Sayfa 189 Toplam 199 Sayfadan BirinciBirinci ... 89 139 179 187 188 189 190 191 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4970 adet sonuctan sayfa basi 4,701 ile 4,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alexde kendini nasil yere birakti.Kader Keita gibi degil ama yinede cok gereksizdi.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Maçtan önce baský baský baský diyenlerdenim.Ama radyodan inanýn hiç ses duyulmuyordu..Hatta eski mesajlarýma bakarsanýz bu konudaki tepkilerimi de görebilirsiniz.Ama iþ tam aksi istikamette ise tribünlerdeki renkdaþlarýmdan özür dilerim..Bu arada kabasakalýn çakýyý sonradan açtýðý doðru mu?

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Alýntý Ahmet Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fenerbahçe yönetimi açýklama yapmýþ. Bakýn ne diyor namus timsalleri..

"Maç sýrasýnda öncesinde ve sonrasýnda yaþananlara sebebiyet verenlerin de ayný hassasiyet ile tespit edilerek haklarýnda yasal iþlem yapýlmasý konusunda kulüp olarak beklentimiz olmak ile beraber geçmiþte yaþanan benzer olaylarýn cezasýz kalmýþ olmasýndan dolayý da açýkçasý karamsarýz. Yaþanan her olumsuz olayýn ardýndan "Olaylar münferittir, camiamýzý baðlamaz" þeklindeki kliþe açýklamalar da açýkçasý artýk duymak istemediðimiz açýklamalardýr."

KÝÞÝLERÝN YAPTIÐI KURUMLARI BAÐLAMAZ demiyor muydunuz ?
    Utanmazlar kendi sahalarýnda rakip takýmýn teknik heyetinin kafasýný gözünü de bizim taraftar yardý deðil mi?Bunlar kadar piþkin bunlar kadar zeytinyaðý bir kulüp var mý acaba dünya üzerinde...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Alýntý Gökçebey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Volkana dikkat Hababam Sýnýfý

Haha bunu þimdi gördüm süper ya

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý cakalkerem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocayla olmaz korkaklýk cesaretin tersidir ve Þenol hoca malesef kaldýramýyor bu tip maçlarý
    senol hoca bu týp maclarý kaldýramýyormu,,,gecen seneký 6 derbýnýn 5 ýný kazanýrken bu ark mý takýmý hazýrladý merak ettýmm,,surda ne cok bos konusan varya saka gýbý

Hatice Aslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alýntý FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alexde kendini nasil yere birakti.Kader Keita gibi degil ama yinede cok gereksizdi.
    Devam edebilirdi ama herhangi birþey olsun diye çöktü oturdu sahaya. Ne gereði vardý dedim birden kendi kendime ama bunlardan herþey beklenir.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

''Sorumlu Trabzonspor yönetimidir..''

Fenerbahçe, Trabzonspor maçýnda yaþanan olaylarda sorumlusunun bordo mavili yönetim olduðunu savundu, konuyla ilgili yasal sürecin baþlatýlmasýný istedi..

02 Nisan 2012 , 18:34

Haberi Paylaþ

Yorum

HABER ÝLE ÝLGÝLÝ TAKIMLAR

SKOR TAHMÝN OYUNU
    &lt script language='javascript1.1' src="http://reklam.ajansspor.com/a.aspx?ZoneID=32&ampTask=Get&ampBrowser=NETSCAPE4& ampNoCache=True&ampPageID=38355&ampSiteID=1"&gt&lt/script&gt&lt noscript&gt&lta href="http://reklam.ajansspor.com/a.aspx?ZoneID=32&ampTask=Click&ampMode=HTML&ampSit eID=1&ampPageID=38355" target="_blank"&gt&lt img src="http://reklam.ajansspor.com/a.aspx?ZoneID=32&ampTask=Get&ampMode=HTML&ampSiteI D=1&ampPageID=38355" width="268" height="60" border="0" alt=""&gt&lt/a&gt&lt /noscript&gt

