Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2775 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 501 1001 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69368 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarmz; Nike, Puma, Kappa, Adidas ve rnleri

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Standart Eski Forma Sponsorlarmz; Nike, Puma, Kappa, Adidas ve rnleri

Lotto ve Nike yeni sezonda Trabzonspor resmi rnlerini retmek iin kulbe ok ciddi rakamlar teklif etmisler.Bu simdilik bir duyum, ama gerek oldugunu farz edersek bu konudaki grsleriniz nelerdir?Sahsen ben Kappa'dan sonra TS-Club formalarini ok kalitesiz buluyorum.Yeni sezonda en kalitelisini giyecegimizi tahmin ediyorum...

Ycandan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    46

Ben formanin ok nemli olduguna ve basariyi bile etkiledigine inaniyorum.Biz kme dsme tehlikesi yasadigimiz sezon puma giyiyorduk.Ertesi sene kappa giymeye basladik ilk 2 sene trkiye kupasi ve daha sonra sampiyonluk sansini yakaladik.Kappalar ikinca bu kt sezonu yasamaya basladik ve devam ediyoruz.Tabi bu ogunuza sama gelecektir ama formanin takimin havasini degistirmsinde etkili oldugunu dsnyorum.Ben yine kappadan yanayim ama bu iki markadan biri olacaksa kesinlikle nike olmali.Takimin ve taraftarin havasini degistirecektir.

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Sana katiliyorum tsclub dursun ama formalari NIKE retsin.

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Ynetim hesabini yapacaktir. Sponsorla anlasirsam ka para kazanirim kendim yaparsam ka para kazanirim cazip gelirse sponsorla anlasma iyi olur... Lotto olmasin kesinlikle... Bu takima Nike yakisir..

Alptu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Manisa
    Ya
    35

bence de gs bir ara lotto formalar giymisti kalitesizdi nike sanirim su ana kadar hic bir trk kulubune sponsor olmadi ben tercihimi nike dan yana kullaniyorum

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    52

Hani devletin asli grevleri disindapiyasadan elini ekmesi gibi birsey.Futbol takiminin tekstil isine soyunmasi pek akilci grnmyordu.Fakat hesap yapilarak mi bu ise girisildi bilemiyorum.Netice ortada,kalite ortada...

Bu durumda benimde tercihim Nike olur.Kesinlikle yakisir...

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    35

ben formalarimizin dizaynini gzel bulmuyorum, ubuklu disindakiler hos degildibu sene.ts club kalsin, taraftar rnleri retmeye devam etsin ama formalarimizi takimimiza yakisan bir marka retsin. kappa giyerken formalar sperdi...

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Takimin sponsoru nike olsun ama TS Club da kendini gelistirerek taraftarin kullanacagi bir marka haline gelsin..

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

TsClub zaten mutlaka kalacaktir. Ts club Trabzonspor klbnn magazasidir. yani forma sponsoru degisti diye magaza kapanacak durumu yok. Orda herzaman Trabzonspor rnlerini bulmaya devam edecegiz . Benim gnlmde formalarimizin NIke olmasindan yana.

Burhan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

btn dnyaya tek tip forma yapan nike olmasini istemem. lotto da iyi bir marka degil. tercihim sirasiyla kappa,adidas ve umbro'dur.

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bence Nike olsun ama TS CLUBta dursun

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Fatih(kuzey_lee) bu konuyla ilgili ayrintili bilgi verecektir muhakkak ama su kadarini yazayim; maddi aidan en tatmin edici teklifi Lotto'nun verdigini sylyordu..

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

tekstilde dnyanin 1 numarasi olan trkiyede kaliteli ts club markali forma retemiyorsak bu rezalet illaki birilerinin sponsorlugu olmasi sart mi? Nike in kullandigi kumasin aynisi kullanilarak modern dizaynli bir forma yapamaz miyiz ayni formada nike yazacagina tsclub yazsin eger ayni 1. sinif kumasin kullanimi yasalar tarafindan sakincaliysa yani bu islerde de patent sorunu varsanike la bu sekilde anlasma yapilabilir stadda basin merkezlerinde nike reklami yaparsin olurbiter, bunlar olmuyorsa nike olmasini tercih ederim.

The Legend - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2005
    Nereden
    Trabzon

benim istegim adidas olmasidir.ama bu ikisi arasindan olacaksa nike olsun. bunlara alternatif ise umbro olabilir.

Trabzonspor Kongre yesi
    tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

bence kendi magazalarinda bizim formalarimizi hangisi satacaksa ve trkiyenin bir ok yerinde hangi markanin magazasi varsa o marka ile anlasilmali.bylece rnlere ulasma sorunuda bir nebze zlr.

Jackdaniels - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.05.2005
    Nereden
    Trabzon

Sade birnike formasi bordo mavi renklere harika gider [img]smileys/smiley2.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    Afrika Dier

Alnt tigin Nickli yeden Alnt
    bence kendi magazalarinda bizim formalarimizi hangisi satacaksa ve trkiyenin bir ok yerinde hangi markanin magazasi varsa o marka ile anlasilmali.bylece rnlere ulasma sorunuda bir nebze zlr.

kesinlikle dogru ,ozaman forma satislari daha fazla olur,

yelik tarihi
    20.09.2004

lotto bence iyi sonuta kulbn menfaatleri iinde olmasi ve kaliteli yapilacaksa tamamdir .. bende rnleri var lottonun ok iyi..

