Sayfa 2 Toplam 39 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 956 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?um-Bjk (Maç Izmir’de)

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

belki biraz agir kaçti ama pfdk artik bu tür olaylari af etmiyor.biraz gerçekçi ve objektif olalim..normal itirazimizi yapalim, sonucunu olgunlukla bekleyelim..

toshiba
    Ziyaretçi

Itiraz bugun yapilirsa ne zaman yanit gelir?

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç için Trabzona geliyodum.Bende ki sansa bakin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gultekinsurul Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı 1461@61 Nickli Üyeden Alıntı

ben bir trabzonlu ve trabzonsporlu olarak federasyon baskani olsaydim en büyük cezalari trabzonsporuma verirdim.neden biliyor musunuz? çünkü onunla ilgili o kadar çok hayalim var ki, kusursuz olmasini istiyorum.. bu tür cezalara tepki verilmesini anlamayamiyorum.aksine hosuma gidiyor ve bundan sonra daha dikkatli oluruz belki diye düsünüyorum. bizler karsi takima/taraftara baski yapmayi kavga,dövüs,küfür zannediyoruz.. bunun böyle olmadigini ögrenene kadar gelen bütün cezalarin basimin üstünde yeri var.. eger biz çok iyi bir taraftar olsaydik takimimiz 20 yildir sampiyonluk görürdü.. fb-ts maçinda, tribünde degildimama gol yedigimizi"stadyumdan gelmeyen sesten" anladim. besiktasmaçinin seyircisiz oynanmasisonucu degistirmeyecek emin olabilirsiniz. rahat olun.

bu yazdiklarina ne söylenir bilemiyorum. degisik bir bakis açisi. ama seninle ayni fikirde olmam da imkansiz. Burada mesele Trabzon Spora ceza verilmesi degil ki

bu Trabzon Spor un aldigi ilk ceza degil sonda olmayacaktir. Burada mesele çifte standart meselesi. Eger Trabzon Rize maçinda çikan olaylara ceza verilmisse Fb, Gs maçinda ki olaylardan sonra en az iki maç ceza verilmeli.

Ama Haluk Ulusoy'un her zaman ki gay se liligi buna müsaade etmez. Ben zaten oldum olasi sevemedim Haluk ULUSOY u. seçilene kadar Trabzon spor dan Trabzonlulardan destek al. ondan sonra dön en ufak olayda Trabzonu hançerle. Iste bu dur haluk ulusoy. yaziklar olsun.

Kimse bana onun elinde degil yalanlarini da söylemesin.

Görüyoruz iste Kayserili Biçakçi zamaninda ligi altüst eden Kayseri Spor ve Kayseri Erciyes Spor destek kesilince ne hale düstüler.

Zaten Trabzonlu olupta istanbul takimi tutanlardan hiç bir ümidim olmadi olmayacak ta

cevabin için tesekkür ederim. sen de haklisin ama fbliye de, gsliye de, besiktasliya da sorsan hep haklilar...herkese göre federasyonrakip gördükleri takimi destekliyor.. anlayacaginiz herkesin bi mazereti var.. ama mazeret olmasi, olaylarin sonucunu degistirmiyor.. yolda gözüne çöp kaçtiginizi görseniz kosa kosa yanina gidip yardim etmek için çirpinacagimiz bir adama, trübünde elimize ne geçerse tas, koltuk firlatip atiyoruz.. bunun mantigini anlayamiyorum, katil olmaya mi çalisiyoruz.. insanin aklina koltugun sökülebilegi fikri nerden gelir??? içimizde maalesef psikopat ruhlu insanlar var.. bu tarz cezalara tepki göstererek bu insanlari besliyoruz..

kisacasi bu cezalar için kimse itiraz etmesin.. bir maçi kazanmak adina insanligimizi kaybetmeye degmez..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu iste gözlemci raporlari etkili oldu diye düsünüyorum, biz televizyon görüntülerine bakarak iki maçi karsilastiriyor ve kendimizce kararlar veriyoruz. önemli olan olaylari çikaran taraftarlari bir daha maça almamak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rizeli fenerliler [img]smileys/smiley7.gif[/img]ve de bu iste emegi geçen her kimlerse topluca kina yaksinlar.ezikbahçe maçina yetisir diye ugrastilar ama olmadi ..ne diyelim ALLAH larindan bulsunlar[img]smileys/smiley7.gif[/img]

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

tahrikçi rizelilere ne ceza verildi acaba????onlar heralde en az 3-4 maç almislardir...koltuklarimizi semsiye olarak kullanan fenerliler ne ceza alacak acaba???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KIME NIYET KIME KISMET,