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapýlan açýklama þu þekilde:
    Bugün internet sitemizde yapmýþ olduðumuz "Teþekkürlerimizle" baþlýklý açýklama kafilemizin Trabzon’a ayak bastýðý andan itibaren güvenliðini en üst düzeyde saðlayan ve bu þekilde futbolcularýmýzýn sahaya kadar ulaþýp maça çýkabilmesini ve sað salim stadyumdan çýkarak havaalanýna ulaþmasýný saðlayan Trabzon’da görev yapan kamu görevlilerine yöneliktir. Ne acýdýr ki Avrupa’nýn gözbebeði olan ülkemizin Trabzon þehrinde polis korumasý ile sahaya çýkabilmek, bir spor müsabakasý sonucunda adeta canýný kurtarýrcasýna uçaða kadar ulaþmak özel teþekkürü gerektiren bir durum halini almýþtýr. Maç sýrasýnda öncesinde ve sonrasýnda yaþananlara sebebiyet verenlerin de ayný hassasiyet ile tespit edilerek haklarýnda yasal iþlem yapýlmasý konusunda kulüp olarak beklentimiz olmak ile beraber geçmiþte yaþanan benzer olaylarýn cezasýz kalmýþ olmasýndan dolayý da açýkçasý karamsarýz. Yaþanan her olumsuz olayýn ardýndan "Olaylar münferittir, camiamýzý baðlamaz" þeklindeki kliþe açýklamalar da açýkçasý artýk duymak istemediðimiz açýklamalardýr. Ýçine çekilmeye çalýþýldýðýmýz kavga ortamý Trabzonspor yönetiminin yaratmýþ olduðu bir ortamdýr ve bu ortamýn oluþmasýnda ne taraftarýmýzýn ne futbolcularýmýzýn ne de yönetimimizin her hangi bir kusuru bulunmaktadýr. Trabzonspor yönetimi kendi baþarýsýzlýklarýný, yarattýklarý kavga ortamý ile unutturma amacýnda olup, saðduyu sahibi hiç kimse artýk bunlarý ciddiye almamaktadýr.
    Trabzonspor Kulübü yönetiminin sorumsuz yönetim anlayýþýnýn sonucu olarak ortaya çýkan ve sonrasýnda yapýlan açýklamalar ile adeta haklý gösterilmeye çalýþýlan þiddet olaylarýnýn birinci sorumlusu Trabzonspor Kulübü yönetimidir. Öyle ki Trabzonspor yönetimi maç saatine kadar dahi stadyumda seyirciyi tahrik edecek davranýþ ve duyurularla adeta olaylarý körüklemiþtir. En hafifinden bu tip davranýþ ve duyurulara müsamaha ederek olaylarýn sorumlularýndan biri haline gelmiþtir.
    Görevli tüm kurumlardan beklentimiz bu þekilde hareket eden Trabzonspor Kulübü yönetimi hakkýnda yasal süreçlerin baþlatýlmasýdýr. Sporda þiddetin, sahaya atýlan yabancý maddelerin, holiganizmin tarafý ve rengi olmaz. Benim taraftarým iyidir sizinki kötüdür anlayýþýyla bu sorun çözülemez. Maçýn hemen ardýndan ve bugün Trabzonspor Kulübü tarafýndan yapýlan açýklamalar Trabzonspor yönetiminin gelinen vahim noktayý hala göremediði ve daha da uç noktalara sürüklemeye çalýþtýðýný iþaret etmektedir.
    Bu anlayýþýn ve ortaya çýkan olaylarýn sorumlusu olan Trabzonspor yönetiminin bu çerçevede bugünden sonra geliþecek her türlü olumsuz olayýn da sorumlusu olacaðý açýktýr.
    Fenerbahçe Spor Kulübü

http://www.ajansspor.com/futbol/supe...netimidir.html

demiradam57 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    51

"02 Nisan 2012
    Sayýn Dr.Recep Kýzýlcýk
    Trabzon Valisi

Sayýn Valim,
    Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 01 Nisan 2012 tarihinde Trabzonspor ile olan müsabakasý vesilesiyle güzide ilinizde bulunduðumuz süre zarfýnda her kademedeki güvenlik tedbirlerinin büyük bir hassasiyet ve dikkatle en üst düzeyde saðlanmasý hususundaki deðerli destekleriniz ve kafilemize gösterdiðiniz yakýn ilgi ve misafirperverliðiniz için þahsým, Yönetim Kurulumuz, futbol takýmýmýz ve teknik heyet ile tüm delegasyonumuz adýna size ve þahsýnýzda tüm emeði geçenlere içtenlikle teþekkür eder, saygýlar sunarým.
    Nihat ÖZDEMÝR
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    Baþkan Vekili"

