Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Danimarka - Türkiye 1-1

Guests
    Ziyaretçi

abi bu adam niye gökdenizi çikartip serkani aldi. maçta oyuna son giricek isimde serkan. gökdenizi çikarmasi hata tamam bari çikariyon yerine altintop kardeslerden birini al. maça gelince çok iyi mücadele ettik. penalti kaçirma olayi devam ediyor.

ha unutmadan spiker gerçekten serefsiz. geçen maçla ayni spikermiydi bilmiyorum. hakan konusunu durmadan açti sanane be adam sen maçi anlat izleyenlere zevk ver.

hele son dakikada tolga ileri çikti. onun orda ne isi var. sanane be adam bu takimin defansi 4 kisi 1i ileri çikamazmi böyle serefsiz maç anlatimi olmaz.

Nereden
    Ankara

Bu kadar iyi bir Milli takimda o kadar siritti ki I.Üzülmez. Yedigi çalimlar, pozisyon hatalari, pentalti. Yakismadi o takima. Herkesin çok begendigi defansimizin en önemli adami ????? servet de kaptigi toplarin çogunu kaybederek ya da ileri doldurarak bizi yine sinir etti.

Seyretmekten büyük bir zevk aldim. Emre, acayip bir futbolcu olmus. Müthis oynuyor. Sahada müthis oynayan, yüregiyle oynayan biri daha vardi.. O da Hüseyinimiz. Sanirim 1 yanlis pasi var (hadi bi tanesini de gözden kaçirmis olayim.. 2 olsun ). Bütün maç dikkat ettim. Iyiydi. Yalniz oyunun sonuna dogru geri ikili olarak Tolga'yla birakilmasi garip geldi.

Bir de ilker yasin. Sen maçini anlat be adam. Spor programi yapinca yorumlarini yaparsin. Saçmalayip duruyorsun.

Vallaha bumaçi izleyince aklima Trabzonspor-g.antep maçi geldi.. yav tipa tip aynisni oynadik. bir insan bukadr sansli olur kalecileri ulan gökdeniz vuruyor kaleci yüzünü çeviriyor gidiyor top üstüne vuruyor deli oldum maçda.. ama biz bu grupdan rahat çikariz.. hakan makan yalan Yeni KRAL FATIH SULTAN TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Spiker Ilker Yasin serefsizlik yapmaya devam etti!

Yok Hakan Sükür olsaydida vs. gibi salak salak anlatmalari beni cileden cikardi. G.sarayli oldugunu belli ettirdi!!!!!!!!!!

Asil suc Ibrahim in penaltisinda bizim TÜRK hakemlerinde!!!!!!!

Türkiye liginde bütün maclarda bu hareketi yapiyor ama faulüIbrahim aleyhine verecegine hep Ibrahim lehine veriyorlar!!! Tabiiki Ibrahimde alismis oldugu hareketi yapiyor!!!!!!!

Ama Avrupada öyle degil iste!!!!!!!

Birde utanmadan penalti yok diyor!!!!!

100% penaltiydi.....

Guests
    Ziyaretçi

ben daha maç oynanmadan yazdim. su anda türkiyede ibrahim adinda sol kanatta bir tek soyadi akin(ümit milli de harikalar yaratiyor)olan kisi oynayabilir üzülmez olan degil. ayrica ersun hoca onun gibi orta yapmasini dahi beceremiyen adami milli takima aliyosa yaziktir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

penalti atamiyoruz ya iki maçtir ona çildiriyorum ben...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Maçin yildizi Emre ydi.Hüseyin de güzel oynadi.Tolga tam bi görev adami.Gökdeniz atak fakat Sultan Tekke biraz tutuktu.Bi de bisey daha dikkatimi çektiözellikle Tolga veGökdenizçok sinirliydiler.Galiba asiri yorgunluktan olsa gerek ya daasiri hirs...

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

dün aksam ki maçta iyi oynamadik. karsi takim 10 kisi kalinca geri çekildi. kontraataklarla gol aradi. Maçin içine gelince gereksiz yere çalimlar, kazakistan maçinda oldugu gibi kendi sahamizdan karsi ca alanina doldur bosatlar... varda var. penaltiya gelince ibrahim o adami kaçirmamasi lazimdi. kaçirincada mecburen penalti yapti... bizdede sans yoktu... kaleye vurdugumuz toplar hep kaleciye gitti. gitmeyen bir tane vardi o da direge çarpip geri döndü... aslinda danimarka deplasmanindan 1 puan almak iyi.. 3 puani hakeden taraf bizdik.. olsun.. bunun daha gerisi var. su anda bulundugumuz konum fena degil.. ersun yanala allah kolaylik versin. dün aksam nihat penaltiyi atarken yüzünün hali görülmeye degerdi... Her ne olursa olsun bu takim almanyaya gider.. Yeter ki Ersun Hoca verdigi kararlardan geri dönmesin...

