Sayfa 1 Toplam 39 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 956 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?um-Bjk (Maç Izmir’de)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Star Spor da soyledi.Dogrudur buyuk bi ihtimal.Rize de ki olaylar yuzunden.Ama orda bizim taraftarimiz sorun cikarmadi. Edited by: Oztkn

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

PFDK'dan seyircisiz oynama cezasi
    Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu 23 Nisan 2006 tarihinde oynanan Çaykur Rizespor-Trabzonspor karsilasmasinda çikan saha olaylari nedeniyle kulübümüze 1 maç seyircisiz oynama, taraftarlarimizin çirkin tezahüratlari nedeniyle de 2 bin 500 YTL para cezasi verdi.

Kurul ayrica Çaykur Rizespor Kulübü'nü de ayni sekilde cezalandirirken, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri de iki takim arasinda 22 Nisan 2006 tarihinde oynanan karsilasmada çikan olaylar nedeniyle para cezasina çarptirildilar. Kurul, Fenerbahçe'ye 125 bin, Galatasaray'a ise 75 bin YTL ile cezalandirdi.
    02.05.2006 18:10:00

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Olay çikaran,Ts tarafini tahrik eden Rize tribünüydü.Haciosmanoglu tribündeydi,açiklamaydi da yapti.Iyi savunma yapilirsa karar iptal olabilir.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi bu eksikti! guya fenere verdikleri cezayi bize de uyguladilar.halbuki olaylari cikaran fenerli rizeliler,kafasi yarilanlar trabzonsporluydu,6-1 yendik amaçlari fb macini sabote etmekti yetismedi karar bjk ye cikti.neyse seyirci baskisi yüzünden oynayaman büyük profesyonel futbolcularimiz!!! ne yapacak cok merak ediyorum sessiz sahada kargalara karsi...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

seyirci baskisi diyolardi.atsinlar 3 tane o zaman tamam

Nereden
    Bolu

böyle sey mi olur yaa böyle dandik sebepten,hiç yoktan seyircisiz oynama verilirmi yaa.

febe-gese macinda olanlara,acilan pankartlara,sahaya atilanlara verilen cezaya bak bize verilen cezaya bak.

yuuhhhh a.goyayiiim...

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bize verilen cezayi kabul etmiyorum. Ceza kesinlesirse ve bu maci seyircisiz oynarsak ,futbolcularimizin tavrini merak ediyorum.

Seyirci baskisi diyorlardi...

bence bu ceza kalkar

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Böyle sacma sapan ceza olur mu. Giya TFF gövde gösterisi yapacak. Eziklere ve Gaylere seyircisiz ceza verdiler ya bizede verecekler. Sökmez Beyler. Ibrahim Haciosmanoglu halleder isi merak etmeyin...[img]smileys/smiley2.gif[/img] Edited by: FANATIK61

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Allah kahretsin ya olmaz böyle sey.... adi ............ rizeliler kudurdu diye bizim günahimiz ne...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

tahkimden döner bence

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tahkimden bisey çikacani sanmam sineye cuk diye çekecez mecburen feneri konusturmamak için bize de kestiler cezayi..

Tahkimde bildigim kadariyla hiç bizden biri yok malesef eskiden hep bizden bir üye olurdu...

Napalim hem karga maçinin o kadar zor geçiceni sanmam tabi kupayi alirlarsa...

alla allah adamlar is olsun diye böle bi ceza veriyorlar hicte düsünmüyorlar, yani bunu uefa görse resme gülerler ya, böle bi cezamio verili allah askina soruyorum bi rize macinda ne yaptik'da bize bu cezayi verdiler? Yaziklar olsun be...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ceza tahkimden dönsebile bence Fener macindan ceza yemememiz mücize olur. Seneye sezonun ilk içeride ki maçinda seyircisiz oynariz gibi geliyor. Ama bundan yersekte fb macindan yemeyiz gibi bir his var içimde.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencede itiraz etsek dahi karari degistireceklerini sanmiyorum.Ama tahrik edilen bizim taraftar.Hemde Fenerliler tarafindan federasyon bunu nasil es geçer anlamak mümkün degil.Rize tribünlerinde ne isi var Fener formasiyla adamin.

Allah'im sabir ver...

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

fenerin cezasi dönmedi tahkimden, bizimkidönerse kudururlar o sebeple tahkimden filan dönmez..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı

Bencede itiraz etsek dahi karari degistireceklerini sanmiyorum.Ama tahrik edilen bizim taraftar.Hemde Fenerliler tarafindan federasyon bunu nasil es geçer anlamak mümkün degil.Rize tribünlerinde ne isi var Fener formasiyla adamin.

Allah'im sabir ver...

Tahrik olabilir ama olmayacaksin iste.Bence ceza agir.

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Haluk Ulusoy bey [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Senmisin ulan trabzonlu senin gibi trabzonluyu allah uzak tutsun bizden .