"02 Nisan 2012
    Sayýn Ertan Yavaþ
    1’nci Sýnýf Emniyet Müdürü
    Trabzon Ýl Emniyet Müdürü
    Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 01 Nisan 2012 tarihinde Trabzonspor ile olan müsabakasý vesilesiyle güzide ilinizde bulunduðumuz süre zarfýnda her kademede alýnan güvenlik tedbirlerinin büyük bir hassasiyet ve dikkatle en üst düzeyde saðlanmasý hususundaki üstün çalýþmalarýnýz, deðerli destekleriniz ve kafilemize gösterdiðiniz yakýn ilgi ve misafirperverliðiniz için þahsým, Yönetim Kurulumuz, futbol takýmýmýz ve teknik heyet ile tüm delegasyonumuz adýna size ve þahsýnýzda emeði geçen tüm mensuplarýnýza içtenlikle teþekkür eder, saygýlar sunarým.
    Nihat ÖZDEMÝR
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    Baþkan Vekili"

YORUMSUZ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Çaký atma olayý kiþiyi baðlar, Trabzonspor'u ilgilendirmez. Hayde, yallah.
    hepsi bu kadardýr; adý yaþamak...

Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Burak þimdi 3 derbidede gol attý dimi? Atamýyor diyenlerin aðzýný kapadý

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stadýn üstü kapanýr ama ligtvnin sesi açýlmaz merak etmeyin. Evde özet izlerken gýk bile duymadým. Islýklarýn bir kýsmý yansýmýþ ekrana sadece. O kadar sesten eser yok.
    dün gece bunu anlatmaya çalýþýyodum klavye baþýndan televizyondan izleyenlere, ama Trabzon dýþýndakilerde TAKINTI OLMUÞ illa her maçtan sonra atacaklar taraftara tezek..

üstü açýk 20000 kiþilik stadla heryeri kapalý 40-50bin kiþinin olduðu trübünlerdenlerden çýkan sesleri kýyaslýyorlar ya pes diyorum

Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Alýntý demiradam57 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "02 Nisan 2012
    Sayýn Dr.Recep Kýzýlcýk
    Trabzon Valisi

Sayýn Valim,
    Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 01 Nisan 2012 tarihinde Trabzonspor ile olan müsabakasý vesilesiyle güzide ilinizde bulunduðumuz süre zarfýnda her kademedeki güvenlik tedbirlerinin büyük bir hassasiyet ve dikkatle en üst düzeyde saðlanmasý hususundaki deðerli destekleriniz ve kafilemize gösterdiðiniz yakýn ilgi ve misafirperverliðiniz için þahsým, Yönetim Kurulumuz, futbol takýmýmýz ve teknik heyet ile tüm delegasyonumuz adýna size ve þahsýnýzda tüm emeði geçenlere içtenlikle teþekkür eder, saygýlar sunarým.
    Nihat ÖZDEMÝR
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    Baþkan Vekili"

"02 Nisan 2012
    Sayýn Ertan Yavaþ
    1’nci Sýnýf Emniyet Müdürü
    Trabzon Ýl Emniyet Müdürü
    Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 01 Nisan 2012 tarihinde Trabzonspor ile olan müsabakasý vesilesiyle güzide ilinizde bulunduðumuz süre zarfýnda her kademede alýnan güvenlik tedbirlerinin büyük bir hassasiyet ve dikkatle en üst düzeyde saðlanmasý hususundaki üstün çalýþmalarýnýz, deðerli destekleriniz ve kafilemize gösterdiðiniz yakýn ilgi ve misafirperverliðiniz için þahsým, Yönetim Kurulumuz, futbol takýmýmýz ve teknik heyet ile tüm delegasyonumuz adýna size ve þahsýnýzda emeði geçen tüm mensuplarýnýza içtenlikle teþekkür eder, saygýlar sunarým.
    Nihat ÖZDEMÝR
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    Baþkan Vekili"

YORUMSUZ...
    Bu adamlarýn derhal uzaklaþtýrýlmasý lazým...

