Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm biletler kombine olsa...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kombine satilabildigi kadar satilsinkardesim M öle ucuz uucuz satilmasin bütün stad kombine olacak diye.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seneye gelsinler olimpiyata zaten kafadan bi 30000 olur kombine.Kaç aydir bitaraflarimizi yirtiyoruz burada olimpiyat diye diye.Yapar o zaman kombineyi gs gibi 50 60 milyon hem klüp kazanir hem taraftar adam gibi izler maçlarini.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tüm biletler kombine olabilir rakip taraftara 1500 kisilik kontenjan ayriliyorsa trabzona gelmeyen rakip taraftarin biletini de disaridan gelene satacaktir bence böyle düsünülmüstür ve dogru bir yaklasimdir. avni akere gelen tek taraftar grubu ist takimlaridir onlarda sayica fazla degil yani disaridan gelen taraftarimiz için fazlasiyla bilet var bence.

bir de bu olayi fazla abartmamak lazim istanbulda yasayan arkadaslarimiz oradaki maçlarimizi izleyebiliyorlar dramatiklestirmeyelim olayi sadece su izliyor bu izlemiyor diye digiturk veriyor maçlari kimseden gizlenmiyor. Hermaça gidebilecek durumda olan varsa da zaten kombinesini alir burada önemli olan kulübün menfaatidir ve açikta kalan 1500 bilet (belki sayiyi arttirirlar) disaridan gelecekler için fazlasiyla yeter bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

abi ya bazen kriz geçircek gibi oluyorum biliyomusunuz..[img]smileys/smiley18.gif[/img]

1-Stad yikilmicaksa olimpiyat denen yerde bizans denen il de ne isimiz var?

2-Tüm stadimizi kombine olarak sezon öncesi satmamiz demek ne kadar büyük bir kulüp göstergesidir biliyormusunuz?

3-Lütfen biraz bencil olupta ben bir maça gidemiceeeemmm dicenize kulübünüzün bir ilki gerçeklestirecegini göz önünde bulundururmusunuz..

4-Stad yapin! stad yapin!! diye bagiranlar ve 35 bin 40 bin kisi olsunn!! diye bagiranlar eger 20 bin kombine satilmassa bunun hangi veriye güvenerek yapilcani düsünüyorlar?

5-Herseye çözüm bulunur ama herseye muhalefet te olmaz ki be kardesim dogru bir tanedir 2 tane degil!!!

Hersey trabzonspor2un iyiligiiçin olsun varsin ben 5 sene maça gitmiyim!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar bursaspor 19,700tane kombine satti sene basinda ve bir sorun yasandigina dair bir haber çikmadi ...

tüm stad olmasada stadimizin yüzde 75-80i kombine olursa çok iyi olur. bunun kötü bir tarafi yok bence...

tabi bu kombineleri kulübümüz ne kadar daha cazip hale getirebilir bilmiyorum... bu sene basinda maraton kombinesi alanlara forma verdiler üstelik fiyat 120ytl idi...

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Geçen seneki kombine bilet fiyatlarini biri yazsin buraya da biraz serinleyelim diyorum.

ama birde su kombine isinden dolayi "moron özel" bölümü aklima geliyor ki çeliskiler yasiyorum. Bu yüzden "Kombine Kart kampanyasi" nin tekrarindan yanayim. Bi sekilde mevcut yapiyi bertaraf edip "taraftar" olmali Avniakerde zira ortalik "seyirci" den geçilmiyor.

arastirmaci bmn uyesi gururla sunar. here are the results of turkish jury[img]smileys/smiley1.gif[/img]
    VIP-1 (Alt Kat) : Kombine saty? fiyaty 1.750 YTL, Üyelere özel saty? fiyaty 1.400 YTL
    VIP-2 (Üst Kat): Kombine saty? fiyaty 875 YTL, Üyelere özel saty? fiyaty 700 YTL
    Kapaly Numaraly : Kombine saty? fiyaty 425 YTL, Üyelere özel saty? fiyaty 340 YTL
    Maraton Özel : Kombine saty? fiyaty 300 YTL, Üyelere özel saty? fiyaty 240 YTL
    Maraton : Kombine saty? fiyaty 150 YTL, Üyelere özel saty? fiyaty 120 YTL
    Açyk Tribün : Kombine saty? fiyaty 75 YTL, Üyelere özel saty? fiyaty 60 YTL

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir ilave daha yapmakta fayda var. hatirladigim kadariyla devre arasinda veya daha sonrasinda klup indirim de yapmisti kombine fiyatlarinda. ama lutfen arkadaslar "klup nasilsa indirim yapar ben o zamani bekleyeyim" kurnazlgina girmeyelim/girdirmeyelim.

