Sayfa 1 Toplam 89 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2223 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni TFF Başkanı (Resmen) Yıldırım Demirören! YÖNETİM İSTİFA!!!

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yeni TFF Başkanı (Resmen) Yıldırım Demirören! YÖNETİM İSTİFA!!!

Hemen her kulüp desteklediği adayı açıkladı. Trabzonspor yönetimi kapalı kapılar ardında Fenerbahçeli yöneticilerle yaptığı toplantı sonrasında ne karar almıştır acilen açıklamalı?

Neden korkuluyor merak ediyoruz?
    Önce TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başkanımız çok muhteşem bir insan süper işler yapıyor bu açıklamalar onun fikirlerine aykırı o böyle şeyler konuşamaz(!)

Burak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence acil bir organizasyonla klubü telefon ve mail bombardimanina tutalim gerekirse tesileri basalim demiröreni desteklemek bize ihanettir !!!
    EN büyük Trabzon!!!!!!!!

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Hacıosmanoğlunu destekliyordur,tüpçü ye sempati duyacak değil ya
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Celal Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

dün herşey netleşsin bizde kararımızı vereceğiz dedi şimdi herşey net bakalım Trabzonspor u nekadar düşünüyorlar şimdi belli olacak ak koyun kara koyun...
    2010 - 2011 Süper Lig Şampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şahsi kanaatim 5 bin delegeli seçim olmadığı için TFF Başkanı seçiminde son güne kadar açıklama yapılamaz.

Son gün hatta son dakikaya kadar pazarlıklar görüş alış verişleri sürecektir. Hele de böyle bir ortamda ortaya atlayıp ben şunu destekliyorum demek hafif tabirle acemilik olur...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Büyük olasılıkla tüpçü seçilecektir. Yönetim tüpçüden gereken sözleri almanın peşinde herhalde. tarafsız kalmasını buna yorumluyorum...

krdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi kanaatim 5 bin delegeli seçim olmadığı için TFF Başkanı seçiminde son güne kadar açıklama yapılamaz.

Son gün hatta son dakikaya kadar pazarlıklar görüş alış verişleri sürecektir. Hele de böyle bir ortamda ortaya atlayıp ben şunu destekliyorum demek hafif tabirle acemilik olur...
    Yani yönetimin tavrı doğru mu?

Ben şahsen medyanın özellikle pazar gecesi uluerenin ısrarla Trabzon demirörene destek veriyor haberlerini seçimi etkileme çabası olarak görüyorum.Buna dayanarak yönetimin açıklama yapmaması iyi.

Demirörene seçimde destek verilmez ve seçim kaybettirilirse bu duruş daha değerli olacak gözümde.Demirörene destek kararı çıkarsa o zaman yönetim gözümde biter.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Senin kupanı Hacı'dan başkası vermez hacı
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

haltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Psv maçı oynansın sonra açıklarlar
    ofsayta bak çay demle http://youtu.be/PNSKrhF0Dng
    verilmeyen penaltımız http://youtu.be/nfNm6r9SxuU
    Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye formül arıyorlar anlamıyorum
    Puan silme de olmasın, küme düşme de formülüne ne diyeceksiniz?
    - Olur mu öyle şey. Nasıl hayata geçirecekler bunu. Varsa suçun yiyeceksin cezayı oturacaksın aşağı. Böyle bir karar alacaklarsa 2-3 sene ne diye maç yapacağız, ne diye oynayacak bu takımlar.

Ama bir formül aranıyor..
    - Niye formül arıyorlar bunu da anlamıyorum. Kitapta yazmıyor mu ne ceza verileceği. Verirsin o cezaları olur biter.

başkanımız öncelikle kupa diyor, kupayı aziz verecekse onu desteklerim diyor, bence de en mantıklısı bu saatten sonra budur. diğer işler bizi enterese etmez, gördüğünüz gibi sahada değğişen bir şey yok, şike falan hikaye, aslolan hakem yönetimleridir ve onlar geçen seneden de kötü. bizi hiç kimse sevmiyor artık, bu nedenle başka işlere girmeye gerek yok. kupamızı alalım, asillik bizde kalsın ve hakemleri yenebilecek kadro ve gerekli örgütlenmeyi sağlayalım. hacıosmanoğluna kimse oy vermez. kendini rezil ediyor seçime katılarak. sporla alakalı ne iş yapmış ben bilmiyorum, kaldı ki mecnun odyakmazla arası da çok iyidir, bunu da biliyorum.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şike yapan takımlarla aynı safta yer almak ne kadar adilikse ; Trabzonspor'un çıkarı için Türk futbolunu hiçe saymak da o kadar adiliktir.
    Biz Fener taraftarı değiliz şerefsizlikle gelen başarıyı kabullenelim.

