Sayfa 198 Toplam 199 Sayfadan BirinciBirinci ... 98 148 188 196 197 198 199 SonuncuSonuncu
Toplam 4970 adet sonuctan sayfa basi 4,926 ile 4,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hakikaten yahu. Kendimize gelelim.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Olan oldu artýk,uzatmanýn anlamý yok.Bu kadar þiddet liolmasa da bazen gözdaðý vermek iyidir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

bende ktü mezunuyum benim ev arkadaþim benim niþanlýmýn kuzeni hasbe has trabzon'lu ama gs taraftarýydý....ona en güzel cvp onlarý yendýkten sonra ertesi sabah butun gazetedeki ana baþlýklarý kesim evin her yerýne yapýþtýrýyodum...
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamýyor'' Þenol Güneþ

eski nick:Emres61

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

kardeþim bu genç fenerlileri anlayabiliyorum.nihayetinde gönül verdikleri takýmý görmek istiyorlar.ama iþte!amasý var olmuyor.Trabzonda yaþýyorsan,fenerin Trabzon þehri için ne anlama geldiðinide öðreneceksin.zorla deðil kardeþim Trabzonda fener kaþkolu atkýsý giyip milleti tahrik etmeyeceksin.bunun adý kaþýnmaktýr.

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

bu demokrasý soylemleri iyi hos ama insanlar icin hassas olan konulara gerekli saygý gostermek bu kadar zor olmasa gerek. Trabzonda bunye fb formasýný kaldýrmýyorsa giymezsin olur biter.

Alper Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Aynen katýlýyorum.

--------
    Hiçbirþey olmasaydý da suçlu ilan edilecektik:

Bu senenin baþýndan beri, Avrupa da mücadele ederken, her lig maçýndan sonra Trabzonspor a ceza verildi. Hiçbir görünür olay olmadýðý halde her hafta ceza yedik ! Unutuldu bunlar !

Oysa þikebahçe ve gs nin maçýný hatýrlayýn, selçuk inan korner kullanýrken ligtv, sahaya atýlan cisimler gözükmesin diye, kadraja selçuk un kafasýný alýyor. "korner atan selçuk kafasý izletti lig tv, topu bile göstermedi". Neden? þikebahçelilerin attýklarý ekrana çýkmasýn diye. Bunlarý da unuttu Trabzonspor taraftarý !

þikebahçe bjk maçý. Aralarýnda bizim gibi kupa husumeti olmadýðý halde, yer yerinden oynadý. Bunlar da gösterilmedi.

Trabzon da ise stadýn üzerinden kuþ geçse olay diye verilecekti zaten.
    --------

Haksýz duruma düþtük diyen herkese þu soruyu soruyorum, hepimize?

þikebahçe, Trabzonspor yerine baþka bir takýmýn kupasýný þike ile alsa ve ayný süreç yaþansa idi, o takýmlarýn stadýna gidip, otobüsüne 1 taþ bile gelmeden dönebilir miydi? Adamlar Trabzondan hiçbir olay olmadan döndüler. Ben Trabzonlularýn
    - ya erdiklerine
    - ya komple uyutulduklarýna
    - ya tutuklandýklarýna
    kanaat getirdim. þikebahçenin bu þekilde dönebilmesi, Trabzonsporlularýn, dünya üzerinde olabilecek en tahammüllü taraftar olduðunu ispatlamýþtýr.

Saygýlarýmla,

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya hu ne zaman haklý konuma geçtik te þimdi hayýflanýyorsunuz Allah aþkýna bunun böyle olacaðýný bilmiyormuydunuz. Ne yaparsak yapalým daima hatalý olan biziz, bunu anlayamadýnýzmý. Anasýný sattýðýmýnýn memleketinde adamlar resmen (resmen derken devletin savcýsýyla polisiyle delillendirilmiþ) hýrsýzlýk yaptýklarý gözlerine sokulmuþ omasýna raðmen suçlusu Trabzon diyen zihniyetten sen hala bir þeyler mi bekliyorsun. Etmeyin eylemeyin gözünüzü seveyim...
    Ýyi ki varsýn TRABZONSPOR

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Tam bir þerefsiz.
    Ulan þu þerefsizi gördükçe tepem atýyor.Bu nasýl ayýlýktýr, Allah ýn kasabý.

