Sayfa 1 Toplam 3105 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 501 1001 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarýmýz; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart Eski Forma Sponsorlarýmýz; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Lotto ve Nike yeni sezonda Trabzonspor resmi ürünlerini üretmek için kulübe çok ciddi rakamlar teklif etmisler.Bu simdilik bir duyum, ama gerçek oldugunu farz edersek bu konudaki görüsleriniz nelerdir?Sahsen ben Kappa'dan sonra TS-Club formalarini çok kalitesiz buluyorum.Yeni sezonda en kalitelisini giyecegimizi tahmin ediyorum...

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Ben formanin çok önemli olduguna ve basariyi bile etkiledigine inaniyorum.Biz küme düsme tehlikesi yasadigimiz sezon puma giyiyorduk.Ertesi sene kappa giymeye basladik ilk 2 sene türkiye kupasi ve daha sonra sampiyonluk sansini yakaladik.Kappalar çikinca bu kötü sezonu yasamaya basladik ve devam ediyoruz.Tabi bu çogunuza saçma gelecektir ama formanin takimin havasini degistirmsinde etkili oldugunu düsünüyorum.Ben yine kappadan yanayim ama bu iki markadan biri olacaksa kesinlikle nike olmali.Takimin ve taraftarin havasini degistirecektir.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sana katiliyorum tsclub dursun ama formalari NIKE üretsin.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yönetim hesabini yapacaktir. Sponsorla anlasirsam kaç para kazanirim kendim yaparsam kaç para kazanirim cazip gelirse sponsorla anlasma iyi olur... Lotto olmasin kesinlikle... Bu takima Nike yakisir..

Alptuð - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    38

bence de gs bir ara lotto formalar giymisti kalitesizdi nike sanirim su ana kadar hic bir türk kulubune sponsor olmadi ben tercihimi nike dan yana kullaniyorum

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Hani devletin asli görevleri disindapiyasadan elini çekmesi gibi birsey.Futbol takiminin tekstil isine soyunmasi pek akilci görünmüyordu.Fakat hesap yapilarak mi bu ise girisildi bilemiyorum.Netice ortada,kalite ortada...

Bu durumda benimde tercihim Nike olur.Kesinlikle yakisir...

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

ben formalarimizin dizaynini güzel bulmuyorum, çubuklu disindakiler hos degildibu sene.ts club kalsin, taraftar ürünleri üretmeye devam etsin ama formalarimizi takimimiza yakisan bir marka üretsin. kappa giyerken formalar süperdi...

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takimin sponsoru nike olsun ama TS Club da kendini gelistirerek taraftarin kullanacagi bir marka haline gelsin..

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

TsClub zaten mutlaka kalacaktir. Ts club Trabzonspor klübünün magazasidir. yani forma sponsoru degisti diye magaza kapanacak durumu yok. Orda herzaman Trabzonspor ürünlerini bulmaya devam edecegiz . Benim gönlümde formalarimizin NIke olmasindan yana.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

bütün dünyaya tek tip forma yapan nike olmasini istemem. lotto da iyi bir marka degil. tercihim sirasiyla kappa,adidas ve umbro'dur.

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bence Nike olsun ama TS CLUBta dursun

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Fatih(kuzey_lee) bu konuyla ilgili ayrintili bilgi verecektir muhakkak ama su kadarini yazayim; maddi açidan en tatmin edici teklifi Lotto'nun verdigini söylüyordu..

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

tekstilde dünyanin 1 numarasi olan türkiyede kaliteli ts club markali forma üretemiyorsak bu rezalet illaki birilerinin sponsorlugu olmasi sart mi? Nike in kullandigi kumasin aynisi kullanilarak modern dizaynli bir forma yapamaz miyiz ayni formada nike yazacagina tsclub yazsin eger ayni 1. sinif kumasin kullanimi yasalar tarafindan sakincaliysa yani bu islerde de patent sorunu varsanike la bu sekilde anlasma yapilabilir stadda basin merkezlerinde nike reklami yaparsin olurbiter, bunlar olmuyorsa nike olmasini tercih ederim.

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benim istegim adidas olmasidir.ama bu ikisi arasindan olacaksa nike olsun. bunlara alternatif ise umbro olabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

bence kendi magazalarinda bizim formalarimizi hangisi satacaksa ve türkiyenin bir çok yerinde hangi markanin magazasi varsa o marka ile anlasilmali.böylece ürünlere ulasma sorunuda bir nebze çözülür.

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sade birnike formasi bordo mavi renklere harika gider [img]smileys/smiley2.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý
    bence kendi magazalarinda bizim formalarimizi hangisi satacaksa ve türkiyenin bir çok yerinde hangi markanin magazasi varsa o marka ile anlasilmali.böylece ürünlere ulasma sorunuda bir nebze çözülür.

kesinlikle dogru ,ozaman forma satislari daha fazla olur,

lotto bence iyi sonuçta kulübün menfaatleri içinde olmasi ve kaliteli yapilacaksa tamamdir .. bende ürünleri var lottonun çok iyi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý kafkaf28 Nickli Üyeden Alýntý
    Ben formanin çok önemli olduguna ve basariyi bile etkiledigine inaniyorum.Biz küme düsme tehlikesi yasadigimiz sezon puma giyiyorduk.Ertesi sene kappa giymeye basladik ilk 2 sene türkiye kupasi ve daha sonra sampiyonluk sansini yakaladik.Kappalar çikinca bu kötü sezonu yasamaya basladik ve devam ediyoruz.Tabi bu çogunuza saçma gelecektir ama formanin takimin havasini degistirmsinde etkili oldugunu düsünüyorum.Ben yine kappadan yanayim ama bu iki markadan biri olacaksa kesinlikle nike olmali.Takimin ve taraftarin havasini degistirecektir.