Gökhan KAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Alýntý Sami Kuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burak þimdi 3 derbidede gol attý dimi? Atamýyor diyenlerin aðzýný kapadý
    Þimdi atmýþ olmasý geçmiþte atamadýðý gerçeðini deðiþtiriyor mu ?
    Mario Alberto Kempes - El Matador

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Sami Kuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu adamlarýn derhal uzaklaþtýrýlmasý lazým...
    kim uzaklaþtýracak þikebahçe taraftarý baþbakan mý!!

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    37

Þimdi soruyorum sizlere, federasyon 2 3 maç saha kapama cezasý verse hemde play-off larda iyi mi olucak ?

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Gökhan KAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle bir gerçek olmadýðýndan sorun yok
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

Tascaynar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

FB yönetimi kendine yakýþan bir açýklama yapmýþ.
    Oblomov'un Hýrkasý

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý Nzdrovia Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi soruyorum sizlere, federasyon 2 3 maç saha kapama cezasý verse hemde play-off larda iyi mi olucak ?
    Playoff larda seyircisiz oynama cezasý yok.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Alýntý Gökhan KAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen sene fener hariç diðer derbilerdede attý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Koray Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hala taraftara sallayanlara küfretmek geliyor içimden.

Koray,

Allah aþkýna her yazýlaný neden üzerinize alýyorsunuz? Bir þeyi artýk kabul edin. Herkesin düþüncesi kendine, herkes senin gibi düþünmek zorunda deðil. Yani herkesin doðrusu kendine. En basiti doðru ya da yanlýþ anlamýnda tek bir düþünce olsa, Trabzon'da tek bir tribün olmazmýydý?

Trabzonspor taraftarýnýn tümünü siz temsil etmiyorsunuz. Sizler gibi düþünmeyenlere katýlmayabilirsiniz ama bu þekilde tepki vermek bence doðru deðil. Yani bu tribün denen olguyu, algýyý herkes sizler gibi yaþamayabilir. Tabi bunlarý söylerken sizleride anlýyorum. Zira sizde yapýlan organizasyonlarýn doðru olduðuna inanýyorsunuz. Kýsacasý þunu söylemek istiyorum Size göre doðru baþkalarýna göre yanlýþ olabilir. Bu yüzden her yazýlaný üstünüze alýnmayýn.

Þahsým adýna þunu söylemek istiyorum. Facebook'ta da yazdým. Bazý maçlar vardýr üç puandan daha önemlidir. Ýþte bu maçta bunlardan biriydi. Temmuz'dan beri geçen sürede yaþanan bunca baskýya, bunca yaþanan rezilliðe raðmen ben bu görüntüleri bize yaþattýðýnýz için teþekkür ettim. Doðrudur yanlýþtýr bunlarý kimseyle tartýþmak istemiyorum bu benim düþüncemdir.

Neden? çünkü bende artýk dayanacak güç kalmadý, herkesin yaptýðý yanýna kar kalan bir ülke burasý. O yüzden bu maçta benim için üç puan ikinci plandaydý.Yavuz hýrsýz misali adamlar çaldý, Mehmet Ali Aydýnlar geldi bunlara zaman kazandýrdý, þimdide baþbakan çýkmýþ Avrupa'ya gitmeyelim diyor! O yüzden bu tepki çok önemliydi. Asýl bu maçta tepki vermeseydik bizde diðer Anadolu kulüpleri gibi sýradanlaþýrdýk. Herkes bilecek, özellikle fenerliler... ''burasý Trabzon, burada su 61 derecede kaynar''

Arkadaþlar, sahaya atýlanlarýn doðruluðu yanlýþlýðý, takýma vereceði zararlar meselesi deðil bu mesele. Eðer olaya o þekilde bakacaksak evet doðru sahaya atýlan yabancý maddelerin hepsi yanlýþtýr, takýmýmýza da büyük bir zarar verecektir. Ama bunu konuþmuyoruz burada, meselenin özü þudur. Kýsacasý Temmuz ayýndan beri uðradýðýmýz haksýzlýklarýn, yaþanan olumsuzluklarýn dýþa vurumudur. Fenerliler hem þampiyonluðumuzu çalýyorlar, hemde bizle dalga geçiyorlar. Biz büyük takýmýz bizle baþa çýkamazsýnýz diyorlar. Hal böyle oluncada ÝSYAN kaçýnýlmaz oluyor