klup uyelerine yapilan 20 % indirim de cabasi ustelik 5 taksit imkani da var herkese......ey Trabzonsporlu, imkanin dahilinde klubune uye ol, kombineni al.....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19.819 kapasiteli Avni Aker'in en az 12-13.000 i kombineli olmasi lazim...Bu durumda her maç için 6-7000 civari bir bilet satisi olacak ki bu da farkli insanlarin maça gelmesi için de yeterli bir sayi diye düsünüyorum...Yanilmiyorsam bu yil 6000 civari bir kombine satisi yapildi...Bu yil bunun en az iki katina çikmasi gerekiyor...Ama biletlerin tamaminin kombine olmasina bende karsiyim...Gurbette olup bir kaç maç için Trabzon'a gelen, büyük maçlarda ikamet ettikleri yerlerden kalkip Trabzon'a gelen kardeslerimize haksizlik olur bu...Her maç en az 6-7000 bilet satilmali...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazilanlarin tamamini okuyamadim ama bu uygulama yeni degil zaten. geçen sene de tüm tribünler için kombine bilet satiliyordu. satilabildigi kadari satildi geri kalani da her maç satilmaya devam etti.

bu yil da eger tamamini satamazsan ne yapacaksin? hayir biz sadece kombine satiyoruz diyemezsin herhalde. her maçtan önce kombine ile satilamayan yerleri satmaya devam edeceksin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı

1-Stad yikilmicaksa olimpiyat denen yerde bizans denen il de ne isimiz var?

5-Herseye çözüm bulunur ama herseye muhalefet te olmaz ki be kardesim dogru bir tanedir 2 tane degil!!!

Kardesim dogru söylüyorsun da neden yanlista israr ediyorsun?Evet dogru birdir ve gerçek olanBizans diye bir ilimiz yoktur.Tarihte bir çag açip bir çag kapatan Fatih Sultan Mehmet Han'a haksizlik yapmiyormusun? Ulu hakan Bizans imparatorluguna son vermedimiydi?neden hala daha Istanbul'a, Bizans demeye çalisiyorsun?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

halen daha bizans oyunlariyla basari kazanmaya çalisan takimlarinbulundugu sehir oldugu için olabilir.

Kombine biletlerin satislarinin artmasi ve satilmasi için basarinin olmasi lazim,eger yönetim paraya kiyip iyi bir kadro kurar ise komsu illerden hatta Istanbul'lu zenginler bile kombine bilet satin alirlar ama su anki takim ve performansi göze alirsaniz kendi taraftarlarimiz bile kombineye sicak bakmaz.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hepsi kombine olmamali,ekonomik zorluklarla yasayan insanlardan Trabzonspor'u izleme firsatini almak haksizlik olur bence.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı

Hepsi kombine olmamali,ekonomik zorluklarla yasayan insanlardan Trabzonspor'u izleme firsatini almak haksizlik olur bence.

Trabzonspor yildiz oyuncu alsin diyoruz[img]smileys/smiley18.gif[/img] tüm biletler kombine olursa karsi çikiyoruz.[img]smileys/smiley18.gif[/img]yönetime bu konuda tam destek olunmasi lazim.[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: gerçekefsane

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor yildiz oyuncu alsin diyoruz[img]smileys/smiley18.gif[/img] tüm biletler kombine olursa karsi çikiyoruz.[img]smileys/smiley18.gif[/img]yönetime bu konuda tam destek olunmasi lazim.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bir orta yolu bulmaliyiz yani.Trabzon sehrinde Trabzonspor'un her kesimden insanin ortak paydasi oldugunu unutmamak gerekir.

Vehbi Sancak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

satilabiliyorsa, alinabiliyorsa, SATILSIN

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

olmaz diyenlere sasiyorum..

bursaspor bu sene nasil oynadi maçlarini bileniniz varmi?tüm biletler kombine olarak satildi sezon basinda..basta belediyeler ve is adamlari olmak üzre sehrin önde gelenleri 300-500 aldilar kombineleri..hatta aldigi kombineleri tekrar kulube hediye edenler bile oldu..

istendikten sonra hersey olur

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı vectra29 Nickli Üyeden Alıntı

yazilanlarin tamamini okuyamadim ama bu uygulama yeni degil zaten. geçen sene de tüm tribünler için kombine bilet satiliyordu. satilabildigi kadari satildi geri kalani da her maç satilmaya devam etti.

bu yil da eger tamamini satamazsan ne yapacaksin? hayir biz sadece kombine satiyoruz diyemezsin herhalde. her maçtan önce kombine ile satilamayan yerleri satmaya devam edeceksin.