Alıntı noname Nickli Üyeden Alıntı

Seyretmekten büyük bir zevk aldim. Emre, acayip bir futbolcu olmus. Müthis oynuyor. Sahada müthis oynayan, yüregiyle oynayan biri daha vardi.. O da Hüseyinimiz. Sanirim 1 yanlis pasi var (hadi bi tanesini de gözden kaçirmis olayim.. 2 olsun ). Bütün maç dikkat ettim. Iyiydi. Yalniz oyunun sonuna dogru geri ikili olarak Tolga'yla birakilmasi garip geldi.

Bir de ilker yasin. Sen maçini anlat be adam. Spor programi yapinca yorumlarini yaparsin. Saçmalayip duruyorsun.

Ilker Yasin bu durumda "defansimiz su anda iki Trabzon'luya emanet" dedi...
    Hüseyin bir iki pas hatasi disinda iyiydi.
    Fatih Tekke tutuktu.Zemin sorunumudur nedir anlayamadim birkaç defada kendiliginden yere düstü...
    Gökdeniz iyiydi bana göre.Maçtan çikarilma sebebi saniyorum ilerleyen dakikalarda agresif tavirlar çizmesi oldu.Bir ara rakip futbolcuyla bir itismesi oldu.Kart korkusu ile maçtan alindigini düsünüyorum...
    Tolga ; defansta iken nedense korkmuyorum.Maçi beraber izledigim bir yakinimizin yorumu "Tolga'dan top geçermi ya!" Bu söz karsisinda gurur duymamak mümkün degil,söyleyen Trabzonspor'lu degildi çünkü...
    Ibrahim Üzülmez! Milli Takimin adami degil.Penalti ile bizi yakti desem yeridir!
    Necati; bana göre maça renk getirdi.Ya da maç sonlarina dogru durgunlasan oyunu genelde sonradan gelen oyuncular hareketlendirir...
    Tuncay; Milli duygularimla hareket edemedigim tek isim.Gol atmamasi için resmen dua ettim.Elimde degil!
    Nihat; penaltiyi kaçirdi ama kendini affettirdi.Böyle bir kafa golünü atabilecek futbolcu sayisini merak ediyorum...
    Emre ; maçin favorisi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hüseyin dün gerçekten çok iyiydi.Insaallah bebe ankaraspor maçinda aramayiz yoklugunu...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hüseyin gerçekten çok iyidi dün aksam,görevini en iyi sekilde yapti....Tolga da hemen hemen hatasiz oynadi..Tekke ve Gökdenizse tutuktu biraz...Ama ikisi de 3-4 metre karelik alada oynatildilar...Örnegin F.Tekke sirti kaleye dönük oynarsa fazla etkili olamaz,Nihat'in rolünde Fatih oynasaydi Orta sahaya gelip top alsaydi daha etkili olurdu,Gökdeniz keza öyle sag tarafta yapisti kaldi,bos alan bulamadi kendine....Milli takimimiz genel olarak gerek 11'e 11 devam ederken gerekse de rakibin eksik oldugu dakikalarda rakibine oranla daha etkili oldu ve bizlere umut verdi...dilerim böyle devam eder...2006'da Almanya'da oluruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dün aksam Milli takimda 4 Trabzonsporlu,3 Fenerbahçeli,2 Besiktasli,1 nter ve 1'de Real Sociedad li ilk 11'de sahaya çikti...Önümüzdeki maçlarda Emreh,Erdin,Volkan gibi oyuncularimizi da milli takima göndererek milli takima en çok oyuncu yollayan kulüp oluruz umarim...[img]smileys/smiley2.gif[/img].

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uzun süredir böyle tempolu futbol oynayan bir milli takim görmemistik. Insallah böyle devam eder.. Ersun Yanal bazi oyunculardan vaz geçmeli.

Üzülmez, Deniz ve Ümit Özat milli formayi haketmiyor. Kendi takimlarinda verdikleri mücadelenin yarisini milli takimda vermiyorlar. Üstelik birde kazmalar..