Geçen sene ''günahlarýn takýmý Fenerbahçe'' pankartý için fýrtýnalar kopartanlarýn suratýný bu maçta ayný pankart açýldýðýnda tekrardan görmek isterdim. Çok güzel oldu, iyide oldu. Benim çok hoþuma gitti. Bu pankart için geçen sene sezon devam ederken tapelere bakýn neler yazýyordu? O pankartý kaldýrmak için Trabzon emniyetine kimler, nasýl talimatlar veriyordu?

Koca ülkede Temmuz'dan beri yaþanan bir süreç var ve bu süreçte gördük ki; birileri ekinleri ekmiþ, tarlalarý sürmüþ, hasatý kaldýrmýþ ve iþin sonuna doðru bu iþleri biz yapmadýðýmýz halde, asýl yargýlanmasý gereken Trabzonlular'dýr denerek sabrýmýz sýnanmaktadýr.

Evet bu bir isyandýr. Aziz'e isyan, fenere isyan, TFF'na isyan, Tv ve gazetelere isyan, tahkime isyan, Trabzon emniyet müdürüne isyan, baþbakanýn konuþmalarýna isyan, kýsacasý baskýya, hýrsýzlara, çalanlara ve en önemlisi ALAYINA ÝSYAN'dýr...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Trabzonspor - þikebahçe 34. dakika. Ýsyan Stadda Adalet Arýyor, Avni Aker Yanýyor

Efsane? Efsane? Ne Efsanesi? ...... Fenerbahçesi !!!

hepsi bu kadardýr; adý yaþamak...

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Koray,

Allah aþkýna her yazýlaný neden üzerinize alýyorsunuz? Bir þeyi artýk kabul edin. Herkesin düþüncesi kendine, herkes senin gibi düþünmek zorunda deðil. Yani herkesin doðrusu kendine. En basiti doðru ya da yanlýþ anlamýnda tek bir düþünce olsa, Trabzon'da tek bir tribün olmazmýydý?

Trabzonspor taraftarýnýn tümünü siz temsil etmiyorsunuz. Sizler gibi düþünmeyenlere katýlmayabilirsiniz ama bu þekilde tepki vermek bence doðru deðil. Yani bu tribün denen olguyu, algýyý herkes sizler gibi yaþamayabilir. Tabi bunlarý söylerken sizleride anlýyorum. Zira sizde yapýlan organizasyonlarýn doðru olduðuna inanýyorsunuz. Kýsacasý þunu söylemek istiyorum Size göre doðru baþkalarýna göre yanlýþ olabilir. Bu yüzden her yazýlaný üstünüze alýnmayýn.

Þahsým adýna þunu söylemek istiyorum. Facebook'ta da yazdým. Bazý maçlar vardýr üç puandan daha önemlidir. Ýþte bu maçta bunlardan biriydi. Temmuz'dan beri geçen sürede yaþanan bunca baskýya, bunca yaþanan rezilliðe raðmen ben bu görüntüleri bize yaþattýðýnýz için teþekkür ettim. Doðrudur yanlýþtýr bunlarý kimseyle tartýþmak istemiyorum bu benim düþüncemdir.

Neden? çünkü bende artýk dayanacak güç kalmadý, herkesin yaptýðý yanýna kar kalan bir ülke burasý. O yüzden bu maçta benim için üç puan ikinci plandaydý.Yavuz hýrsýz misali adamlar çaldý, Mehmet Ali Aydýnlar geldi bunlara zaman kazandýrdý, þimdide baþbakan çýkmýþ Avrupa'ya gitmeyelim diyor! O yüzden bu tepki çok önemliydi. Asýl bu maçta tepki vermeseydik bizde diðer Anadolu kulüpleri gibi sýradanlaþýrdýk. Herkes bilecek, özellikle fenerliler... ''burasý Trabzon, burada su 61 derecede kaynar''

