Sayfa 3 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 503 1003 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarýmýz; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ankaraspor nike giymiyor mu?

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Bildigim kadariyla ''nike'' Ankaraspor'un formalari. Edited by: halil ibo

ctmeoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

kendi formamizi üretmemiz güzel bi davranis da olsa bugün real madrid barca milan bile marka giyiyo bence kappa güzel olmustu renkler ve kesim güzeldi olmazsa nike da olur barca nike giyiyo güzel duruyo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Kappa ekonomik olarak çok uygun olmasa da dizayn olarak da kalite olarak da çok güzeldi ama su an kulüp açisindan ticari gereklilikler de olsa Ts Club formalarinda ayni kalitenin oldugunu söyleyemeyiz.. Örneklerine bakarsak Lotto da pek kaliteli ve sik formalar yapmiyor, bence de Nike çok iyi durur.. Bakalim hayirlisi artik..
    Edited by: Ferdinand

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

para mara kalite falan filan cok güzel düsündünüz ama en önemlisini yine düsünemiyorsunuz buda trabzonsporun ayricaligi evet bende baska bir kulüp tanimiyorum buda bizim özelliglerimizden biri tamam tsclub güzel bir isim degil dizeynida daha en iyisi degil ama baslangic icin iydiler bence yeni bir isim yeni dizeyn görsün dünya ayricaligimizi birde nike ye gelince formalari heb bir cizgide hangi takim olursa olsun siradan olmak isteyen tsli varmi bu dünyada lotto da kalite olarak tsclub dan üstün hali yok ismide tsclubdan iyi degil birde istikrarcilar nerede o herseyde istikrar haykiran ark.lar amerikan para babasi kabiyi calinca filosofinisdemi degisiyorsunuz herzaman yazdigim gibin önce dogru kararlar sonra istikrar tsclub gelismeli tamam ama yerine baskasi kondurulmamali

Tahsin Armutcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar barcanin formasina benzer gibi bir forma bize yakismaz mi</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

arkadaslar büyük ihtimalle lotto olacak çünkü daha fazla para teklif etmisler. kappa olmasi imkansiz gibi gibi çünkü lotto'nun teklifinin yanina yanasamamislar.

nike'in tek sansi karizmatik bir marka olmasi.

bana kalirsa diadora olsun onlarin formalari daha güzel

he unutmadan geçen hafta lotto ile yönetim bir buçuk saat süren bir toplanti yapmislar.

Ben NIKE in üretmesini isterdim cok kaliteli formalari var vede cok güzel

Alýntý vectra29 Nickli Üyeden Alýntý
    bütün dünyaya tek tip forma yapan nike olmasini istemem. lotto da iyi bir marka degil. tercihim sirasiyla kappa,adidas ve umbro'dur.
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Eski yönetimin sahsen beni sasirtan karariyla Trabzonspor ürünlerininresmi markasiTs Club'in forma üretmesi beraberinde pek çok soru isareti getirmisti. Maliyeti ucuza getirip herhangi bir markaya kar payi ödememek ugruna yapilan bu tercihin bedelini su anki yönetim ödeyecek gibi duruyor.

Yapilacak yeni tercih fazla risk almadan zararimizi kurtarip karatasimali. Eldeki imkanlara bakilirsa en mantiklisi Kappa'ya dönüs gibi görünüyor. Önceki sezon ürettikleri formalari çogumuz begenmistik. Kappa markasi sembolümüz olmaya aday bir markaydi. Varolan anlasmayi da gözönünde bulundurursak hukuksal bir çikmaza düsmeden forma üretimini tekrar kappaya birakmak bizim için en mantikli adim gibi duruyor.

Dünya devi Nike'in bize bu teklifi yapmasi hos görünebilir ancak bu teklife hemen atlamamaliyiz. Taraftarimizin gelir seviyesi belli, nike'in ürettigi formalara ne fiyat biçecegini de az çok tahmin edebiliyoruz. Elbette bende bir taraftar olarak takimiminsirtinda bir dünya markasinin formasinitasimasini isterim ancak benim için önceki planda takimin kendisi ve ona gönül verenler gelir. Satilmadiktan sonra istedigi kadar kaliiteli olsun, bir anlami yok.

Lotto firmasi Türkiye çapinda yillara dayanan bir atilim içersinde, geçen sezon Gençlerbirligine yüklü miktar vererek anlastilar ve bu sezon da bize teklif ediyorlar. Ayrica Lotto takimimizdan Yattara'nin da bireysel sponsoru. Trabzonspor Lotto Türkiye için bir sanstir ve bunu degerlendirmek istiyorlar ancak diger iki firmaya görekalitesi ve dizaynlari tartisilir. Bunun hakkinda yönetimin akilci düsünmesi gerekli.

Bu 3 marka ya da bunlarin disinda bir marka tercih edilirse bile TS Club markasi korunmali ve gelistirilmeye devam edilmeli, taraftar ürünleri, aksesuarlari, kisacasi trabzonsporla ilgili maç ve idman giysileri disindaki ürünlerin satisinadevam etmelidir.

kutoz
    Ziyaretçi

Nike; çok kaliteli ürün üretiyor. Italya milli takim formasini almistim bundan 9 yil önce. Hala ilk aldigim günki gibi duruyor. Ama gelin görünki, dizayn konusunda Nike her takima ayni kesimde ve sekilde forma sunuyor.