Ciftemi cifte standart allah belanizi versin

aslinda biz taraftar ve trabzonsporlu olarak bunlara karsi tepkimizi vermemiz lazim .
    Bu böyle yürümez nedir yahuu ne zaman bir basariya kossak onümüze tas atiliyor , beraber tartisip bunu caresini bulmamiz lazim daha tahammülüm kalmadicildiriyorum .

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çagdisi ceza ne bu yaaaa bari baska yerde oynat vatandas maç seyretsin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fb'ye verdiler ya, bize vermeseler ayip olurdu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence bejeke maçini almamiz için böyle bir sey lazimdi.Böylece seyircisizlik avantajimizi kullanarak kargalari ezebiliriz.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu kadarcik olaya seyircisiz ceza veriliyorsa fenerin sahasina hiç seyirci girmemesi lazim....

maalesef futbola siyaset bulasti.........

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben bir trabzonlu ve trabzonsporlu olarak federasyon baskani olsaydim en büyük cezalari trabzonsporuma verirdim.neden biliyor musunuz? çünkü onunla ilgili o kadar çok hayalim var ki, kusursuz olmasini istiyorum.. bu tür cezalara tepki verilmesini anlamayamiyorum.aksine hosuma gidiyor ve bundan sonra daha dikkatli oluruz belki diye düsünüyorum. bizler karsi takima/taraftara baski yapmayi kavga,dövüs,küfür zannediyoruz.. bunun böyle olmadigini ögrenene kadar gelen bütün cezalarin basimin üstünde yeri var.. eger biz çok iyi bir taraftar olsaydik takimimiz 20 yildir sampiyonluk görürdü.. fb-ts maçinda, tribünde degildimama gol yedigimizi"stadyumdan gelmeyen sesten" anladim. besiktasmaçinin seyircisiz oynanmasisonucu degistirmeyecek emin olabilirsiniz. rahat olun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karar degismez, önemli olan gözlemci ve hakem raporlari...Ayrica son zamanlarda artan bu tip tribün olaylarinin önüne keçmek için büyük takimlara verilen cezalar tamamen göstermeliktir.Yoksa herkes biliyorki; Manisa'da, Türk polisi ile çatisanlar ile Rize'de -ki olaylar çok farkliliklar arz ediyor.

Kadiköydeki fb-gs maçindan sonra iki kulübe verilen para cezalarinida duymussunuzdur degilmi?bu tamamen göz dagidir.Ama asil ceza verilecek bir yerler,kurumlar varsa inanin bunun en tepesinde kulüp yöneticileri gelir.Ardinda basin,medya gelir.Insanlari birbirlerine düsman eden,ortami her firsatta geren ve bunun neticesinde ortaya çikan tribün terörü ve kandan nemalanan vampir kiligindaki basin, her zamanki gibi masum!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı 1461@61 Nickli Üyeden Alıntı

ben bir trabzonlu ve trabzonsporlu olarak federasyon baskani olsaydim en büyük cezalari trabzonsporuma verirdim.neden biliyor musunuz? çünkü onunla ilgili o kadar çok hayalim var ki, kusursuz olmasini istiyorum.. bu tür cezalara tepki verilmesini anlamayamiyorum.aksine hosuma gidiyor ve bundan sonra daha dikkatli oluruz belki diye düsünüyorum. bizler karsi takima/taraftara baski yapmayi kavga,dövüs,küfür zannediyoruz.. bunun böyle olmadigini ögrenene kadar gelen bütün cezalarin basimin üstünde yeri var.. eger biz çok iyi bir taraftar olsaydik takimimiz 20 yildir sampiyonluk görürdü.. fb-ts maçinda, tribünde degildimama gol yedigimizi"stadyumdan gelmeyen sesten" anladim. besiktasmaçinin seyircisiz oynanmasisonucu degistirmeyecek emin olabilirsiniz. rahat olun.

bu yazdiklarina ne söylenir bilemiyorum. degisik bir bakis açisi. ama seninle ayni fikirde olmam da imkansiz. Burada mesele Trabzon Spora ceza verilmesi degil ki

bu Trabzon Spor un aldigi ilk ceza degil sonda olmayacaktir. Burada mesele çifte standart meselesi. Eger Trabzon Rize maçinda çikan olaylara ceza verilmisse Fb, Gs maçinda ki olaylardan sonra en az iki maç ceza verilmeli.

Ama Haluk Ulusoy'un her zaman ki gay se liligi buna müsaade etmez. Ben zaten oldum olasi sevemedim Haluk ULUSOY u. seçilene kadar Trabzon spor dan Trabzonlulardan destek al. ondan sonra dön en ufak olayda Trabzonu hançerle. Iste bu dur haluk ulusoy. yaziklar olsun.

Kimse bana onun elinde degil yalanlarini da söylemesin.

Görüyoruz iste Kayserili Biçakçi zamaninda ligi altüst eden Kayseri Spor ve Kayseri Erciyes Spor destek kesilince ne hale düstüler.

Zaten Trabzonlu olupta istanbul takimi tutanlardan hiç bir ümidim olmadi olmayacak ta

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)