Burhan, muhtemelen böyle olacaktir yine. Bazi arkadaslar, 100.000 Üye Kampanyasi'nda düstügümüz hataya düsüyor yine. Kombine bilet ne kadar fazla satilirsa o kadar iyidir. Buna itirazi olan yoktur herhalde. Bu durumda, "Biz bu ise ne kadar katki yapabiliriz?" diye düsünmek yerine bunun olup olmayacagiyla ilgileniyoruz. Oysa bizim kafa yormamiz gereken sey, bizim neler yapabilecegimizdir. BMN olarak geçen yilki sayiyi nasil artiririz, klüp geçen yil sattigi kombine rakamini nasil asar gibi sorularla mesgul olalim. Biz bunlari yapalim da birakalim hepsi satilmasin, Burhan'in dedigi gibi kalanlari da maç basina satarlar, sorun degil.

Yönetim bu konuda ne düsünüyor bilmiyorum ama bu isin de bazi incelikleri oldugunu biliyorlardir. MEsela bir yildiz oyuncu sözü verdiler. Eger gerçekten böyle bir oyuncu alinacaksa, onun transferi ile kombine satislarinin baslangici çakistirilmalidir, bu satislara olumlu etki yapar. Taraftar takimina sahip çiksin, her kosulda imkani varsa kombine alsin ifadeleri dogrudur ve öyle olmalidir da ama yukarida bahsettigim de basit bir pazarlama teknigidir ve mutlaka etkili olur.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dünyada, büyük kulüp olmanin ve seyirci bagliliginin ölçütlerinden biri kombine uygulamasidir, tartismaya hiç gerek yok..

zaten yüzde yüzü satilmaz, mutlaka 3-5 bin birakilir o da arada maça gideceklere yeter..

yalniz taraftar gruplari ile anlasip en etkili yerlere yerlestirilmeleri gerekir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Barca 85.000 kombinesi olan bir kulüp. Yanliz Nou Camp'daki kombinelerin bir özelligi var. Barca Kombinesi normal maç biletinden daha pahaliya geliyor.

Tabiki kiyas olmaz ama asagidaki rakamlar kabul edilebilir rakamlar degil özellikle bizim Istanbul'da 1 sezon önce fb maçinda 66 YTL maç biletine verdigimiz parayi hesaba katinca. Böyle bir tablo hepimizi utandirmali. Kulübün geldigi noktanin göstergelerinden biridir kombine satislari ve fiyatlari... Insallah bu durum böyle devam etmez. Tabiki yönetimde vaadlerini yerine getirmeli ama ilk önce biz bir tarafin geregi olarak üzerimize düseni imkanlarimizi zorlamamiz gerekiyorsa da yapmaliyiz.

Ibrahim,fiyatlar için tesekkür ederim.

VIP-1(Alt Kat) Üyelere özel satis fiyati 1.400 YTL
    VIP-2 (Üst Kat) Üyelere özel satis fiyati 700 YTL
    Kapali Numarali Üyelere özel satis fiyati 340 YTL
    Maraton Özel Üyelere özel satis fiyati 240 YTL
    Maraton Üyelere özel satis fiyati 120 YTL
    Açik Tribün Üyelere özel satis fiyati 60 YTL

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bana yönetim yavas yavas yeni stad isini ertelemeye çalisiyormus gibi geliyor...[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kanda61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ya bana yönetim yavas yavas yeni stad isini ertelemeye çalisiyormus gibi geliyor...[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonsporu ne kadar da yakindan takip ediyormussun. Dün gelen heyetten haberin var mi ?

Ya sabir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunu neye dayanarak söyliyorsun?El-insaf!...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Bunu neye dayanarak söyliyorsun?El-insaf!...
    Iyi de abi yeni biletler kombine satiliyor ve yeni stad yapiliyorsa bu kombineler Akçaabat Fatih Stadyumu için mi satiliyor veya baska bir stad için mi???Bu arada bi yorum yazdik diye bi dövmediginiz kaldi benden çok daha fazla saçma yorumlar yapanlar varken...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonsporu ne kadar da yakindan takip ediyormussun. Dün gelen heyetten haberin var mi ?

Ya sabir...
    3 gündür çalismam gereken çok fazla sey oldugu için internetin basina geçemedim özür dilerim yeni haberim oldu heyetten...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)