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

emorfo insafli ol biraz.. diger ikisi neyse de ümit özat bence hiç bu elestiriyi haketmiyor.. polemik olmasin lütfen de çok acimasiz bir elestiri özellikle ümit adina.. kazma yakistirmasini eminim fenerlilerde bizim hüseyin e yapiyordur.. ama dün bence bu ikili mükemmeldi.. bence hakkini yedin dün ümitin.. en azindan goldeki topu alip oralara getirip ortayi yapmasi yeterdi..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben begenmiyorum. Ortalari çildirtiyor beni. Göstere göstere orta yapiyor. yaptigi 15 tane ortadan anca biri etkili oldu o da gol oldu. Iyi niyetli olabilir ama ben kendisinin oynadigi futbolu begenmiyorum. Su anda Türkiye'nin en iyi sag beki olan Emrah o formayi giyemiyorsa Ümit kazmasi hiç giymemesi lazim.

Futbolcudan baska herseye benziyor.

Guests
    Ziyaretçi

ümit özati bende begenmiyorum. dün dikkat ettiyseniz hep onun kanatini kullandik ama onu kimse tutmadi topu aldi 3-4 metre sürdükten sonra hep önüne adam geldi. bence orta yapmayi üzülmez gibi oda bilmiyor. daha aktif orta yapmayi becerebilen oyuncular lazim.

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Bana sorarsaniz ümit özat milli takimin jokeri. nereye koyarsan aslanlar gibi oynuyor. takimini ve kendisini bende sevmem ama mükemmel ortalar yapiyor. Yaptigi ortalara kim dokunsa gol olacak

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kesinlikle duygusal düsünmüyorum.ve tamamen objektif düsüncem .benmilli formayituncayin kesinlikle haketmedigini düsünüyorum..fenerde bilebazen balina bi gol atiyo göklere çikariyorlar.M.yilmaz 10 tane tuncay eder.bi de aksam dikkatimi çekti göbekte topu aliyo direkt kaleye gitme sansi var veya orada bulunan oyunculara verme sansi var tutup topu geri ümite oynuyo.(BELKI BU SON CÜMLEDEBIRAZ DUYGUSALLIK OLABILIR AMA SEVEMIYORUM ABI ADAMI YAAA...)

Nereden
    Belçika

sag tarafta bizim emrah kesinlikle oynamali cok faydali olur ersun yanal hoca emrahi nasil gormuyor anlamiyorum ?

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Milli takimin genelde aksam iyi oynadigi kanisindayim. Biraz sansizlik biraz da beceriksizlik vardi ama kötü futbol oynamadik. Nihayetinde bir zamanlarin Avrupa Sampiyonu ile deplasmanda oynadik. Trabzonsporlu futbolcularin görevlerini yerine getirdigi kesin. Gol pozisyonlarinin bir çogunun pasini Fatih verdi. Gökdeniz çok çalisti ama Trabzonsporda oldugu gibi maç içinde kayboldugu anlar da oldu. Tolga ve Hüseyin söyleneni hatasiz yapti. Bundan sonra milli takimin degismezleri olacagini gösterdi.

Yukaridaki yorumlarda yer alan Tuncay konusuna kesinlikle katilmadigimi söylemek istiyorum. Tuncayin oyuna girmesinden sonra Ümitle paslasarak ceza sahasina inmemiz kolaylasti. Kaldi ki Tuncay Türk futbolunun yetistirdigi iyi futbolculardan birisi. Bos bir balon olduguna inanmiyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dün aksam ki maçin yildizi süphesiz HÜSEYIN di. Hayretler içinde izledim HÜSEYIN i eger dün aksam oynadigi gibi oynasa TRABZONSPOR da kimse bizim bilegimizi bükemez.(ilküç hafta oynadi) TOLGA ya söyleyecek söz yok bile her zaman ki gibi mükemmeldi.FATIH in tutuklugu tamamen medya baskisindan kaynaklaniyor su Istanbul basini bu kadar vicdansiz olmasa FATIH le Hakan Sükür ü ayni kefeye koymaz.Ersun Yanal i yürekten kutluyorum cesaretinden dolayi yada söylendigi gibi kim yaptiysa onu , Hakan nin bu takimda yeri yok artik.Ersun Yanal dogru söylemis sistemimde yer yok diye gerçektende bizim sistemimizde Krallik yok Padisah var oda FATIH TEKKE GÖKDENIZ in yeterli olmamasida bence ilk yari sol kanatta oynatilmasindan kaynaklaniyor. EMRAH,ERDINÇ,VOLKAN da olsaydi iyi olurdu, ama olacak Ersun Yanal ister istemez görecek.Ümit Özat i elestiren arkadaslar Fenerbahçe maçlarini takip ederseniz takimin en iyisi oldugunu hatta korkulacak tek futbolcu oldugunu göreceksiniz bikere adam ortami yapacak kaleye mi vuracak anlamiyorsun hangisini yapiyorsa yerini buluyorsans mi dersiniz becerimi dersiniz bilemem ama fb korkulacak tek futbolcu Ümit Özat ,alex falan bos onlar.Ayrica dün aksam ki maçin ikinci yarisininda en iyisiydi.Kanal D den rica ediyorum lütfen su maçlari Ilker Yasin e anlattirmayin.Ona buna laf yetistirecegim diye maçi kaçiriyor Bütün takimi dün aksam ki güzel futbolundan dolayi kutluyorum. Futbolun adaleti yok dedikleride dün aksam ki skor olsa gerek.