Lotto; Akçaabat Sebatspor'un süper ligdeyken sponsoruydu. Açikcasi çok fazla begenmemistim.

Kappa; Suana kadar aldiklarim içinde en iyisi gibi geldi bana. Kesimi, kumasinin kalitesi, dizayni gerçekten çok güzeldi. Anlasma devam ediyorsa, baska firmaya gidilmemeli kappa ile anlasmayi uzatarak gelir saglanabilir.

tonyali_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

lotto ve nike yapacagi formalar bizimkinden kaliteli ve daha fazla kazandiracaksa neden olmasin

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

yalniz su var nike iyi para kazandirabilir ama formalar çok pahali olacak

birde nike anlasma yaptiumi çok kati kurallari oluyo yani tüm ürünleri ben yapacam diyomus o zaman tüm ürünler ates pahasi olacak. yani ara ara 2-3 parça ürün alanlar ancak 1 parça alacaklar.</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=bottom>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD></TD></TR>
    <TR>
    <TD></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
    <TR>
    <TD></TD>
    <TD vAlign=top bgColor=#c73e39></TD>
    <TD colSpan=4></TD></TR></T></TABLE>
    Kappa olsun. Bordomaviye daha
    iyi yakisiyo. Bne sahsen Ts Club
    kendi ürünümüz diye her ne kadar
    sevmemis olsam da begenmedigimi
    belli etmemistim. Evet Kappa ya
    dönülsün.
    Kaplan'a KAPPA yakisir.

ihsanbayram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cubuklu formalari düyaya adidas tanitti ,bence adidas olsun ,adidas ile birlikte cubuklu formalrimiz bir o kadar daha güzel olacaktir ...

adidas milli takimin sponsuru iken cok güzel formlarimiz vardi ,nike geldi formlarimiz özelligini kaybetti

kappa ,umbro,lotto ,diadora,uhlsport reebok hepsi kalitesiz formalar

su anda dünyada adidas ve nike birinci sira dalar ,sonra puma geliyor

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ankaraspor nike giyiyo çarsaf gibi... admlarin üstünde duruyo...

bir yandan barcelonanin formasi geliyo aklima diger taraftan diadorali roma formasi bence bize hos gider tasarimlarini seviyorum ama kalitesini bilmiyom....

yönetim nike seçerse satis patlamasi yapar diim...ekmek satar gibi satar ama tsclub bitirilmemeli bir arkdasin yorumu vardi fenerrum gibi yapilsin anteraman ürünlerini tsclub versin formayi seçecegimiz firma...

kappa olmasin

bide söle adam gibi bi çubuklu bi forma olsun

simdiki formalar da güzel herhalde trabzon tarihinde en çok sattigi forma bu yeni çikanlardir ....

bence böle daha ii......direk kulup kazansin parayi

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Hangi firma olursa olsun artik 40 ytl den forma almayi unutalim. En az 65-70 veririz gibime geliyor.

Benim gönlümden de Nike geçiyor...

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

N

I

K

E

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Beyler Ts Club Ile Formalarimz Ucuz Olunca Kapis Kapis Gitti Rahatlikla Alindi.. 3 Kalitede Sunuldu Formalar. Ama Nike Olunca Forma Satislari Azalacaktir. Ts Club Kalip Yan Ürünleri ÜRetebilirler. Nike Formalar Bildiginiz Gibi Hem Kaliteli Hemde Cok Orjinal Forma Satis Anlaminda Kulüp Yeterli Randumani Alamayabilir.

mensure 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bence Ts formalarizaten pahali, eger fiyatlar daha yükselirse satis çok azalir.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý mensure 61 Nickli Üyeden Alýntý
    Bence Ts formalarizaten pahali, eger fiyatlar daha yükselirse satis çok azalir.

Pahalimi [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Yapma Ya 29 Milyona Forma Nerede Var Orjinal Formalar 29 dan Basliyo

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

lotto ayakkabi firmasidir, batinca tekstile girdi. bu yuzden nike daha iyi. ama en iyisi kappa.bu senekiler ise kötü malesef. bu arada hava katacak bir forma yapsinlar. taraftara sorsunlar bence mükmmel sunumlar cikar.

mensure 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý lazmania Nickli Üyeden Alýntý
    Yapma Ya 29 Milyona Forma Nerede Var Orjinal Formalar 29 dan Basliyo

Ben hiç 29 milyona almadim. Ben kendim için söylemedim, ben sen veya baskasi alabilir ama her istiyen malesef alamaz. Mesela yegenlerime ben aliyorum hepsi benden istiyor [img]smileys/smiley19.gif[/img]ben hangisine yetisiyim, ben çalisan biri diyilim yinede en iyilerini aliyorum onlara [img]smileys/smiley17.gif[/img]takimim kazansin diye [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)