Hesaplipazar
Sayfa 3 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2803 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi 2.Tur Rvan Ma | PSV Eindhoven 4-1 Trabzonspor

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Takim dklyor kendi sahamizda defans futbolu oynuyoruz byle sacma bisey mi olur..
    Halil hep yerlerde burak kendi dnyasinda colman felaket cok formsuz defans defans zaten en zayif noktamiz..

Hollandanin PSV takimini mi yenecegiz?? Hemde hollandada.... Bu ancak playstationda gerceklesir...
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Hasan Arslan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2005
    Nereden
    zmir

ayrca byk oyuncularla byk iler baarlr..yumlu ve aykut henz buna uygun oyuncu deiller ve de olamayacaklarn dnyorum.bu adamlarn dah fazla gelimelerini beklemek hayal olur..tabii buna verimsiz yabanclar da dahil...

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Alnt caykarali 61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ayrca byk oyuncularla byk iler baarlr..yumlu ve aykut henz buna uygun oyuncu deiller ve de olamayacaklarn dnyorum.bu adamlarn dah fazla gelimelerini beklemek hayal olur..tabii buna verimsiz yabanclar da dahil...
    Bizim yabancilar zaten dklyor verilen paralara yazik
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

.....
    Ziyareti

---------Tolga-----
    Celu-Giray-Glo-Cech
    Olcan-Zokora-Colman-Alanzinho
    Henrique-Burak

Emirhan Yazc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.01.2011
    Nereden
    Trabzon

Ma Tahminim 2-0 PSV Alr..
    Onur Kvrak

Hasan Cubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.03.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    40

PSV ve Trabzonsprun para degeri hemen hemen ayni 88 milyon € civarinda ama kalite olarak onlar bizden cok daha stn , demekki bu lkede paranin karsiligi verilmiyor !

Yada yneticilerin egitimsizliginin gstergesi dir diye dsnyorum !

yelik tarihi
    05.01.2011
    Nereden
    Trabzon

Alnt Hasan Cubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    PSV ve Trabzonsprun para degeri hemen hemen ayni 88 milyon civarinda ama kalite olarak onlar bizden cok daha stn , demekki bu lkede paranin karsiligi verilmiyor !

Adrian Ve Henriqueden 9 Milyon k Bak Bakalm Degerimize
    Onur Kvrak

Deniz Tosunolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.01.2010
    Nereden
    stanbul

Insallah yeneriz. Hollandali spor yorumcular bizle dalga geciyor: dn bir yorumcu bize ''2. el Trkler'' dedi.
    ''Nerden geldiini bilmezsen, bulundugun yerden ikayetci olursun''

ThePatriot61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2010
    Nereden
    Almanya

Psv maci ilk 11:

--------------------C------------------------

------------------------------------

------------------------------------

-------------------------------------
    Rzgar eken firtina bier

#7 Taquara

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    37

Alnt Rayman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Insallah yeneriz. Hollandali spor yorumcular bizle dalga geciyor: dn bir yorumcu bize ''2. el Trkler'' dedi.
    Dostum bizim utanacak halimiz yok biz ok byk takmlar yendik.Utanmas gereken Sadri ener ve enol gne onlara okutturacaksn yorumlar...
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Tolga

piotr,celustka,giray,cech

sercan(volkan),colman,zokora,olcan

henriqe,burak

k yle bir kadroyla teknik oyuncularla yenil istersen nemli deil!
    "Trabzonspor taraftar rzgara uymaz, rzgar yaratr" enol GNE

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Alnt Rayman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Keke o program ap matan nce bizim futbolculara izletseler!
    "Trabzonspor taraftar rzgara uymaz, rzgar yaratr" enol GNE

yelik tarihi
    12.05.2009
    Nereden
    Trabzon

ThePatriot61
    Yedekler: , , , , ,

Ne gldm ya, saolasnz.

