Sayfa 3 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2803 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi 2.Tur Rövanþ Maçý | PSV Eindhoven 4-1 Trabzonspor

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Takim dökülüyor kendi sahamizda defans futbolu oynuyoruz böyle sacma bisey mi olur..
    Halil hep yerlerde burak kendi dünyasinda colman felaket cok formsuz defans defans zaten en zayif noktamiz..

Hollandanin PSV takimini mi yenecegiz?? Hemde hollandada.... Bu ancak playstationda gerceklesir...
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Hasan Arslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

ayrýca büyük oyuncularla büyük iþler baþarýlýr..yumlu ve aykut henüz buna uygun oyuncu deðiller ve de olamayacaklarýný düþünüyorum.bu adamlarýn dah fazla geliþmelerini beklemek hayal olur..tabii buna verimsiz yabancýlar da dahil...

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý caykarali 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayrýca büyük oyuncularla büyük iþler baþarýlýr..yumlu ve aykut henüz buna uygun oyuncu deðiller ve de olamayacaklarýný düþünüyorum.bu adamlarýn dah fazla geliþmelerini beklemek hayal olur..tabii buna verimsiz yabancýlar da dahil...
    Bizim yabancilar zaten dökülüyor verilen paralara yazik
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

.....
    Ziyaretçi

---------Tolga-----
    Celu-Giray-Glo-Cech
    Olcan-Zokora-Colman-Alanzinho
    Henrique-Burak

Emirhan Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maç Tahminim 2-0 PSV Alýr..
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Hasan Cubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

PSV ve Trabzonsprun para degeri hemen hemen ayni 88 milyon € civarinda ama kalite olarak onlar bizden cok daha üstün , demekki bu ülkede paranin karsiligi verilmiyor !

Yada yöneticilerin egitimsizliginin göstergesi dir diye düsünüyorum !

Nereden
    Trabzon

Alýntý Hasan Cubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    PSV ve Trabzonsprun para degeri hemen hemen ayni 88 milyon € civarinda ama kalite olarak onlar bizden cok daha üstün , demekki bu ülkede paranin karsiligi verilmiyor !

Adrian Ve Henriqueden 9 Milyon Çýk Bak Bakalým Degerimize

Deniz Tosunoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Insallah yeneriz. Hollandali spor yorumcular bizle dalga geciyor: dün bir yorumcu bize ''2. el Türkler'' dedi.
    ''Nerden geldiðini bilmezsen, bulundugun yerden þikayetci olursun''

ThePatriot61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Psv maci ilk 11:

--------------------C------------------------

------------------------------------

------------------------------------

-------------------------------------
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Rayman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Insallah yeneriz. Hollandali spor yorumcular bizle dalga geciyor: dün bir yorumcu bize ''2. el Türkler'' dedi.
    Dostum bizim utanacak halimiz yok biz çok büyük takýmlarý yendik.Utanmasý gereken Sadri Þener ve Þenol güneþ onlara okutturacaksýn yorumlarý...
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Tolga

piotr,celustka,giray,cech

sercan(volkan),colman,zokora,olcan

henriqe,burak

Çýk þöyle bir kadroyla teknik oyuncularla yenil istersen önemli deðil!
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Rayman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Keþke o programý açýp maçtan önce bizim futbolculara izletseler!
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

Nereden
    Trabzon

ThePatriot61
    Yedekler: , , , , ,

Ne güldüm ya, saðolasýnýz.

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

psv ilk maç öncesi bizi muhteþem analiz etmiþ.muhtemelen hesaba katmadýklarý tek faktör olcandý ve ikinci maçta onun da önlemini alýrlar.þansýmýz çok düþük...çünkü yeni taktik strateji geliþtirebilen ve bunu uygulayabilen bir teknik kadromuz veya oyuncu kadromuz yok...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Karabük ve Antalya bizi yenerken de çýldýrýp ulan adamlar Barcelona gibi oynuyor bize karþý demiþtim. Psv maçýný izlerken birden Psv Barcelonaya döndü. Orta sahada takýr takýr pas yaptýlar ellerini kollarýný sallayarak geldiler.
    Sonra birden aklýma bir can geldi. Umut BULUT.. Rakip stoperler sallanarak orta sahada gezerken pas yaparken Umutu gözlerim aradý. Ve sonra anladým ki Antalyayý, Karabüðü veya Psv'yi Barçalaþtýran BÝZÝZ! Yitik ortasahamýz, top rakipteyken sahada olmayan Burak'ýmýz..

