Sayfa 479 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 379 429 469 477 478 479 480 481 489 529 579 979 1479 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 11,951 ile 11,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

BALKAN 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar için üretildi zaten o forma sanırım.
    Üretilmesi de hata değil bence, turuncu formayı severek giyen bir sürü taraftarımız var. Ben de sevmem ve almam ama giyenler var...
    haklısın
    ve giyenlere de saygımız var tabiki.
    YAVUZ SULTAN SELİM

Selimag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar için üretildi zaten o forma sanırım.
    Üretilmesi de hata değil bence, turuncu formayı severek giyen bir sürü taraftarımız var. Ben de sevmem ve almam ama giyenler var...
    kel alaka ama o turuncu forma, nike'in klasigi olmus, yurt disinda bir kac nike magazasi dolastim da, bu turuncu forma, yanlis olmasin, aklimda kalan, valencia, shaktar donetsk gibi bir suru takima uyarlanmis.

Bu arada Roma'da outlette, 17,5 avro, turuncu ve bordo formanin düz hali yani, klup logosu olmayan reklamsiz hali, takim logosu olan formalar ise 45 avro.

Yani bizde 75 YTLye satmalari bu formalari bana fiyat olarak cok gibi geldi.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadıköy'deki mağazaya bordo-mavi ve düz mavi formalarımız geldi arkadaşlar.
    -1461 TRABZON-

trabzonspor.com.tr ye de gelecek! hala pek yakında!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hsnkrcdg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonspor.com.tr ye de gelecek! hala pek yakında!!!!!!!!!
    sezon bitince gelir, daha cok bekleriz

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu konu artik kapansin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon hakemlerin mavi forma modasından ağırlıklı olarak bordo formamızı giyeceğiz heralde.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ali Fuat abinin dediği gibi hakemler mavi forma giydiği sürece mavi forma ve mavi şort giyemeyeceğiz...Aslında üstteki formada mavi şort giysek bence çok daha güzel olur...mavi de çorap..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu efsane formamız benim çok hoşuma gidiyor. Hele bir çıksın hem zun kollu hem de kısa kollu muhakkak alacağım
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Saha kenarındaki reklam panoları ve yedek kulübemizdeki "nikefootball.com" reklamları insanın hoşuna gidiyor.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Hakem formalarına göre değil, karşılaşacak takımların renklerine göre formalar seçiliyor. Ortak ve benzer renkleri taşıyan takımlar çok. Trabzonspor'un özel renkleri diğer takımlardan farklı yerde durmasını sağlıyor. Bu sene hakemler mavi giyiyor diye mavi formayı giyemeyeceğiz diye anlamayın sakın yukarıdaki mesajımı. Takımlar nasıl formalarını ayarlıyorsa hakemler de yöneteceği maça göre forma renklerini ayarlıyor. Beşiktaş'ın beyaz formasına baskın çıkacak en iyi forma ile çıktık dün.

Önümüzdeki haftalarda diğer formalarımızı da görürüz, merak etmeyin. Fakat asıl çubuklu formalarımız gelince havamızdan geçilmeyecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iftar yemeginden sonra bizleri yalniz birakmayan yoneticilerimiz nike`tan ancak nisan mayis gibi yeni urunler alabilecegimizi cunku uluslarasi ve 2-3 yillik planlari simdiden yaptiklari icin boyle bir sorun oldugunu soylediler bizden de anlayis bekliyorlar.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    Ankara

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hakem formalarına göre değil, karşılaşacak takımların renklerine göre formalar seçiliyor. Ortak ve benzer renkleri taşıyan takımlar çok. Trabzonspor'un özel renkleri diğer takımlardan farklı yerde durmasını sağlıyor. Bu sene hakemler mavi giyiyor diye mavi formayı giyemeyeceğiz diye anlamayın sakın yukarıdaki mesajımı. Takımlar nasıl formalarını ayarlıyorsa hakemler de yöneteceği maça göre forma renklerini ayarlıyor. Beşiktaş'ın beyaz formasına baskın çıkacak en iyi forma ile çıktık dün.

Önümüzdeki haftalarda diğer formalarımızı da görürüz, merak etmeyin. Fakat asıl çubuklu formalarımız gelince havamızdan geçilmeyecek.

