Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 61 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm biletler kombine olsa...

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

en cok istedigim sey bu tüm biletler kombine olsun öyle 3 kurusa falan da degil ne öyle 120 ytlye maraton kombine mi olur

yönetime sesleniyorum adam gibi ses getirecek transferler yap (söz verilen üzere) sonra cek kombine fiyatlarini yukari bak o zaman kulub kar mi ediyor zarar mi kurtuluruz o zaman m.ali yilmaz zihniyetindeki insanlardan büyük kulub iste o zaman oluruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kanda61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı kanda61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ya bana yönetim yavas yavas yeni stad isini ertelemeye çalisiyormus gibi geliyor...[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

Bunu neye dayanarak söyliyorsun?El-insaf!...

Iyi de abi yeni biletler kombine satiliyor ve yeni stad yapiliyorsa bu kombineler Akçaabat Fatih Stadyumu için mi satiliyor veya baska bir stad için mi???Bu arada bi yorum yazdik diye bi dövmediginiz kaldi benden çok daha fazla saçma yorumlar yapanlar varken...

Degerli kardesim, burada amacimiz kimseyi dövmek degildir.Böyle bir izlenim verdiysem kusura bakma...Bu biletleri yönetim satisa çikarmadi, sadece böyle bir durum olsa diye baslik açtik...Sadece, senin yazdigin yönetimin stad konusunda bizi uyutuyor tarzindaki yorumuna;''bunu neye dayanarak söyledin? '' diye sordum.Senin yorumun saçma demedimki?

Trabzon'a gelen heyet zaten bu stadi yikip yenisinimi yapalim?ya da yeni bir arazi üzerindemi insaa edelim diye fizibilite çalismalari için Trabzon'a gelmisler.Diyelimki yeni bir arazi üzerinde bu stadi yapmaya karar verdiler o zaman Avni Akeri yikmadan kombineleri satmalarida mantikli gözüküyor degilmi...

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar, yeni sezonda tüm biletlerin kombine olarak satilmasi için kulübümüz girisimlerde bulunuyormus.Bu konuda sizlerin fikirleri nelerdir?Bilet isi tarihe karisacakmis!...

Olmayacak bir sey degil aslinda...
    Abi eger sunu içermeseydi mesaj bende onu yazmayacaktim zaten özellikle buna dikkat ederek yazdim ben o mesaji

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olabilirse olsun karaborsa isi kalkar ama o is çoooookkkk zor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi böyLe oluncada disardan gelenler nasi girecek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her maç disaridan 5-6bin kisi gelmiyor ya.. en fazla 1000-1500kisi geliyor.. o kadarida satilmaz disaridakilere ayrilir..

ama kalearkasinin 75milyon oldugu bir kombine ne kadar satildi?

yonetim böyle bir sey düsünüyorsa bu kombineleri ne kadara satacak ki?

Nereden
    İstanbul

Sezonun tüm maçlarinin biletleri kombine olarak satilirsa , toplam sezonluk saha gelirimiz 3 veya 4 milyon dolardir .

Günümüzde bu parayla kaç iyi futbolcu alinir ?

Kulüp her maçta seyirciden dolayi ceza aliyor , aldigi hasilati federasyona geri veriyor. Kombine satisi yapildimi , Ahmet'in kombinesi kaç numara , oynanan maçta olaymi çikti ?koltuk kirildimi ? Hangi koltuk kirik Ahmet'in koltugu kirik Ahmetyandi yeni yasaya göre kamera görüntüsü ve maç içinde tribündeki görevlilerinçektigi görüntülerle o koltugun sahibi Ahmet ceza alacak,diyelim ceza almadi yirtti, bir hafta sonra Ahmet maça geldigi zaman koltugu kirik , tasa oturacak , o sebeple koltugu kirmayacak. Bir koltuk kaç para , maça verdigin ortalama bilet parasi kaç para ?Maça giden kisi takiminin galip gelmesi için , futbolcularinimotive edecek hareketlerde bulunmali, takimina maddi ve manevi zarar verecek davranislardan kaçinmali, o koltugun sahibi benim diyecek, haftaya geldigim zaman koltugum saglam olsunda tasa oturup üsütmeyeyim diyecek. Koltuk kirma artik moda oldu , bu modanin hepimize zarari oldugunu görüyoruz, Son maçimiz seyircili baska sehirde , neden ne hakkimiz vardi buna , deplasmanda provakasyona geldik.Kendi sahamizda tel örgüleri kaldirdik , ama koltuk kirmada modaya uyduk. l

Önemli bir maçin Karaborsa bileti fiyatina kombine veriliyor onu bile almiyoruz, sonra maç bileti bitince hurra karaborsaci ariyoruz, herifler ISTANBUL dan bilet basip TRABZON da satmaya geliyor, Gücü olan alsin , gücü olmayan genç , ögrenci taraftarlarimizada , taraftar guruplari , dernekler vasitasiyla kombineler alinip verilebilir, tabii bu arada suistimal yapacak kisileride ayiklamak gerekir.

Geçen sene BMN 60 kombine HEDIYE etmisdi.

Bu sene bu sayiyi arttiralim.

Eziklerin geçen yilki kombinelerini ayni yerden almak isteyenler içinsüre 30 NISAN da doldu, bizim kombinelerle ilgili açiklama yok.

Kombinelerinisme ait olmasidolayisiylatribün olaylarinda , hangi bölgede olay çikmissa o bölümdeki kombine sahiplerisorumlu tutulacagi için kombine sahipleride , kombinelerini karaborsa falan önüne gelen kisiye veremeyecekler ,sonucunda tribün olaylarini caydirici bir uygulama olacak.

BADALOGLU fikrini destekliyorum , insallahbizim ufaklik KTÜ yü kazanirda ,her 15 günde bir onu ziyaret bahanesiyel , tüm iç saha maçlarina gideriz.( YILDIZ alinmasa bile )

Saygilarimla

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

VIP-1(Alt Kat) Üyelere özel satis fiyati 1.400 YTL
    VIP-2 (Üst Kat) Üyelere özel satis fiyati 700 YTL
    Kapali Numarali Üyelere özel satis fiyati 340 YTL
    Maraton Özel Üyelere özel satis fiyati 240 YTL
    Maraton Üyelere özel satis fiyati 120 YTL
    Açik Tribün Üyelere özel satis fiyati 60 YTL

Ayrica Kombineleri Kulüp 3 Taksit Halinde Satiyor. Tam Bir REzillikkk..

hepsi kombine olsa ne olur .. evdeki colugun cocugun rizkindan kisarak kombine alan adama sen gelir kalk lan oradan oraya ben oturacam dersen, onu ordan kaldirdi diye seni sikayet edene gelir yüzüne karisi yedi sülalesine küfür edersen, stad görevlisi diye görevlendirdigin adam 7 göbek akrabasini içeri beles sokarsa, taraftar oldugunu sanan ama aslinda takimina zarar vermekten baska amaci olayan kisilere bedeva bilet verip (4 ytl lik bileti) içeri sokarsan hep kombine olsa ne olur kapilar sonuna kadar acilsa ne olurrrrr.. Trabzon bizimdir bizim kalacak diyenleri lafi gectigi bir stadda böyle bir uygulama gereksizzz

oldu zeki, baska

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bnce ezikfbnin yaptigi uygulama güzel taraftar karti aliyosun o karttan yoksa maça gidemiyosun bizde de buna benzer bir uygulama olabilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)