Psv'yi belki karabük ya da antalya zorlamazdý ama son derece disiplinli ve pres yapan bir Ýst. Belediye en azýndan (Þenol Hocanýnda maç sonrasý röportajýnda söylediði skor olan) 0-0 bitirebilirdi.

Psv harika oynamadý biz adamlarý oynattýk. Olmayan orta sahamýz, top rakipteyken bizi 10 kiþi býrakan Burak, rakibin çok rahat oynayýp kazanmasýna neden oldu. Yoksa Braga'ya karþý oynayan bjk bile berabere bitirebilirdi o maçý.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tturan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    42

Ben ilk maçý statdan izledim. Berbat ötesi oynadýk, özellikle Aykut, Yumlu, Colman ve Burak olmak üzere takýmýn en kötüleri bunlardý. Mustafa ile Aykut bu takýmda nasýl oynuyor, devlet dairesi olsa torpil vs. dersin ama koca Trabzonsporda da bunlar varsa yazýklar olsun. bir pozisyon hemen gözümün önünde PSV li oyuncu topu açtý ayaðýndan Mustafa geri geri gidiyor, bir adým ileri atsa topu alacak, ama o geri geri gidiyor ben bile bu halimle ondan iyi oynarým. Mustafa'nýn tek olumlu yaný hava toplarýnda iyi olmasý. Bizim PSV maçý týpký PES oynamak gibi bir tarafta güçsüz takým alýrsýn rakibi de Barcelona. Barcelonalý futbolcular daha hýzlý koþar daha kolay çalým atar, futbol bu þekilde oynandý. Bir de top onlardayken en az 2 kiþi boþta ancak top bizimkilerde olunca boþta adam bulamýyorlar. Ýkinci yarý dikkatimi çekti Henrique oyuna girince kalitesini gösterdi, adam birini geçiyor kimse pasýna gelmiyor bu sefer ikinciyi çalýmlýyor gene kimse gelmiyor. Bir tek Henrique den top alamadý rakip. Ýkinci maçý geçmemiz çok zor. Belki oyunu Burak deðil de Henrique nin üzerine kurarsa, oda saðdan-soldan gelenleri besleyebilirse bir ihtimal baþka da þansýmýz olmaz.

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Berabere biter ve eleniriz.Avrupa maçlarýnda Burak yedek oynasýn.Yada çift forvet çýkýp Burak'ý sað kanatta kullansýn.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

Alýntý tturan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben ilk maçý statdan izledim. Berbat ötesi oynadýk, özellikle Aykut, Yumlu, Colman ve Burak olmak üzere takýmýn en kötüleri bunlardý. Mustafa ile Aykut bu takýmda nasýl oynuyor, devlet dairesi olsa torpil vs. dersin ama koca Trabzonsporda da bunlar varsa yazýklar olsun. bir pozisyon hemen gözümün önünde PSV li oyuncu topu açtý ayaðýndan Mustafa geri geri gidiyor, bir adým ileri atsa topu alacak, ama o geri geri gidiyor ben bile bu halimle ondan iyi oynarým. Mustafa'nýn tek olumlu yaný hava toplarýnda iyi olmasý. Bizim PSV maçý týpký PES oynamak gibi bir tarafta güçsüz takým alýrsýn rakibi de Barcelona. Barcelonalý futbolcular daha hýzlý koþar daha kolay çalým atar, futbol bu þekilde oynandý. Bir de top onlardayken en az 2 kiþi boþta ancak top bizimkilerde olunca boþta adam bulamýyorlar. Ýkinci yarý dikkatimi çekti Henrique oyuna girince kalitesini gösterdi, adam birini geçiyor kimse pasýna gelmiyor bu sefer ikinciyi çalýmlýyor gene kimse gelmiyor. Bir tek Henrique den top alamadý rakip. Ýkinci maçý geçmemiz çok zor. Belki oyunu Burak deðil de Henrique nin üzerine kurarsa, oda saðdan-soldan gelenleri besleyebilirse bir ihtimal baþka da þansýmýz olmaz.
    Maçta en çok dikkatimi çeken ve sinirden deliye döndüren tam olarak buydu.Bizim takým veriyor topu arkadaþýna adam tek baþýna ne yaparsa yapsýn!!yardýmýna giden ,boþa kaçan bir tane futbolcumuz yoktu.Zaten gol de öyle geldi Olcan alýp götürdü pozisyonu.Bir de bu Aykut'tan bir cacýk olmaz,bu kadar lüzumsuz bir adam olamaz.2 metre önündeki adama pas atmaktan aciz ,ayaðýndaki topu kontrol edemeyip rakibe dalacak kadar andaval.Bazýlarý da bunu Zokora'ya alternatif görüyorlar 40 fýrýn ekmek yese yine olmaz yine olmaz.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu mactaki avantajimiz, rakibin ilk mactaki skoru ama özellikle beceriksiz futbolumuzu düsünerek bizi kücümsemesi olacaktir.