Gerekirse 3-5 sene Avrupaya gitmeyiz diyen bir adamı sırf kupamız verilecek diye çıkarımız doğrultusunda destekliyorsak şeref yoksunluğundan dem vurduğumuzu Fenerbahçe'den ne farkımız kalır ?

İskefiyelireis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Seçimler Bizans Oyunu şeklinde geçer. En son genel kurulu hatırlayın. Sn. Başkan orada istediği gibi at oynatmıştı. Azize' nin yokluğunda Demirören' in adaylığı sözkonusu olunca bizim başkan orada her istediğini yapar. Merak etmeyin. Çünkü orada genel kurulda politika uygulayabilecek cesaret, güç, bilgi ve zeka sadece Sadri Şener' de var. Klüpten ve başkandan net açıklama beklemeyin. Tüm kozlarını son gün oynar ve Azize' nin yokluğunda masada kazanan biz oluruz. Rahat olun. Forumdan başkana ve yönetime destek şeklinde açıklma bekliyorum. Oda, dernek, borsa vs. seçimlerinde bulunan arkadaşlar bilirler. Bu işlerde tecrübe, çalışma ve 2, ve 3. liglerden gelen oylar da önemllidir. Başkan sert açıklamalarla Azize gibi nefret toplamak istemiyor. İşini bilir. Relax...

Buğra Sekban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

önceleri ben kupa istemiyorum febe düşsün gerisi gelir nasılsa diyordum ama şu anda önce kupamı versinler diyorum

hacıosmanoğlu Trabzonspor'lu olabilir ama burda takım sözkonusu değil Türk futbolunu yönetecesin apartman değil o yüzden hacıosmanoğlunun trabzonsporluluğuna birşey diyemem ama ne trabzonspor'u nede Türk futbolunu yönetecek kapasitede bir kişi olmadığını düşünüyorum.

birde sadri başkan boş durmuyor bence daha geçen hafta 59 2. ve 3. lig klüpleriyle yemek organize etmedimi ? oda kulis yapıyor oda yandaş topluyor başkanın duruşu iyi bizim 6S gibi arkamız kuvvetli değil malesef oyüzden sesiz ve derinden gitmekte fayda var...
    Konu Buğra Sekban tarafından (21.02.2012 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.
    KING M'BİA

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hiç bir şart altında Demirörenm desteklenemez,desteklenmemeli....Başkanın son açıklamalarını omurgalı bir duruş olarak görmüyorum...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer çalışırlarsa kulis yaparlarsa yd yi devirirler matematik bile böyle diyor türkiye süper ligin 131 delegesi var ,alt liglerin 126 bursa gs trabzonspor da alt liglerle ortak karar alırsa bu iş olur.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz istiyoruz ki dürüst birisi gelsin, her şeyi kanuna göre uygulasın. yok böyle dünya arkadaşlar, Türkiyede hangi sistem düzgün çalışıyr da futboldan böyle bir şey bekleyelim. bir kere hakkımız yok istemeye. ayrıca TFF başkanı ne zman işini bilen dürüst birsi olmuştur. erzik, kiğılı, ulusoy, h.doğan, özgener,maa... bunların hangisini tekrar görmek istersiniz allah aşkına! o yüzden kahramanlık yapmanın anlamı yok, FB de gerekli kulisleri bugüne kadar yaptı, bütün işadamlarını arkasına aldı farkında değil misiniz? iktidar zaten geçen seneden FBnin yanında eksik olmasınlar. demirörene ben halısaha turnuvasını yönettirmem ama kupamızı verecekse ki hakkımız olan kupayı bile alamama durumumuz çok yüksek. farkındaysanız bütün basında Trabzonsporu karalama, teşvikte bulunma gibi haberlerle içiçe göreiblirsinz. amaç Trabzonu da etkisiz hale getirerek batarsak Trabzonla batalım, çıkarsak da kimseye bir şey olmasın kupa FBde kalsın veya kupa kimseye verilmesin. bu tür düşünceler özellikle FBlilerde fazlaca var.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Başkan oyunu kuralına göre oynuyor ama ,işte ortam buna müsayit değil.