Ali Fuat abi mavi formamızın tonu ile hakemlerin giudiği turkuaz formanın tonu birbirine çok yakın...Hakemlerin böylebir şeye izin vereceğine inanmıyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Fuat abi mavi formamızın tonu ile hakemlerin giudiği turkuaz formanın tonu birbirine çok yakın...Hakemlerin böylebir şeye izin vereceğine inanmıyorum...
    Hakemlere ne? Hakem formaları fosforlu sarı diye Fener kendi formasından vazgeçer mi sence?
    Hakemler de takımlar gibi, sahada mücadele edecek renklere göre formalarının renklerini ayarlamak zorunda. Şu an giydikleri formaların başka renkleri de vardır.

Hakemler mavi giydi diye, mavi formamızdan vazgeçecek değiliz merak etmeyin.

Nereden
    Ankara

Hakemlere ne? Hakem formaları fosforlu sarı diye Fener kendi formasından vazgeçer mi sence?
    Hakemler de takımlar gibi, sahada mücadele edecek renklere göre formalarının renklerini ayarlamak zorunda. Şu an giydikleri formaların başka renkleri de vardır.

maç öncesinde teknik toplantı yapılır. hakemler ne giyeceğini söyler takımlar giyecekleri formaları getirir. olay bu şekilde baştan çözülür. yani hakemler mavi giyecek, mavi forma hiç giyilmeyecek diye bir şey yok. maç öncesinde belli olur bunlar.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Nereden
    Ankara

Alıntı hamdi_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fanatik gazetesinin bugünkü Avni Aker'de şov zamanı adlı başlığı

peki bu resimde ne var ?

çubuklu forma çakma nike... istanbul'da işportada her yerde görebilirsiniz. ama nike ikinci devre trabzonspor'a çubuklu forma yapacak.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Nereden
    Ankara

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puma veya nıke yazı fontuyla Trabzon'dan başka hiçbir yerde isim yazdırılamaz İstanbulu alt üst ettim öyle bir yer yok isim yazanlar bildiğimiz halı saha yazısı 2. yıkamadan sonra kopar forma berbat olur haznedarda olduğu aklımdan çıkmış pardon
    ankara'da orijinal takımın şu anda kullandığı nike fontları basılıyor. istanbul ne kadar zorlandı bu forma konusunda. arkadaşlar olmazsa para yollayın ben ha burda kaldıysa alayım size kargoyla yollayım

Nereden
    Ankara

Ali Fuat abi ben ondan bahsetmiyorum...Beni yanlış anladın...Benim demek istediğim hem biz hem de hakem mavi forma ile sahaya çıkamaz...Hakemlerin elbetteki sadece mavi forması yok...

Bu arada formaların hiçbiri bir işe yaramaz..Bize özel yapılmış formalar değil....Bunu da şuradan anlıyoruz...Beyaz formadaki mavi ile kolları parçalı olan formadaki mavi aynı değil...

Kullanılan fontun ise hiçbir özelliği yok klasik eski nike fontu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bize özel forma yok diyoruz da şu an giydiğimiz formayı dünya üzerinde giyen başka takım yok, bu durum bize özel olmuyor mu?
    Bu seneki modelleri yönetim seçti ve forma konusunda bizim kadar ince eleyip sık dokuyacak kadar düşündüler mi bilemiyorum.
    Nike bize özel tasarımlı formaları zaten seneye yapacak, bunun ilk adımını da çubuklu forma ile atıyor.
    Konu a f s tarafından (15.09.2008 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Kolları mavi olan formayı alttan mavi şort ve mavi çorap ile giyersek gerçekten hoş olur...

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oyuncuların hiçbirinin askere gitmediği belli..
    Baksana, daha boy sırasına bile giremiyorlar..
    Biri hizaya getirsin onları..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Şakha yapıyorsun herlade Kasım

Kocaeli Ts Club'a formalar gelmiş. Kocaeli ahalisine duyurulur. Valla ben gidiyorum almaya. Zaten 6.000 tane. Kalmaz malmaz mazallah
    Konu My tarafından (15.09.2008 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kolları mavi olan formayı alttan mavi şort ve mavi çorap ile giyersek gerçekten hoş olur...
    gerçekten haklısın
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sifuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konu artik kapansin
    bende öyle düşünmüştüm ama mağazalarımızdaki puma markalı ürünler bitene kadar kalmalı
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)