Kardes ne saçma gelmesi senelerdir tami tamina bende bunu düsünüyorum ama çekinerek kimseye sölüyemiyodum[img]smileys/smiley36.gif[/img]dicekler saçma sapan hurafelere mi inaniyosun..hatta ben bizim klasik çubuklu forma disindakileirnde pek ugurlu gelmedigini düsünüyorum..

Gelelim marka seçimine lotto-puma-umbro yaramaz markalar bize..

Kappa'yi seviyorum bizede çok gitmisti adeta özdeslesecektik nerdeyse..ama benim görüstügüm tsclub yetkilileri kappanin çok pahaliya formayi sattini ve çok az bir karla kulübün bunalri satabildigini sölüyolardi ee bizim taraftarin bütçesi belli hemen korsana kosuyor dogal olarak..Sanirim kaliteside olsa en yüksek satisi bu sene yapmisiz forma ve lisansli ürünlerde..Bide basari olsaydi ahh ahh...

Nike farklilik getirir bize bi hava getirebilir..Bir not düsim:nike ankarasporun suan sponsoru yani türkiyede ilk olmayiz..

adidasi da çok klasik buluyorum artik yaa ayni 3 çizgi..

yani kappa yada nike olabilir..Ancakk iyi bir ekonomi tablosu çikarmak lazim kulübün çikarlari gözetilmeli..

Tsclub tabiki açik kalicak esofman+diger ürünleri üretmeye devam edicek hatta alt yapidaki takimalrimizin formalarini da üretmeye devam edicek sadece a takim forma antlasmasi yapilabilinir..

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

febede bi seme fenerium formayla oynayip sonra adidasa dönmüstü; umarim bizde marka formaya döneriz bu formalar bence çok kalitesiz. nike tercihim.

Naim
    Ziyaretçi

Simdi arkadaslar durum nedir tam olarak bilmiyorum
    anlasma durumunu falan
    fakat bir noktaya dikkat çekmek istiyorum
    Kappa ile anlastigimizda formalarin kaliteli oldugu kadar pahali olduguda unutulmasin
    ayrica kappaya her yerde ulasmak pekde mümkün olmamaktaydi
    TS club Projesi Trabzonspor için çok güzel bir poreje
    ama bunu forma üretimiyle kisitla yapmamak lazim
    eger bir firma ile anlasilacaksa Nike güzel bir tercih bence
    fakat forma fiyatlari Trabzon taraftari için önem arz edecektir
    kappadaki satis rakamlari ile Ts clup deki forma satis rakamlari bu konuda yeterli bilgi verir
    Tabi biz taraftar olarak düsünüyoruz belki ama isin profesyonel bakisi daha önemli
    Trabzonspor bu sene tarihinde en çok forma satisini bu sene gerçeklestirdi sampiyonlar ligi maçlari öncesi bunda Trabzonun basarilari yaninda Ts clubdeki ürünlerin ekonomik olmasinin büyük etkisi vardi Bence anlasma yapilirken bunada dikkat eidlmeli
    ve Trabzon gibi Lisansli ürünü çok az satilabilen [ekonomik sebeplerden ötürü] bir ürünün e markanin pazarlamasi kendi markasi üzerindne yapilmasi önemlidir

bununla birlikte fenerium deneyimi daha eskilere dayanan fenerbahce dahi forma olayini tek basina yürütememistir
    bence TS clublar diger ürünlerle beraber yola devam etmeli Forma üretimi Nike gibi bir profesyonel firmaya geçse dahi fiyatlandirma konusund bir mütabakata ulasilmali ve asla TS markasi ufak fiyatlara fazla prezentable olmayan firmalara feda edilmememli (kendi ülkelerinde ünlü olsalarda umbro ve Looto türkiyede pek Prezantable markalar degildir)

ofluhalit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

kappa pahaliydi diyolar nike da ondan ucuz olmayacak elbette.taraftarin alim gücüne göre projeler üretirler umarim.ts club veya nike hangisi kulübe daha çok kar getirecekse o olsun.önemli olan kulübün gelir kazanmasi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bence de nike çok güzel olur...diger adidas, puma, kappavb. firmalari denedik...nike su anda bunlarin hepsinden daha iyi...

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

nike iyi fikir ama kulubün karari önemli tabii.olursa nike olsun geliri de fazladir.

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

nike isim olarak digerlerinden siyriliyor.ts club markali ürünlerde de febenin fenerRUM taktigi uygulanabilir.(antrenman formasi ts club-maçlarda nike yada anlasilan firma)

lotto,puma gibi markalarin bordo-mavi yi siradanlastiracagini düsünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)