmedaga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt DEEP BLUE Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    -enol Gne dmanyz.
    -kp kendimiz oynamalyz.
    -Taraftarlk yapamayz.
    -ekirdek itleriz.

Bunlarn hepsine tamam... Yalnz bireyi tam anlamad salak kafam, btn bu ''stn zellikleri'', enol Gne'in teknik Direktrlk vasflar yetersizdir dediimiz iin mi layk grdnz bizlere... Ya da sabah akam sizinle baraberiz de haberimiz mi yok...

Keke byle sabun kp tarz yaklamlar yerine, iin tekniini anlatp geliimimize katk salama yolunu seseydiniz. nk, ''2.lik en iyi baarszlktr'' agresif kardeim... Bunu unutmaynz...
    biz gecen sene sampiyon olduk "sizi" bilmem.....

DEEP BLUE
    Ziyareti

Alnt memmedaga Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    biz gecen sene sampiyon olduk "sizi" bilmem.....
    Bravo... Byk bir hayat dersiydi...

Bar Bacolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Alnt DEEP BLUE Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    -enol Gne dmanyz.
    -kp kendimiz oynamalyz.
    -Taraftarlk yapamayz.
    -ekirdek itleriz.

Eletirdiiniz iin deil arkadam hakaret edenleriniz stne alnsn..
    Eletirmek hepimizin hakk ama bizlerden fazla trabzonsporlu olan birine hakaret etmeyi kabul etmiyorum.

Ayrca enol gnein tm Trabzonspor Milli takm ve G. koredeki malardaki ma galibiyet orann biliyormusun ben sana syleyeyim sadece galibiyet oran %74.6 kmt aratrmamada

bu aratrmada milletin yere ge sdrmad ft nin oran ne biliyormusun %71 onun iin nce elinizdeki deerlere sahip kn arkadam...

Bar Bacolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Alnt Sibel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Umutlarmza, hayallerimize de kilit vurup sevinlerimizi 'afedersiniz ama' aalayarak almaya alyorsunuz.
    Takmmn baarsna bile sevindirmiyorsunuz. Yok o hocann eseriymi yok bu hocann. Yok kupa nerdeymi ampiyon olduysak.
    Kusura bakmayn bu kadar pislii grp hl kupa soran bir fenerliden farksz artk gzmde.
    ikelerle teviklerle kazanlan 82 puan karsnda 82 puan emeinle topla sonra gelsin senin taraftarn bana kupa yoksa ampiyonluk da yok desin.
    Bunlar grnce daha ok zlyorum, ama zlmeye demez. Her ey maddiyat deil bu dnyada. Her eyi sembolen bir madde beklemek bana gre deil.
    Gidin 100 tane kupa bulun, isterseniz en bilgin futbol yorumcusu, izleyicisi olun. Bunun bir anlam yok. Size gre varsa iinizde saklayp futbol yorumu yapn, inananlara laf atmayn. Yeter.

Noktasna virglne kadar imzam atyorum

ayrca beni futbol cahili sanan arkadalar emin olun sizin bilgileriniz kadar bilgiyesaha ii sistemlere,yerletirmelere hatata ve hatta anterman bilgilerine kadar bilgilere sahibim ama burada sadece taratfarm. eletirilere lafm yok hakaret edenlere lafm var. Hi kimse dieri gibi dnmek zorunda deil olamaz da
    BEN bazlarnz gibi sadece eletiren beenmeyen hereye burun kvran olmak istemiyorum elimizdekine sahip kmaya desdek olmaya aryorum. TAPMAYA YALAKALIK YAPMAYA deil
    Konu Bar Bacolu tarafndan (21.03.2012 Saat 15:46 ) deitirilmitir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.07.2009
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    40

henuz kybedilmis bir sey yok play-off gs disinda diger takimlar icin bir sans

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)