Sayfa 170 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 220 270 670 1170 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 4,226 ile 4,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yahu şu oflu arkadaşımızın yaptığı formalar eğer yapılmaz ise yönetime yeni TSclup için gönderilebilir . Çıkartsınlar nike logosunu koysunlar TSclup logosunu bak satıyormu satmıyormu
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Oflu ile onur-61 arkadaşların yaptıkları formalar çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.
    Ama ben bordo-beyaz ya da mavi-beyaz formaları pek beğenmedim. Daha çok bordoyla mavi kullanılmalıydı bence.

Bu pek hoş olmamış mesela.
    Çizgiler turuncu, beyaz yerler de mavi olsa farklı ve güzel bir forma olurdu diye düşünüyorum.
    Formalardaki Trabzonspor arması silüeti de çok hoş durmuş. Keşke sponsor firma da öyle bir tasarım yapsa.

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Reklam gerekli fakat tam ortada Avea logosu ve kollardaki Cola Turca reklamları hiç hoş durmuyor formalarda..

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Nike olsun taştan olsun Kumaşı kaliteli, tasarım mükemmel veee Türkiyede " ilk " giyen biz olacağız. ( ankaraspor, kocaelispor vs demeyin bana sakın, önce avrupadaki Nike'ları bir inceleyin bir de onları... demek istediğim anlarsınız.)

Avrupanın elit takımları, ve hatta Büyük ülke takımları Nike giyiyor. Onu da geçtik, Nike adidastan çok daha büyük bir firma ve havası var. Onu da geçelim, kumaş kalitesi harika, yani ilk kezz naylon bir forma giymeyeceğiz ( inşallah)
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İHSAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupanın elit takımları, ve hatta Büyük ülke takımları Nike giyiyor. Onu da geçtik, Nike adidastan çok daha büyük bir firma ve havası var. Onu da geçelim, kumaş kalitesi harika, yani ilk kezz naylon bir forma giymeyeceğiz ( inşallah)
    Söylediğin çok göreceli bir durum . Bence Adidas Nike'den daha büyük bir firma ve daha havalı . Sonuçta Nike kurulmadan önce de Adidas firması bu işleri yapıyordu . Şu anki formalarda da Adidas daha önde bence . Ama dediğim gibi göreceli bir durum onun için o mu havalı bu mu havalı kesin konuşmamak lazım . Adidas'ın da kumaş kalitesi kötü olmayacağı için formanın tasarım kalitesine bakmalıyız .

Nereden
    Trabzon

naylon forma üretmeyen firma var mı?

en azından ticari amaçla üretilen formaların hepsi naylondan yapılıyor diye biliyorum. nike barcelona için naylon olmayan forma yapmış ama bize o kadar kaliteli yapacağına inanmıyorum

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediğin çok göreceli bir durum . Bence Adidas Nike'den daha büyük bir firma ve daha havalı . Sonuçta Nike kurulmadan önce de Adidas firması bu işleri yapıyordu . Şu anki formalarda da Adidas daha önde bence . Ama dediğim gibi göreceli bir durum onun için o mu havalı bu mu havalı kesin konuşmamak lazım . Adidas'ın da kumaş kalitesi kötü olmayacağı için formanın tasarım kalitesine bakmalıyız .
    Şunu kastettim ki, söylediğin gibi adidas nikeden önce kuruldu ama şuan ki pazar payları, ciro vs bunlara bakarsan aradaki " nike'ın " ezici üstünlüğünü görürsün. Bu anlamda nike daha büyük demek istedim ve gerçekten de öyle. ( rakamlar yalan söylemez.)
    Ayrıca havalı olduğu benim kişisel görüşüm ( zevk, renk ... meselesi) Ama yine söylemekte yarar var canlı canlı gidinve kendiniz bakın. Bir tane eazik forması alın elinize, bir tane de barça forması. Aradki fark çok bariz...
    Alıntı Egemen Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    naylon forma üretmeyen firma var mı?

en azından ticari amaçla üretilen formaların hepsi naylondan yapılıyor diye biliyorum. nike barcelona için naylon olmayan forma yapmış ama bize o kadar kaliteli yapacağına inanmıyorum
    Kardeşim, kappa , ts club, puma bunların hepsini aldım. Hepsi de yazın sıcakta giyilmiyor. çünkü naylonumsu bir kumaşı var. Kappa biraz daha iyiydi tabii.

Nike Prestij açısından olsun, kumaş açısından olsun bize en uygun.

ali+61+26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

nike olsun da ister çamurdan olsun
    TRABZONSPORUM VARLIĞIN YETER

Kemence_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

adidas veya nike olsun diğerleri olmasın yeter...