Rizeli FB liler babalari FB maçini bizim seyircisiz oynamamzi için plan yaptilar,tutmadi BJK maçina Seyircisiz cezasi geldi.Simdi Rizespor da seyircisiz oynayacak ve DENIZLI RIZE yi yenerde RIZE de Küme düserse ondan sonra aglamaya baslayacaklar Trabzonspor bize 6 atmasa Küme düslmedik Bizi Ttrabzonspor düsürdü diye aglayacaklar,Hiç demezlerki BIZ KENDI Takimimizi degilde FB yi koruyacagiz diye böyle oldu.Aslinda RIZESPOR baskani EKREM CENGIZ Trabzonsporlu olmasa,Eski Trabzonspor Yönetim kurulu üyesi olmasa,Ne halleri varsa görsünler,.insallah Küme düserler diyecegim.ama Diyemiyorum.Kendini Bilmez FBUSAGI BIR KAÇ RIZELI yüzünden Tüm Rizeye kiyamam,

Simdi ERDOGAN i bekliyorum RAKIP TAKIMA CEZA VERILMEZ DIYE AÇIKLAMA YAPMASINI BEKLIYORUM.VE BIZIM CEZAMIZIN KALKMASINI BEKLIYORUM.

ceza verilmesi gereken kurumlar degil su anda kisilerdir fenerbahçe baskani aziz yildirim görev basina geldigi günden beri türk futbolunu bölmekte olup ayni zamanda ortami germektedir neymis efendim mansida hoparlörden slogan atildi ne yani bizde malup oldumuz zaman arkamizdan kemençe çalarak dalga geçiyorlar bizde ortaligi kirip dökelimmi bu hakkimiz oluyor o zaman ne kadar saçma...

kapatilan sahamizin gerekçesi olarak rize maçindaki olaylar gösterildi halbuki orada olaylari baslatan taraf rizelilerdi pek maç ile alakasi olmayan fener bayragi ve formasi giyen rizelilerin o zaman bizi orada tahrik etmeleri çok dogal oluyor maçta yer alan bir taraftar olarak kafamiza gelen taslarin yaninda bir de bu cezayi almamiz çok düsündürücü...

simdi haluk ulusoy u basa getiren karadeniz futbolu hesap sorar adama kardesim sen ne yapiyorsun diye...bu arada meshur trabzonspor lobisinin ne kadar islevsel oldugunu kararin degip degismedigi zaman görecegiz...

Nereden
    Amasya

böyle cezaolmaz kaldirlir bence

Nereden
    İstanbul

rize tahrikinin cezasini aldi zaten onlar da çok önemli hayati maçi seyircisiz oynayacak..

burada kizarken, biraz daha sakin ve sogukkanli düsünüp, ulusoy yönetiminin fener ve yardakçilarina "onlari koruyorsunuz, diyet ödüyorsunuz" suçlamalari ile karsi karsiya kalmasi durumunu dikkate almamiz lazim..

trabzon lobisi ne zaman devreye girecegini iyi bilir merak etmeyin..bence bu durumda da girmesin zaten, öyle zirt pirt agirlik koyulursa isin agirligi falan kalmaz..

normal tahkime itiraz edilsin, sonucu beklensin..

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

rize taraftari olay çikartiyo bize ceza veriyolar[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatirlarsiniz galatasaray maçinda 2 penalti veren, o gürültü de biz tribunde 1 metre ötesini duyamazken,60 metreden kale arkasindaki kalecimize küfür ettigi gerekçesi ile kirmizi kart gösteren, tüm spor kamuoyunun ortak görüsü"hakem katliami"nin bas sorumlusu için söylenen sözler...

iste kardeslerkendi taraftarlarimiz da dahil olmak üzere futbolla ilgilenen herkesisok eden sözler,

"bana göre mutlu çelik mükemmel maç yönetti..." haluk ulusoy 27 Ekim 2001

ufacik iyi niyet kirintilarinin nefrete dönüstügünün belgesini mi istiyorsunuz ? alin size belge, sirf Trabzon'da dogdu diye haluk ulusoy'uTrabzonla / Trabzonsporla yanyana getirmek yanlisligina düsmeyelim.Edited by: Külünkoglu

Nereden
    İstanbul

orasi öyle tabi metin, ulusoy'un önceki dönemde aleni sekilde gs.yi kolladigi konusunda süphe yok..maalesef o dönemde özkan sümer-mehmet ali yilmaz-trabzonspor camiasi tartismalarina, çekismelerine ulusoy da dedigin sekilde katildi..olan bize oldu..