TS0661 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor maçta yaþananlar nedeniyle ceza alacak kaçýnýlmaz olarak ama volkan'ýn zorla çakýyý açmaya çalýþmasý ekranlara yansýmasýna raðmen büyük ihtimalle ceza almayacak..eðer ceza almazsa bu kabul edilemez bir þey..Böyle mi futbolda þiddeti bitircekler kendi akýllarýnca..

Nereden
    Avrupa Diðer

Arkadaslar gs yenile yenile sb ,ye karsi bir strateji gelistirip nasil oynamasini biraz gelistirdiler simdi bizim sb karsisinda bir oyun planimiz olmasi lazim hangi dersleri cikardik oncelikle adamlarin is olsun diye atak yapmadiklarini gorduk devamli rakibin hatalarini bekliyorlar sartlar olusunca cok adamla geliyorlar sartlar olusmamissa pusu vaziyette oyunu ve rakibi pasifizeyle mesguller bizim yaptigimizda adamlar gardini almissken gostere gostere ben geliyorum havasindalar onun icin durmadan israrla ortadan yapilan tum verkaclarda araya hep onlar giriyor zaten bizim futbolcularin onlardan tek eksik yonu futbol zekasi denen sey

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Fenerbahçe ve güvenlik
    02 Nisan 2012 Pazartesi
    Trabzonspor’un birinci lige çýktýðý günden bugüne Ýstanbul’da ikamet eden nam-ý diðer üç büyük futbol kulübü arasýndaki müsabakalarýn tadý her zaman baþka olmuþtur. Fenerbahçe Futbol Takýmý ile olan müsabakalarýn tadýna ise hiç doyum olmaz. Çünkü Trabzonspor 35 yýl öncesinin maddi manevi þartlarý altýnda özellikle amatör ruhla Fenerbahçe’ye bütün karþýlaþmalarýnda adeta kök söktürmüþtür. Bu amatör ruh ona ayrýca dördüncü büyük ünvanýný da getirmiþtir.

Futbola olan ilgim seviyeli bir taraftarlýktan öteye gitmemektedir. Yani Trabzonspor’u damarlarýmda hissederim ama ona olan sevgimin mantýðýmýn üstüne çýkmasýný engellerim. Herkes de beni böyle bilir ve tanýr. Kendini paralayan, küfrü bir kiþilik özelliði haline getiren taraftarlarý hiçbir zaman anlayamamýþýmdýr. Bundan sonra da anlamam mümkün görülmemektedir. Ancak doðal davranamayan yalnýzca taraftar olmayýnca mesele bir baþka boyut kazanmaktadýr;

Pazar günü Fenerbahçe Futbol Takýmý kentimizin konuðu idi. Geçmiþteki tatlý rekabete þike soruþturmasý sebebi ile karþýlýklý salvolarýn yaþandýðý bir ortam dahil olunca doðal olarak bu karþýlaþmanýn önemi bir baþka artmýþtýr. Ancak bir uygulama oldu ki artýk pes dedim. Fenerbahçe futbol takýmýný Trabzon’a getiren uçak havalimanýna inene ve bu takým konaklayacaðý otele hareket edinceye kadar havalimanýnda alýnan güvenlik tedbirlerini þaþkýnlýkla izledim.

Otomobillerin aranýlmasý, kimlik kontrolleri, ..vs ne demektir?

Birleþmiþ Milletler Toplantýsý mý yapýldý da haberimiz olmadý?

G8 zirvesi için yabancý devlet adamlarý mý geldi?

Cumhurbaþkanýmýzýn veya baþbakanýmýzýn geldiðinde dahi böyle bir uygulama yapýlmazken bir futbol takýmý için havalimanýna giriþ ve çýkýþlarýn olaðanüstü neredeyse kýrmýzý alarm ile denetleme altýna alýnmasýnýn anlamý nedir?

Fenerbahçe futbol takýmý ve yöneticilerinin üstelik devlet eliyle gözümüzde büyütülmesinin sonu ne zaman gelecektir?

Bu gösteriþ kimedir?

Bu abartýlý ev sahipliðinin onda hatta yüzde birini Ýstanbul bize yapmakta mýdýr?

Ýstanbul gibi her an terör tehdidi altýnda kimin ne yapacaðýnýn belli olmadýðý bir megapol kentte dahi Trabzonspor için güvenlik tedbirleri nasýl alýnmaktadýr?

Medeni ülkelerde eðer bir kitlesel terör þüphesi yoksa bakýn bakalým ortada bir tane güvenlik mensubu görebilir misiniz? Devlet ortamýn güvenlik tedbirini alýr ama hiç ortada gözükmez. Arama, durdurma, kimlik sorma gibi üstelik bir futbol takýmý uðruna vatandaþýný aþaðýlayýcý hiçbir muameleye girmez.