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İhsancım ezik forması ile barca forması arasındaki fark , barça forması ile bizim forma arasındada olacaktır . Dediğin gibi belki Ankarspor forması yapmayacak bize ama buraya yazıyorum seneye Kocaeli'nin Eses in giydiği formaların bordo-mavisini giymezsek birşey bilmiyorum Sen sanıyormusunki barça forması giyeceğiz , nasılki ezikler chelsea-liverpool-madrid forması giyemiyor bizim içinde farklı durum olmayacak .

Birde bugun başıma gelen birşey ; Lescon mağazasında çalışan arkadaşıma uğradığımda tezgahta bir Antepspor forması gördüm ve yeminle söylüyorum bizim puma formasına her yönüyle 5 basar En azından naylon değildi ...
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

barçanın giydiği nike ile bizimkinin giyeceği nike aynı olmaz
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Nereden
    Ankara

Şunu kastettim ki, söylediğin gibi adidas nikeden önce kuruldu ama şuan ki pazar payları, ciro vs bunlara bakarsan aradaki " nike'ın " ezici üstünlüğünü görürsün. Bu anlamda nike daha büyük demek istedim ve gerçekten de öyle. ( rakamlar yalan söylemez.)
    Ayrıca havalı olduğu benim kişisel görüşüm ( zevk, renk ... meselesi) Ama yine söylemekte yarar var canlı canlı gidinve kendiniz bakın. Bir tane eazik forması alın elinize, bir tane de barça forması. Aradki fark çok bariz...
    Altta cevaplar verilmiş . Benim aynı şeyi yazmama gerek yok .

Alıntı Sinan Akyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İhsancım ezik forması ile barca forması arasındaki fark , barça forması ile bizim forma arasındada olacaktır . Dediğin gibi belki Ankarspor forması yapmayacak bize ama buraya yazıyorum seneye Kocaeli'nin Eses in giydiği formaların bordo-mavisini giymezsek birşey bilmiyorum Sen sanıyormusunki barça forması giyeceğiz , nasılki ezikler chelsea-liverpool-madrid forması giyemiyor bizim içinde farklı durum olmayacak .
    Alıntı Ali Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nereden
    Almanya

tabi önemli olan forma degil formanin basarisi
    benimde gönlümden gecen NIKE nin üretici firmasi olmasi

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sinan Akyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Birde bugun başıma gelen birşey ; Lescon mağazasında çalışan arkadaşıma uğradığımda tezgahta bir Antepspor forması gördüm ve yeminle söylüyorum bizim puma formasına her yönüyle 5 basar En azından naylon değildi ...
    Sinanım, ben demiyorum ki bize barçaya yaptığı tasarımın aynısını yapacak. Benim demek istediğim Nike'ın bize yapacağı formanın " kalitesi " barçanın ki gibi olur. Nitekim Nike'ın kumaş kalitesi bellidir, kaliteli bir kumaş ve bize uygun bir tasrım yapacaklardır.

Alıntı Ali Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki aynı olmayacaktır, Renklerimiz aynı değil çünkü ( anladın)
    Altta cevaplar verilmiş . Benim aynı şeyi yazmama gerek yok .
    Ben senin cevap vermeni beklerdim, çünkü yukardakiler " doğru cevap değil"

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Dünyanın en büyük 100 markası

Dünyanın en güçlü 100 markası açıklandı. İlk üçü sırasıyla Google, GE ve Microsoft paylaştı. En iddialı çıkış 30 milyar dolarlık büyümeyle ABD’li Apple’dan geldi. En hızlı yükselen marka ise Blackberry oldu..

ABD merkezli araştırma şirketi MillwardBrown Optimor’ın geleneksel olarak hazırladığı ‘BrandZ Top 100 En Güçlü Markalar’ sıralamasında yeni ekonomi devi Google 86.1 milyar dolarlık marka değeriyle birinci oldu. Google markasını, 71.4 milyar dolarla General Electric (GE) izlerken, üçüncülük 70.8 milyar dolarla yazılım devi Microsoft’un oldu.

2008’in ‘BrandZ’ sıralamasında ilk 100’e giren markaların toplam değeri bir önceki yıla göre yüzde 21’lik büyümeyle toplam 1.96 trilyon dolara çıktı.

Blackberry uçtu!