Arkadaþlar, sahaya atýlanlarýn doðruluðu yanlýþlýðý, takýma vereceði zararlar meselesi deðil bu mesele. Eðer olaya o þekilde bakacaksak evet doðru sahaya atýlan yabancý maddelerin hepsi yanlýþtýr, takýmýmýza da büyük bir zarar verecektir. Ama bunu konuþmuyoruz burada, meselenin özü þudur. Kýsacasý Temmuz ayýndan beri uðradýðýmýz haksýzlýklarýn, yaþanan olumsuzluklarýn dýþa vurumudur. Fenerliler hem þampiyonluðumuzu çalýyorlar, hemde bizle dalga geçiyorlar. Biz büyük takýmýz bizle baþa çýkamazsýnýz diyorlar. Hal böyle oluncada ÝSYAN kaçýnýlmaz oluyor

Geçen sene ''günahlarýn takýmý Fenerbahçe'' pankartý için fýrtýnalar kopartanlarýn suratýný bu maçta ayný pankart açýldýðýnda tekrardan görmek isterdim. Çok güzel oldu, iyide oldu. Benim çok hoþuma gitti. Bu pankart için geçen sene sezon devam ederken tapelere bakýn neler yazýyordu? O pankartý kaldýrmak için Trabzon emniyetine kimler, nasýl talimatlar veriyordu?

Koca ülkede Temmuz'dan beri yaþanan bir süreç var ve bu süreçte gördük ki; birileri ekinleri ekmiþ, tarlalarý sürmüþ, hasatý kaldýrmýþ ve iþin sonuna doðru bu iþleri biz yapmadýðýmýz halde, asýl yargýlanmasý gereken Trabzonlular'dýr denerek sabrýmýz sýnanmaktadýr.

Evet bu bir isyandýr. Aziz'e isyan, fenere isyan, TFF'na isyan, Tv ve gazetelere isyan, tahkime isyan, Trabzon emniyet müdürüne isyan, baþbakanýn konuþmalarýna isyan, kýsacasý baskýya, hýrsýzlara, çalanlara ve en önemlisi ALAYINA ÝSYAN'dýr...
    Ahmet abi bu iþin sizi bizi yok.

Maçtan önce herkes çok büyük tepki verilmeli duruþumuzu göstermeliyiz diye yazýp duruyordu buralarda.

Maçýn skorundan çok bunlar konuþuluyordu hatta bazýlarý bizim taraftardan hiç biþey olmayacaðýný sýradan bi lig maçý gibi geçeceðini yazýyordu.

Benim lafým onlara.

Yahu bi kerede onure edin tebrik edin teþekkür edin, bunlar yok, hep kötü zamanda ortaya çýkýyor bu tipler.

Günahlarýn Takýmý fenerbahçe pankartýyla Aziz için açýlan pankartý içeri sokabilmek için bir sürü arbede yaþandý giriþte.

Ýnsanlarýn emeklerini hiçe sayýp alay edermiþçesine yazýlar yazanlara tahammül edemiyorum.
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Açýkçasý az tepki verildiðini düþünüyorum. Bu kadar kýþkýrtmaya raðmen çaký dýþýnda ciddi þeyler olmadý. Bunu "öldürmeliydik onlarý" anlamýnda demiyorum. Ýyi ki olmamýþ, iyi ki bu kadar az olmuþ. O kadar kýþkýrtmadan sonra çok daha kötü þeyler yaþanabilirdi.

Rakibine çaký atacak kadar gözü dönen bir taraftarý Allah'a havale ediyorum. Ahmet abi haklý, bu tepkiler olmalýydý ama çaký nedir yahu?

Bence çakýnýn sahibi kulüp tarafýndan belirlenip hukuksal süreç baþlatýlmalý. Bunu bizzat kulüp yapmalý. Sonra da bu Fenerbahçe'nin yüzüne vurulmalý. Þike sahaya yansýmadý diyen Fenerbahçe'ye inat "Çaký da Volkan'a saplanmadý, ama biz gereðini yapýyoruz" denmeli resmi yoldan. Evet bu yapýlmalý.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

O atýlan býçak da olmasaydý her þey çok güzeldi. Onu kullanarak üste çýkmaya çalýþýyorlar. Haklýyken haksýz duruma düþürüyor bizi o býçak. Salak herif.
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)