Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Görüslerimiz yönetimi etkiliyor mu?

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Rutubet Nickli Üyeden Alýntý
    eminim herkesin geçerli bir mazereti vardir,sen benim nasil üye oldugumu biliyormusun desem polemik baslayacak gerek yok bunlara. Ahdeden her 10 ytl disinden tirnagindan artiripüye olanlari, 1.5 senede her ay 7 ytl peygamber sabri gösterip para biktiren üye olanlari biliyorum ya gerisi o kadar önemli degil.

polemik olacak bise yok da tarzin hos degil ''tahmin ettigim gibi,baska sorum yok'' seklindeki..belki benim 1,5 senem dolmadi henüz,böyle konularda yorum yapilmasi hos degil..canin sagolsun yine de...

bilenler biliyor benim TRABZONSPOR'lulugumu....Edited by: oflee61

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

@Rutubet

BMN'de üye olanlar asagidaki linke üye numaralarini yaziyor.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=12&am p;PN=1&TPN=37

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

mütemadiyen açilan bmn topiclerinden biri daha..forumun eski zamanlarina bakilinca ayni topicin türevlerinden görülecektir..

bahardanmidir yoksa ligin bitiminden mi ya da hedefsiz kalisimizdanmidir bilinmez böyle topicler her daim açilir...''yönetimi etkiliyormuyuz?''--''basinda yer aliyormuyuz?''--''bizi takan varmi?''-- vs vs vs vs

alistik artik..

yakutlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

bmn | Istanbul (TS Üye No: 12676)

Yer: American Samoa
    Baglanti Durumu: Offline
    Gönderilenler: 2282

Gönderen: 04-Mayis-2006 Saat 20:40 | Kayitli IP

mütemadiyen açilan bmn topiclerinden biri daha..forumun eski zamanlarina bakilinca ayni topicin türevlerinden görülecektir..

bahardanmidir yoksa ligin bitiminden mi ya da hedefsiz kalisimizdanmidir bilinmez böyle topicler her daim açilir...''yönetimi etkiliyormuyuz?''--''basinda yer aliyormuyuz?''--''bizi takan varmi?''-- vs vs vs vs

alistik artik..

kardes alismis olabilirsin ama bu sonucu degistirmez buda gosteriyoki forumun eski zamanlarindan beri yonetimin burda yazilanlari taktigi yok..

bu arada ben de forumda uzun zamandir sunu gozlemledim nedense eskilerden bi kaç arkadasin kendilerinin actigi koular disindaki tum konulara muhalefet etmeleri gelenek olmus..

buda bahar ayindanmi acaba yoksa hepmi boyle......

yakutlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Külünkoglu
    Yönetici Grubu

[img]forum_images/blank.gif[/img]
    bmn | Istanbul

Yer: Türkiye
    Baglanti Durumu: Offline
    Gönderilenler: 2629

Gönderen: 04-Mayis-2006 Saat 16:16 | Kayitli IP

"Kimse sen izin vermedikçe sana kendini degersiz hissettiremez"

Yakutlu61 bu forum sanal'dan çikali çok oldu. Bu süreci iyi takip edememissin. Senin görmek istedigin tam olarak nedir ? Bordomavi.net'i nasil bir formattagörmek istiyorsun ? diyelim ki biz baskin tür rolünü oynasak yönlendirsek ( Camianin bütünü ve YK niye varsa artik)iki günde bir yöneticilerimizden "bordomavi.net'ten gelen istekler dogrultusunda" diye söze mi baslayacaklar ? Türkiye'nin demiyorum internet üzerinden dünyanin neresindeböyle bir olusum var bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Yönetmeye merakli kisi sayisi taraftar sayisi ile dogru orantili hatta esit oldugu için, biz farkli bir sey yapiyoruz. sadece Kulübüntarafi, yani "Taraftar" olmayi ilke edindik. Bu bazilarina zor gelebilir. Bunu yaparkende elbetteki Kulubümüzün yöneticileri ile görüsüyor fikir alisverisinde bulunuyoruz.

benim dedigim seninde anlayacagin gibi klup baski altinda kalsin baskan her konusmasina merhaba bmn uyeleri ve diger taraftarlar diyerek baslasin degil yada her dedigimizi yapsinda degil...

bu sitede en siddetle karsi cikilan konulardan biri fatih akyel degilmiydi.yuzde doksandokuzumuz burda en agir sekilde yazilar yazmadikmi.bu adam bu takimda oynayamaz bu camiaya kufredenlerin burda isi olmaz demedikmi..ne oldu peki kluple gorus alisverisinde bulunma anlayisisniz bumu sizn.eger buysa yanlis.simdi trabzonspor macini izlerken F. Akyeli izlemek sizi rahatsiz etmiyormu???

bu arada taraftar olmayi ilke edinmis olmaniz guzel ama ben 30 yildir bunu ilke edindim bu bana zor gelmez merak etmeyin..ama bu takimin degerlerini rencide edenlerede soyleyecek bir kaç lafimiz her zaman olur....