Bu yılki listede en güçlü çıkışı marka değerini 30 milyar dolar artıran Apple gerçekleştirirken, en hızlı büyüme rakamını ise Kanadalı RIM firmasının mobil cihaz markası Blackberry yakaladı. Blackberry markası bir önceki yıla göre yüzde 390’luk büyüme rakamının altına imza atarak listede 51’inci sıraya yerleşti.
    Açıklanan listenin tamamına bakıldığında ABD’li şirketlerin marka liginde açık ara önde olduğu görülüyor. Buna karşın Asya ve Çin bölgesinden gelen markaların da bu yıl değerlerini önemli oranda artırdığı gözlendi. İlk 100 marka içine China Mobile, Bank of China, China Construction ve ICBC gibi markaları sokan bu bölge toplamda 124 milyar dolarlık büyüklüğe ulaştı.

50 bin marka var

Google ve Microsoft ile kendi kategorisinde iki markayı ilk üçe sokan teknoloji sektöründeki gelişmelere bakıldığında bir önceki yıla göre büyümenin yavaşladığı görüldü. İlk 100 marka içinde bu sektörün büyüklüğü 187.5 milyar dolar olarak hesaplandı.
    Millward Brown Optimor’un tüm dünyada 50 bin markayı kapsayan araştırmasında, şirketlerin dolar üzerinden değerleri ölçüldü. Tüketici algılarına ait somut ölçümlerle finans verilerinin birleştirildiği marka sıralaması için dünya genelinde yıllık 1 milyonu aşkın tüketiciyle görüşüldüğü açıklandı.

Sektörlere göre üç büyükler (milyar dolar)

TEKNOLOJİ
    Google 86.0
    Microsoft 70.8
    IBM 55.3

FİNANS
    Bank of America 33.0
    Citi 30.3
    ICBC 28.0

HAZIR GİYİM
    Nike 12.4
    H&M 11.1
    Zara 8.6

MOBİL İLETİŞİM
    China Mobile 57.2
    Vodafone 36.9
    Verizon 19.2

PERAKENDE
    Wal-Mart 34.5
    Tesco 23.2
    Home Depot 15.3

OTOMOBİL
    Toyota 35.1
    BMW 28.0
    Porsche 21.7
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[QUOTE=erayakyuz;1268493]

gerçekden süper bir tasarım harika ellerine sağlık kardeşim
    işkenaz

Nereden
    Ankara

Ben senin cevap vermeni beklerdim, çünkü yukardakiler " doğru cevap değil"
    Doğru olduğundan eminim . Bize yapacağı formanın kalitesi Ankaraspor'a yaptığı formanın kalitesinde olacak . O firmanın gözünde Barça gibi bir futbol devinin değerine sahip değiliz . Formanın rengine bakmaz bu iş . Kulübün başarılarına ve ününe bakar

Nereden
    Ankara

# TS-Tiryaki

Dikkat ettiysen orada göreceli bir durum demiştim yani istatistiksel durumlar göreceli olamaz . Kim daha fazla satış yapıyor dememiştim yani . Ordaki istatistikler Nike'nin futbola yaptığı yatırımdan kazandığı paralar değil sadece . Diğer dallar da var ve futbol konusunda Adidas'ın daha estetik ve kaliteli davrandığını hala savunmaktayım . Forma dizaynlarından da belli oluyor zaten (Çoğunluğun beğenisine göre söylüyorum)

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tabiki aynı olmayacaktır, Renklerimiz aynı değil çünkü( anladın)
    o açıdan demedim bir barça kim biz kim...renkelerimiz aynı olsa bile tasarımlar aynı olmaz(anladın)
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı viseralisado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oflu ile onur-61 arkadaşların yaptıkları formalar çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.
    Ama ben bordo-beyaz ya da mavi-beyaz formaları pek beğenmedim. Daha çok bordoyla mavi kullanılmalıydı bence.

Bu pek hoş olmamış mesela.
    Çizgiler turuncu, beyaz yerler de mavi olsa farklı ve güzel bir forma olurdu diye düşünüyorum.
    Formalardaki Trabzonspor arması silüeti de çok hoş durmuş. Keşke sponsor firma da öyle bir tasarım yapsa.
    değişik olmuş her zaman çubuk olmaz.aradaşım güzel tasarımm

Nereden
    Kocaeli

[quote=okan6161;1276734]
    Alıntı erayakyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

gerçekden süper bir tasarım harika ellerine sağlık kardeşim
    harika gerçekten

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lottonun formalarini sevmiyorum ya Nike olsun yada Kappa
    aynen lotto yapamıyo

Nereden
    Kocaeli

Alıntı onur-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haydi hayirlisi.... yeni formamis iste bu
    abi saçmalamayın bu bu yılın forması seneye başka olcak birde bu formalat pekte güzel değil

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hakkaten harika olmuş
    olmuş

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi, ya benim gözler bozuk ya da internet cafenin bilgisayarı, ama maviyi turkuaz, bordoyu da mor görüyorum yaptığın formalarda.
    harbi öleyaa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)