Taraftar dik duruş bekliyor , Başkan ise hakkımız olan kupayı alma derdinde , nasılsa diyor kupa Trabzon'a gelince herkes bütün eleştirileri unutur.

Tıpkı 50 kulübü davet edip onları yanına çekip , kamuoyuna biz güçlüyüz sadece 7 delegemiz yok imajı vermesi gibi.

Şimdi çıksa kazanması imkansız olan Hacıosmanoğlunu desteklese sadece taraftarın anlık gönlünü alır , hiçbirşey elde edemez , taraftar zati 2 gün sonra bütün bunları unutup kupamı iste diye çağrıya dönecektir.

Ondan var olan adaylar içinde bişeyler koparabilmek adına açık oynamıyor
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Nereden
    Gaziantep

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer çalışırlarsa kulis yaparlarsa yd yi devirirler matematik bile böyle diyor türkiye süper ligin 131 delegesi var ,alt liglerin 126 bursa gs trabzonspor da alt liglerle ortak karar alırsa bu iş olur.
    Şifre burada. Başkan bunu geçen genel kurulda yapmıştı. BJK-FB ve şikecilere karşı, TS-GS-Bursa ve altta ezilenlerin savaşı olacak. Başkan tecrübesi ile işi bitirir. Net mesaj veya açıklmaya gerek yok. Politikada sert olanlar iyi karşılanmayabilir. Mazlum görünmek faydalı.

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Şimdi herkes samimi olsun .

Hacıosmanoğlunu destekleyelim kupa mupa istemiyoruz diyen 10.000 kişi çıkar ama hacıosmanoğlu seçilemeyip başkası geldiğinde o 10.000 kişininin 9900 kişisi kupayı yine ister ve yönetime sitem eder.

Ondan birakında adamlar kulis yapsın bişeyler koparsın,

Ayrıca Ben olsam Demiröreni desteklemem açık net , o adam Türkiyeyi uçuruma götürür.

Ama kulüpler bu dönemde böyle yürütülmüyor, kim nederse desin herkesin gözü kupada.
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Nereden
    Gaziantep

Kulis, strateji, politika... Başkana güveniyorum. Göreve geldiğinden beri yaptığı tek yanlış Şenol Hoca' nın istediği Adrian, Henrique gibi oyuncuları alması. Trabzonspor' un başındaki başkan en iyisi.

Gundo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Demiroren, ben geldigimde kupayi size verecegim derse ona destek verelim, tabi kupa bizim hakkimizsa. Ama mahkeme sürecini bekleyecegim diyorsa asla destek verilmemeli.

Mustafa 42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

selam bence bizim baskan tüpcüyü destekleyecegine ya kendisi aday olmaliydi yada haciosmanoglunu desdeklemesi gerekiyor yani neden tüpcüyü destekler anlamadim yani ayip denen bir sey var yani zazen ben bu isden bir sey anlamadimda ne varsa bu koltuklarda yeyinize gerekse neden trabzonsporlu adayi desteklemiyorlar anadolu takimlari besiktas fener galatasarayli yaptilar birde trabzonluyu desdeklesinler ellerimi kirilir

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa 42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam bence bizim baskan tüpcüyü destekleyecegine ya kendisi aday olmaliydi yada haciosmanoglunu desdeklemesi gerekiyor yani neden tüpcüyü destekler anlamadim yani ayip denen bir sey var yani zazen ben bu isden bir sey anlamadimda ne varsa bu koltuklarda yeyinize gerekse neden trabzonsporlu adayi desteklemiyorlar anadolu takimlari besiktas fener galatasarayli yaptilar birde trabzonluyu desdeklesinler ellerimi kirilir
    Tüpçüyü desteklediğini nereden çıkardın??
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi çıksa kazanması imkansız olan Hacıosmanoğlunu desteklese sadece taraftarın anlık gönlünü alır , hiçbirşey elde edemez , taraftar zati 2 gün sonra bütün bunları unutup kupamı iste diye çağrıya dönecektir.

Ondan var olan adaylar içinde bişeyler koparabilmek adına açık oynamıyor
    Bu kısma özellikle katılıyorum. Tek başımıza bir başkan seçtiremeyiz hem oyumuz boşa gider hemde seçilecek aday ve yönetiminden uzak kalmış oluruz. Bunun için açıkça isim vermeden isteklerimizi yerine getirtmeye çalışmalıyız..
    "Bize Heryer Trabzon.."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)