Forum Yneticisi Ogn YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

psv ilk ma ncesi bizi muhteem analiz etmi.muhtemelen hesaba katmadklar tek faktr olcand ve ikinci mata onun da nlemini alrlar.ansmz ok dk...nk yeni taktik strateji gelitirebilen ve bunu uygulayabilen bir teknik kadromuz veya oyuncu kadromuz yok...

yelik tarihi
    21.11.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Karabk ve Antalya bizi yenerken de ldrp ulan adamlar Barcelona gibi oynuyor bize kar demitim. Psv man izlerken birden Psv Barcelonaya dnd. Orta sahada takr takr pas yaptlar ellerini kollarn sallayarak geldiler.
    Sonra birden aklma bir can geldi. Umut BULUT.. Rakip stoperler sallanarak orta sahada gezerken pas yaparken Umutu gzlerim arad. Ve sonra anladm ki Antalyay, Karab veya Psv'yi Baralatran BZZ! Yitik ortasahamz, top rakipteyken sahada olmayan Burak'mz..

Psv'yi belki karabk ya da antalya zorlamazd ama son derece disiplinli ve pres yapan bir st. Belediye en azndan (enol Hocannda ma sonras rportajnda syledii skor olan) 0-0 bitirebilirdi.

Psv harika oynamad biz adamlar oynattk. Olmayan orta sahamz, top rakipteyken bizi 10 kii brakan Burak, rakibin ok rahat oynayp kazanmasna neden oldu. Yoksa Braga'ya kar oynayan bjk bile berabere bitirebilirdi o ma.

Forumdan Uzaklatrlmtr tturan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2005
    Nereden
    Rize
    Ya
    37

Ben ilk ma statdan izledim. Berbat tesi oynadk, zellikle Aykut, Yumlu, Colman ve Burak olmak zere takmn en ktleri bunlard. Mustafa ile Aykut bu takmda nasl oynuyor, devlet dairesi olsa torpil vs. dersin ama koca Trabzonsporda da bunlar varsa yazklar olsun. bir pozisyon hemen gzmn nnde PSV li oyuncu topu at ayandan Mustafa geri geri gidiyor, bir adm ileri atsa topu alacak, ama o geri geri gidiyor ben bile bu halimle ondan iyi oynarm. Mustafa'nn tek olumlu yan hava toplarnda iyi olmas. Bizim PSV ma tpk PES oynamak gibi bir tarafta gsz takm alrsn rakibi de Barcelona. Barcelonal futbolcular daha hzl koar daha kolay alm atar, futbol bu ekilde oynand. Bir de top onlardayken en az 2 kii bota ancak top bizimkilerde olunca bota adam bulamyorlar. kinci yar dikkatimi ekti Henrique oyuna girince kalitesini gsterdi, adam birini geiyor kimse pasna gelmiyor bu sefer ikinciyi almlyor gene kimse gelmiyor. Bir tek Henrique den top alamad rakip. kinci ma gememiz ok zor. Belki oyunu Burak deil de Henrique nin zerine kurarsa, oda sadan-soldan gelenleri besleyebilirse bir ihtimal baka da ansmz olmaz.

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Berabere biter ve eleniriz.Avrupa malarnda Burak yedek oynasn.Yada ift forvet kp Burak' sa kanatta kullansn.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.11.2007
    Nereden
    Balkesir

Alnt tturan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben ilk ma statdan izledim. Berbat tesi oynadk, zellikle Aykut, Yumlu, Colman ve Burak olmak zere takmn en ktleri bunlard. Mustafa ile Aykut bu takmda nasl oynuyor, devlet dairesi olsa torpil vs. dersin ama koca Trabzonsporda da bunlar varsa yazklar olsun. bir pozisyon hemen gzmn nnde PSV li oyuncu topu at ayandan Mustafa geri geri gidiyor, bir adm ileri atsa topu alacak, ama o geri geri gidiyor ben bile bu halimle ondan iyi oynarm. Mustafa'nn tek olumlu yan hava toplarnda iyi olmas. Bizim PSV ma tpk PES oynamak gibi bir tarafta gsz takm alrsn rakibi de Barcelona. Barcelonal futbolcular daha hzl koar daha kolay alm atar, futbol bu ekilde oynand. Bir de top onlardayken en az 2 kii bota ancak top bizimkilerde olunca bota adam bulamyorlar. kinci yar dikkatimi ekti Henrique oyuna girince kalitesini gsterdi, adam birini geiyor kimse pasna gelmiyor bu sefer ikinciyi almlyor gene kimse gelmiyor. Bir tek Henrique den top alamad rakip. kinci ma gememiz ok zor. Belki oyunu Burak deil de Henrique nin zerine kurarsa, oda sadan-soldan gelenleri besleyebilirse bir ihtimal baka da ansmz olmaz.
    Mata en ok dikkatimi eken ve sinirden deliye dndren tam olarak buydu.Bizim takm veriyor topu arkadana adam tek bana ne yaparsa yapsn!!yardmna giden ,boa kaan bir tane futbolcumuz yoktu.Zaten gol de yle geldi Olcan alp gtrd pozisyonu.Bir de bu Aykut'tan bir cack olmaz,bu kadar lzumsuz bir adam olamaz.2 metre nndeki adama pas atmaktan aciz ,ayandaki topu kontrol edemeyip rakibe dalacak kadar andaval.Bazlar da bunu Zokora'ya alternatif gryorlar 40 frn ekmek yese yine olmaz yine olmaz.