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Alnt kafkaf28 Nickli yeden Alnt
    Ben formanin ok nemli olduguna ve basariyi bile etkiledigine inaniyorum.Biz kme dsme tehlikesi yasadigimiz sezon puma giyiyorduk.Ertesi sene kappa giymeye basladik ilk 2 sene trkiye kupasi ve daha sonra sampiyonluk sansini yakaladik.Kappalar ikinca bu kt sezonu yasamaya basladik ve devam ediyoruz.Tabi bu ogunuza sama gelecektir ama formanin takimin havasini degistirmsinde etkili oldugunu dsnyorum.Ben yine kappadan yanayim ama bu iki markadan biri olacaksa kesinlikle nike olmali.Takimin ve taraftarin havasini degistirecektir.

Kardes ne sama gelmesi senelerdir tami tamina bende bunu dsnyorum ama ekinerek kimseye slyemiyodum[img]smileys/smiley36.gif[/img]dicekler sama sapan hurafelere mi inaniyosun..hatta ben bizim klasik ubuklu forma disindakileirnde pek ugurlu gelmedigini dsnyorum..

Gelelim marka seimine lotto-puma-umbro yaramaz markalar bize..

Kappa'yi seviyorum bizede ok gitmisti adeta zdeslesecektik nerdeyse..ama benim grstgm tsclub yetkilileri kappanin ok pahaliya formayi sattini ve ok az bir karla kulbn bunalri satabildigini slyolardi ee bizim taraftarin btesi belli hemen korsana kosuyor dogal olarak..Sanirim kaliteside olsa en yksek satisi bu sene yapmisiz forma ve lisansli rnlerde..Bide basari olsaydi ahh ahh...

Nike farklilik getirir bize bi hava getirebilir..Bir not dsim:nike ankarasporun suan sponsoru yani trkiyede ilk olmayiz..

adidasi da ok klasik buluyorum artik yaa ayni 3 izgi..

yani kappa yada nike olabilir..Ancakk iyi bir ekonomi tablosu ikarmak lazim kulbn ikarlari gzetilmeli..

Tsclub tabiki aik kalicak esofman+diger rnleri retmeye devam edicek hatta alt yapidaki takimalrimizin formalarini da retmeye devam edicek sadece a takim forma antlasmasi yapilabilinir..

yelik tarihi
    12.08.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

febede bi seme fenerium formayla oynayip sonra adidasa dnmst; umarim bizde marka formaya dneriz bu formalar bence ok kalitesiz. nike tercihim.

Naim
    Ziyareti

Simdi arkadaslar durum nedir tam olarak bilmiyorum
    anlasma durumunu falan
    fakat bir noktaya dikkat ekmek istiyorum
    Kappa ile anlastigimizda formalarin kaliteli oldugu kadar pahali olduguda unutulmasin
    ayrica kappaya her yerde ulasmak pekde mmkn olmamaktaydi
    TS club Projesi Trabzonspor iin ok gzel bir poreje
    ama bunu forma retimiyle kisitla yapmamak lazim
    eger bir firma ile anlasilacaksa Nike gzel bir tercih bence
    fakat forma fiyatlari Trabzon taraftari iin nem arz edecektir
    kappadaki satis rakamlari ile Ts clup deki forma satis rakamlari bu konuda yeterli bilgi verir
    Tabi biz taraftar olarak dsnyoruz belki ama isin profesyonel bakisi daha nemli
    Trabzonspor bu sene tarihinde en ok forma satisini bu sene gereklestirdi sampiyonlar ligi malari ncesi bunda Trabzonun basarilari yaninda Ts clubdeki rnlerin ekonomik olmasinin byk etkisi vardi Bence anlasma yapilirken bunada dikkat eidlmeli
    ve Trabzon gibi Lisansli rn ok az satilabilen [ekonomik sebeplerden tr] bir rnn e markanin pazarlamasi kendi markasi zerindne yapilmasi nemlidir

bununla birlikte fenerium deneyimi daha eskilere dayanan fenerbahce dahi forma olayini tek basina yrtememistir
    bence TS clublar diger rnlerle beraber yola devam etmeli Forma retimi Nike gibi bir profesyonel firmaya gese dahi fiyatlandirma konusund bir mtabakata ulasilmali ve asla TS markasi ufak fiyatlara fazla prezentable olmayan firmalara feda edilmememli (kendi lkelerinde nl olsalarda umbro ve Looto trkiyede pek Prezantable markalar degildir)

ofluhalit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

kappa pahaliydi diyolar nike da ondan ucuz olmayacak elbette.taraftarin alim gcne gre projeler retirler umarim.ts club veya nike hangisi kulbe daha ok kar getirecekse o olsun.nemli olan kulbn gelir kazanmasi.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

bence de nike ok gzel olur...diger adidas, puma, kappavb. firmalari denedik...nike su anda bunlarin hepsinden daha iyi...

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

nike iyi fikir ama kulubn karari nemli tabii.olursa nike olsun geliri de fazladir.

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    34

nike isim olarak digerlerinden siyriliyor.ts club markali rnlerde de febenin fenerRUM taktigi uygulanabilir.(antrenman formasi ts club-malarda nike yada anlasilan firma)

lotto,puma gibi markalarin bordo-mavi yi siradanlastiracagini dsnyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 4 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 4 misafir)