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Selamlar,

Hüseyin gerçekden çok güzel bir futbol oynadi kendisini can-i gönülden kutlarim.Fakat bu çocuk neden son iki milli maçda bu kadar iyi oynuyorda Trabzonspor'da bu performansi yakalayamiyor acaba diye düsünmek gerekiyor ! Hüseyin Trabzonspor'da da iyi oynuyor fakat kim neyi görmek isterse onu görüyor elbette ! Çocuk bizim maçlarda rahat oynayamiyor çünkü birçok kez söyledigim gibi maalesef bizim seyircimiz bu çocuga karsi ön yargili.Yattara 10 top kaybediyor ki son Bilbao maçinda gördük kimse agzini açmiyor ama Hüseyin 2 top kaybettimi homurdanmalar,yuhalamalar tribünlerde eksik olmuyor.Geçen sezonu hatirlarsaniz birara sirf bu yüzden çocuk gitmek istedi ! Hüseyin tam bir görev adami,çocuk elinden geleni yapiyor sahda,elbette hata yapiyor ama Ibrahim Ege'ye gösterilen sevginin hiç olmazsa yarisini hakkettigini düsünüyorum bu çocugun.

Gelelim Milli takima,simdiye kadar seyrettigim Milli takimlar içerisinde en iyisi bu takimdi.Müthis oynadi cidden herkes yüregini koymus ortaya.Aferin çocuklar,hiç kimseyi birbirinden ayirmadan kutlamak istiyorum.

Ersun Yanal,Trabzonspor'lu oyunculari oynatmiyor diye bir topic vardi bir ara,fakat görülüyor ki zamani geldiginde oynatiyor ki oynatmamasi için futbolu bilmemesi lazim,Ersun hocayada bu yakistirmayi yapmak haksizlik olur.Fakat biz ülke insani olarak herseyin bir anda olmasini istiyoruz,bazi degisimleri yapmak kolay degil.dogru zamanda yaparsaniz bir anlam ifade eder.Emin olun bazi oyuncularimiz bu performanslarini sürdürür ise daha fazla oyuncu gidecektir Milli takima.

Son sözlerim,tebrikler Ersun hoca,tebrikler o kadroda bulunan tüm oyuncular.Bizlere böyle güzel bir futbol izlettiginiz için sizleri kutlarim.Umarim bu tek maçlik bir olay degildir ve her maçda böyle keyifli bir takim izleriz.

Nereden
    Amasya

takim ruhu uyusuyo yavas yavas dünya kupasini kaldiracas okadar[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

hüseyinin bizim takimda bu denli verimli oynamamasinin gözden kaçan bir yönü de bizim takimda o mevkide yaninda oynayan adamlar olmali.. emre gibi oyunu yönlendirecek bir adamimiz yok ki.. hüseyin topu kazandigi an emreye verdi hep dikkat ederseniz ve oda oyunu kurdu..

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

herkese merhaba,

dün sahada ilk kez ne yaptigini bilen, sistemini bulmus bir milli takim seyrettim, gerçekten de Harikaydilar...

herkes görevini çok iyi yapti desem mübala etmis sayilmam heralde, kalecisinden forvetine herkes.. AMA yenemedik boynuzlulari olsun onlari kaybettikleri maçlarda bile bu kadar hirpalayan baska bir takim olmamistir heralde!

rüstü bile soguk oldugu maçin sonlarina dogru ani bir kontraatakla gelen elemana karsi harika refleksi oldugunu gösterir bir kurtaris yapti, eger onu yeseydik ne adamlarin 10 kisi oynuyo olmalari ne de bizim harika futbolumuz bir anlam ifade etmiyecekti... buradan çok bilen medyamiza da atifta bulunmak istiyorum hani boynuzlularin as kalecisi sakatti ya!hani yedek kaleci ile çikcakcak olmalari avantajimiz olcak ti ya! abi adam maçin adamiydi bi kere, neydi o kurtarislar öyle!!!

futbolcularimizi ve hocamizi ve de aman taskinlik yapmazlar insallah diye seyrettigimiz gurbetçi taraftarlarimizi CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)