Atacagimiz erken bir gol, tüm dengeleri degistirebilir..yoksa isimiz mucizelere kalmis!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Trabzon

Ýnanmak Ýstiyorum Ama Ýnanamýyorum..

highlander - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Bu maçla ilgili düþündüklerimi nasýl dile getirsem bilemiyorum.PSV'nin televizyonunda Trabzon'u tanýtan programdan mý baþlasam?Maç yorumlarýndan mý?Sanki amatör küme takýmý var karþýlarýnda onu yorumluyorlar...Uzungöl'ü,Sümela'sý,Ayasofyasý dururken denize iþeyen adamlarý,kirli havayý çekip dönüyorlar ülkelerine.Hocalarýnda bir küstahlýk, inceden bir küçümseme.Ýnsan bu terbiyesizliðe,küstahlýða isyan eder oynar rövanþý.Sýrf bu küçüklüðe,çiðliðe,hamlýða inat oynar o maçý.Taktik planýný detaylarýyla anlatýrsýn oyuncularýna.Jilet gibi bir plan.Bunun yanýnda da gözlerini açarsýn oyuncularýn.Bunlarý anlatýrsýn.Barut gibi çýkartýrsýn takýmý.Bunu bekliyorum Þenol hoca'dan,Ünal Karaman'dan. O Ünal Karaman ki istemeyen yokken Trabzon'a gelmiþ ve kopamamýþ...
    Turu kaybetmedik henüz.Henüz yenilmedik.Maç bitmedi.Þenol hoca'm herþeye ,herkese duyarlýsýn.Bu hamlýðý,küstahlýðý hazmetme.Rövanþ planýný bunun üzerine koy hocam...
    Yaþasýn Rinus Michels,Joan Cruyff, Luis Van gaal, Frank Rijkaard,Yaþasýn TOTAL FUTBOL!
    Haydi Ronaldinho,yine ayaða kaldýr bizi!
    Türk futbolunun Don Kiþot'u Trabzonspor,kalbim seninle!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

her kadememizde Olcan'dan bir tane olsa anca.

yalniz adam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    44

hollanda inekleri...yüce allah güç kuvvet verir de sizi hollandada elersek..o trabzonda iþeyen adamýn iþediði yere psvnin armasýný fotoþoplayacaðým...allahým büyüksün...adi gavuroðlu gavurlar...
    paraya karþý yetenek ve emeðin savaþý...

cakir28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý Hasan Cubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bizim aldimiz oyuncularn deyeri deyer etmiyor.. ondandir.. ac ve kaliteli oyunculari ne zaman alacagiz..birakin Manager agizlarini .. kendi deyerlermizide sahib cikalim..yokmu karadeniz cocuklari..
    Avrupada Bordo Mavi Aski...herzaman ve her yerde...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Ha-kan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý highlander Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uzungöl'ü,Sümela'sý,Ayasofyasý dururken denize iþeyen adamlarý,kirli havayý çekip dönüyorlar ülkelerine.Hocalarýnda bir küstahlýk, inceden bir küçümseme.Ýnsan bu terbiyesizliðe,küstahlýða isyan eder oynar rövanþý.Sýrf bu küçüklüðe,çiðliðe,hamlýða inat oynar o maçý.
    aynen öyle

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)