Yaklaþýk 9 aydýr ülkemiz þike soruþturmasýný takip ediyor. Ortada büyük haksýzlýklar Trabzonspor’a verilmeyen bir þampiyonluk var. Buna raðmen bu maça kadar Trabzonspor Taraftarýnýn abartýlý bir hareketi olmamýþtý. Ama bu son karþýlaþmada sinirler gevþedi hatta koptu. Ne yazýk ki bunda alýnan olaðan üstü güvenlik tedbirlerinin etkisinin de olmadýðýný hiç kimse iddia edemez.
    [IMG]haber61[/IMG]
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

lopsang - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    45

Bu arada 2 maç saha kapatma cezasý bekliyoruz ya, o normal olaný, bence canýmýzý sýkacak aðrýlýkta bir ceza gelcek 5 maç falan, F.B. o yazýya kendince böyle cevap verecek...

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ýlahi Nevzat Þakar
    I am not in danger , I am the danger..

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nevzat Þakar maalesef saçmalamýþ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence de saçmalamýþ . Tarla sürmek kurban kesmek bahçe sulamak çok daha mantýklý bunun yanýnda
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ceza belli oldu 2 maç maç seyircisiz..

http://www.fanatik.com.tr/Trabzona-2..._35_258277.htm
    I am not in danger , I am the danger..

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Standart Fenerasyon'dan Gündem Karar! - Trabzonspor'un Kapýlarýný Kýrmak Serbest - Ceza Yok

Haber gündeme bomba gibi düþtü. Bu nasýl bir federasyondur arkadaþlar kim dur diyecek buna.

http://www.sporx.com/futbol/superlig...SXHBQ275137SXQ

Ýki ay önce koridordaki kapýya tekme vurup kýrdýðý gerekçesiyle Beþiktaþ'lý Fernandes'e 1 maç ceza veren PFDK; ayný eylemden dolayý F.Bahçe kalecisi Volkan Demirel'e ceza vermeye gerek görmedi.
    Önce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

baþlýk kapanmadan yorum yazayým volkanýn golden sonraki hareketi neydi öle izleyin bakýn cezalýk mý? yoksa ödüllükmü?
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamýyor'' Þenol Güneþ

eski nick:Emres61

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Cifte standartin babasi ama elden ne geliyor ki?
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

200 sayfa olmuþ...Vay be.

Kazansaydýk çok daha iyi bir aný olarak kalacaktý benim için bu baþlýk...Ama olsun protestomuz da yetti bir nebze.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

volkan nedense yaptiklari hep yaninda kar kaliyor bizimkiler az birsey yapsa cezayi aliyor. Burak da ceza almisti lig oynanirken neden aldi centilmenli disindan volkaninki isnat olmamis ya nasil olacak isnat olmasi icin. Nefret ettiriyorlar insani

ONUR BEKAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

naapmak lazým ? onu bilmiyorum ama , stada o çakýyý atan adamý bulup dövmek lazým , o çakýyý açýk vaziyette volkan denilen mahlukatun kafasýna dikemedi ya yuh olsun ona........
    Emekleri çaldýn yine.
    Günahkarsýn Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayýz Fenerbahçe !

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Birisi çýkýp emsal kararý gösterip düzeltme istemeli

Ama cezalar "Takdiren" veriliyor nasýl oluyorsa(!)
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

güneyli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birisi çýkýp emsal kararý gösterip düzeltme istemeli

Ama cezalar "Takdiren" veriliyor nasýl oluyorsa(!)
    Fenerli takdiri ile ahlaklý birinin takdiri farklý olur hep..Biz yýllardýr böyle gördük..
    Vakti gelmiþ bir þampiyonluk kupasýný almamýzý hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF þimdi kararýný düzelt..Düzeltmezsen..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Nereye yazayým bilemedim en uygun yer burasý galiba. bizim maçta aykut kocaman tarafýndan gözden çýkarýldýðý gerekçesiyle oynatýlmayan emre antalya maçý kadrosuna alýnmýþ.Neden gelmedi Trabzon a. Yurt dýþýndaki bir milli maç sonrasý (hangi maçtý hatýrlamýyorum ) Sadri Þener e saygýsýzca tavýrlarý vardý.Çekinmiþ ve gelmemiþ olabilir mi ?

http://spor.mynet.com/haber/alex-yok-emre-var/48399

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)