ama köprünün altinda sular akti bu gözler biçakçi-bosturogullarini gördü, papilalari gördü..

gelinen noktada hep birlikte ulusoyu mecburen, kerhen destekledik.sartlar degismedi henüz..seçimden sonra ulusoy'un ilk sözü trabzonlular bana destek vermeseydi asla aday olmazdim olmustu..

dedigin gibi trabzosporla yan yana getirmeyelim, trabzon kollandi, diyet ödendi denmesin..çok da masum olmadigimiz bir konuda gereksiz tepkiler vermeyelim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Trabzon da dogmusta nolmus ..Içinde ezik sevgisi tasidiktan sonra ...Kusura bakmayinda arkadaslarben babam olsa tanimam [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Birilerine sirin gözükmek ugruna verilmis agir bir karar diye düsünüyorum. [img]smileys/smiley7.gif[/img]Hayirlisi olsun sessiz sakin oynanilan bir maçta bakalim neler yapabiliyoruz[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ceza gerçekten çok ilginç. Maçtan sonra Rizespor Baskani Ekrem Cengiz maçinfederasyon temsilcisiolaylari takimlari sahaya çikartmayarak atesledi. Bütün stadlarda olan karsiklikli kötü tezahürat vardi emniyet gerekli güzenlik önemlemlerini almasina ragmen maçin federasyon temsilcisi acemei davrandi. maçta öyle büyük olaylarda olmadi felan demisti. Çok garip bir ceza gerçekten...

Çiçegi burnunda basbakan Tayyip geldi aklima birden... neden acaba..Edited by: Badaloglu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

fenerin cezasi çok agir kaldirilmali diyen SN:Basbakanimiz ..hadi gösterin tarafsizliginizi..ayakta alkislayalim sizi

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ya fener maçiyla ilgili olarak verilseydi neyse adamlara o kadar tas yagdi. gel sen rize maçiyla alaka kur da ceza ver

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Çiçegi burnunda basbakan tayyep geldi aklima birden... neden acaba..

Soldu dostum o çiçek... Üstüne 2 hafta yagmur yagsada o çiçekten fayda yok artik...Edited by: Kaya

hiç sorma çiçek miçek kalmadi [img]smileys/smiley11.gif[/img]

kesinlikle bu konuda trabzonspor masumdur rizede ki maçta tahrik vardir ve her tahrikinde bir indirimi vardir....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon da dogmusta ne olmus? Içinde ezik sevgisi tasidiktan sonra... Kusura bakmayinda arkadaslarben babam olsa tanimam. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Birilerine sirin gözükmek ugruna verilmis agir bir karar diye düsünüyorum. [img]smileys/smiley7.gif[/img]Hayirlisi olsun sessiz sakin oynanilan bir maçta bakalim neler yapabiliyoruz[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Ilave edecek bir sey bulamiyorum. Isin özü bu!

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Evet sayin basbakan Tayyip bey göster TC nin basbakani oldugunu biz senin sadece fb lilerin basbakani ve kurtaricisi oldugunu biliyoz ama bukez buna tam inanacagiz.Yerel seçimde Trabzon senle küçükbir hesap gördü önümüzdeki yillarda yine seçim var yine görüsürüz seçimlerde!!!!
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Degerli arkadasim, bu ülkenin basbanini sevmeyebilirsin,ona oy da vermeyebilirsinama burada en azindan onun ismini yazarken dogru yazabilmelisin.Edited by: Badaloglu

yahu arkadaslar artik birakin basbakandan medet ummayi ne yani sahamizi açtirirsa çokmu sükran duyacaksiniz
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Su adam dediginiz bu ülkenin basbakani...Ên azindan bu bile oansaygi göstermeyi gerektiriyordur.BMN'nin bir kalitesi var,ve bu kaliteyi de asla düsürmeyecegiz.Bu ülkenin basbakani ile farkli bir siyasi fikrede sahip olabiliriz,ya da farkli renklere gönül vermis olabiliriz ama bu demek degildirki bu sayfalarda bu ülkenin en tepesindeki seçilmis bir insana bu adam diye hitap edemeyiz.Lütfen biraz dikkat!...Edited by: Badaloglu

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ceza'yi almamizin nedeni Rize tribünlerindeki 'FB formali' sahislardir. FB maçinin seyircisiz oynanmasi için çalistilar ama olmadi. Kismet degilmis (!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)