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý

Burada kendi aramizda bile mutabik kalamadiktan sonra yönetim hangi birimizin istegini yerine getirecek ? Burasi bir forum,bu forumda herkes Trabzonspor'la ilgili kisisel görüslerini belirtiyor.Kulüp üzerinde bir baski gurubu gibi etkin olmamiz beklenemez.Biz STK falan degiliz.Ancak gerekli çalismalar,bir takim degisiklikler yapilir.Bunun sonrasinda yönetime bir gurup olarak fikir beyan edilir.Fakat yinede seçilmis kisilerin sadece taraftarlarin görüsü dogrultusundsa hareket etmesi beklenemez.Çünkü sorumluluk onlardadir.Yönetimden hesap sorulur taraftardan asla.Eger illede etkin olunmak isteniyorsa yönetime talip olursunuz.Bizim etkinligimiz sinirlidir.Dünyada hangi kulüp yönetimi taraftar tarafindan yönlendiriliyor ? Böyle bir kulüp varsa o ülkenin vekulübün yapisi nasildir ? Bunlarida arastirmak gerektigi kanaatindeyim.

Not: Mahalle kahvelerinde ülke kurtaran çoktur.Ama is yönetmeye gelince...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yönetimi etkilemesini beklemek biraz saçmadir mutlakaki bizim için bu takim ne kadar önemli ise onlar içinde önemli.

Mustafa Mahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

arkadaslar lütfen konu disina tasmayalim,ve bence yönetim bu yazilari dikkate alyor olmali!

ctmeoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

ben gale alindigimizi zannetmiyorum ben de yönetici olsam pek umursamam sonucta herkes trabzonsporun iyiligi için calisiyo

ara transferde gelmesini istemedigimiz ki foruma bakarsak anlariz o zamanlar ne mesajlar atmistik istemiyoruz diye ama ne oldu yönetim kendi bildigini yapti. benim sahsi düsüncem herkes benim gibi sadece fikirlerini paylasmak için buraya mesaj attigidir

yönetiminburadan etkilenip de transfer,hoca,stad konularinda kara verecegini zannetmiyorum ama bir gün böyle birsey gerceklesirse buna cok sevinirim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý l-m Nickli Üyeden Alýntý

Soru : Görüslerimiz yönetimi etkiliyor mu?
    El cevap : Etkiliyor

Soru : Görüslerimiz yönetimi ne derece etkiliyor?
    El cevap : Herhangi bilinçli bir taraftar toplulugunun herhangi bir yönetimi ne kadar etkiliyorsa o kadar.

Soru : Görüslerimiz emir telakki eder mi?
    El cevap : Etmez.
    Soru : Neden?
    El cevap : Sadece elektronik devreler üzerinden geçen bitlerin meydana getirdigi ve zaman zaman sonunda oflu baskanimiz da oldu yarin kulübe üye olacagim tarzinda yorumlarin da yer aldigi birortamda yazilan her seyin emir telakki etmesi beklenemez, kaldi ki yönetimlerin isi taraftarin dediklerini yapmak degildir, taraftar yalnizca yönetimlere yol gösterme noktasindafikir edinmelerine yardimci olabilir.

Soru : Madem bizim görüslerimiz yalnizca bir tavsiye niteligi tasiyor ve yönetim tarafindan harfi harfine dikkate alinmiyor o zaman foruma yazmayalim.
    El cevap : Hay hay.

Soru : Trabzonspor gelecek sezon sampiyon olabilir mi?
    El cevap : Konu disina çikmayalim lütfen ama merakiniz geçecekse olmaz, bu is o kadar basit degil, 3 adam alacagiz sampiyon olacagizla olmaz, birbirimizi kandirmayalim.

Soru : Sorularim bitti, cevapladiginiz için tesekkürler.
    El cevap : Ben dinleme nezaketi gösterdiginiz için tesekkür ederim. Iyi günler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)