Fanatik34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Bu mactaki avantajimiz, rakibin ilk mactaki skoru ama zellikle beceriksiz futbolumuzu dsnerek bizi kcmsemesi olacaktir.

Atacagimiz erken bir gol, tm dengeleri degistirebilir..yoksa isimiz mucizelere kalmis!
    [B]Sabir Sabir Sabir..nedense hep yanlis isimlere! "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

yelik tarihi
    05.01.2011
    Nereden
    Trabzon

nanmak stiyorum Ama nanamyorum..
    Onur Kvrak

highlander - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.10.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Bu mala ilgili dndklerimi nasl dile getirsem bilemiyorum.PSV'nin televizyonunda Trabzon'u tantan programdan m balasam?Ma yorumlarndan m?Sanki amatr kme takm var karlarnda onu yorumluyorlar...Uzungl',Smela's,Ayasofyas dururken denize ieyen adamlar,kirli havay ekip dnyorlar lkelerine.Hocalarnda bir kstahlk, inceden bir kmseme.nsan bu terbiyesizlie,kstahla isyan eder oynar rvan.Srf bu kkle,ilie,hamla inat oynar o ma.Taktik plann detaylaryla anlatrsn oyuncularna.Jilet gibi bir plan.Bunun yannda da gzlerini aarsn oyuncularn.Bunlar anlatrsn.Barut gibi kartrsn takm.Bunu bekliyorum enol hoca'dan,nal Karaman'dan. O nal Karaman ki istemeyen yokken Trabzon'a gelmi ve kopamam...
    Turu kaybetmedik henz.Henz yenilmedik.Ma bitmedi.enol hoca'm hereye ,herkese duyarlsn.Bu haml,kstahl hazmetme.Rvan plann bunun zerine koy hocam...
    Yaasn Rinus Michels,Joan Cruyff, Luis Van gaal, Frank Rijkaard,Yaasn TOTAL FUTBOL!
    Haydi Ronaldinho,yine ayaa kaldr bizi!
    Trk futbolunun Don Kiot'u Trabzonspor,kalbim seninle!

yelik tarihi
    11.11.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

her kadememizde Olcan'dan bir tane olsa anca.

yalniz adam - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.01.2011
    Nereden
    Samsun
    Ya
    39

hollanda inekleri...yce allah g kuvvet verir de sizi hollandada elersek..o trabzonda ieyen adamn iedii yere psvnin armasn fotooplayacam...allahm byksn...adi gavurolu gavurlar...
    paraya kar yetenek ve emein sava...

cakir28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    43

Alnt Hasan Cubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    PSV ve Trabzonsprun para degeri hemen hemen ayni 88 milyon € civarinda ama kalite olarak onlar bizden cok daha stn , demekki bu lkede paranin karsiligi verilmiyor !

Bizim aldimiz oyuncularn deyeri deyer etmiyor.. ondandir.. ac ve kaliteli oyunculari ne zaman alacagiz..birakin Manager agizlarini .. kendi deyerlermizide sahib cikalim..yokmu karadeniz cocuklari..
    Avrupada Bordo Mavi Aski...herzaman ve her yerde...

Forumdan Uzaklatrlmtr Ha-kan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.02.2009
    Nereden
    Trabzon

Alnt highlander Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Uzungl',Smela's,Ayasofyas dururken denize ieyen adamlar,kirli havay ekip dnyorlar lkelerine.Hocalarnda bir kstahlk, inceden bir kmseme.nsan bu terbiyesizlie,kstahla isyan eder oynar rvan.Srf bu kkle,ilie,hamla inat oynar o ma.
    aynen yle

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)